Dzisiaj jest czw paź 23, 2014 11:54 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkie dziewczynki!!!

Mam do Was pytanie. Jestem w 1 mc-u ciąży. Kiedy dowiedziałam się, że nie jestem sama, od razu podjęłam decyzję o rzuceniu palenia. Z resztą trochę mnie odrzuciło. Ale mam pytanie: czy flegma w różnych kolorach i biała kuleczka na jednym migdale, to efekt oczyszczania się organizmu z nikotyny? Czy któraś z Was tak miała? A może znacie kogoś kto tak ma? Bo już nie wiem, czy to choroba i iść z tym do lekarza, czy to normalne przy rzucaniu? I ewentualnie jak długo taki stan może potrwać?

Serdecznie pozdrawiam!!! :D :D :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

Ja rzuciłam palenie w 5-6tc.

tak jak napisałas, mozesz odkrztuszać flegmę od każdą postacią. Organizm oczyszcza się z nikotyny i całego tego gówna, które siedzi w fajkach. Ja tak miałam... Blleeee, trwało to ok.2-3tyg.

Mnie nie odrzuciło od palenia... Mi pomógł pobyt... na patologii :oops:

Trzymam bardzo mocno kciuki :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jak tylko dowiedzialam sie o ciazy, papierosy poszly w odstawke... oj ale ciagnelo, ciagnelo, nie powiem ze nie :oops:

Ale udalo sie... zreszta innej opcji sobie nie wyobrazalam....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja tez jak tylko się odiwedziałam o ciąży odstawiłam papierosy. Zreszta zaraz zaczeły mi sie mdłosci, wiec mnie tez odrzuciło ( zawsze tak chciałam:)) nie wiem czy miałam cos w gardle, bo nie zaglądałam, ale do dzis sie dziwie, że rzucenie przyszyło mi niebywale łatwo. tylko powstaje pytanie co potem??? czy się wróci do nałogu czy nie - ja bym nie chciała,,,

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tez jak tylko dowiedziałam sie o ciązy odtawiłam papierosy ... :wink: jednak to było juz ok 5 tc mam nadzieje ze do tego czasu nikotyna nie zaszkodziła naszemu malenstwu :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jak tylko dowiedzialam sie o ciazy odstawilam fajki, zreszta przez pierwsze trzy miesiace nawet jesc nie moglam takie mialam mdlosci wiec nie bylo problemu...gorzej jest teraz...sytuacji stresowych przy maluchu nie brakuje i baaaardzo chce sie czasem zapalic....ale dzielnie sie trzymam :)
pierwszy zapach ktory kojarzy mi sie z mama to rece pachnace nikotyna...swojemu dziecku tego nie zrobie.... ja i moj brat wpadlismy w nalog...nie chce zeby Sawcio palil.
wiec umowilam sie sama ze soba ze jesli bede miala ochote wroic do palenia to na emeryturze ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mojej dzidzi palenie się nie podobało,więc odrzuciło mnie skutecznie jakoś w 6 tyg a paliłam dośc długo i sporo. Mam nadzieję,że do nałogu już nie powrócę.... Trzymam za Was,byłe palaczki kciuki :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Gdy zaczęliśmy się starać o Dzidka ograniczyłam palenie do minimum, a w dniu, w którym zobaczyliśmy dwie kreseczki oboje rzuciliśmy. Bez wielkich słów, przygotowań, deklaracji - po prostu nowa paczka, która była wtedy kupiona - pozostała nieotwarta.. i tak sobie leży do dziś :-) A poruszyliśmy temat rzucania, tzn. "oficjalnie przyznaliśmy" jedno przed drugim że nie palimy z moim M dopiero po jakimś czasie. To było dla nas jakieś takie oczywiste - będzie dziecko - nie ma fajek. Nie trzeba było się rozgadywać na ten temat. I kropka :)

A odksztuszanie było i to jakie, myślałam przez jakiś czas, że się anginy ropnej nabawiłam czy coś :wink: Nie potraię określić kiedy minęło. Ale co do tej kulki na migdale - ja chyba czegoś takiego nie miałam (nie zauważyłam?? :roll: ).. więc co do tego nie potrafię Ci nic poradzić.

Trzymam za nas kciuki, niepraktykujące palaczki (ponoć to tak jak z alkoholizmem, zostaje na całe życie). Powiem Wam, że mnie na początku łatwo szło, a teraz czasem tak strasznie mnie ciągnie, żeby sobie puścić dymka, że łooooj.. Ale cóż trzeba być twardym a nie "miętkim" :D

Mój Synek przyszedł na świat 3 stycznia :-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja rowniez zycze kazdemu łatwego rzucenia palenia ...Bo dla dzidzi nie moze byc inaczej ;))
Mnie odrzucilo z dniem zrobienia testu i do dzisiaj nie trawie tego smrodu, odrzuca mnie potwornie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aaaaaa,zapachu papierosów też nie cierpię tez,ale podoba mi się jak ktoś pali,jak sie zaciąga i wogóle..... niby nie ciągnie,ale jakaś taka tęsknota została.... :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A mi wstyd.... bo po porodzie wrocilam do nalogu :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nikamo pisze:
A mi wstyd.... bo po porodzie wrocilam do nalogu :oops:

i palisz?? a karmisz piersia?? bo ja ostatnio zapalilam jak w szkole bylam... ale tylko jednego... i teraz mnie strasznie ciagnie :( btw. nikotyna przechodzi do pokarmu ??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nikotyna,tak jak wszystko do pokarmu przechodzi,bynajmniej ja tak słyszałam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

empi54 pisze:
Nikotyna,tak jak wszystko do pokarmu przechodzi,bynajmniej ja tak słyszałam.

a ile bedzie w tym pokarmie?? bo mi minely prawie 3 h od zapalenia do karmienia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wiesz co,dokładnie nie wiem bo się tym nie interesowałam narazie. Na wątku gdzie lekarz odpowiada na pytania dziewczyna pytała czy jak wypaliła papierosa i napiła się kieliszek wódki czy musi odciągac pokarm. Wiem,że w końcu napewno jedno karmienie odciągnęła. Ale może poszukaj tego posta,nie chcę wprowadzać w błąd.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mi rowniesz w rzuceniu palenia pomogl pobyt w szpitalu... niestety... i nie ma co tu sie suprawiedliwiac ze malo palilam.. bo to nie ma znaczenia.. najlepiej jest rzucic od razu i nie truc malucha :oops:

ja flegmy nie pamietam... ale ta biala kulka na migdale to jest czop ropny, ktory zazwyczaj tworzy sie przy anginach, jesli przechodzilas choc raz angine moze byc to pozostalosc po niej.. ;)

panterka.. nikotyna niestety przechodzi do pokarmu, dlatego nie wrocilam do nalodu.. ;) a z tego co pamietam to Nikamo przestala karmic po 3 tyd, lub miesiacu ;)

zawsze lubilam palic i boje sie ze bedzie mnie strasznie ciagnelo jak przestane karmic (poki co mam motywacje).. ale mam nadzieje ze nie wroce do palenia.. ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Panterka Flea dobrze napisala... przestalam karmic po 3 tyg ;)
No niestety wrocilam do tego cholernego nalogu.... ale to moja (niedoszla) tesciowa tak mnie zawsze wyciaga ;)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]