Dzisiaj jest czw gru 12, 2019 10:22 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Samotni rodzice

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41759 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 2088  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam czy sa moze jakies przyszle mamusie , ktore z roznych powodow przechodza te ciaze bez partnera?? Jest juz forum o przyszlych tatusiach a ja do mamusi bez tatusiow...
Moj luby zostal w Londynie a ja z obawy o dzidzie wrocilam do Polski myslalam, ze ciaza nie jest tak wazna a jednak ja czytam o tych tatuskach co glaszcza i caluja brzuszki to mi sie lezka kreci w oku. Nie jest latwo jak lekarz pyta czy tata przyjdzie na USG a ja ciagne mame bo mi smutno samej... Pozdrowienia dla was samotne mamuski bo musicie byc silne za dwoje...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Przynajmniej masz swiadomosc ze masz partnera. Mnie moj zostawil jakies 3 tyg temu i ma wszystko w dupie. Nawet nie zadzwoni by zapytac jak sie czuje...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie wyobrażam sobie jak można być tak okrutnym żeby opuścić kobietę w takim stanie. A jak znam życie to za jakiś czas przypomni sobie że ma dziecko i będzie próbował zgrywać kochającego tatuśka. Nie umiem pocieszać ludzi, a bardzo chciałabym powiedzieć teraz coś mądrego co podniosło by Cię trochę na duchu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ojciec mojego dziecka tez mnie "zostawil", pisze w cudzyslowiu bo juz sama nic nie rozumiem, zwlaszcza po dzisiejszym dniu. Obecnie siedze w domu u siostry ktora pojechala na wakacje, ale poniewaz nie jestem samodzielna finansowo, on obiecal mi ze pomoze mi i dzisiaj sie z nim widzialam, teraz juz wiem co czuje wszystkie te mamy ktore pisza o glaskaniu brzusiow przez tatusiow, dzisiaj przeszly mnie takie ciarki jak poglaskal mnie po brzuchu, jak teraz o tym pomysle to ryczec mi sie chce. On chyba sam nie wie czego chce; ciagle powtarza ze nie jest gotowt zostac ojcem, a kurcze kto tak naprawde jest??!! Mam jednak cicha nadzieje ze jednak... nie wiem juz co myslec :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Na pewno jest wam bardzo ciezko dziewczyny, ale i tak wszystkie te ciezkie chwile i smutki na pewno wynagrodzi wam ukochany dzieciaczek. A tez na pewno prawdziwy mezczyzna tez sie w koncu pojawi i wami zaopiekuje :) . Jedna przyjaciolka raz mi powiedziala, ze ciaza to jedyny czas kiedy kobieta naprawde NIGDY nie jest samotna, trzeba tylko odpowiednio sie nastawic.

Poki co powinnyscie byc z siebie na maksa dumne, ze dajecie sobie rade!!!! Ja jestem :)

Zycze wam duuuuzo prawdziwego, niezmiernego szczescia :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wiem dziewczyny co czujecie.ja siedze praktycznie caly czas bez mojego mezczyzny.moj maz odkad sie poznalismy ezdzi w transporcie miedzynarodowym czyli na popularnych tirach.przyjezdza raz w tygodniu na niecala dobe lub jak dobrze pojdzie to na 2 dni.zostaja nam tylko smsy i tel.gdy jest zasieg polski.do tej pory jezdzilam z nim w trasy na zachod moglismy razem spedzic troche czasu odkad jestem w ciazy boje sie o dzidzie i siedze w domu.czasami mam juz takiego dola ze odechciewa sie wszystkiego.kiedy widze tatusiow czy pary przychodzace razem na usg to plakac mi sie chce bo moj ukochany tula sie gdzies po swiecie ale wiem ze to co robi to wszystko dla mnie i dla naszej dzidzi.musze byc silna i wytrzymac ten czas.dziewczyny trzymajmy sie razem.razem zawsze lzej :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

... ale wiesz ze wroci, a ja jestem zdana sama na siebie. Nie mam co liczyc ze "tatus" pojdzie ze mna na usg. A to jest dosc przykre gdy sie widzi innych panow ktorzy wspieraja swoje ciezarowki ;) Nie ukrywam, ze mi go teraz bardzo brakuje... By mnie przytulil, poglaskal po brzuszku...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej
dziweczyny czasem Panowie też sie boją i może jak zółwie pochowali sie w swoich domkach i za jakiś czas z nich wyjdą?? wiecie jeśli tak sie nie stanie to dobrze wiedziec o tym teraz niż po porodzie...moja koleżanka miała własnie takiego pana który nawet był zadowolony z ciazy, gdy maluszek sie urodził...tatuś go zobaczył...wrócił do swojego domu...miał przyjechac nastepnego dnia z nowym wózkiem dla synka...i tyle go widziano...zmienił numer telefonu...w ciagu jednej nocy spakował sie i wyjechał...dziś mały ma 4 latka...tatuś nie przyznawał sie do ojcowstwa, dopiero wykazały to badania genetyczne!!!... ma przysądzone alimenty ale cóż z tego skoro mały nie dostał ani złotówki...to jest dopiero tragedia...wiem jak moja koleżanka to okropnie przeżyła, była załamana, ale wychodzi na prosta przy wsparciu wielu ludzi...a najgorsze to to że ona nadal kocha ojca swojego synka mimo tego wszystkiego....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

to forum zalozylam po przeczytaniu forum moj meszczyzna...Tak smutno mi sie zrobilo i pomyslalam ,ze my nawzajem mozemy sie wspierac i "glaskac po brzuszkach"smutna nawet nie wiesz jak mi przykro, wiesz co jest najgorsze ,ze oni zachowuja sie jak ostatnie... a my i tak wybaczamy im po okazaniu najmniejszego zainteresowania, bo tego , bo nie wierzymy ,ze damy sobie rade. Moja mama wychowala mnie sama do 4 roku zanim poznala obecnego meza i jest najszczesliwsza na swiecie , a dla mnie to on jest jedynym tata, jego kocham. Moja mama kiedys ulozyla wierszyk o mamach ale dotyczy on rowniez tatusiow.
"Matka cie urodzila
mama do domu zabrala
a mamusia troszczyla sie i kochala..."

Buziaki dla Was wiem ,ze nie jest latwo. Smutna czasami nie wiem czy nie byloby mi latwiej samej. Nie majac nadzieji , ze sie ma na kogo liczyc , bo zmusza do dzialani, bo wiesz ,ze od ciebie zalezy zycie malenstwa i to motywuje. Zobacze Krzyska dopiero w styczniu, a jak on ulozy sobie zycie do tego czasu bez nas? Tak tez moze byc...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziewczyny musimy trzymac sie dla naszych dzidziusiow kazdej z nas jest ciezko bo wtak odmiennym okresie potrzebujemy wsparcia bliskich jezeli nasi mezczyzni nei moga bac nie chca byc z nami musimy szukac oparcia w kims innym alex1404 nie mozesz tak myslec ze Krzysiek ulozy sobie zycie inaczej bez ciebie i bez dzidzi bo tylko udzieli ci sie zly nastroj.mysl pozytywnie choc wiem ze jest ciezko.nie dopuszczaj zlych mysli do siebie.buziaki :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wiem masz racje ogolnie to nie jest tak zle czasami dopada mnie taki zly nastroj , ze wtedy ja wolalabym zakonczyc ten zwiazek niz czekac az on to zrobi, chociaz nie mam podstaw ,zeby tak myslec , ale nie mam tez zeby myslec ,ze tak sie nie stanie. Ogolnie to nie jest latwo coraz rzadziej dzwoni , bo ma swoje sprawy i nie ma czasu jak dzwoni to coraz mniej pyta o dzidzie. Jak wyslalam mu foty z usg to do tej pory nie mial czasu ich obejrzec(odebrac maila) Wiem , ze gdybysmy byli razem tak by nie bylo. Pewnie gdybym nie miala tyle wolnego czasu(ciaza zagrozona zwolnienie)to pewnie bym tego tak nie odczula. Juz nie pamietam kiedy napisal eska...Dzwoni raz na kilka dni...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ZAbeczki wiem co czujecie moje Mezus jest zagranica,wyjechal w lutym,przez telefon doiwedzial sie ze bedziemy mieli Dzidziusia.Przylecial w lipcu na niecale 2tyg a teraz dopiero w polowie grudnia bedziemy sie widzieli,dla mnie to tez nie jest łatwe,czasem juz mam tego dosc i ryczac pisze do Niego smsy ze juz nie wytrzymam,ale wiem ze musze bo robie to dla Naszej Dzidzi!My kobiety jestesmy silniejsze niz sie nam wydaje,napisalam mi ktoras dziewczyna z forum,i dlatego glowa do gory,brzuchy do przodu i pokazmy facetom ze damy rade bez nich! :)

Obrazek

[*] 12 tc 16.08.2007
[*] 5tc 10.10.2008

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

prosze nie smuc sie.mi tez jest ciezko boje sie o mojego meza ze jemu moze cos sie stac.wszyscy znaja opinie o kierowcach ze to kurw...tez moglabym myslec ze mnie zdradza za granica i czasami takie mysli przychodza do glowy ale szybko trzeba je odgonic.ja tez siedze w domu i mam bardzo duzo czasu na myslenie i wiem ze jak ma sie go za duzo to nic madrego do glowy nie przychodzi.dlatego staram sie chodzic z kolezanka na spacery jezdze z rodzicami na dzialke itp.to zajmuje mi czas i nie mysle tak pesymistycznie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

karolka dobrze robisz nam od tego nadmiaru wolneg na glowki posiadalo... ale co poradzisz ja nie moge na dzialeczke bo musze lezec . No to leze i rozmyslam jak to mowi moj kochany do porodu bede specjalista w robieniu dziury w calym... Jak wasze fasolki? Rosna??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziewczyny przykro mi bardzo z tego powodu podobno nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja ide w najblizsza srode do lekarza wiec sie okarze czy moja niunia urosla ale mysle ze napewno.martwie sie troszke bo mialam juz taki widoczny brzuszek a teraz mi troche sie zmniejszyl nie wiem czym to jest spowodowane moze rodzajem jedzenia ktore zjadam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

możliwe że to zalezy od jedzienia picie gazowanego tak tez wypycha brzuszek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

JA sie musze pochwalic ze bylam ostatnio u lekarza i pwoiedzial mi ze NAsza dzidzia wazy 900g,bardzo sie z tego ciesze chociaz moj brzuszek nie jest taki duzy Amelka rosnie zdrowo,do konca 7m-ca bedzie juz SPORĄ Kobietka bo ponad 1kg bedzie wazyla :) :) Boze ja-MY tesknimy.................. jeszcez tylko dokaldnie 4m-ce i Mezus przyleci :D :D

Obrazek

[*] 12 tc 16.08.2007
[*] 5tc 10.10.2008

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja mam narzeczonego, ale tez czesto nie ma go przy mnie. jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy (bylo to niecaly miesiac temu) to moj narzeczony podpisywal kontrakt w innym miescie, w poniedzialek mam pierwsze USG i narzeczonego tez ze mna mnie bedzie bo wyjezdza na 3 tygodnie na oboz (jest sportowcem) pozniej zacznie sie liga, mecze i wyjazdy wiec przez wiekszosc czasu tez bede sama, ale mam nadzieje ze na porod zdazy...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tez ide w przyszlym tyg do lekarza i kolejne usg. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze bo mialam 3tyg temu krwawienie...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41759 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 2088  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Samotni rodzice

Strefa czasowa UTC [letni]