Dzisiaj jest sob wrz 21, 2019 9:49 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Poród

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Trochę przybliżę moją sytuacje lekarz kazał mi odstawić tabletki na podtrzymanie ciąży 10 września i zgłosić sie na cc (dziecko jest ułożone pośladkowo) jak wystąpią pierwsze bóle porodowe. Najgorsze jest to ze nie jestem pewna czy sama zorientuje sie ze to juz to by w miarę szybko zgłosić sie do szpitala . Troche mam do niego żal że nie kazał mi sie zgłosić do szpitala od razu do szpitala w jakimś ustalonym terminie.Martwi mnie ze brzuszek jest 3 dni bardzo twardy i mam uczucie jak by był znieczulony i raz na 2 godziny bardzo mocno mnie kuje w podbrzuszu tak ze az mnie zgina. Wiem że może i panikuje ale zastanawia mnie to czy jakbym zgłosiła sie wcześniej do szpitala to nie powiedzieli by mi ze zle zrobiłam przyjeżdżając i nie odesłali by mnie do domu . To jest moja pierwsza ciąża i chce żeby było wszystko jak najlepiej a cała sytuacja po woli mnie przerasta czuje sie jak paralityk wszystko mnie boli mam uczucie ciągłego leku i boli mnie głowa , odczuwam też dyskomfort tym bardzo twardym brzuszkiem i ciągle latam do W/C jakbym piła herbatki oczyszczające.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Bardzo dziwne jest to że skoro masz mieć cc to lekarz nie ustalił konkretnego terminu, ale nie panikuj, poczekaj jeszcze z tydzień i zgłoś sie do szpitala. lęk przed porodem to cos normalnego ;) nie martw sie wszystko bedzie dobrze

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja mialam miec planowana cesarke, dostalam skierowanie na patologie ciazy a nie na sam zabieg.
Skierowanie mialam na wtorek a w nocy z poniedzialku na wtorek wody mi odeszly i coreczka o 9 05 byla juz na swiecie.
Wiem ze gdybym poszla na patologie to by przetrzymali mnie jeszcze kilka dni przed zabiegiem.
Moim zdaniem domyslisz sie ze to juz, a jak bardzo sie niepokoisz to jedz do szpitala tam zbadaja czy z dzieckiem jest ok i najwyzej wrocisz jeszcze do domku ale juz spokojna o dziecko.

Pozdrawiam

Obrazek
"Dziecko to czastka Nieba na ziemi"..

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Poród

Strefa czasowa UTC [letni]