Dzisiaj jest czw paź 30, 2014 5:40 pm

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość

Witam, wreszcie 4 m-ce po poronieniu ciąża! okres spoźniał się 7 dni, myślałam że to przez zmianę klimatu(bylam we Włoszech).Ale bolaly od 2 tyg. piersi...baedzooo, zatwardzeniee i ochota na śledzie hehhe(z wyliczeń to 4 tydz.)no i przyjechałam do domu i nagle okres ale kupiłam test a tu wyrażnie pozytywny wynik :), dziś drugi dzień okresu, wprawdzie końcówka, jakby plamienie i moje pyt.
CZY KTÓRAŚ Z WAS DROGIE KOBIETY MIAŁA OKRES W CIĄŻY??
mam nadzieje że to nie było poronnienie, dzwoniłam do gin ale powiedziała bym się nie martwiła i jak nic się nie będzie działo to mam przyjśc w 7-8 tc. ale wiecie jak to jest....człoowiek zawsze ma obawy...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kochana wiele dziewczyn bedac w ciazy przez pierwsze miesiace ma @, ale podobno jest ona mniej obfita.
Zycze Ci aby tym razem wszystko sie powiodlo... :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

wiem, dzięki, trwała tylko noc a dzisiejszy cały dzień ciemne upławy(ja to zawsze nazywam "końcówką" ) ale też takie same upławy(plamienia) miałam przed poronieniem które też nastało nie wiem kiedy bo dopiero sie dowiedziałam że fasolki nie ma na usg. jestem dobrej myśli

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kochana bede sie modlic za Ciebie i Twoja fasolcie z calych sil... ja nie przezylam takiej tragedi ( mam nadzieje ze nigdy ona sie o mnie nie otrze) ale jak czytam forum "Po stracie" to serce podchodzi do gardla a lzy naplywaja do oczu :( Wierze ze tym razem wszystko bedzie wporzadku :*:*:* :sw: :-{:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Emilko, oczywiscie mozesz isc wczesniej na USG, lekarz zobaczy twoja macice i oceni po grubosci endometrium w jakiej jesteś fazie i czy jest szansa na dzidzie czy nie! Oczywiscie zycze Ci z całego serducha zdrowej fasolci :D mozesz rozwniez isc rano na czczo do laboratorium i zrobić badanie krwi na BETA HCG ok 30zł, wykaze czy Beta ma tendencje wzrostową czy nie. Takie plamienie moze wystąpić we wczesnej ciązy, moze swiadczyc o impantacji - wtedy jest to objaw pozytywny, ale jest tez druga strona medalu - moze być to objaw spadku progesteronu i wtedy potrzebujesz leków z progesteronem ( DUPHASTON lub LUTEINA) - niezbedne do podtrzymania ciązy, niestety ale test ciązowy wykrywa horon HCG nawet kilka dni po poronieniu, bo tak odrazu nie spadnie, dlatego nie chce Cię straszyć broń Boze kochanie ale jesli pragniesz fasolki, udaj się wczesniej do gina zeby zapobiec... jesli @ spznia ci się ponad tydzien to byłabyś teraz w ok 5-6tyg "coklowiek" powinno juz na usg widac - trzymam kciuki!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

He moja szwagierka przez 3 miesiące nie zorientowała się, że jest w ciąży i to drugiej!!!
i co Maciuś urodził sie zdrowy i śliczniutki!!!
może jednak warto pójść do innego lekarza skoro już raz poroniłaś to może trzeba coś na podtrzymanie ciąży! zresztą to już Ci chili napisała :)
powodzenia i trzymamy kciuki!!!
będzie dobrze!!!! :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nikamo pisze:
Kochana bede sie modlic za Ciebie i Twoja fasolcie z calych sil... ja nie przezylam takiej tragedi ( mam nadzieje ze nigdy ona sie o mnie nie otrze) ale jak czytam forum "Po stracie" to serce podchodzi do gardla a lzy naplywaja do oczu :( Wierze ze tym razem wszystko bedzie wporzadku :*:*:* :sw: :-{:

pewno, że będzie i raczej tak się nie pociesza kobiet w ciąży !!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie wiem dlaczego tak to odczytalas, nie mialam nic zlego na mysli :?Emilia napisala ze sie obawia o drugie dziecko bo pierwsze stracila wiec napisalam zeby sie nie martwila i ze bardzo wspolczuje wszystkim kobnietom ktore dotyka taka tragedia.

Emilio mam nadzieje ze chociaz Ty zrozumialas mojego posta i intencje ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nikamo
przepraszam, rzeczywiście może źle zrozumiałam!
u mnie w pracy są poza mną dwie młode dziewczyny! jedna w ciąży druga o macierzyńskim! świeżo upieczona mamusia koleżankę w ciąży non stop zasypywała takimi historiami - rodem z horroru :) - że aż uszy bolały! a ta bidulka wszystko potem przeżywała!!! więc zapewne stąd moja reakcja!
jeszcze raz przepraszam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Witaj,
ja będąc w ciąży plamiłam kilka dni. A teraz sama widzisz - wszystko jest dobrze. Trzymam kciuki!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

po okresie zawsze mam plamienie 1,2 dni to taka końcówka okresu. gin powiedziała mi że jak nic nie będzie się działo mam przyjśc 7-10 tydz. a teraz jestem w 4. betę robiłam w zyciu z 15 razy , piersi bolą siusiam jajnik pobolewa , myśle ze jest ok

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No widzisz Emilia ;)

Olcik nie wrzucaj wszystkich do jednego worka... przeprosiny przyjete ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Emilio, zapytałaś czy możliwe jest żeby dostac okres i byc w ciąży. Otóż jak najbardziej. U mnie ostatnio na USG wyszło,że dzidzia jest starsza o tydz. czyli wszystko wskazuje na to,że ja miałam taki przypadek. A wiesz mi,że miałam normalne około 5 dniowe krawienie. Rzadkie,ale mozliwe.
Tak poza tym na Twoim miejscu zaczęłabym brać Luteinę. Trzeba chuchać na zimne. Ja od początku jestem na podtrzymaniu także wiem co mówię. Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pisałam na innym temacie 'Jeśli wydaje Ci sie...' ale tam nikt nie kwapi się, zeby mi odpowiedziec.
Pisałam wtedy o tym, ze dotykałam sie z chłopakiem w 7 dniu cyklu, a dwa dni pozniej zaczelam odczuwac pieczenie w piersi. Byliśmy bardzo ostrożni. Od 2 miesiecy caly czas wyobrazam sobie ze jestem w ciazy. Okres dostałam 3 wrzesnia po 26 dniach cyklu: bolesny i jeszcze bardziej obfity niż zazwyczaj. Trwał 6 dni, a 7 miałam plamienia. Martwią mnie moje sutki, są nabrzmiałe i czasem mnie kłuje w piersi. Wiem, że może być to winą stresu, a może dojrzewania. Jest jakaś szansa, że jestem w ciąży ? Pomóżcie mi prosze...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A regularne masz @ ? 7 dzien cyklu to dni nie plodne... moim zdaniem powinnas isc do lekarza zbadac piersi... a jesli jestes mloda osobka to mozliwe ze jest tak jak napisalas... dojrzewanie.
Ciaze bym wykluczyla ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

"Dotykałam się z chłopakiem" hmmmm....i Ty się dziwisz ze nikt Ci na tam nie odpisał...takich pytan dziennie jest wiele wystarczy poszukac.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny mają racje! jest tu mnóstwo takich problemów z prawie sexem!!!
Kasiu od dotykania w ciąże się nie zachodzi! musi dojść do zaplemnienia czyli plemniki muszą być w Tobie!!!!
z całym szacunkiem ale może pomyśl o jakimś zabezpieczeniu !!!!
żebyś nie musiała się stresować następnym razem!!!
w ciąży nie jesteś!!! miałaś @, a że bardziej bolesną to zapewne zbieg okoliczności!
nie wiem ile masz lat! ale może najnormalniej w świecie rosną Ci piersi!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

zostało mi 8 tebl. duohastonu, jak myślicie czy mogę wziąc po jednej rano i wieczorem . to plamienie po okresie trwa juz 3 dzień wprawdzie skąpe ale jest. nie wiem czy moge zaliczyc je jeszcze do okresu i nie martwić się.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC [letni]