Dzisiaj jest pt sie 01, 2014 7:44 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Jaki jest śluz w dni niepłodne? Gdzies przeczytalam ze bialy i lepki, ale tez taki podobno oznacza wczesna ciaze. I co wazniejsze jak dlugo trwa?? W poprzednim watku pisalam juz ze mam bialy lepki sluz od 6 dni i bardzo bym chciala, aby oznaczal ciaze a nie dni nieplodne. Prosze o odpowiedz.

Offline Wyświetl profil  

zuzka 224 pisze:
Jaki jest śluz w dni niepłodne? Gdzies przeczytalam ze bialy i lepki, ale tez taki podobno oznacza wczesna ciaze. I co wazniejsze jak dlugo trwa?? W poprzednim watku pisalam juz ze mam bialy lepki sluz od 6 dni i bardzo bym chciala, aby oznaczal ciaze a nie dni nieplodne. Prosze o odpowiedz.

Dni nie płodne oznacza śluz nie przezroczysty, nie ciągnący się i lepki (nie koniecznie biały, może być mleczny, żółty albo mętny)... kobieta odczuwa wtedy "sucho"

W dni płodne śluz staje się wodnisty, śliski, gładki, przezroczysty, ciągnący się, wyglądem przypomina białko surowego kurzego jaja, kobieta odczuwa wtedy "mokro"

W ciąży śluz jest bardzo gęsty, raczej śliski, biały o konsystencji twarożku tzn. z grudkami (ale nie każda kobieta tak ma) jedne go mają dużo inne mało.... Kobieta odczuwa "wilgotno"

Jeżeli ma się nadżerkę, to nie ma co obserwować śluzu, bo jest niewiarygodny.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no ja mialam na poczatku taki sluz z grudkami i bylo to po dniach plodnych kiedy kochalam sie z chlopakiem( stosunek bez zabezpieczenia;wytrysk na zewnatrz, a nastepnie lekkie wsuniecie jeszcze mokrego czlonka do wewnatrz). teraz mam bialy i lepki. W ogole to czuje tez lekkie kucie po prawej stronie brzucha. Myslicie ze moga to byc wczesne objawy ciazy?? kochalam sie tydzien temu oraz 2 tygodnie temu w taki sam sposob.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

zuzka 224 pisze:
no ja mialam na poczatku taki sluz z grudkami i bylo to po dniach plodnych kiedy kochalam sie z chlopakiem( stosunek bez zabezpieczenia;wytrysk na zewnatrz, a nastepnie lekkie wsuniecie jeszcze mokrego czlonka do wewnatrz). teraz mam bialy i lepki. W ogole to czuje tez lekkie kucie po prawej stronie brzucha. Myslicie ze moga to byc wczesne objawy ciazy?? kochalam sie tydzien temu oraz 2 tygodnie temu w taki sam sposob.

możliwe ale nie sugeruj się tym :wink: Poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i jeżeli ta nie pojawi się kup test i wykonaj go zgodnie z ultoką :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ale jak myslicie duze ma szanse na ciaze??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
autoban (PW) regulamin forum pkt.20

zuzka 224 pisze:
kochalam sie z chlopakiem( stosunek bez zabezpieczenia;wytrysk na zewnatrz, a nastepnie lekkie wsuniecie jeszcze mokrego czlonka do wewnatrz).kochalam sie tydzien temu oraz 2 tygodnie temu w taki sam sposob.

W poprzednim watku pisalam juz ze mam bialy lepki sluz od 6 dni i bardzo bym chciala, aby oznaczal ciaze a nie dni nieplodne.

zuzka nie obraź się, ale jeśli bardzo byś chciała, żeby to była ciąża to dlaczego kochacie się w taki sposób, a nie z wytryskiem wewnątrz?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziewczyny! zapytalam specjaliste lekarza i powiedzial ze sluz jest bialy i lepki i niczym sie nie rozni od tego z 2 polowy cyklu!
niestety po tym do nicze3go nie dojdziemy :( a szkoda!
tez bym chciala juz wiedziec
:]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Olcik26 pisze:
dziewczyny! zapytalam specjaliste lekarza i powiedzial ze sluz jest bialy i lepki i niczym sie nie rozni od tego z 2 polowy cyklu!
niestety po tym do nicze3go nie dojdziemy :( a szkoda!
tez bym chciala juz wiedziec
:]

Wiesz cio ja mam nadżerkę, u mnie śluz ZAWSZE był troszeczkę zanieczyszczony (np żóltawy, kremowy - ale nie biały) w ciąży się to zmienilo - śluz do teraz mam bialutki jak twarożek :) Ten śnieżnobiały kolor dał mi też do myślenia - czy aby nie zaciążylam......

Każda z nas jest inna :) Dobrze że pytałaś oto lekarza :)

POWODZENIA

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

i jednak okazalo sie ze jestes w ciazy?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Olcik26 pisze:
i jednak okazalo sie ze jestes w ciazy?

no :) W 39dc (11 dni po spodziewanej@) dopierowyszedł mi test pozytywny - wszystkie wcześniejsze (wykonywane tak jak należy) wychodziły negatywne (domowe, BetaHCG, a nawet USG)

Offline Wyświetl profil  

FunkyGirl pisze:
zuzka 224 pisze:

Dni nie płodne oznacza śluz nie przezroczysty, nie ciągnący się i lepki (nie koniecznie biały, może być mleczny, żółty albo mętny)... kobieta odczuwa wtedy "sucho"

W dni płodne śluz staje się wodnisty, śliski, gładki, przezroczysty, ciągnący się, wyglądem przypomina białko surowego kurzego jaja, kobieta odczuwa wtedy "mokro"

W ciąży śluz jest bardzo gęsty, raczej śliski, biały o konsystencji twarożku tzn. z grudkami (ale nie każda kobieta tak ma) jedne go mają dużo inne mało.... Kobieta odczuwa "wilgotno"

Jeżeli ma się nadżerkę, to nie ma co obserwować śluzu, bo jest niewiarygodny.....

ja sobie chyba wydruje ten post..zawsze mam watpliwosci co do sluzu...u mnie jest teraz tak...jestem po laparo..cykl mi sie pomerdal nie mam pojeciakiedy mam miec @ juz jestem po terminie a tu echo..ale..wydaje mi sie ze @ przyslzla duuzo szybciej wskuek laparo jakies 2 dni po niej...i trwala pare dni..dzis jest jasko 14ty dzien cyklu.../ale to tez nie jest pewne/no i mam sluz lepki nie ciagnacy sie wiec tak jakby bylo juz po owu...w piatek i sobote mialam apogeum sluzu mokrego ...lejacego sie o bialawej konsystencji i bylo go pelno cala masa...uczucie mokrosci ...byl ciagnacy sie...ale nie przezroczysty byl razcej jak biale kurze jajko ....moje pytanie...czy moglam miec owu na weekend?dodam ze we wtorek mialam tempke 36,63 a to u mnie tempkka wzrostowa normalnie po owu/we wtorek myslalam ze to spadek na @ ale nie jestem tego pewna juz teraz...zwlaszcza ze dzis byl znow wzrost tempki...i sluz jak opisalam wyzej...jak myslicie dziewczyny czy to mozliwe ze wszystko mi sie pomieszalo po laparo...?ja juz po prostu mam metlik w glowie:(((zalamka(mialam taka nadzieje na tenI cykl po laparo a tu mozliwe ze go przegapilam((dodam ze przytulanki byly ale bardzo malo..w zeszly poniedzialek, w piatek i niedziele...jesli byla owu myslicie ze jest szansa na II?POMOCY!
Pozdrawiam zalamana MInie :cry:

Olenka 30+5tc, 1800 gram,43cm.
20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]