Dzisiaj jest wt maja 21, 2019 10:07 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23596 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1180  Następna
Autor Wiadomość

Kobietki, ktore maja termin porodu przewidziany na kwiecien - odezwijcie sie.
Ja mam termin porodu przewidziany na 13 kwietnia.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czyżby nie bylo wsrod nas ciezarowek, ktore w kwietniu maja zostac mamami? Mam nadzieje, ze lada chwila sie pojawia :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Gratuluję :) Pewnie jeszcze nie wszystkie kwietniówki wiedzą , że są w ciąży...cierpliwości...wąteczek wkrótce pięknie się rozrosnie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

gratuluję a Adziocha ma rację ja sie dowiedzialam w 6 tygodniu ciąży

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: kwiecień
Awatar użytkownika

witam..
ja mam termin na 1 kwiecień 2007 i mam nadzieję, że to nie będzie żart :D
pozdrawiam wszystkich

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Na pewno nie bedzie to zar :) Jak sie czujesz? Czy swoj termin obliczylas wedlug pierwszego dnia ostatniej miesiaczki?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Karola27 gratuluje, no to Besia nie jestes już tutaj sama...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej kobietki :D
Wg ostatniej miesiaczki wypada, ze jestem w 7 tygodniu. Moja ginka twierdzi, ze to 4 tydzien. Taj czy owak wypadnie na kwiecien :D Za dwa tygodnie wizyta i wtedy bedzie dokladnie wiadomo, w ktorym stadium jest nasza fasolka :D
Pozdrowionka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wiecie co z moich obliczeń wychodzi baran jak w mordę mam nadzieję że sie nie pomyliłam będzie taka zdrowa dzidzia wiosenna :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Besia a tak sie martwials ze nmarazie na watku pusto a tu prosze zaczyna sie sypac...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej mamuśki!
ja mam termin na 8 kwietnia (wg. moich obliczeń) więc też zapowiada się śliczny baranek! :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam Panie..
Dzięki za gratulacje.. Wczoraj właśnie czułam sie fatalnie. Przespałam 12 godzin. A termin określił mi lekarz, więc pewnie od pierwszego dnia osatniej miesiączki. W poniedziałek miałam USG.. serduszko już bije. Pierwszy raz jesteście w ciąży?
Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ciesze sie, ze juz tyle dziewczyn sie dopisalo :) Dzieki.
Ja jestem pierwszy raz ciazy. Martwilam sie, ze bedziemy z mezem musieli dlugo sie starac, a poszlo ekspresowo :)
Dziewczyny, pracujecie czy jestescie na zwolnieniu? Ja pracuje i mam nadzieje pracowac jak najdluzej. Jak na razie czuje sie dobrze, zadnych nudnosci czy wymiotow. Jedyne, co sie ze mna dzeje, to chce mi sie spac. Wstaje wczesnie i juz ok. 13-14 nie mysle o niczym innym jak o drzemce. W pracy to raczej niemozliwe. Robie dobie wtedy przerwe na "nicnierobienie" i staram sie zregenerowac, aby wytrwac do 17. Musze sobie czesto powtarzac, ze jestem w ciazy i trzeba zwolnic. Nie wszystko musi byc zrobione na juz. Jak juz pojawi sie brzuszek, wtedy moze bedzie latwiej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja też chodzę do pracy, mój lekarz narazie nie widzi przeciwwskazań. Choć to nie pierwsza moja ciąża.. nie udało się za pierwszym razem. Ale teraz dziewczyny będzie dobrze.. musi być!!
Jesteśmy juz z mężem ponad rok po ślubie i juz nie możemy się doczekać naszej małej dzidzi :)
Besia a u Ciebie w pracy już wiedzą? Bo u mnie jeszcze nie.
Też wcześnie wstaję bo o 5:45 i właśnie o 12-13 mam kryzys. Ale jakoś do 15 daję radę. Aha, i mam "kawowstręt", narazie tylko to odkryłam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej Kwietnióweczki! Ja też będę miała Maleństwo w kwietniu. To już moje drugie dzieciątko, a trzecia ciąża... Wiecie, ale jednak przy kolejenej ciąży człowiek tak samo boi się , jak przy pierwszej.
Chodzę do pracy, przy pierwszej chodziłam do 7 miesiąca, ale wtedy ostatnie miesiące przypadały na lato i było ciężko wytrzymać, a teraz mam nadzieję, że będzie lepiej.
W pracy nic nie wiedzą i nie zamierzam im jeszcze długo nic mówić :wink:
O Julci dowiedzieli się jak byłam w 6-tym miesiącu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

U mnie w pracy juz wiedza i bardzo mi wszyscy gratulowali. Mam naprawde fajna ekipe :) Dzis kolezanka z dzialu przyniosla ogorki malosolne, ktore zrobila specjalnie dla mnie. Pyszne. Te ze sklepu wywoluja u mnie odruch wymiotny. Nieladnie pachna. Mysle, ze to czy powiedziec w pracy czy nie, zalezy od atmosfery i podejscia szefostwa. U mnie jest tak, ze na czas macierzynskiego zatrudnia sie osobe na zastepstwo. Dotychczas zadna z kolezanek-mam nie miala problemu z powrotem do pracy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja pewnie niedługo powiem.. Jak wróci z urlopu Sekretarzowa (pracuję w urzędzie). Właśnie nie wiem jak to będzie u mnie, czy kogoś zatrudnią czy ktoś z wewnątrz przejmie moje obowiązki.. Okaże się. Już się zastanawialam czy w czasie macierzyńskiego można przyjść na dzień czy dwa, puścić sprawy nie cierpiące zwłoki i już.. bez potrzeby zatrudniania dodatkowej osoby. Powiem też z tego powodu, bo mam nadzieję, że mi trochę odpuszczą. Praca jest czasami stresująca, zwłaszcza na koniec kwartału. Wtedy główna księgowa nie daje nikomu żyć.. Wredna taka :evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: 1 kwietnia 2007

Witam wszystkie kwietniówki!
Mam wg lekarza termin na 1 kwietnia. Jestem tu nowa, to moja pierwsza ciąża. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam. Mam nadzieję że wkrótce też do was dołączę - prawdopodobnie jestem w 4 tygodniu, ale nie mam jeszcze potwierdzenia od lekarza.
A co głównych księgowych - to one też mają stresującą pracę - sama nią jestem i mam stresa co miesiąc. Ale ja nie jestem wredna, przynajmniej tak mi mówią koleżansie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Gosia77.. Ja wiem, że główne ksiegowe mają stresującą pracą.. większość ją ma. Z tym, że ta moja jest okropna, trzęsie całym działem. A nie daj Boże coś się nie zgadza :? Przecież wszystko mozna wyjaśnić na spokojnie... prawda? Po co się stresować?
Pozdrawiam wszystkie kwietniówki... wszystko będzie dobrze.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23596 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 1180  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]