Dzisiaj jest pt gru 19, 2014 8:09 am

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam!
Czy ktos ma doswiadczenia z lekarzami i ogolnie ze szpitalem na Madalinskiego??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moja znajoma tam rodziła i nie chwali tego szpitala, mówiła mi że jest tak sobie i że nie miło i nie radziła mi tam rodzić. Nie wiem czemu ona wybrała ten szpital. Mi już pare osób odradzało, mama też mi mówiła, że tam jest nie ciekawie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej Dziewczyny - ja rodziłam w tym szpitalu 7 lat temu i ...jestem zadowolona, gdy w momencie robienia KTG okazało się, ze "jest coś nie tak" nikt się nie zastanawiał co robić i nikt na siłę nie kazał mi rodzić - w ciągu 5 minut znalazłam się na sali operacyjnej i zrobiono mi cesarkę - jestem im za to bardzo wdzięczna za tak szybkie działanie bo dziecko urodziło się w dobrej formie i otrzymało 10 punktów
Teraz też jestem w ciązy - 15-ty tydzień i jeszcze się nie zastanawiałam gdzie urodzę moje drugie dziecko - ale naprawdę nie wykluczam Madalińskiego...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja 4 lata temu rodziłam na Madalińskiego po tym jak nie przyjeli mnie na Kasprzaka(bo miejsca nie było), ale wcześniej trzymali mnie 4 godz. na izbie przyjęć i z 7 cm rozwarciem odasłali mnie (musiałam zamówić taxi) na Madalińskiego.
Chyba lepiej trafić nie mogłam :) . Jeśli patrzeć na warunki pobytu(nowoczesne łóżka, pieknie wyremontowane sciany)to może nie były doskonałe, ale chyba ważniejsza jest pomoc i życzliwość personelu.
Od izby przyjęć aż do oddziału po porodowego wszyscy byli dla mnie i męża bardzo mili. Nie miałam porodu rodzinnego(niestety nie stać nas było), alę mąż w każdej chwili mógł przyść do mnie gdy leżłam na sali ogólnej, a że było to pierwsze łóżko nie przeszkadzał innym. Pielęgniarki bardzo sympatczne. O co poprosiłam to zrobiły bez jakich kolwiek zgrzytów, połorzna też super. Poród był szybki bez komplikacji i w każdej chwili mi pomagano, synka odrazu dostałam w swoje rece, a po zbadaniu i okryciu był juz tylko przy mnie.
Na oddziale poporodowym codziennie można było sobie zmienić podkład bądz całą pościel wedle potrzeby. Ja byłam taka "silna" że trzy godz. po porodzie wstałam do wc, a pielegniarka natychmiast poszła za mną i pilnowała żeby mi się nic nie stało. Pielęgniarki co dzień przychodziły z pytaniem czy potrzebujemy pomocy w karmieniu i zawsze pomagały(gdzie dla porównania na Karowej koleżanka rodziła i dwa dni dziecko nic nie jadło bo miała zastój w piersiach ,a lekarz stwierdził że to normalne i nic nie pomógł).Dostawałam maści na obolałe piersi i wszelkie higieniczne podkłady.
Moja przyjaciólka odwiedzając mnie w szpitalu stwierdziła że też będzie tam rodzić. Dziś ma już za sobą dwa porody właśnie w tym szpitalu(choć mieszka na Piaskach i do szpitala ma przez całą Warszawę).
Ja polecam ten szpital :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Omijajacie ten szpital z daleka a w szczegolnoscia dr. Dziaga - to prawdziwy rzeznik. Pielegniarki nieprofesjonalne. wiecej nie mowie bo tylko sie denerwuje a nie moge

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mamuski nie straszcie, czy madalinskiego to naprawde taki koszmar? :shock:
chodze tam do przychodni, przypisali mnie do dr Krzywdzinskiego i myslalam zeby tam rodzic.
szczerze to sie zastanawiam i nad szpitalem i nad lekarzem. zna ktoras z was tego doktorka? a moze polecilybyscie jakiegos innego?
wiadomo, ze chcialabym byc pod jak najlepsza opieka i dlatego mam wiele watpliwosci :?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Babymama nie znam tego lekarza ale nie daj sie dotknac nawet dr. Dziągowi.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no to ja już nic nie wiem... :?:

z jednej strony Justyś pisząca o szpitalu na Madalińskiego w samych superlatywach, a z drugiej strony Nana wyrażająca zgoła odmienne zdanie ...

a ja właśnie tam zamierzam rodzić :?

chodzę do dr. Gawlaka - lekarz super, do tej pory też nie spotkałam się z chamstwem czy też złośliwością ze strony pielęgniarek; wręcz przeciwnie - 2 moje znajome chwaliły sobie ten szpital.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aquarius, to jaki lekarz bedzie przy porodzie to kwestia szczescia. Dlatego ja nie zaryzykuje by natknac sie na dyzur tego rzeznika. A jesli chodzi o pielegniarki to wystarczy udac sie na izbe przyjec i przekonac ile trzeba czekac (nawet jak nie ma kolejki) na to by ktos laskawie cie obejrzal. Widzialam kobiety ktorym zaczal sie juz porod i mimo to musialy czekac w poczekalni. Straszne, ale to co zle dla jednych moze byc dobre dla drugich. Moze ja po prostu za kazdym razem mialam pecha spotykac osoby niekompetentne? W kazdy razie zycze powodzenia.
PS. Znam ten szpital nie tylko z porodu, ale lacznie przed porodem spedzilam tam ok. 1.5 m-ca na patologii ciazy a w tej ciazy bylam tam raz na dyzurze, kiedy mialam krwawe plamienie ( w srodku nocy bylo to jedyne miejsce ktore przyszlo mi do glowy). Lekarz powiedzial , ze wlasciwie nie widzi sensu sprawdzania co sie dzieje bo ciaza w tym okresie (12hbd) jest nie do uratowania. Inny lekarz w innym miejscu przepisal duphaston, magbez i nospe.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

aquarius w jakie dni przyjmuje twoj lekarz? :lol:

ta starsza mocniej opalona na rejestracji przychodni troche mnie denerwuje jak sie patrzy :?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

babymama1983 - jak do tej pory ja chadzam do niego zawsze w piątki - ale to z racji pracy (w piątki kończe wcześniej i moge sie umówić na wizyte bo w środku tygodnia to zapomnij :? ) ale wiem, że on ma dyżury częściej, ale jak chcesz to moge dopytać bo w przyszły piątek mam kolejną wizyte :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć
Czy macie jakieś świeże opinie o tym szpitalu. Interesują mnie opisy mam które widziały wszystko od środka czyli urodziły w tym szpitalu?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Moja przyjaciółka urodziła w zeszłą sobotę na Madalińskiego i jest zadowolona, z tym że ona płaciła za 1 porodową (taką z wanną) a potem za poporodową dwójkę z łazienką i miała szczęście bo w tej dwójce była sama (nie było drugiej chętnej do płacenia) więc na pewno miała duży komfort bo cały dzień był u niej ktoś bliski bo nikomu to nie przeszkadzało no i miała święty spokój. Ja też się uważnie przyglądałam bo mam termin na czerwiec. Atmosfera wydaje się dobra a położne miłe ale to na pewno zależy od tego jak trafisz. Przerażają mnie tylko te sale poporodowe 4osobowe bo jest tam straszny tłok i zamieszanie a ja też chciałabym mieć spokój :( Zastanawiam się tylko czy jest sens płacić bo może nie warto, dlatego rozważam też poród na Solcu bo tam porodówki przynajmniej są bezpłatne a tu jak nie zapłacisz to wsadzą cię do dwójki. Miałam przyjemność słyszeć przy okazji wizyty u przyjaciółki wrzask jednej rodzącej i nie zniosłabym przy swoim porodzie takiej kobiety tuż za zasłonką kiedy ja właśnie próbowałabym się rozluźnić i złagodzić własne skurcze, więc porodówkę chcę na pewno 1osobową :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dzięki za info o tym szpitalu . Wiesz może coś o planowanych remontach na lipiec. Ja słyszałam , że własnie Madalińskiego mają remontować?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

niestety nic nie wiem o remoncie ale może czegoś się dowiem bo moja przyjaciółka idzie w piątek na kontrolę po porodzie więc poproszę żeby spytała, albo spytam w poniedziałek na szkole rodzenia bo akurat tam uczęszczam (polecam, jeśli jesteś z Warszawy to masz bezpłatnie) :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

To już moja druga ciąża, za pierwszym razem chodziłam na szkołę rodzenia. Mam nawet certyfikat ukończenia szkloły. Tym razem już wiem jak to sę wszystko odbywa :wink: , więc jestem spokojna.
Poprzednim razem rodziłam na Kasprzaka, już tam nie chcę rodzić. Może wiesz coś na temat dobrego i niedrogiego gabinetu masaży. Strasznie bolą mnie plecy w krzyżu, wiem że istnieje możliwość złagodzeniu bólu poprzez masaż. Jak któraś wie gdzie dobrze wymasują to proszę o info.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mery1307 pisze:
Cześć
Czy macie jakieś świeże opinie o tym szpitalu. Interesują mnie opisy mam które widziały wszystko od środka czyli urodziły w tym szpitalu?

Ja rodziłam w tym szpitalu dokładnie 2ms temu.
Pomimo że poród trwał 12h,i zakończył się cesarką jestem zadowolona z personelu szpitala i lekarzy,połoznych..cały czas ktos przy mnie był!
Załapałam sie na pojedynczą salę..porodową ...a po porodzie byłam na 3 osobowej i było ok.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć. Mapisz mi czy nie miałaś problemów z dostaniem się do szpitala? Słyszałam , że bywa z tym różnie? Koleżanka ma tam rodzić, już jest po terminie, mówiła mi że jak nie mam lekarza prowadzącego z tego szpitala to mogą mnie nie przyjąć, wiesz coś na ten temat

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No i dowiedziałam się tyle że remont na Madalińskiego jest cały czas tylko ze robią go po kawałku i w najbliższym czasie mają wyremontować sale poporodowe ale robią to po trochu i nie ograniczają chyba przyjęć więc chyba nie ma obaw.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mery1307 pisze:
Cześć. Mapisz mi czy nie miałaś problemów z dostaniem się do szpitala? Słyszałam , że bywa z tym różnie? Koleżanka ma tam rodzić, już jest po terminie, mówiła mi że jak nie mam lekarza prowadzącego z tego szpitala to mogą mnie nie przyjąć, wiesz coś na ten temat

..no to jest z tym różnie..
w dniu kiedy ja rodziłam były straszne przepełnienia nietylko w szpitalu na Madlińskiego ale i w MSWiA i na Żelaznej,Karowej...(tak mówili lelarze bo szukali miejsc dla innych pacjentek...
Ale mój lekarz miał całe szczęście dyżur i zostałam przyjęta,,,...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 121 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]