Dzisiaj jest czw gru 12, 2019 10:14 pm

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna
Autor Wiadomość

Jak do tej pory wiem, że na forum jest jeszcze jedna jeleniogórzanka, może się znajdzie jeszcze.Zawsze to raźniej, a poza tym , ta bezcenna wymiana informacji.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Nareszcie..... :D :D :D :D :D No to jesteście dwie zbłąkane duszyczki.... :) :) :) :wink: :wink: :wink: :wink: Czy jeszcze jest jakaś??????? :wink: :?: :wink: :?: :wink: Służę pomocą, bo ja już się rozpakowałam.... :wink:

Ostatnio zmieniony czw lip 19, 2007 6:08 pm przez Kasss, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć dziewczyny, ja wprawdzie nie mieszkam już w Jeleniej tylko 25 km od niej, ale spędziłam tam 20 lat mojego życia. Znam więc to miasto :) i często bywam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam Was ale jest nas więcej juz wyslałam wiadomośc do dziewczyny z forum listopadowego tez z Jeleniej. Widzę, ze Wy już po. Gdzie rodziłyście do jakich lekarzy chodzicie? Ja przed wyborem albo Jelenia (tu rodziłam pierwszy raz), lub Lwówek lub też Kowary. Korzystam już tylko z prywatnego lekarza. Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

monikakb pisze:
Witam Was ale jest nas więcej juz wyslałam wiadomośc do dziewczyny z forum listopadowego tez z Jeleniej. Widzę, ze Wy już po. Gdzie rodziłyście do jakich lekarzy chodzicie? Ja przed wyborem albo Jelenia (tu rodziłam pierwszy raz), lub Lwówek lub też Kowary. Korzystam już tylko z prywatnego lekarza. Pozdrawiam.

Więc tak....rodziłam w Jeleniej.... nie było tragicznie.... :wink: :D Na pewno opieka lepsza jest w Kowarach, ale tam nie ma specjalistycznego sprzętu, więc trochę się bałam...wiesz...jakby coś się stało...tfu...tfu....
Całą ciążę chodziłam prywatnie do Kassolikowej (zastępca ordynatora), ale nie traktowano mnie "inaczej" w szpitalu...powiem tak....wściekłam się trochę, bo po porodzie trafiłam znowu do szpitala, gdyż miałam okropne bóle, a Kassolikowa NIC...tylko się uśmiechała....szlag mnie trafił.... No i pomogła mi wtedy w szpitalu dr Drozdowska.... i teraz chodzę do niej prywatnie...jest świetna!!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jadę na rekonesans do tych szpitali w sierpniu. Polecano mi też Kamienną Górę, tylko i tak wszyszto wyjdzie w praniu, kwestia dojade czy nie. W Jeleniej rodziłam, ale poszłabym tam gdzie lekarz poleci. Ja sie bardzo zraziłam do państwowej słuzby zdrowia, bo nie dośc że robia to na akord, to pierwszy okazła się chamem i brutelaem, a druga naciągaczką. Teraz chodzę prywatnie do Błażki i jest cudowny, wszytsko powolutku wytłumaczy, na każde nawet dziwne pytanie odpowie i ma czas. Nie bierze drogo jak co niektórzy "fachowcy". Powiem ci szczerze teraz wiem jak ważny jest spokój w ciazy, a cena nie gra roli. Polecam tego lekarza.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Moja koleżanka z pracy też chodzi do Błażki...rodzic będzie grudzień/styczeń.... :D

Czy mi się wydaje, czy deszczyk zaczął padac???????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czesć Dziewczyny :D

Nie mieszkam juz co prawda tam gdzie spedzialm ponad 20 lat swojego zycia ale chyba moge sie przyłaczyć ? ;)
Jestem z Kowar, obecnie od ponad roku mieszkam w UK i czekam z narzeczonym na małego Szymka :D
Termin - 27 listopad, potem w planach najpiekniesze swieta bożego narodzenia choć pewnie nie pojem sobie porzadnie jak młody będzie na cycku wisiał :P

odnośnie szpitali w okolicy jeleniej góry - moja mama jest pielegniarką, pracowała na oddziale maluchow w jeleniej górze i kowarach jej zdanie jest takie że w Kowarach można liczyc na dobrą opiekę, tam pusty szpital, jedna rodząca to juz tłum :lol: wszystko i wszyscy skupiają się na niej :D
no i mają dobrego ordynatora, jak jestem w pl to go odwiedzam co prawda prywatnie ale mama mowi ze w szpialu tez porzadnie zajmuje sie pacjentkami mimo ze nie nalezy do tych ktorzy chodza wiecznie z anielskim slodkim usmiechem na twarzy i potrafi odpyskowac albo opitolić za cos :P
a w jeleniej górze sa bez porownania lepsze warunki sanitarne i lepszy sprzet niezbedny przy jakichkolwiek komplikacjach..........
tyle wiem od mamy, wiecej nie pytalam bo ja i tak bede rodzila w uk.....

zdziwilam sie ze tyle Was/Nas tu na forum :)
rozpakowanym gratuluje dzieciaczkow, a za ciezarowki trzymam kciuki zeby juz do konca bylo milo i przyjemnie w ciąży chodzić :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

:D

Ostatnio zmieniony czw lip 19, 2007 10:06 pm przez Kasss, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kasss milo ze usmiechasz sie do mnie :lol: :lol: :lol: :lol:
i gratuluje wyboru imienia dla synka : Oktawian brzmi ślicznie :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Ależ proszę bardzo.... bo ja ogólnie miła kobieta jestem.... Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Bardzo miło się zrobiło. Gdzie w naszych pieknych okilicach możan kupic tanio i dobrze ubranka i pościel dla dziecka. Nową i używaną.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Witam z rana..... :D :D
Co do rzeczy dla dziecka...to łóżeczko, wózek, wanienkę i takie tam kupiam w Krainie dziecka - sklep koło Pewexu (z tyłu, tam, gdzie są arkady). A jeżeli chodzi o ubranka i pościel, to tak naprawdę prawie wszysko mam używane...z lumpeksu na Wojska Polskiego. Tam sa dwa.....w jednym zamawiasz ciuszki... konkretnie mówisz, co chcesz i kobieta Ci przywiezie... naprawdę nie ma co szalec, bo dzieci tak szybko wyrastają..... :wink:

dodane:
To ja się moim synkiem pochwalę.... http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... start=1540

A tym się troszkę właśnie pobawiłam.....

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć,

ja chodzę do dr Rassalskiej do Ginekomedu na NFZ. Jest w porządku. Moja kuzynka natomiast i jej wszystkie znajome chodzą właśnie do Błażki i sobie bardzo chwalą. Kassolikową miałam okazję poznać na obchodzie w szpitalu w Jeleniej. Także świat jest mały :D

Ja rodziłam prawie 4 miesiące temu we Lwówku i jestem bardzo zadowolona z opieki i porodu (mój mąż mógł być przez cały czas ze mną i nic za to nie płaciliśmy). Następne dziecko chciałabym też tam urodzić, ale pewnie nie zdążę, ponieważ chodzą słuchy, że zamkną porodówkę we Lwówku :cry:

Miałam też okazję poznać warunki, jakie panują w Jeleniej (trafiłam tam na dobę z fałszywym alarmem). Na pewno oddział noworodkowy i ratunkowy dla noworodków (chodzimy z naszą córą do pediatry, który jest ordynatorem OIOM-u noworodków) to duży plus dla tego szpitala, ale rodzić bym tam nie chciała. Jakoś lekarze mnie nie przekonują, a już sam ordynator Keppel odstrasza na kilometr! Prowadził mojej koleżance ciążę i ta niestety urodziła martwe dziecko :cry: :cry: :cry:

Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Widzicie... nie da się jednoznacznie ocenic..... ja akurat trafiłam (czysty przypadek) na miłą położną, która naprawdę bardzo mi pomogła przy porodzie.... ale wiem, ze mogłam trafic gorzej.......

dodane:
Jaki skwar....nie wyrabiam......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam dziewczyny ja wprawdzie nie z Jeleniej ale się przyłączę jeśli pozwolicie :D
monikakb jeśli mogę Ci coś poradzić trzymaj się jak najdalej od szpitala w Kamiennej Górze jeśli nie masz tam swojego lekarza tzn. nie chodzisz do któregoś prywatnie to będą Cię traktować jak psa :roll: :oops: ja niestety trafiłam na początku ciąży na patolgię to jest razem w sumie z porodówką tzn. Ci sami lekarze i powiedziałam sobie, ze nigdy więcej nie pojadę do tego szpitala
rodziłam w Wałbrzychu i nie narzekam ale to inna historia
pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Zrobiłam próbny przelot przez sklepy. Kurde tanio nie jest. W siepniu mam wizytę w 26 tyg. jak myslicie powie mi jak duży się urodzi przypuszczalnie? Bo nie wiem jakie ubranka kupować. Ide jutro na giełdę, chcę kupić fotelik sam. Część rzeczy kupie na allegro.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam wszystkie jeleniogórzanki i nie tylko.ja mam termin na 29 sierpnia .tak wie niedługo i byłam ostatnio tydzień w szpitalu z powodu podwyższonego cukru i mysle że u nas w szpitalu to chyba nie jest jeszcze tak najgorzej

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

monikakb pisze:
Zrobiłam próbny przelot przez sklepy. Kurde tanio nie jest. W siepniu mam wizytę w 26 tyg. jak myslicie powie mi jak duży się urodzi przypuszczalnie? Bo nie wiem jakie ubranka kupować. Ide jutro na giełdę, chcę kupić fotelik sam. Część rzeczy kupie na allegro.

Nie kieruj się tym, co powie lekarz odnośnie wielkości dzidzi.... u moich koleżankach z lutówek wcale się to nie sprawdziło..... I z ciuszkami nie szalej.... ja mam takie, których Oktawian nie zdążył założyc..... więc szkoda kasy.... najlepiej kup większe.... :D :D :D
Fotelik mam typu "kołyska" od 0 do 13 kg.

serniczek ....witaj..... :D :D :D A co do szpitala.... ja też nie narzekałam.... w sumie przeleżałam tam 2 tygodnie.....

Mały znowu płacze........

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Co za pogoda, ja mam pranie na podwórku, a w łazience by nie wyschło.
Miałam iść na giełdę popatrzeć, pomarzyć i wyciągnąć trochę kasy od mężulka.
Co tam u Was?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 521 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC [letni]