Dzisiaj jest czw paź 17, 2019 6:07 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6500 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 325  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

WITAM!
JESTEM W 13 TC, ALE JAK DO TEJ PORY TYLKO JEDNA DZIEWCZYNE SPOTKALAM TU Z WEJHEROWA. CZY NA PRAWDE NIE MA TU ANI JEDNEJ PRZYSZLEJ MAMY Z WEJHEROWA ?? :) JAK CHODZE PO MIESCIE TO CO DRUGA Z BRZUSZKIEM :wink: :wink: CZEKAM ODZYWAJCIE SIE :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Helloł :)

Ja wprawdzie nie z Wejherowa ale z Rumi a to bliziutko zresztą do wejherowa na zakupy jeżdżę :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nutelka23 witaj, ale i tak tu jakos cichutko i malo nas. :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam też jestem z Wejherowa :D Ale urodziłam 16.12 śliczną córeczkę.Teraz ma 7 miesięcy i nieźle daje popalić. :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

maxyma witaj :) nareszcie jakas kobitka z wejherowa :) powiedz mi czy rodzilas w naszym szpitalu? co mozesz powiedziec na jego temat? bo ja sie zastanawiam czy rodzic u nas czy gdzies w trojmiescie..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Z całego serca mogę polecić nasz szpital!Chodziłam też tam do szkoły rodzenia i co prawda za to się płaci,ale wtedy mniej płacisz za poród rodzinny.Minus jest taki,że tych położnych jest mało jak na tyle osób rodzących,ale starają się jak mogą i zawsze możesz liczyć na pomoc i radę.Mój mąż był przy porodzie i wiele osób mówiło,ze dlatego wszyscy byli dla mnie tacy dobrzy,ale słyszałam w sali obok jak rodziły po kolei dziewczyny(one rodziły,a ja wciąż się męczyłam :wink: )i tak samo się do nich przyjaźnie zwracały"pieszczotliwi po imieniu,lub na pani)To ważne,bo słyszy się tyle,że położne pomiatają dziewczynami...Tutaj tak nie ma.Lekarze też ok.To moje pierwsze dziecko i o wszystko pytałam co chwilę :D ,a one cierpliwie pomagały,odpowiadały.Nie jest to szpital bogaty,np w WC nie ma papieru toaletowego,ale podkłady poporodowe dostajesz do woli.Rodziłam w zimie,okna raczej szczelne,bo nie marzłyśmy.Pytaj,odpowiem na każde pytanie.Ogólnie polecam.Mówią lepiej chyba tylko o szpitalu w Pucku. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

slyszlama rozne opinie na temat naszej porodowki, ale mnie troszke uspokoilas.zastanawia mnie wszystko, to moja pierwsza dzidzia, pierwszy porod i chcialabym wiedziec wszystko:) jak jest traktowana kobieta przed w czasie porodu i po. ta samo jak traktowany jest partner przy porodzie, czy nie jest dla lekarzy "intruzem" jak to sie czesto zdaza? ile kosztuje taki porod? jak wygladaja sale porodowe i poporodowe? opieka lekarska,przed i po porodzie.i w koncu atmosfera porodu. No i oczywiscie przygotowanie do porodu, czy kobieta nie jest zostawiona samej sobie, czy lewatywa jest obowiazkowa???
jeju ile pytan :oops: :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam,
też jestem z Wejherowa. To moja druga ciąża. Synka rodziłam ponad pięć lat temu w Gdyni i całe szczęście, że już zlikwidowali położnictwo w Miejskim. Też jestem ciekawa jak będzie wyglądał poród w Wejherowie. Oddział całkiem ładny i personel sympatyczny.. Mam nadzieję, że będzie lepiej :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Z lewatywą jest tak,ze na szkole rodzenia położna nam mówiła,żeby dać sobie zrobić,bo potem będziemy się stresować w czasie parcia i nie skupimy się na parciu tylko na tym,żeby nie...Dała do zrozumienia,że nie jest to obowiązkowe,ale lepiej zrobić.Ja się tego bałam,ale to nic strasznego.Też mnie ogolili,chociaz myślałam,ze nie trzeba,bo różnie w różnych szpitalach,ale ogoliła położna nową maszynką,przy mnie otwierała.
Szkoła rodzenia kosztowała 200zł i dlatego mieliśmy zniżkę na poród rodzinny 100zł,a normalnie kosztuje 150zł.
Partnera traktują bardzo dobrze,mojego męża chwaliły :D Był problem,bo miały być szafki na ciuchy dla męża,a okazało się,że było dużo porodów,szafki pozajmowane,a jedyna wolna bez klucza.....No,ale wzięli nasze ciuchy w worki i na salę ze sobą braliśmy.
Jak ja rodziłam to było w ciągu nocy 8 porodów,a 2położne.Położne dwoiły się i troiły.The best była dla mnie Ewa Gutowska,mam nadzieję,ze na nią trafisz :D .Latała między salkami,ale nawet gdyby nie było męża nie czułabym się pozostawiona sama sobie.Tłumaczyła cierpliwie co mam robić,dodawała otuchy.Pod koniec porodu były 3 położne przy mnie.Miła atmosfera.Lekarza tak cały czas przy Tobie nie ma,raczej położne,u mnie był lekarz potem,bo zanosiło się na cesarkę,ale obyło sie bez. :D
Jak wspominam to ,to chce mi sie płakać,ale ze wzruszenia.Bałam się porodu,ze będą mną pomiatać,ze czegoś nie będę umiała,ale niepotrzebnie.Opieka jest moim zdaniem bardzo dobra.Sale porodowe po remontach,prysznice,piłki porodowe,sprzęt raczej dobry.Na salach poporodowych też ok.
Polecam szkołę rodzenia,bo jest miedzy innymi coś takiego jak zwiedzanie sal porodowych,dla mnie to było ważne,bo lubię wiedzieć co mnie czeka.
Położna powtarzała,żeby zaufać,personel jest dobry i zna swoją robotę,no i ja też zaufałam.Dzięki temu urodziłam zdrową córeczkę.Mam nadzieję,ze na wszystkie pytanie odpowiedziałam.W razie czego pytajcie dalej.
Pozdrawiam.
:D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

gdzie u nas jest szkola rodzenia i jaki jest koszt?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Szkoła rodzenia działa przy szpitalu, a koszt to około 200 zł.
Dziewczyny co wogóle porabiacie w te nasze ostatnie upaly? Pracujecie czy byczycie się na plaży? :lol: Ja niestety 8 godzin za biurkiem w nieklimatyzowanym pomieszczeniu. Masakra :evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tak jak pisała Paulina szkoła rodzenia jest w naszym szpitalu.Zadzwoń do szpitala,poproś o połączenia z ginekologią,a tam z panią Ewą Miszke,to położna,która prowadzi tą szkołę.Szkoła rodzenia kosztowała 200zł i dlatego mieliśmy zniżkę na poród rodzinny 100zł,a normalnie kosztuje 150zł.
Warto iść do szkoły przy szpitalu,w którym się rodzi.
Ja w upały raczej staram się gdzieś jeździć z małą,mąż całe dnie w pracy,a ostatnio nocki.Będąc w ciąży też pracowałam w biurze,ale były upały rok temu!Zero klimatyzacji,a otiwerać okno,to jeszcze gorzej,bo ten żar do środka wpadał.Chodziłam do łazienki i chlapałam brzuch zimną wodą,myślałam,ze zemdleje!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam jestem zaaa Wejherowa
2 razy rodziłam w Wejherowie pierwszy 3 lata temu
teraz odnowiona jest porodówka
bardzo polecam oba porody rodzinne
pierwszy lekko stresujący ale wiadomo to pierwszy przy drugim dokładnie 27 marca tego roku przytrafił się młody chyba stażysta przemiły
pozdrawiam wszystkie mamuśki i przyszłe mamy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj Agatkapowoli poszerza się nasze grono. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja mam pytanie czy ktoras z Was maila do czynienia z doktorem Karasiem?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie,ja nie miałam,a to jest lekarz z naszego szpitala?A w ogóle kto prowadzi Twoją ciążę?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

chodze do lekarza prywatnie wlasnie do pana Karasia. Chcialam wiedziec co o nim mysla inne kobietki, ale widze, ze nie ma tu takich, ktore go znaja :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ważnie,żeby mieć przekonanie do lekarza prowadzącego.No i zaufanie. :D Ja chodziłam w ciąży i nadal chodzę do dr Delewskiej,ona też pracuje w naszym szpitalu.Bardzo miło wspominam wizyty u niej w czasie ciąży,zawsze wchodziliśmy z mężem.Fajna babka. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czy to jest moze ta kobieta co kolo mops-u przyjmuje? :D ja do swojego lekarza mam zaufanie, bardzo fajnu facet. a do babki ginekologa jakos nie potrafilabym isc :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej PaulaR i reszte wejherowianek :D
Tak mnie jakos zawiało, moge sie przyłaczyc??

PaulaR słyszałam ze doktor do ktorego chodzisz to super lekarz, ja chodze do dr. Chlebek-Gustowskiej, oni chyba przyjmuja w tym samym gabinecie.

Dodane:
A co do porodu w wejherowie to moja kolezanka trafiła tam z czestymi skorczami, było zapełnienie na salach- czesc odsyłano do innych szpitali w okolicach, ja przyjeli. Trafiła ma prywatna sale, i meczyła sie okropnie z skorczami przez 30 godzin, jak juz zaczeło sie cos dziac i powiedziała to połoznej to ona zdenerwowana krzykneła na nia ze ma jeszcze poczekac bo lekarz spi, a ona nie moze go dobudzic... wtedy wzieła ja na sale i w drodze do sali kolezanka ze zmaeczenia padła na ziemie, zaczeła rodzic, było juz widac głowke, a pielegniarka kazała jej usiasc na krzesło (z wychodzaca głowka) i poleciała budzic lekarza. Kolezanka pekła, miała zakładane 6 szyc-bez znieczulenia bo smiała budzic lekarza.... urodziła o 2 w nocy, a o 9 rano chcieli ja wypisac, ale sie nie zgodziła- nie była w stanie zajmowac sie dzieckiem po kilku dobach niespania...

Jak sobie o tym pomysle to az sie boje- wybralismy z M porod rodzinny, woiec moze bedzie lepiej!!!!

Obrazek

Ostatnio zmieniony ndz lip 22, 2007 7:53 pm przez runia, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6500 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 325  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]