Dzisiaj jest śr lis 14, 2018 10:33 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

No i kurcze kicha, praca, do tego remont mieszkania, brak czasu, odkładaliśmy to z Lubym cały czas na później i okazało się, że się obudziliśmy "z ręką w nocniku". Szpital Bródnowski, gdzie chcę rodzić, nie organizuje szkoły rodzenia w wakacje, a ja mam termin za 40 dni więc już w ogóle późno jest...
Nie chcę zmieniać szpitala, bo tam pracuje mój lekarz, no i nie wiem teraz czy jest sens szukać zajęć szkoły gdzie indziej? Liczyłam, że poznam szpital gdzie mam rodzić, personel itp., ale z drugiej strony innych ważnych rzeczy chyba też w szkole uczą, prawda? Nie tylko o samym porodzie, ale o pielęgnacji malucha itp., tak słyszałam, czy to prawda?

Co myślicie, Dziewczyny? Szukać szybko tej szkoły gdzie indziej, czy nie warto i odpuścić sobie?
A jeśli szukać, to gdzie najlepiej?

Poradźcie proszę :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Lolka!
Awatar użytkownika

:-) w każdej chwili możesz zwiedzić, przecież Bródnowski- mówisz, że będziesz tam rodzić i chcesz obejrzeć sale, nie powinnaś mieć problemy z dostępem. Szkoła rodzenia..hmm...ja jestem po indywidualnej, położna przychodziła do nas- jest sporo położnych, które możesz zaprosić do domu- kozt ok 500pln.Jeśli nie chcesz wydawać kasy to plecam szkoły rodzenia przyszpitalne- zapisz się gdziekolwiek- myślę, że warto- mnie jako pierworódce(rodze za 6 tyg) dużo dała- pozbyłam się lęku...Jeżeli chcesz jakichkolwiek info dotyczączych szkoły rodzenia pisz na prywatny adres.
Serdecznie pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja będę chodzić do szkoły wogóle nie powiązanej z żadnym szpitalem, więc niejako z założenia...
Tak jakoś zdecydowałam. :D

ObrazekObrazek

TABELA CZERWCÓWEK 2010

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

[quote="monisien"]Ja będę chodzić do szkoły wogóle nie powiązanej z żadnym szpitalem, więc niejako z założenia...
Tak jakoś zdecydowałam. :D[/quote]

W ogóle nie powiązanej ze szptalem czyli indywidualnej tak?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

...czyli prowadzonej przez ginekolożkę, która nie pracuje w żadnym szpitalu. To dosyć znana ginekolożka we Wrocku: Preeti Agrawal. Wygoogluj, to zobaczysz.

Ale ostatnio ktoś mi powiedział, że ten jej autorski program jest może trochę za bardzo autorski, a nie medyczny, i za bardzo w kierunku homeopatii i innych takich.

Zastanawiam się nad zmianą na szkołę rodzenia przy wrocławskich klinikach, czyli tam, gdzie chcę rodzić. :D

ObrazekObrazek

TABELA CZERWCÓWEK 2010

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

moim zdaniem najlepiej korzystać ze szkoły rodzenia albo u specjalistki laktacyjnej, albo korzystać e szkoły, która szczególnie temu tematowi dużo poświęca

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

lolka pisze:
No i kurcze kicha, praca, do tego remont mieszkania, brak czasu, odkładaliśmy to z Lubym cały czas na później i okazało się, że się obudziliśmy "z ręką w nocniku". Szpital Bródnowski, gdzie chcę rodzić, nie organizuje szkoły rodzenia w wakacje, a ja mam termin za 40 dni więc już w ogóle późno jest...
Nie chcę zmieniać szpitala, bo tam pracuje mój lekarz, no i nie wiem teraz czy jest sens szukać zajęć szkoły gdzie indziej? Liczyłam, że poznam szpital gdzie mam rodzić, personel itp., ale z drugiej strony innych ważnych rzeczy chyba też w szkole uczą, prawda? Nie tylko o samym porodzie, ale o pielęgnacji malucha itp., tak słyszałam, czy to prawda?

Co myślicie, Dziewczyny? Szukać szybko tej szkoły gdzie indziej, czy nie warto i odpuścić sobie?
A jeśli szukać, to gdzie najlepiej?

a do jakiego lekarza chodzisz?
ja też mam lekarza z bródnowskiego i zamierzam tam rodzić

Poradźcie proszę :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Obawiam się że możesz już nie zdążyć ukończyć tej szkoły przed porodem ;) ale nie martw się tym bo ja np chodziłam na Madalińskiego i przerwałam po 6 na 10 zajęć. Było beznadziejnie ze względu na szurniętą prowadzącą fizykoterapeutkę, która stwierdziła że położna która prowadziła jedne z zajęć jest głupia :). Źle trafiłam po prostu bo moja koleżanka miesiąc wcześniej ukończyła i była zadowolona bo kto inny prowadził.
Urodziłam z kolei w szpitalu Orłowskiego na Czerniakowskiej i wiem że tam jest też szkoła rodzenia chyba bardziej sensowna bo jak leżałam to codziennie przychodziły pielgrzymki z tej szkoły oglądać oddział i porodówki.

PS. Polecam ten szpital bo świetna opieka. Trzymam kciuki za lekki poród!! Powodzenia:)

Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2007 2:18 pm przez Kejti, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kojka
Zawsze możesz iść do indywidualnej szkoły i ukończyć ją nawet- jeśli starczy Ci samozaparcia w 1den dzień.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki Wam za odpowiedzi :)
Kojka-waw - ja chodzę prywatnie do prof. Sawickiego :) Dlatego chcę rodzić w Bródnowskim.
Co do decyzji ze szkołą - moja mama była w Bródnowskim porozmawiać u jednej położnej, która w sierpniu wraca z urlopu, jak wróci mam się z nią spotkać i powie nam to i owo, może jakieś rady itp., bo szkoły rodzenia już faktycznie nie zdążymy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie znam dr Sawickiego, znam dr Cendrowskiego [chodziłam do niego prywatnie] i dr Piórkowskiego [operował mnie i tez byłam kilka razy na wizycie]. Położnej od porodów nie znam :? Jakoś damy sobie radę :wink: Już bliżej niż dalej :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tez zamierzam chodzić do szkoły rodzenia na madalińskiego, a rodzic chyba będę na starynkiewicza, ale jeszcze zobaczymy...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Szpitale, lekarze, położne - opinie

Strefa czasowa UTC [letni]