Dzisiaj jest pn wrz 01, 2014 11:03 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: wynik HCG
Awatar użytkownika

witam was moj wynik to 0,100 wiec to oznacza brak ciazy prawda?ale jestem zla :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Norma u kobiety nieciężarnej to poniżej 5. Przykro mi Goha :(

Jaś 11.03.2008r. godz.9:20 3880g 56cm i 9pkt.
Ada 17.06.2011r. godz.10:25 3610g 54cm i 10 pkt.
*Aniołek 3.11.2006*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mi lekarka ostatnio powiedziała, że poniżej 3. Co nie zmienia faktu, że Goha jest zła

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

normy są inne dla każdego laboratorium i odczynników tam zastosowanych... mimo wszystko Twój wynik jest niestey za niski na ciążę, nawet bardzo wczesna... przykro mi :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: wynik HCG
Awatar użytkownika

goha1986 pisze:
witam was moj wynik to 0,100 wiec to oznacza brak ciazy prawda?ale jestem zla :(

a ile dni jesteś po terminie miesiączki?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no wlasnie @ spoznia mi sie juz chyba 8 dni wiec jest cos ze mna nie tak i to mnie martwi i zarazem mnie zastanawia czy przed @ wystepuje bialy śluz ktorego mam bardzo duzo w srodku hm nie wiem

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

goha1986 pisze:
no wlasnie @ spoznia mi sie juz chyba 8 dni wiec jest cos ze mna nie tak i to mnie martwi i zarazem mnie zastanawia czy przed @ wystepuje bialy śluz ktorego mam bardzo duzo w srodku hm nie wiem

Mi się spóźniał okres 6 dni. Beta też wyszła tak jak Tobie. I też miałam śluz taki jak Ty, i nie jestem w ciąży. 8 dni po terminie okresu beta wykryłaby już ciąże (tak myślę)

A masz jakieś bóle podbrzusza? Tak jak przed okresem?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wiesz co Malenka no czasem odczuwam ból ale okresu nie widac jestem zla bo we wtorek dopiero ide do gin bo to juz 4 miesiac jak sie staram z mężem i nic z tego nie wiem czy to winna tego ze bralam tabletki anty

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

goha1986 pisze:
wiesz co Malenka no czasem odczuwam ból ale okresu nie widac jestem zla bo we wtorek dopiero ide do gin bo to juz 4 miesiac jak sie staram z mężem i nic z tego nie wiem czy to winna tego ze bralam tabletki anty

Ja też brałam tabsy. Kiedy odstawiłaś? Ja pół roku temu... mialam regularne skąpe okresy co 28 dni... Teraz dostałam taki prawdziwy okres po 35 dniach!!

Wydaje mi się, że teraz dopiero po pół roku mój organizm zrozumiał, że nie biorę już tabsów i mam nadzieję, że teraz wszystko wróci do normy...

:]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja nie biore juz okolo 5 miesiacy ale bardzo mnie martwi dlaczego nasze starania narazie nie daja efektow najgorsze jest to ze czlowiek doszukuje sie zaraz jakis problemow.A ty Malenka nie masz takich zmartwien czy czekasz spokojnie az ciaza bedzie:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

co miesiąc rozpaczam jak dostaję okres...

Kochana, mój organizm widocznie potrzebował pół roku, żeby się przestawić... Może Twój też tyle porzebuje?

Ja w zeszłym miesiącu byłam w połowie cyklu u ginekologa, powiedział, że nie ma jajeczkowania... Dzisiaj to zwalam na tabletki które brałam... że mi się coś "zablokowało"

Zobaczymy co będzie w tym miesiącu... Chciałabym, żeby w końcu się udało :smo:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

to widze ze jestesmy podobne do siebie :)a slyszalam cos o Progesteronie co to takiego hm Malenka .Wiem ostatnio coraz wiecej w tej tematyce ale caly czas sa jednak dziury hm jest cos generalnie co moze nam pomoc zajsc w ciaze ?chyba tylko modlitwa i mocne przytulanie:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

goha1986 pisze:
to widze ze jestesmy podobne do siebie :)a slyszalam cos o Progesteronie co to takiego hm Malenka .Wiem ostatnio coraz wiecej w tej tematyce ale caly czas sa jednak dziury hm jest cos generalnie co moze nam pomoc zajsc w ciaze ?chyba tylko modlitwa i mocne przytulanie:)

to jest hormon.

Jeśli chcesz od czegoś zacząc to zrób najpierw badanie krwi na Tesosteron. Ja mam lekko podwyższony (to ponoć wina tabletek które brałam) :wo:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wiesz co jestem ciekawa co powie mi pani doktor we wtorek moze ona cos odkryje co ze mna nie tak i dlaczego dalej @ nie chce przyjsc:) bo ciazy juz napewno nie ma hm

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 22 czerwca. W poniedziałek robiłam test ciążowy, który wyszedł negatywnie.Postanowiłam pojść na badanie betaHCG. Dzis odebrałam wynik: 72,2 co odpowiada 1-2 tygodniu ciąży. Ciesze sie, ale jestem też troche zaniepokojona, bo wydaje mi się,że to za niski wynik biorąc pod uwagę spóżnienie miesiaczki. Co o tym sądzicie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

rene pisze:
Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 22 czerwca. W poniedziałek robiłam test ciążowy, który wyszedł negatywnie.Postanowiłam pojść na badanie betaHCG. Dzis odebrałam wynik: 72,2 co odpowiada 1-2 tygodniu ciąży. Ciesze sie, ale jestem też troche zaniepokojona, bo wydaje mi się,że to za niski wynik biorąc pod uwagę spóżnienie miesiaczki. Co o tym sądzicie?

/a w jakich jednostkach był ten wynik :?: mIU/ml :?: Jeżeli tak to on odpowiada 3-4 tygodniowi ciąży.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: wynik HCG

rene pisze:

czesc rene! nie znam sie na tym za dobrze, ale to raczej wynik wskazujący na ciąże (jesli był w mlU/ml).... ale dla pewnosci zbadaj sie jeszcze raz, idz do ginekologa, rozne bywały przypadki na tym swiecie!

ja ostatni okres mialam 28 maja....przestałam brać tabletki pod koniec kwietnia, dwa razy dostałam okres tak jak powinnam, następny powinien byc kolo 29 czerwca, w tym czasie bylismy z mezem w grecji, wrocilismy 2 lipca i nadal nie miałam okresu - pomyslam ze to przez podroz itp. po 15 dniach zrobiłam test - wyszedł negatywny. okresu nadal brak. zrobiłam sobie badanie krwi 15 lipca czyli ponad 45 dni po ostatniej miesiaczce i wynik HCG był ponizej 1 w mlU/ml... Dzis juz mija ok 67 dzien bez miesiączki. Nie robie na razie testu, w srode ide do ginekologa. slyszalam o roznych przypadkach i nie wiem co sadzic o tym, co dzieje sie z moim organizem. jedynym dodatkowym objawem jest to ze mam powiekszone piersi, ale to tez moze byc w wyniku owulacji czy zblizajacego sie okresu... moze jestem tez troche rozkojarzona, a moze to zludzenie? co o tym sadzicie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wynik był w mlU/ml. Gdyby wsazywał na 3-4 tydz. to by się zgadzało, ale wg norm z laboratorium to 1-2 tydzien. Martwię się, że to może oznaczać, że ciąża się nie rozwija. Czy to,ze miewam czasem nieregularne okresy może się wiązać z tym, że owulacja się przesunęla i ten wynik jest tak niski?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam .jestem tu nowa a widze ,ze wy śmigacie w temacie :D wiec prosze o odpowiedz.zaczne od poczatku cykle mam 27-28 dniowe.robilam badanie hcg w 23 dniu cyklu wynik 1.czy jest mozliwe ,zeby beta jeszcze wzrosła?i czy takie wczesne badanie jest wiarygodne.bo ja sie juz załamałam :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

rene pisze:
Wynik był w mlU/ml. Gdyby wsazywał na 3-4 tydz. to by się zgadzało, ale wg norm z laboratorium to 1-2 tydzien. Martwię się, że to może oznaczać, że ciąża się nie rozwija. Czy to,ze miewam czasem nieregularne okresy może się wiązać z tym, że owulacja się przesunęla i ten wynik jest tak niski?

Twoje laboratorium podaje złe normy..... Jak znajdę gdzieś skan mojego wyniku to ci pokażę te normy.... ja miałam wynik 55,64 mIU/ml i to już był 3-4 tydzień ciąży... wszystko jest ok nie martw się, a jak bardzi cię to nie pokoi to powtórz badanie, HCG wzrasta bardzo szybko :)

ania2512 takie badanie jest najbardziej wiarygodnie tydzień po spodziewanej miesiączce, nie robi się go przed dniem spodziewanego okresu bo jest wynik nie ważny.... najlepiej wykonać je jak ci się już okres spóźnia..... Tak samo jest z testami z apteki

awindak7 Na co ty kobieto czekasz :?: :!: Ile ci się dni spóźnia okres :?: Śmigaj po test a jak wyjdzie negatywny to szybko do ginekologa bo to nie jest normalna sytuacja.....

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]