Dzisiaj jest wt lip 29, 2014 8:50 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Mam pytanie do was.
Zastanawiam sie bo strasznie od kilku dobrych dni swedza mnie bardzo sutki :? Najpierw swedzial prawy teraz lewy a czasem oba. To szczerze mowiac staje sie nie do zniesienia i chcialabym zeby juz przestalo :lol:
Macie moze na to jakies sposoby? Ktos wogole mial cos takiego ? :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

mnie swędziały na początku ciązy jak rosły- tak wiec może tobie tez rosna..ciesz sie heh

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

guciaczek22 pisze:
mnie swędziały na początku ciązy jak rosły- tak wiec może tobie tez rosna..ciesz sie heh

hehehehe :D Ale ja jestem po okresie 2 dni :D wiec to chyba wykluczone :lol:
jejku guciaczek dalas mi teraz do myslenia :roll: :roll: :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

nie miałam na myśli tego,ze możesz byc w ciazy- chociaż wiem,ze chciałbyś i Ci tego zyczę- chodziło mi raczej o takie normalne, naturalne powiększenie sie piersi- ja bym sie na Twoim miejscu cieszyła gdyby mi ise cos takiego przytrafiło :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

guciaczek22 pisze:
nie miałam na myśli tego,ze możesz byc w ciazy- chociaż wiem,ze chciałbyś i Ci tego zyczę- chodziło mi raczej o takie normalne, naturalne powiększenie sie piersi- ja bym sie na Twoim miejscu cieszyła gdyby mi ise cos takiego przytrafiło :)

guciaczek no tak :lol: haha. ale jejku co ty mowisz :lol: Powiekszaja sie ? :lol: Guciaczek ja mam rozmiar D-95 czasem jak inna numeracja to DD-95 nie chce juz wiekszych :lol: chodz pewnie moj mezulek to sie by ucieszyl :D chodz juz i tak jest w niebo wziety ze ma taka zonke o duzym biuscie :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Łeee jak Ty masz taaaki rozmiar to nie mamy o czym mówić- wiesz ja mam skromne 75 B tak wiec gdyby mi tak znienacka nagle zaczął rosnąc biust to bym sie ucieszyła :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Paulinko, mnie tak jak u guciaczka swedzialo na poczatku ciazy, jak piersi rosly. Sutki tak mnie swedzialy, ze czasem bylo mi wstyd jak w miejscu publicznym nie moglam juz wytrzymac i zaczynalam sie drapac. Dobrze, ze nikt mnie nigdy nie zauwazyl jak to robie :lol: Smarowalam sutki kremem bambino dla dzieci i to troche pomagalo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

u mnie takie swedzenie sutkow w okolicach @ przez kilka kolejnych cykli zakonczyło sie wizyta u ginekologa w celu ustalenia hormonów, no i wyszło,ze mam niska prolaktyne i wysoki testosteron. ale sutki swedziałay mnie tez wtedy, gdy rosly :D
no i zapomnialam jeszcze o uczuleniu na bielizne, miałam jeden taki wredny biustonosz, jak przestałam go nosic to swedzenia ustały...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Boże, cały dzień spędziłam w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące mnie strrrrraszne swedzenie sutków i proszę.....
mnie zaczeły swedzieć w 15dc, 2dni po staraniach, nie dość że mnie swędzą to jeszcze lekko bolą i nie mam za bardzo jak się podrapać heheh...ech ta nasza natura skomplikowana, ja też smaruję tłustym kremem.
Myślicie że jest szansa na fasolkę? Tak wiem, nie nastawiam się bo już ostatnio bardzo przeżyłam rozczarowanie, a jednak jakoś nie odpuszcza mnie myśl że może się udało :?
Do tego pobolewają mnie jajniki na zmianę a śluz mam na razie mleczny. Zobaczymy,
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Justa!
Całkiem możliwe, ze to fasolka. ja dzieki tym samym co uciebie subiektywnym objawom poczułam, ze jestem w ciąży.......... :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

justa1 trzymam kciuki za ciebie.
Ja to watpie w to ze jestem w ciazy :lol: mialam okres 2 dni temu wiec swedzenie sutkow u mnie to chyba nie jest objaw ciazy chodz moze??? :lol: Ja wiadomo nam wszystkim krwawienie zdaza sie podczas dnia miesiaczki gdy kobieta jest w ciazy, lecz ja w to u siebie nie wierze :lol:

gosia1975 pisze:
Justa!
Całkiem możliwe, ze to fasolka. ja dzieki tym samym co uciebie subiektywnym objawom poczułam, ze jestem w ciąży.......... :D

dziewczyny nie piszcie tak bo i ja zaczne myslec ze jestem w ciazy :lol: haha

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzięki Dziewczynki,
Miałam się nie nastawiać w tym miesiącu i raczej przygotować się do laparoskopii po @, tak się umówiłam ze swoim lekarzem, no i co znowu nie dotrzymałam słowa, to chyba te hormony tak działają, hehe :D że człowiek ni może się na niczym skupić, właśnie zaczynam swój urlop więc nawet pracą się nie mogę zają, ale jutro z mężulkiem jedziemy w góry więc może zajmę się czymś innym na czas oczekiwań.
Ściskam Was serdecznie i życze udanych staranek.
ps. Ja mam rozmaiar 85D, mam nadzieję że mi piersi nie rosną bo i tak uważam że mam za duże!!!
Buźka.

Paulina wszystko się może zdarzyć i tego Ci życze, moja koleżanka normalnie miesiączkowała do 5miesiąca ciąży i tylko duży brzuszek ją zaniepokoił!!??? Sama nie wiem jak to możliwe a jednak.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

miłego wypoczynku justa i 2 kreseczek na teście :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Justa1 pisze:
Dzięki Dziewczynki,
Miałam się nie nastawiać w tym miesiącu i raczej przygotować się do laparoskopii po @, tak się umówiłam ze swoim lekarzem, no i co znowu nie dotrzymałam słowa, to chyba te hormony tak działają, hehe :D że człowiek ni może się na niczym skupić, właśnie zaczynam swój urlop więc nawet pracą się nie mogę zają, ale jutro z mężulkiem jedziemy w góry więc może zajmę się czymś innym na czas oczekiwań.
Ściskam Was serdecznie i życze udanych staranek.
ps. Ja mam rozmaiar 85D, mam nadzieję że mi piersi nie rosną bo i tak uważam że mam za duże!!!
Buźka.

Paulina wszystko się może zdarzyć i tego Ci życze, moja koleżanka normalnie miesiączkowała do 5miesiąca ciąży i tylko duży brzuszek ją zaniepokoił!!??? Sama nie wiem jak to możliwe a jednak.

Justa milego wypoczynku.
Ja tez mam takie duze cyce :lol: haha.
oj Justa myslisz ze moge byc w ciazy? moze ja test zrobie? hmm...??? Przy pierwszej ciazy t omi odrazu zatrzymalo miesiaczke i mdlosci sie pojawily.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A moze masz nowy stanik? Albo stary, ale inaczej wyprany, albo sie nie wyplukal czy cos...
Mnie tez czasem swedza (bez ciazy takze) i mam wrazenie, ze to od biustonosza.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nic nowego nie napiszę tylko tyle, że mnie nadal swędzą a najgorzej, że są cholernie wrażliwe i w zasadzie ciężko sie podrapać :/ ech...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: swedzace sutki
Awatar użytkownika

mnie tez strasznie swedza sutusie to jest strasznie meczące ale mój lekarz prowadzacy powiedział ze to normalne ponieważ piersi rosna... wiec wydaje mi sie ze to samo musi przejśc
Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny dzieki za wszystkie odpowiedzi. Dalej mnie troche swedza, i szczerze mowiac mam takie uczucie jakby sie ciezkie zrobily nie wiem czemu :wo: Dziwne!!!!

biustonoszy nie mam zadnych takich nie dawno kupionych. :roll: A piore caly czas w jednym proszku wiec kurcze nie wiem czemu.. Smaruje sobie teraz kremem je zobaczymy czy pomoze... Troszke jakby dzisiaj mniej juz swedzialy!!! :brv:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mnie tz swedzialy sutki na poczatku(8-12tydzien) a teraz bola a le to chyba normalne.
Paulinko, to ze mialas okres nie oznacza ze nie jestes w ciazy. Ja zaszlam w ciaze 11ego a 13 mialam okres. Wszystko normalnie przebieglo. Czasem tak jest, a czytalam ze ty chcialabys byc w ciazy, wiec ci tego z calego serca zycze
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Marieannp pisze:
mnie tz swedzialy sutki na poczatku(8-12tydzien) a teraz bola a le to chyba normalne.
Paulinko, to ze mialas okres nie oznacza ze nie jestes w ciazy. Ja zaszlam w ciaze 11ego a 13 mialam okres. Wszystko normalnie przebieglo. Czasem tak jest, a czytalam ze ty chcialabys byc w ciazy, wiec ci tego z calego serca zycze
pozdrawiam

Marieannp dziekuje!!! a wiesz kurcze moze ja powinnam zrobic test???? Dziwne to wszystko u mnie!!! Poczekam do nastepnej miesiaczki mam ja dostac 24 lipca. Bede wtedy juz na wakacjach wiec nawet wam nie odpisze :( ehh...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Moderatorzy: lady_in_red, Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]