Dzisiaj jest czw sie 21, 2014 10:14 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

witam P.Doktorze prosze i poiwedziec o czym moze swiadczyc brazowy sluz w ciazy ?nie plamie tylko jak ide do toalety i po oddaniu moczu ten sluz pojawia sie na papierze a mocz jest czycsty.We wtorek mialam taki sluz brozowy bylo to chwilowe a w srode bylam u lekarze robnil usg i wszysdtko bylo w porzadku maluszek fikal serduszko bilo,ale wczoraj znowu zauwazylam ten sluz mialam gfo od 14 do 19, w nocy nie bylo go wogole no i teraz rano jak poszlam do toalety to tez zzauwazylam ze jest tylko ze kolor jest taki kakaowy jasny,biore od 5 tygodnia duphaston a jestem w 10 trygodniu ciazy ,bardzo prosze o rade a do lekarza nie moge isc bo go nie ma do poniedzialku aha a mam nadzewrke czy to mzoe byc spowodowane rowniez nia czy tez nie,bylam terasz w toalecie i nie mam juz tego sluizu brozowego al boje sie ze za chwile moze sie pojawic zas :( :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj!
Nie jestem lekarzem, ale postanowiłam choć trochę Ci pomóc.
U mnie też pojawiał się brązowy śluz i właśnie dokładnie w takich momentach jak u Ciebie, TYLKO PODCZAS WIZYTY W TOALECIE. Zaczeło się wszystko pod koniec 6t.c., plamiłam tak przez 5dni, cały czas brałam duphaston i właściwie nie wstawałam z łóżka. Plamić przestałam, ale dpoiero gdy się znalazłam się w szpitalu, okazało się odkleja się kosmówka. To nic grożnego, pomógł odpoczynek i leki.

Najważniejsze jest to, że ten śluz nie jest zabarwiony żywą krwią, tylko krwią wynaczynioną czyli starą i być może jest to własnie krwawienie z nadżerki. Skoro byłaś u lekarza i on stwierdził, że z maluszkiem wszystko jest ok, to najprawdopodbniej nie masz się czym martwić.
Do duphastonu możesz dołożyć nospę i magnez, leki te działają rozkurczowo na śluzówkę macicy. No i oczywiście powinnaś dużo odpoczywać!!!
Pozdrawam!!!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzieki za odpowiedz ja tez juz lezalam w szpitalu w 6 tygodniu bo mialalm plamienia brozowe i na usg stwierdzili wynaczynieienie czyli odklejenie sie lozyska lezalam tydzien i wszystko wrocilo do normyh ale teraz mnie wlasnie zastanowil ten sluz bo uplawow nie mialam ,teraz mi on zanikl calkowicie tak sie boje czy wszystko z maluchem jest dobrze :( :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Beti, z tego co piszesz wynika, ze miałyśmy ten sam problem...Ja miałam też krwiaka/wynaczynienie pod osmówką czyli późniejszym łożyskiem.
Co Twój gin na te obecne plamienia???Przecież nie może tego tak zostawić????

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

poiwweiddzial mi w srode jak robnil usg ze jest wszytstko w porzadeku aprzez srode i czwaretek nie mialam tego sluzu ,w piatgek zas sie pojawil ale go nie bylo duzo a teraz nie mam juz wogole a lekarz mi powiedzial ze to jest przez to ze w tym terminine mogla sie pojawic miesiaczka i dlatego ten sluz byl taki,biore caly czas duphaston nospe i magnez mysle z ebedzie dobrze :( :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jeśli lekarz mówi, że będzie dobrze to będzie dobrze :D Jeśłi masz termin @ to bardzo proawdopodbne, ze ten śluz to właśnie przez nią!!!
Spokojnie, łykaj leki, dużo odpoczywaj, nie stresuj sie i będzie ok!!!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: plamienia

ja miałam takie plamienia w 5 tygodniu. Trwały prze około 2 dni, bolało mnie przy tym też podbrzusze. Zaczęło się to w sobotę po południu, więc nie miałam jak podjechać do ginekologa. POza tym "cofęły" mi się wszystkie objawy ciąży: piersi przestały mnie boleć, powrócił apetyt, przestałam mieć mdłości. Poronołam w niedzielę wieczorem..... Moim zdaniem skontaktuj się jak naszybciej z lekarzem, pewnie to nic poważnego skoro nic ci nie dolega, ale zawsze warto!! Trzymam zaciebie kciuki!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

bylam u lekarzza okazalo sie ze ten sluz brunstny to od nadzerki podobno jest duza przepisal mi lekarz czopkio nazwie pimafucin one sa trzy i co dwa dni mam je brac widzialm maluszka tez na usg serduszko bilo ale prawie wogole sie nie ruszal tylko tak od czasu do czasu machnal nozka troche mnie to zaniepokilo ale lekarz piwquiedzial zee wszystko jest w porzadku abym sie nie martwila serduszko bilo dobrze pozdrawiam was mocno i wasze brzuszki
:o :D :cry: :?:

Ostatnio zmieniony wt lip 03, 2007 7:22 pm przez beti30, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziewczyny pomozcie niewiem juz co sie dzieje teraz jak poszlam do ubikacji to po oddaniu moczy na papierze mialam taki sluz zabarwiony kriwa i brunantnym kolorem ale troche tego bylo kurcze juz sama nieiwem czy to od nadzerki czy co,nie plamie nic tylko tern sluz mnienipokoi nadal czy nadzerka tak moze se objawiac bo przed ciaza tez miaalm nadzerke i nie mialaalm zadnych objawowo tego typu,a lekaz jak mnie badal to tez troszke krwi bylo na takim przyrzadzie palstkiowum i on mowil ze to od nadzerki,aha a ten sluz mam tak gleboko w pochwie nawet nie plamie :cry: :cry: :?:dziewczyny dajcie znac co sadzicie o tym :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witaj ja straciłam swoja pocieche we wtorek . też byłam na podtrzymaniu tymi lekami wszysko niby było ok też brązowe małe plamy . chodzi mi o to że każde plamy trzeba sprawdzic tylko za każdym razem proś o samo usg i to bardzo delikatne. pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]