Dzisiaj jest czw gru 12, 2019 9:59 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

witajcie , jestem tu nowa i mam problem 8 dni temu poddałam sie inseminacji, ponieważ od 9 lat czekam na dziecko byłam niecierpliwa i w 22 dniu cyklu zrobiłam test beta i wykazał 5 , pani mi powiedziala ze nie ma ciaży albo jest bardzo wczesna. Nie wiem co robic i co myslec , nie moge dluzej czekać.prosze o rade

Ostatnio zmieniony czw cze 21, 2007 5:02 am przez maniutek33, łącznie zmieniany 2 razy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wprawdzie nie mam takich doświadczeń ale moge poradzić Ci tylko spokojne czekanie. Najbardziej doświadczona z nas to Fanki Girl. Doswiadczona wtym sensie, że testy wychodziły jej ujemnie i beta nie wskazywała ciązy mimo, że w niej była. Jej wątek to po teściku pre-test. Ciebie poprostu czeka cierpliwe czekanie. Niestety nie masz innego wyjścia. Nie denerwuj się to może Ci zaszkodzić. Sróbuj zajć mysli czyms przyjemnym i cierpliwie poczekaj by powtórzyc betę. Pozdrawiam i mocno trzymam kciuki. Witaj w naszy gronie staraczek :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

bardzo dziękuje za pocieche ale ja naprawde tak sie niecierpliwie.kupiłam juz test i jutro chce zrobic.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tyle lat juz czekam i nic, miesiąc w miesiąc testy i czekanie...., lekarz powiedział ze daje 10% szans po zabiegu i dlatego chwyciłam sie tej nadzieji. :arrow:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Maniutek jajeczko zagnieżdża się nawet do dwóch tygodni, a dopiero jak się zagnieździ wydziela się gonadotropina kosmówkowa, jak sama nazwa wskazuje, więc spokojnie! bądź dobrej myśli i ciesz się życiem wtedy zygota ma większe szanse!! poza tym dziewczyny pisały ,,,ze hcg norma do 3 jest a Ty masz 5 więc może zaczyna się dopiero!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dzieki alutka, wiem ze nie mam wyjscia i musze czekac, ale tak bardzo chciałabym zobaczyc te dwie kreseczki....na tescie.jak tylko cos bede wiedziala to dam znac , dziekuje

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

maniutek33 pisze:
dzieki alutka, wiem ze nie mam wyjscia i musze czekac, ale tak bardzo chciałabym zobaczyc te dwie kreseczki....na tescie.jak tylko cos bede wiedziala to dam znac , dziekuje

Bedziemy czekać na wiadomości od Ciebie. Każda tu ze staraczek wypatruje tych dwóch pięknych tłustych krech więc wiemy co to znaczy cierpliwie czekać. Widzisz u mnie na suwaczku jest 5 dzien cyklu ale okres własnie mi sie spóźnia 5 dni a ja jeszcze testu nie robiła bo myślę, że to za wcześnie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja bym nie wytrzymała tak długo. daj znac jak tylko bedziesz miala wynik :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

maniutek33 pisze:
ja bym nie wytrzymała tak długo. daj znac jak tylko bedziesz miala wynik :)

NO JASNE ŻE SIE WAM POCHWALĘ :lol: , AJK BEDZIE NEGATYWNY TO BĘDZIECIE WYCZYTYWAC MOJE ŻALE :cry: TAK CZY SIAK NAPEWNO SIE ODEZWĘ.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czekamy... na dobre wiesci i lepiej by nie trzeba było cie pocieszać.Ja trzyma za ciebie kciuki!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

maniutek33 pisze:
czekamy... na dobre wiesci i lepiej by nie trzeba było cie pocieszać.Ja trzyma za ciebie kciuki!!

Dzieki z czasem człowiek sie uodparnia... i chlipie krócej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

skąd ja to znam....ale lepiej człowiekowi jak ktos to rozumie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej dziewczyny, nie wytrzymałam i zrobiłam dzis rano test i niestety jedna kreska :( ale to dopiero 24 dzien cyklu a ja tak bardzo nie moge sie doczekać, chyba zwarjuje do 1 dnia@.Mam pytanie czy któras poddała sie inseminacji jestem ciekawa czy którejs udało sie za pierwszym razem.
Bede wieczorkiem.trzymam kciuki za wszystkie oczekujące tak jak ja

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Maniutek,rozumiem Cię jak bardzo pragniesz dziecka .Ale na robienie testów ciążowych jest jeszcze naprawdę zbyt wcześnie.Musisz poczekać do dnia spodziewanej @.Poza tym jak dziewczyny wspominały nawet po czasie @ test często nie wychodzi pozytywnie.Już chyba lepiej byłoby zrobić ponownie betę niż patrzeć na nieudany test.Ale to tylko moje zdanie .Ja bym jeszcze troszkę się wstrzymała choć z drugiej strony doskonale cie rozumiem ze się niecierpliwisz.

Czekamy na Ciebie okruszku

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wiiem Felka, ze troche przesadzam , ale po pierwszym beta , powiedzieli mi ze to moze byc wczesna ciaza, albo moze nic nie byc.Dzisiaj zrobiłam drugi raz bete w innym labolatorium i czekam na wynik do jutra.
Niecierpliwie sie bo mam bardzo trudą sytuacje rodzinna, mój mąż sobie kogos znalazł... :( i to moja jedyna nadzieja...pozatym niczego bardziej nie pragne od tego by byc mama...ale chyba wiekszosc z nas o tym marzy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Daj znać jak będziesz miała wynik.
A z tą sytuacją rodzinną to rozumiem co czujesz...
Moja siostra rodzona siostra była w takiej sytuacji .Jej synek miał wtedy 5 m-cy jak się okazało że mąż ją zdradza.
Dostała powiadomienie z sądu o złożonym wniosku (czy coś w tym stylu?) i w ten oto sposób dowiedziała się że w jej małżeństwie źle się dzieje :shock: .
Ona nic nie wiedziała!!!
On twierdził że coś się wypaliło i niby nikogo nie ma .
Tą drugą okazała się być ZAUFANA NIANIA :evil: .
Szwagier miał kancelarię w domu a małpa pilnowała im dziecka.
Dziecko jako że malutkie duuużo spało a oni mieli mnóstwo czasu na zabawy we dwoje :evil: :twisted: :!:
Dlatego ja nigdy nie wpuszczę obcej baby do własnego domu.
Moje dziecko będzie chodziło do żłobka albo będzie z babcią...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

I życzę Ci dużo siły w tym trudnym dla Ciebie czasie.
Może jeszcze się wszystko ułoży?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dzieki bardzo , czuje sie strasznie , choć to nie pierwsz przejscie z inna kobieta, ale tym razem to czuje ze moze źle sie skończyć.I dlatego tak bardzo juz bym chciała wiedzieć. Jutro jade to niego na 2 tyg, bo pracuje 200 km od domu i zadnej kontroli nie mam.Dziś powinnam miec wynik beta, ale odezwe sie dopiero za 2 tyg bo tam nie ma netu.Przyjaciele mi mówią ze to głupie za jade do niego , ale moze to kobieca zawiśc ale nawet jak mnie zostawi to bede miała satysfakcje ze tym czasie ona nie bedzie mogła do niego przyjechać :) wogóle sie zagubiłam a najbardziej mi zal ze po tylu latach starania o dziecko on mnie zostawia i wie ze nie mam szans bez niega na macierzyństwo, bo lekarz powiedział ze naturalnie to raczej nie zajde...Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia za 2 tyg/.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

maniutek33 wynik bety = 5 w tydzień po owu i IUI to wynik dzialania leku na pęknięcie pęcherzyków. Np. Pregnyl posiada ludzką gonadotropinę kosmówkową i beta po jego podaniu zawsze jest podwyższona. W tej chwili nie ma sensu robić badania bo wynik wyjdzie zafałszowany. Poczekaj jeszcze tydzień a wszystko będzie jasne. Trzymam kciuki. :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czuje sie strasznie rozczarowana, ale nie mam innego wyjscia, musze czekać.Dzieki bardzo za rozwjanie wątpliwości.Trzymaj sie cieplutko pa

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]