Dzisiaj jest czw gru 12, 2019 9:58 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1775 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 89  Następna
Autor Wiadomość

dziewczynki kochane która z Was ma termin jeszcze na czerwiec?ja 28,więc czekam,a równie dobrze i w lipcu może być bo coś ta dzidzia się nie spieszy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hejka
ja rowniez mam na czerwiec-24 :D i juz mam dosc tego nerwowego wyczekiwania na symptomy porodu-wykoncze sie samym czekaniem hi hi hi :? no nic nie ma rady i trzeba byc cierpliwym!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hehe, ja mam na lipiec ale już dawno mi się brzuch obniżył i czop śluzowy wypadł, więc mam nadzieję, że też będę czerwcowa :)
no ale póki co małej się nie spieszy...
dzisiaj miałam nieregularne skurcze, takie pobolewania jak przy okresie ale na tym sie skończyło... :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

hej kobietki :wink: ja mam termin na 24 czerwca, odliczam juz niemal godzinki ale na razie nie mam zadnych oznak ze mialabym na dniach sie rozpakowywac :? podobno chlopczyki lubia siedziec dluzej w brzuszkach :wink: wiec wielce mozliwe ze bede przeterminowana zwlaszcza ze na serio nic na razie sie nie dzieje :?
a jak sie czujecie tak ogolnie? macie przygotowane juz wszystko dla dzidziusia ? boicie sie porodu ? ja mam lekkiego stresa i cos malo w nocy sypiam ale z drugiej strony nie moge sie juz doczekac... te ostatnie dni dluza sie bardziej niz cala ciaza :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

oj dłużą się, dłużą....to fakt :) ja już jestem spakowana od kiedy mi się brzuszek opuścił :) wszystko przygotowane, tylko jak się poród zacznie to spakować kosmetyki i w drogę...tzn w drogę dopiero jak będą skurczyki co 3-4 minuty...
porodu się nie boję...bo niby czego...tyle kobiet przede mną to przetrwało, i tyle za mną zapewne też przetrwa, że uważam, że nei ma się czego bać :)
ale jak tak mówię, to wszyscy patrzą na mnie jak na głupią:) nie wiedzieć czemu... :)

a wiesz, z tym, że chłopczyki lubią siedzieć dłużej to różnie bywa...są różne opinie...ja np słyszałam, że chłopcy się przed terminem rodzą a dziewczynki się zawsze przenosi...ile ludzi tyle opinii...jak we wszystkim :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

hihi, mowisz dokladnie jak moj maz :wink: ze tyle kobiet przede mna rodzilo i przezylo to czemu ze mna mialoby byc inaczej :)
a z tymi opiniami to faktycznie, kazdy mowi inaczej :)
w kazdym razie mam nadzieje ze moj synek nie bedzie mi kazal za dlugo czekac zwlaszcza ze dosc spory jest, tydzien temu na usg wyszlo ze wazy prawie 4 kg :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no to nieźle :) moja córcia w 36 tygodniu ważyła niecałe 2400 g... ciekawe, ile będzie ważyła jak się urodzi :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no to sobie tak czekamy...:)ja tez juz mam czasem dosc wyczekiwania tych objawów,dzis nad ranem mialam parę skurczy dość regularnych co 8 min,w pozycji leżącej a jak zmienilam pozycję to wszystko ucichlo...
więc dalej czekam,co do samopoczucia to jest w porządku,tyle że za wiele to nawet pochodzić nie mogę bo zaraz brzuch twardnieje i boli u dolu,więc albo sobie siedzę (od czego już dupsko boli:),albo leżę i tak dzień za dniem,a dzidziuś ruchliwy jak zwykle,i chyba po ostatnim moim wyczynie smiechowym malutki wzial paleczkę we wlasne rączki bo jak sie zaczynam śmiać to zaraz mnie po jajnikach obija :D :D co mnie jeszcze bardziej smieszy
co do pakowania,to tutaj nic nie trzeba zabierać do szpitala,jedynie dokumenty no i kosmetyki,wszystko jest w szpitalu i dla mnie i dla dzidziusia,lącznie z wyzywieniem,czyli dostep do kuchni w której jest wszystko ,i owoce i warzywai posilki itd,dzidzius na czas pobytu w szpitalu ma ubranka od szpitala, na wyjscie do domciu dopiero w swoje go ubierzemy,a najlepsze jest to ze pare ciuszków pokupowalam na 44 rozm,no bo ja drobnizna jestem i bylam jak sie urodzilam,wazylam 2600,przed ciążą ważylam 43 kg,teraz 60,więc jakoś stwierdzilam ze dzidzius też maly będzie a tu taka niespodzianka,więc juz malutki wyrósl z ubranek :lol: ,choć wiadomo ze z tymi pomiarami to różnie bywa
to narazie na tyle,pozdrawiam no i nadal sobie czekamy,fajnie ze jestescie dziewczyny

Offline Wyświetl profil  

tak tak, kolejny dzien czekania :? ja nie mam zadnych najmniejszych objawow, zadnych najmniejszych skurczy, nawet nieregularnych :? czasem tylko brzusio twardnieje przy zbyt duzym wysilku, jak u ciebie klaudynka :wink: ale nic to, na razie jestem cierpliwa bo do terminu 3 dni zostaly ale jak sie nic nie wydarzy potem to biore sie za jakies przyspieszanie :twisted: umyje sobie okno jakies... albo podlogi pozmywam... :lol: albo mojego ukochanego zaciagne na male conieco :twisted: ech, strasznie sie dluzy...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hehe...no ja właśnie dzisiaj się wzięłam za porządki....jeszcze tylko odkurzę i wlewam wodę do wiadra żeby umyć podłogę :) oczywiście na kolanach bo mopem to się tylko rozmazuje...poza tym, mojego mopa kiedyś połamałam :) tylko lekko nacisnęłam a on się złamał...co za badziewie jakieś :P :P

a na poważnie....Wy macie terminy za 3 dni i wytrzymać nie możecie...ja mam na 9 lipca i też już wariuję :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

witam was dziewczyny!! ja tez oczekuje mojego maleństwa, mam termin na 30 czerwca, juz za 9 dni a tu żadnych objawów, nawet mi czop nie wypadł... juz czasami nie daje rady,, boje sie poordu jak niewiem a z drugiej strony chce jak najszybciej miec dzidzie z soba... tak bardzo pragne przytulic mojego eryczka.. ileż mozna czekac,, ale cóż musimy być cierpliwe, bo cóż innego nam pozostaje,

Offline Wyświetl profil  

tez chcialam dzisiaj zaczac wielkie sprzatanie ale przy tym upale sie nie da :? ponad 30 stopni :shock: wymiekam normalnie, nawet apetytu nie mam za bardzo, chlepciam tylko wode co chwile :?

Niunia21 ty masz termin za 9 dni i zadnych objawow a ja za 3 dni i tez mi nawet czop nie wypadl :? czuje sie dokladnie tak jak ty, stres mnie dopadl zwiazany z porodem, ciezko w nocy zasnac (i to nie tylko dlatego ze niewygodnie :wink: ) a z drugiej strony chcialabym juz zobaczyc sunusia :)
w dodatku wszyscy tylko wypytuja jak sie czuje i czy nie mam zamiaru juz urodzic :evil: niby fajnie ze tak sie interesuja ale troszke zaczyna mnie to draznic :evil:

a prawda jest taka ze tylko dzidzius wie kiedy wyjdzie na ten swiat i chyba nie mamy na to wielkiego wplywu wiec tak jak mowisz Niunia21, musimy byc cierpliwe :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ehhh no a ja się czopu już pozbyłam ze 2,5 tygodnia temu... i też nic nie świadczy o tym, że zaraz mam rodzić :(

a już wszyscy mi taką nadzieję zrobili :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ten czop to tez żaden gwarant,ja nadal go mam najprawdopodobniej,no chyba ze mi umknęlo jak sobie wypadal choć nie sądzę bo przeprowadzam dokladne oględziny z pobytów w toalecie 8) nic mi nie umknie,najgorzej w nocy kiedy rozespana jestem,bo nic nie widzę i wytrzeszczam te oczy jak szaleniec,pewnie niejeden by uciekl jakby mnie zobaczyl...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tak czytam i mogę śmiało stwierdzić że mam takie objawy jak do porodu a lekaz powiedział że tak może być i nie mam co sie denerwować że mnie brzuch boli ma prawo w ostatnim miesiącu. dzidzia też już ułożona główką w dół. zmylił mnie troche .ale jak wszystko w pożątku to przestałąm panikować. chociaż dziś w nocy to brzuch miałąm prawie cały czes napięty jak wstawałam do toalety.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam wszystkie oczekujące na swoje malenstwa :)
nocka spokojna,żadnych przepowiadaczy...uuu...jedyna pociecha,że upal na razie odpuscil,nawet troche pada i jest czym oddychac
poza tym cisza i nerwowe wyczekiwanie :?

Offline Wyświetl profil  

dzien doberek kobietki :wink:
no to czekania ciag dalszy, trzeba sie czyms zajac zeby tak nie myslec :roll:
upal rzeczywiscie troszke zelzal wiec moze jakis spacerek... moze cos sie ruszy :wink:

hannah3737 mam termin tak samo jak ty, ciekawe ktora z nas pierwsza sie rozpakuje :) i czy nastapi to w ten weekend :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

weźcie mnie ze sobą :)
ja tam na żaden spacerek się nie wybieram, całą noc lało, teraz też jeszcze pada...
ja jutro mam ostatni egzamin....po egzaminie chcę jeszcze pójść do ciuchlandu i potem mogę rodzić... :) chociaż w sumie...to mogę i nie iść do ciuchlandu...byle szybciej :)
ale to chyba każda tak ma pod koniec ciąży :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

no to powodzenia na egzaminie anelma :wink: moze lekki stresik egzaminacyjny cos ci przyspieszy :)
chyba ze calkiem na luzaka idziesz :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja zawsze chodzę na luzaka, bo mam podejście takie, że po co sobie nerwy psuć i co będzie to będzie... :) i póki co dobrze na tym wychodzę...
a szczerze mówiąc, wątpię, żebym ze stresu zaczęła rodzić, bo już 5 egzaminów miałam i jakoś nie zaczęłam :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1775 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 89  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]