Dzisiaj jest wt wrz 02, 2014 11:03 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Pytanie do lekarza mam nadzieję że zostanie udzielona jakakolwiek odpowiedź, a może ktos ma już doświdczenie ze spiralką hormonalną więc proszę o opinie ;)
Wczoraj zakładałam spiralkę hormonalną moje pytanie brzmi : Czy po takiej spiralce się tyje :?: :oops: :? Głupie pytanie ale nie zadałam go mojemu lekarzowi... Boję się bo muszę jeszcze dużo schudnąć a jak znowu zacznę tyc ........ :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ilosc hormonu wydzielanego z miereny jest tak mala ze nie ma wiekszego wplywu na organizm...dziala tylko miejscowo i z tego co wiem to sie nie tyje...wejdz na forum mirenowiczek...wpisz w google antykoncepcja mirena i cie sie pokaza stronki ...zapytam ...ile placilas za mirene? :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

mama79 pisze:
Pytanie do lekarza mam nadzieję że zostanie udzielona jakakolwiek odpowiedź, a może ktos ma już doświdczenie ze spiralką hormonalną więc proszę o opinie ;)
Wczoraj zakładałam spiralkę hormonalną moje pytanie brzmi : Czy po takiej spiralce się tyje :?: :oops: :? Głupie pytanie ale nie zadałam go mojemu lekarzowi... Boję się bo muszę jeszcze dużo schudnąć a jak znowu zacznę tyc ........ :roll:

eva - Administatorka tego forum z tą spiralą zaszła w ciąże :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witaj mama79.

Mialam spiralke hormonalna przez 2,5 roku i nie przytylam w ogole. Tak jak pisze lila, ilosc hormonu jest bardzo mala.
Poza tym z czasem zaczely mi zanikac miesiaczki, z dosc obfitych przeszly w lekkie plamienie.
Ja bylam z niej bardzo zadowolona, a zdjelam ja bo chcemy miec dzidziusia.
A, jeszcze jedno, po zdjeciu tej spiralki wystarczy jeden cykl bys mogla zajsc w ciaze.
Ja sie czulam bezpiecznie i konfortowo, napewno zaloze ja jeszcze raz, jak juz urodze mojego bebika.

Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Malenkita no to mnie podbudowałaś :) A Tobie życze ślicznego dzidziusia :)

Ja narazie nie planuję dzieci więc zdecydowałam się na tą spiralkę ;)

Maleńka nie strasz mnie mój gin powiedział że ta metoda jest bardzo skuteczna....

Lila płaciłam 345 euro... ale i tak wychodzi taniej w przeliczeniu na przykład na tabletki przez 5 lat ;) A to forum to u Nas czy szukac w necie ?? :oops: :oops: No przecież mam wpisać w google sorki za pytanie :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Malenka ...owszem...zaszla ale jest chyba jedyna w Polsce i moze druga badz trzecia w europie...znasz jakis skuteczniejszy srodek antykoncepcyjny? :lol: nie mozna skreslac mireny z listy najlepszych srodkow antykoncepcyjnych na rynku...w polsce to srodek najskuteczniejszy...nawet skuteczniejszy od pigulek antykoncepcyjnych...wiec co proponujesz...? :D ja znam jeden 100% skutecznosci....szlkanka zimnej wody zamiast seksu :lol:

mama79 bardzo dobry wybor...sama sie zdecydowalam na ta spirale...tylko jeszcze jej nie zalozylam :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Maleńka TY mnie nie strasz :D Bo jak nie mirena to juz nic mi nie zostanie :D :D faktycznie chyba ta zimna woda tylko :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziewczyny ...nie ma 100% srodka no...nie dajmy sie zwariowac...trzeba podjac ryzyko albo zrezygnowac z przytulanek...hahaha.... :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja również mam zamiar założyć spiralke ale tę zwykłą.Czekam na miesiączke.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

aSiK26 pisze:
Ja również mam zamiar założyć spiralke ale tę zwykłą.Czekam na miesiączke.

No to powodzenia! ,ja ze spiralką rodzę w sierpniu!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cytuj:
No to powodzenia! ,ja ze spiralką rodzę w sierpniu!!!!!
...nie jest powiedziane ze dziewczyna zajdzie w ciaze...nie ma 100% ale to dosyc skuteczna metoda...druga po tabletkach anty..wiec nie jest tak zle....nie mozna przypisywac wszystkiego pod siebie...bo np ja ...mialam po corce zwykla miedziana multiload i przez 5 lat chronila mnie doskonale... :D

teraz zakldam hormonalna...poniewaz chce zmniejszyc ryzyko ciazy do minmum :wink: 2 dzieci wystarczy

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]