Dzisiaj jest wt lip 29, 2014 8:38 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Witam!
Chciałabym aby ktoś wyraził swoje opinie na temat dr stoleckiego i polimedu (tak chyba się nazywa ta klinika na kustronia?) Jestem własnie po drugiej wizycie i trochę się podłamałam!wykrył u mnie nadżerkę (której 2 miesiące temu nie miałam a teraz jest OGROMNA, rzekomo) i polecił leczenie laserowe, że niby bezbolesne, bez skutków ubocznych, szybko sie goi itp. itd. i kosztuje tylko 350 zł. :shock: A o innych metodach leczenia nie wspomniał, bo skoro nie byłam jeszcze w ciąży to nie może mi wykonać innego zabiegu, bo mogę mieć potem problemy :? no i oczywiście odsyła mnie do swojej nowej kliniki na olszówki, to ja sie pytam do cho...ry co on wcześniej robił z pacjentkami jak miały nadżerkę, bo czegoś tu nie rozumiem!nasunął mi się wniosek że skoro otworzył nową klinikę to musi się "odkuć" i notorycznie wszystkie pacjentki tam odsyła, sama tam byłam na cytologii, głupia. 20 zł to niby nie duzo ale dlaczgo mam płacić 2 razy więcej niż gdzie indziej i nawet rachunku nie dostałam!
piszcie co o nim sądzicie, albo słyszałyście....

Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja tez mam lekka nadzerke i tez laserowo bede miala usowana ale bezplatnie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Madzia22 ja również chodziłam do dr Stoleckiego, na początku wydawał się bardzo kompetentny, zajął się mną po poronieniu, dał skierowanie na badania wprawdzie nie wiem dlaczego za nie musiałam płacić skoro chodziłam do niego na kasę chorych. Również stwierdził u mnie nadżerkę, usunął ja laserowo za 350zł. Jak się później dowiedziałam zabieg ten powinnam mieć zrobiony za darmo skoro leczę się u niego na fundusz nie prywatnie. Pan Stolecki jest dobrym lekarzem, jednak patrzy żeby jak najwięcej wycisnąć pieniędzy z pacjentki. Radzę ci idź do innego gina i potwierdź tą rzekomo duża nadżerkę, bo może się okazać że wcale nie jest ona taka duża i że usuwanie jej wcale nie jest konieczne, może da się ją wyleczyć. Słyszałam że ten lekarz lubi tak naciągać pacjentki, ja niestety dałam się naciągnąć i nawet rachunku nie dostałam.

Offline Wyświetl profil  

Dzięki serdeczne za odpowiedź. Chyba rzeczywiście będę musiała iść do innego lekarza, ale za bardzo nie wiem gdzie. IVON mogłabyś mi napisać gdzie pójdziesz na ten zabieg? I do jakiego lekarza chodzisz? Jeśli chodzę do Stoleckiego na kasę chorych to jak mogę wyegzekwować ten laser? :? A odnośnie dr S. to moja mama byla u niego i też skierował ją na laser, więc juz to wydało mi się podejżane, że nic nie gada o innych sposobach leczenia...
Pozdrowionka :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja jestem z krakowa wiec chyba ci nie pomoge z lekarzem

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Naciąganie!!!!

Może inny temat, ale watek jest wspólny. Zmieniłam lekarz e swojej przychodni rejonowej, na lekarkę z prywatnej kliniki/przychodni najlepszej, przyjmujacej tez na kasę. Pierwsza wizyta super, ale za druga lekarka mnie zbadała i bez komentarza wpisalam w zaleceniach USG 4d. Oczywiście pełnopłatne. Ponoc są wskazania ze wzgląd na mój wiek (30lat). Wiecie jak się bała i miałam jakie wyobrażenia, że coś jest nie tak. W ten o to sposób trafiłam do innego lekarza, prywatnie z polecenia. Zrobił mi wszystkie badania, wytłumaczył i uspokoił. 40 minut poswięcił mi nie była traktowana jako produkt na akord. A cena nie była jakaś kosmiczna.

Offline Wyświetl profil  

Powiem Wam szczerze ze nie chodzi mi wcale o to ze zal mi kasy zeby zaplacic za leczenie, ale kurde do szału doprowadza mnie to ze placimy skladki na ubezpieczenie zdrowotne a jak przyjdzie co do czego to trzeba zaplacic zeby byc lepiej potraktowanym!jestem ogromna przeciwniczka dawania w łapę i różnych form podziekowan lekarzom (a takze innym). Wiecie co powiedzial mi dr S? ze pacjentki wolą isc na wizyte na kase chorych, musza czekac w kolejce po dwie godziny a potem narzekaja, a lepiej jest zaplacic 50 zl, umowic sie na wizyte i byc przyjetym od razu!no szok, poprostu namawial mnie zebym chodzila do niego prywatnie!
Muszę wiec sama poszukac przychodni gdzie leczą laserowo na kase chorych...
Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

No i znowu tu jestem. Dziś byłam na wizycie u pewnej znanej pani doktor M. Trochę z tym zwlekałam, ale w końcu się zdecydowałam. I poprostu myślalam że spadnę z krzesła jak mi powiedziała że wszystko jest w największym porządku. Powiedzialam jej oczywiscie ze bylam wczesniej u innego gina i zdiagnozował nadżerke, a ona od razu zapytała czy byłam przypadkiem u doktora szymali albo stoleckiego.No cóż, chyba wszystko jasne...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]