Dzisiaj jest czw paź 23, 2014 10:39 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 339 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jestem po HSG
Awatar użytkownika

Witam was serdecznie mam nadzieje ze ktoraz z was minie jakos pocieszy
Staramy sie z mezulkiem o malenstwo juz od pazdziernika 2005 i bezskutecznie ginka w koncu zdecydowala ze zrobimy HSG poszlam mialam badanko tera 22 maja we wtorek stwierdzono iz jajowody sa drozne lecz zadlugie i silnie poskrecane co jest przyczyna iz znacznie trudniej jest mi zajsc w ciaze niz u normalnej kobiety powiedzcie mi czy ktoras z was tak miala czy jest to mozliwe aby mimo wszystko sie udalo trace juz powoli nadzieje

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj!Oczywiście,że możesz zajść w ciążę :)
Ja miałam podobnie i jak widzisz mam Maluszka :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... &start=200
to moja historia i też zwiazana z hsg

to nie jest mój czas...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

[quote="Serenity"]Witaj!Oczywiście,że możesz zajść w ciążę :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki![/quote]

To wspaniała wiadomość, gratulacje!!! :D Ja staram sie o dzidziusia 3 rok, HSG miałam w marcu. Obraz prawidłowy. A chciałabym jeszcze wiedzieć, jak szybko po zabiegu Tobie sie udało? Gdzieś słyszałam, że powinno się udać do pół roku po zabiegu ale nie wiem czy to prawda.
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

rewelka pisze:
Serenity pisze:
Witaj!Oczywiście,że możesz zajść w ciążę :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki!

To wspaniała wiadomość, gratulacje!!! :D Ja staram sie o dzidziusia 3 rok, HSG miałam w marcu. Obraz prawidłowy. A chciałabym jeszcze wiedzieć, jak szybko po zabiegu Tobie sie udało? Gdzieś słyszałam, że powinno się udać do pół roku po zabiegu ale nie wiem czy to prawda.
Pozdrawiam

Rewelka ale HSG to niezabieg to badanie droznosci jajowodow i jesli bylo wszystko wporzadku to niema owo badanie wplywu na mozliwosc zaplodnienia natomiast jesli mialabys zrosty w jajowodach badanie HSG pomaga je usunac przy podawaniu kontrastu jajowody sie rozciagaja co powoduje ich udroznienie i w tym przypadku jest mozliwe szybsze zaplodnienie. Ale jesli jajowody byly drozne to mozliwosc zaplodnienia jest taka sama przed i po badaniu HSG - tyle sie dowiedzialam od swojej ginki

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

monia...ja tez milam badanie HSG i musze powiedziec ze robilam je..kilka dni po @ i w tym samym miesiacu juz zaszlamw ciaze :D i milam tez lek..clomid, tak sie nazywa tutaj w usa. Ktory tez ladnie zadzialal na mnie...i doladnie w tym samym miesiacu po hsg i z pomoca clo..zaszlamw ciaze:) Ja mam PCO.. :roll: czyli zespol policystycznych jajnikow 8)
Takze trzymam kciuki i zycze powodzenia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Estera pisze:
monia...ja tez milam badanie HSG i musze powiedziec ze robilam je..kilka dni po @ i w tym samym miesiacu juz zaszlamw ciaze :D i milam tez lek..clomid, tak sie nazywa tutaj w usa. Ktory tez ladnie zadzialal na mnie...i doladnie w tym samym miesiacu po hsg i z pomoca clo..zaszlamw ciaze:) Ja mam PCO.. :roll: czyli zespol policystycznych jajnikow 8)
Takze trzymam kciuki i zycze powodzenia

Jak pisalam wczesniej dowiedzialam sie od lekarza iz Hsg jest badaniem diagnostycznym ktore moze stwierdzic niedroznosc jajowodow badz zla budowe macicy czy tez jajowodu. Samo badanie niema wplywu na mozliwosc zaplodnienia. A co do lekow Clo tez bralam przy stymulacji pecherzykow. Clo ma wplyw na rozwoj pecherzyka dominujacego przyspiesza jego dojrzewanie wiec mozliwe ze wlasnie dzieki clo tobie sie udalo serdecznie ci gratuluje z tego powodu ja jestem juz po HSG dwa cykle tak wiec u mnie to niepomoglo czekam cierpliwie @ mam miec w przyszla srode mam cicha nadzieje ze moze jednak tym razem ale czekam cierpliwie

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja jestem po ślubie od sierpnia 2003 roku i właściwie od tamtego czasu nie zabezpieczaliśmy się, ale a to byliśmy w rozjazdach a to nie mieliśmy ochoty w czasie owu i tłumaczyliśmy sobie że zdąrzymy mieć, jednak pojechałam do ginki i brałam bromergon potem parlodel a hsg miałam 30 maja br. i zaszłam od razu w ciążę, niestety obumarła :( więc będę się starać jeszcze raz :)
hsg wg mnie ma charakter diagnostyczny ale jest zwany zabiegiem podczas którego może dojść do udrożnienia

to nie jest mój czas...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

sylwia2008 pisze:
(...) HSG charakter diagnostyczny ale jest zwany zabiegiem podczas którego może dojść do udrożnienia

Dokladnie to samo mialam na mysli tylko sie strasznie rozpisalam a ty to pieknie ujelas w kilku slowach
Pozdrawiam i mam nadzieje ze juz niedlugo nam sie uda.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

monia wiele dziewczyn twierdzi ze to nie zabieg tylko badanie, a tu jest jednoczesnie zabiegiem, badaniem i w dodatku ma charakter
(brak mi słowa) moze leczniczy czy wspomagajacy płodność, a ja sobie to właśnie tak określiłam, heh :)

a jeszcze mam monia jedno pytanie do ciebie, jaki wynik miałaś HSG, napisali jajowody drożne?

to nie jest mój czas...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sylwio ja pisalam juz napoczatku jajowody drozne ale dlugie i silnie poskrecane i to tyle nic wiecej ponoc sa poprostu zbyt dlugie i dlatego u mnie moze byc problem

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

monia lekarz postawił ci taką diagnozę?
to moze warto inseminację zrobić?

to nie jest mój czas...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Na inseminacje trzeba poczekac narazie mamy probowac jeszcze normalnie w pazdzierniku bede miala powtarzane wszelkie badania hormonalene i cos jeszcze ale teraz juz niepamietam dokladnie no i pozniej bedziemy myslec - to jest zdanie mojego lekarza - nic na sile jak stwierdzil wiec szukam narazie sama odpowiedzi czy moze ktos ma tak jak ja i czy sie udalo

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

monia ja już miałam wiele diagnoz miałam już dość słyszała w kółko " nie widzę przeciwskazań do ciąży, do zapłodnienia' to było jak obłęd, jednak trafiłam do kliniki i zrobili HSG udało się od razu, jednak to był fart (co prawda dziecko nie przeżyło, ale twierdzą w tej klinice że skoro się udało to będę zachodzić w ciążę bez problemu), więc skoro lekarz ci mówi że trzeba działać naturalnie to walcz, tylko troszkę daj sobie luzu,a robota sama przymeność :) będzie dobrze

to nie jest mój czas...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

MONIA83 JAK EFEKTY???????????[/b]

to nie jest mój czas...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sylwio niesstety narazie efektow niema a to juz moj trzeci cyl po HSG wiec u mnie jakos to niedziala ale czekam moze tym razem sie uda zobaczymy

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

monia powodzenia i wytrwałości, musi się udać, to niesprawiedliwe, żeby Ci co pragną dzieci ich nie mieli, a Ci co sa źli mieli ich za dużo, będe trzymać kciuki i co jakiś czas się odzywać

to nie jest mój czas...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sylwio ja rowniez mysle ze to niesprawiedliwe ze zli ludzie maja dzieci a ja czy wiele innych mlodych par niema dzieci ciezka sprawa ale tak najwidoczniej musi byc

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

monia w suwaczku potrzeba kodu url żeby się wyswietlał dobrze

to nie jest mój czas...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sylwio suwaczek jest nieaktualny i dlatego sie niewyswietla ale w najblizszych dniach doprowadze to do porzadku pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 339 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]