Dzisiaj jest wt lis 19, 2019 1:04 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Maluchy

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Zapraszam Mamcie wszystkich chlopcow i dziewczynek urodzonych w 2003roku...mam nadzieje,ze bedziemy mogly wymienic sie spostrzezeniami i pogldami na niektore sprawy zwiazane z naszymi ANIOLKAMI..Ja sama jestem mama niespelna czteroletniej Mai( 4lata skoczy 15.08)...Nio...zapraszam wiec :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

No to się wpisuję :lol: Jestem mamą dwóch chłopców :lol: Kuba skończy 4 lata w listopadzie, a Maciejek ma 4 miesiące. Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Widze,ze mamy dzieciaczki z tych samych rocznikow..bo ja tez mam 2ke dzieci...ale 2 dziewczynki...Igusia12dni temu skonczyla 4m-ce :)Wiec miedzy naszymi mlodszymi pociechami jest naprawde niewielka roznica ;) Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witajcie! :D
i ja się dopisuję :D strasznie się cieszę, że powstał taki watek :lol:
na forum maluszkowym czasami czuję się wyobcowana z moimi problemami z 4-latkiem...
jestem mamą Bartka z lipca 2003 i Basi z kwietnia tego roku....
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aniu 777 i mkangur...sliczne macie dzieciaczki....I widze,ze 2003 i 2007 rzadza :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mkangur paskudo :twisted: jak to wyobcowana, a ja i moje gg to co? Przeciez Kubus niewiele starszy od Bartusia :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Niunia, ale chodziło o forum, nie gg :wink: :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

swietny watek na taki czekalam.Ja mam dwojke dzieci synka 3,5 i coreczke 2 miesiace.Wiele radosci i smutkow z powodu zazdrosci syna.Nastepnym razem wkleje zdjecia.zastanawiam sie czy macie takie same problemy z 3-4 latkami jak ja i jak sobie radzicie.Moj syn moglby sie scigac z odrzutowcem.Wieczorem padamy ze zmeczenia z mezem taki z niego urwis.Na szczescie coreczka to aniolek,ktory sen kocha ponad wszystko.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

vivian witaj :D
zapewniam Cię, że nie jesteś sama :lol: mój Bartek to też żywioł... jak to napisałaś "mógłby się ścigać z odrzutowcem" - dokładnie u nas jest tak samo :lol: synek właściwie tylko biega, nie może długo usiedzieć w jednym miejscu :?
niestety Basia będzie miała chyba podobny charakterek - w dzień bardzo mało śpi i Jej temperament kojarzy mi się z zachowaniem Bartka jak był Mały... obawiam się, że będziemy mieć 2 odrzutowce w domu :wink:
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nio moje strasze to roznie...Male w nocy dobrze,w dzien ma stale pory snu(sama sobie ustalia).Ze straszym to jest tak,ze ma cukrzyce 1go typu i jej zachowane tez czasem zalezy od poziomu glikemii.Jak ma cukry ok to jest pogodna,zywiolowa i szaleje.Jak ma za wysoko cukier to jest straszna zlosnica...nie broi,ale mialczy i marudzi..Jak za niski cukier to wtedy jakby dostala obuchem w glowe...ale wsio sie da unormowac i jest ok :)...Ciesze sie ,ze moge w koncu porozmawiac o staszej corci... :)milego dzionka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

No to witam w klubie "mam małych odrzutowców" :lol: :lol: Mój Kuba tez strasznie żywiołowy, na szczęście chodzi do przedszkola i wolę nie wiedzieć co tam robi :roll: :wink: Teraz od ponad tygodnia siedzi w domu, bo jest chory i normalnie wieczorem to już z nim wytrzymać nie można :wink: Różne dziwne pomysły mu do głowy przychodzą :roll: :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam !
Jestem mamą prawie czteroletniej Kamilki .
Można spokojnie ją zaliczyć do super odrzutowców....taki rocznik czy co :lol:
Bardzo energetyczne i zywiołowe dziecko :D
Mam jeszcze synka ,który jest już mniej żywiołowy....na szczescie dla mnie....i jest z rocznika 2005
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

anabecker no wygląda na to, że to taki rocznik :lol:
może układ gwiazd był jakiś feralny :wink:

Bartek jest strasznie ruchliwy i taki "zakręcony" :wink: a przez to bardzo urazowy :? co prawda nie miał jeszcze żadnych złamań <odpukuję>, ale siniaki, guzy i rany cięte są na porządku dziennym...
niestety kolejne "wypadki" nic Go nie uczą :? pamięta o tym, żeby nie "pajacować" góra przez kilkanaście sekund...
pomimo, że chodzi do przedszkola wieczorem i tak rozsadza Go energia :lol:

NAJLEPSZEGO MAMUSIE :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

mkangur pisze:
Bartek jest strasznie ruchliwy i taki "zakręcony" :wink: a przez to bardzo urazowy :? co prawda nie miał jeszcze żadnych złamań <odpukuję>, ale siniaki, guzy i rany cięte są na porządku dziennym...
niestety kolejne "wypadki" nic Go nie uczą :? pamięta o tym, żeby nie "pajacować" góra przez kilkanaście sekund...
pomimo, że chodzi do przedszkola wieczorem i tak rozsadza Go energia :lol:

Dlaczego mam wrażenie, że piszesz o moim dziecku :roll: :wink: :lol: Normalnie chyba coś musiało być w tych gwiazdach :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kamilka ma tak nogi posiniaczone , że zbyt fajnie w kiecce to nie wygląda!
Ostatnio to nawet nie chce ubierać sukienek ...już jej nie krecą :(

Zrobiła sie tak przesadnie ostrozna ,że boi sie wsiąsc na swoj rower, bo niby się przewroci...
Dodam ,że jesienią brykała na nim jak torpeda, a teraz podkrada braciszka trojkołowiec...bo fajniejszy i ma kocie muzyczki :wink:

Do przedszkola pojdzie dopiero od wrzesnia i mam nadzieje ,że bedzie zadowolona.

karolinaMT kiedy wykryto cukrzyce u Mai?

pozdrawiam :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

W kwietniu roku 2006(w srode przed samymi swietami wielkanocnymi)..No ale wsio jest ok..musimy tylko miec zorganizowany plan dnia pod wzgledem dawkowania insuliny i stalych posilkow...ale da sie zyc.. :) Ludzi spotykaja bardziej powazne i ciezsze rzeczy..A Majka dobrze sobie radzi..i jest pogodnym i szczesliwym rozrabiakiem....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a jak tam szanowne mamy ze smoczkami i butelkami?ja nie moge wyplenic.Moze brakuje mi odwagi.Wstyd normalnie! Moj syn kladzie sie wieczorem spac,wypija soczek z buteleczki :oops: i zawsze mam nadzieje ze na tym koniec ale jestem w bledzie bo slysze:DYYYYDUSIA i co mam pozwolic zeby sasiadow obudzil :?
A tak na marginesie to moj syn jest mistrzem manipulacji,zaczepia kazda napotkana osobe na ulicy,ma nieslychane ripostki na kazdy temat,jest blyskotliwy(to po tatusiu)uroczy,niegrzeczny do granic mozliwosci,halasliwy,zakochany w reggae,zazdrosny o swoja siostre(mamo wyrzuc ja do smietnika....)wczoraj przypial jej klamerke do reki.
milion razy dziennie zasypuje mnie wyznaniami milosnymi.Dzisial dal mi w kosc i to ostro,czasem mysle ze skoncze w Tworkach :shock:
Ale wiecie co zaraz wejde do pokoju w ktorym spi i zobacze mojego aniolka i pomysle chwilo trwaj,pocaluje w goracy policzek,poglaszcze po bialych wloskach i bron Boze nawet nie pomysle co mnie jutro czeka a uwierzcie CZEKAAAA na pewno i staje sie to zawsze gdy otworzy oczy i sobie wymysli Co by tu dzis zrobic zeby wykonczyc matke i ojca :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Vivian!MOja Majuska pozbyla sie smoka majac niecale 2 lata...Po prostu smoczus sie nieco popsul..i musielismy wyrzucic(osobiscie zrobila to mala)...zostala tylko(po dzis dzien) pieluszka-przytulanka i podusia...
Picie z butelki wyeliminowlam piciem z takich wypasionych kubeczkow z rurka.Zabralam do smyka i sobie wybrala.Rurka musi byc szersza nieco,zeby mozna ja bylo sztoteczka do smoczkow umyc w srodku...mysle ,zejak dziecko sobie wybierze taki kubeczek to tez to sprzyja wyeliminowaniu butelki...POZDROWIONKA

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

vivian jeśli chodzi o butelkę to Bartek "rzucił" ją jak miał roczek :shock: po prostu nie chciał pić przez smoczek... wtedy odkryliśmy ustniki do butelek, a krótko potem kubeczki niekapki...
jak już rączki stały się bardziej sprawne przeszliśmy na zwykłe kubki :D
smoczusia (uspokajacza) synek używał do 2 lat i 9 miesięcy... jak miał gdzieś 2,5 roczku zaczęłam z Nim rozmawiać, że jest dużym chłopcem, że to szkodzi ząbkom... i pewnego dnia Bartek sam wyrzucił smoka do kosza... co prawda wieczorem (bo używał go tylko do spania) chciał swojego "homktika", ale powiedzieliśmy, że już go nie ma, bo panowie go wywieźli śmieciarą :lol: i tak zakończyła się era smoczka... jeszcze kilka razy nałóg dawał o sobie znać jak widział smoczek u innych dzieci lub w sklepie, ale... byliśmy twardzi :wink: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

vivian bardzo w fajny sposób opisalas swoje perypetie..
Choć wiem doskonale ,że nie zawsze jest do smiechu z niektórymi pomysłami.
Generalnie nie nudzimy sie z naszymi cukiereczkami :lol:

Smoczka Kamilka nie ssała , jakoś nie chciała...
Z butelki także nie piła, karmiłam ją dosc sporo piersią i chyba dlatego nie zaakceptowała mleczka modyfikowanego.

Napoje podawałam przes słomke i nawet teraz tak pije...
z tą subtelnoscią ,że slomka musi być czerwona :shock:

A moje młodsze dziecko ciąga dydka do zasniecia
I nie wiem jak dalej bedzie :roll:
Też bym chciala ,aby ere smoczka zakonczyła smieciara jak u mkangura :lol:

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony śr maja 30, 2007 10:18 am przez aniab., łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 172 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Maluchy

Strefa czasowa UTC [letni]