Dzisiaj jest sob wrz 20, 2014 7:58 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Dziewczyny nie wiem czy moge sie juz cieszyc czy nie juz wam opowiadam :)
Staram sie o dzidzie ale wiekszosc z was to wie :) Jutro powinnam dostac okres. Po porodzie moje cykle byly 25 dniowe jezeli taki bedzie w tym miesiacu to jutro wypada @. Czuje bol podbrzusza, pryszcze mi wyskoczyly jak zwykle lecz od kilku dni czuje takie ciagniecie w pochwie :D Mialam taki sam objaw na samym poczatku w pierwszej ciazy :D Nie chce sie nakrecac i cieszyc za wczesnie lecz jejku nie umiem. :D Jestem takiej wielkiej nadzieji. Testu jeszcze nie bede robic poczekam jeszcze z tydzien moze poltorej do testowanka bo przeciesz moze @ przyjsc. Juz wole zobaczy krew niz 1 kreske na tescie. Dziewczyny czy wy tez mialyscie taki objaw w ciazy na poczatku takie uczucie ciagniecia w pochwie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja nie wiem czy ciągnięcie, ale coś było :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

PAULINKA z całego serca życzę Ci żebyś była w ciąży ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jejku nie wiem czy moge sie tak podnieacac z tego powodu :( Ehh... a jak nie bede w ciazy a jak przyjdzie @ wstretna? A jak przezyje przez to wstretny zawod? Jejku co ja robie :( Ja chyba tutaj oszaleje najchetniej juz bym poszla zrobic test lecz wiem ze za wczesnie na jej stwierdzenie :( Gdybym byla w ciazy to byla by bardzooo malutka moze 2 tygodnie max. moze nawet mniej. :( Test tego nie wykryje wiec poczekam jak juz napisalam wyzej ze poczekam tak ztydzien jak sie @ nie pojawi :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Paulinko - trzymam kicuki zeby sie udalo i zebys zobaczyla ze tydzien dwie piekne kreseczki :) A co do tego objawu- ja po nieudanej pierwszej ciazy staralam sie 8 m-cy i w kazdym cyklu myslalam ze to juz bo objawy rozne mialam. A w ostatnim przestalam mierzyc tempke, tsarac sie i szukac objawow - mialam je dokladnie takie jak na @ i sie udalo :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jezeli minelo juz ok 10 dni od ewentualnego zaplodnienia mozesz zrobic beta hcg juz wyjdzie :) kosztuje niewiele wiecej niz test ale daje 100 % pewnosci do tego jezeli powtorzysz badanie po 48 godz to poziom hcg wskaze czy ciaza prawidlowo sie rozwija :)
niestety ciagniecia w pochwie nie mialam co nie znaczy ze u ciebie akurat to nie jest objaw ciazy :)
powodzenia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Paulinko, jesli jutro mialabys dostac @ to nie jest to za wczesnie na testowanie. Ja testowalam juz 11d po owu i mnie pokazalo II kreski. Widze ze bardzo sie stresujesz, wiec nie wiem czy zrobienie testu nie byloby dla ciebie lepsze niz to napedzanie sie ciagle. Ciezko sie z tym zmierzyc, ale im wczesniej zrobisz tym szybciej sie uporasz. Co do ciagniecia to ja nie mialam zadnych objawow na poczatku procz bolacych brodawek, ale kazda z nas ma inaczej, wiec nie jest to regula. ja bym sie zdecydowala na test, ale to moja opinia. Tyle moge doradzic. I zycze ci upragnionych II kresek.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny szczerze dziekuje za odpowiedzi i mam nadzieje ze wiecej dziewczyn sie wypowie lecz co do okresu to poczekam do jutra jak nie dostane to robie tescik :) Trzymajcie kciuki :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No to trzymamy kciuki!!!!!!!!!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie nakrecaj sie Paulina, tak bedzie dla Ciebie lepiej bo i radosc bedzie wieksza jesli okaze sie jestes w upragnionej ciazy i zawod mniejszy gdy jednak ohydna @ przyjdzie. Wiesz juz ze nic nie stoi na przeszkodzie zebys byla mamą wiec teraz pozostaje czekac, a w ciaze zajdziesz w odpowiednim momencie, Twoj organizm bedzie wiedzial ze to juz teraz. Ja Ci oczywiscie zycze Dzidzulka caaaaaalym sercem, tylko szkoda zebys sie smutala bo uwierzysz ze Bąbelek juz w Tobie mieszka a przyjdzie @. Doczekasz sie kobitko :D

A tak swoja droga to zaciskam kciuki, dawaj znać co i jak. Jak przyjdzie @ to ani mi sie waż plakac Obrazek zadnych smutkow bo jeszcze Cie małżon takiej zaplakanej nie zechce i to dopiero problem bedzie Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć Paulinko
ja wczoraj miałam dostać @ ale jak na razie nie przyszła i chwała jej za to :wink: Bardzo chcemy mieć już maleństwo , mój mąż doczekać się już nie może.
Ja jakieś 1,5 tygodnia temu miałam objawy : ból piersi, zmienne nastroje, zmęczenie i oczywiście ni to ból brzucha ni to jakiieś ciągnięcie. Od wczoraj kłuje mnie jajnik po prawej stronie (wczoraj to się ruszyć nie mogłam a dzisiaj tylko lekko kłuje) no i rano jakieś takie niewyraźne mdłości. Poczekam jeszcze tydzień i zrobie test krwi - pewniejszy będzie. Nie chce się cieszyć za wczasu ale za ciebie bardzo mocno trzymam kciuki :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

zapomniałam napisać jeszcze o upławach-jest ich sporo, jak nigdy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Karola22 pisze:
zapomniałam napisać jeszcze o upławach-jest ich sporo, jak nigdy

Masz upławy czy normalny śluz :?: Bo upławy mają nie przyjemny zapach i są zabarwione np na zółto, a śluz jest albo przezroczysty, albo biały...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Paulina 3mam kciuki :D
Daj znac jaki wynik :wink:

(*) Aniołek 02.03.2009r.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam paulina861
Życzę ci z całego SERDUCHA abyś ujrzała 2 kreseczki na tescie lecz sama nie wiem co Tobie poradzić bo z jednej strony mogłabys juz zrobic test ale z drugiej testy nie zawsze pokaża prawidłowy wynik gdy ciaza jest tak młoda no chyba ze beta ..
Nalepsza rada czekaj spokojnie nie denerwuj się BĘDZIE DOBRZE UDA SIĘ !!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny narazie @ nie ma :) Wczoraj sie czulam typowo jak na @ ale dzisiaj juz spokoj. Nie wiem czy to cisza przed burza i ze mnie chlusnie nie dlugo czy dzisiaj czy kiedys ale wiem jedno z testem poczekam pare dni moze nawet tydzien czasu bo moja ciaza moze byc bardzo mlodziutka i taki normalny test z apteki go nie wykryje. :) Wiec czekam. @ moze przyjsc jeszcze bo mam nieregularne cykle po porodzie, wiec wszystko w rekach BOGA :D

TRZYMAJCIE KCIUKI Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:D Oj TRZYMAMY TRZYMAMY BAAARRDZOO MOOOCNOO :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ISKIERECZKA78 pisze:
:D Oj TRZYMAMY TRZYMAMY BAAARRDZOO MOOOCNOO :lol: :lol:

Dziekuje :)

Musze powiedziec o moich objawach jakie u siebie chcac czy nie chcac zauwazylam.
Od dobrych kilku dni mam zgage chodz mam podejzenia ze to moze byc zwiazane z moim zoladkiem chodz z nim chyba wszystko wporzadku juz dawno nie mialam zgagi a tu buch juz od kilku dni. No i w poprzedniej ciazy mialam tak ze zamiast zaparc od pocztaku mialam odwrotny skutek. I tak jest tym razem . Od kilku dni tak mam. No i to dziwne uczucie ciagniecia w pochwie tez tak mialam przy pierwszej ciazy :)

No zobaczymy jak to wszystko bedzie :) Ja za siebie tez trzymam kciuki i modle sie zeby to byla moja kruszynka. Chcielibysmy z mezem tego bardzo mocno. Moj maz juz nawet od kilku dni mowi mi do brzusia chodz wie ze moze tam nikogo nie ma ;) Ale on bardzo mocno w towierzy mam nadzieje ze nie bedziemy obydwoje mocno rozczarowani. Chodz wiem ze tak moze byc i licze sie z tym :( ale o by tak nie bylo :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Paulinko trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!

Ja dzis rano robilam test i niestety jedna kreseczka :(

Lecz @ nadal nie dostalam, poczekam do przyszlego tygodnia

Ciagniecia w pochwie nie mam jedynie ciagle mnie mdli i czesto oddaje mocz, a dzis kluje mnie prawy jajnik. Nie wiem juz sama co mam o tym myslec.
Jestes juz po pierwszej ciazy prosze napisz kiedy najlepiej zmierzyc temperature bo slyszalam ze na poczatku ciazy jest podwyzszona.
Dziekuje z gory za odpowiedz.

Pozdrawiam

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Paulinko trzymam kciukasy aby jutro wyszły II krechy :D
A nie mieszkałaś może na kozanowie bo bo masz mi znaną twarz i może nawet się znamy? :lol:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]