Dzisiaj jest pn gru 22, 2014 9:32 pm

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jestem tu nowa i mam bardzo konkretne pytanie: po jakim czasie mogę najszybciej się dowiedzieć, czy jestem w ciąży?i jak to zrobić?
Moja sytuacja była taka, że kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia w 4 dniu cyklu i okres właściwie już mi się wtedy skończył-był to 4 dzień krwawienia, ale tak naprawdę już mi się wtedy skończył. Chciałabym wiedzieć na ile jest mozliwe, abym jednak była w ciąży? :?

Bardzo prosze o pomoc... :( :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Błagam....
Awatar użytkownika

Błagam nie potępiajcie mnie-ja kocham dzieci i chcę je mieć tylko jeszcze nie teraz... błagam niech mi ktoś pomoże i odpowie.... :( :oops:
Błagam nie zostawiajcie mnie z tym samej....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie wydaje mi się żebyś była w ciąży,spóźnia Ci się @?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

zrob test:) o ile wiem po 6 dniach mozna go zrobic :)
z tego co wiem to i pod koniec okresu mozna nawet zajcs w ciaze:) i fakt jest tez taka mozliwosc ze podczas ciazy mozna miec okres ale ... twoj chlopak skonczyl w tobie?? bo powiem ci ze ja tez kochalam sie ale z zabezpieczeniem i niestety guma nam pekla:( po wyjsciu wszystko zostalo we mnie no ale nie robilam zadnych testow fakt jest ze brzuszek mnie boli i kluje:( tez musze kniecznie zrobic tescik:)tylko nie mam czasu :) a ty sie nie martw:) co ma byc to bezie:) pozdrawiam goraco:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

tak naprawdę to po 6 dniach jeszcze nic pewnego nie wyjdzie- na opakowaniu zawsze tak ładnie napiszą, ale to sie nie sprawdza, najlepiej zrobić test po dniu spodziewanej miesiaczki, a wlasciwie im pozniej tym lepiej- bo wiadomo im dłuzej bedziesz w ciazy tym bardziej widoczna bedzie kreska na tescie i tym pewniejszy bedzie wynik

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: hm....
Awatar użytkownika

Prawda taka, że minęło dopiero 5 dni a nawet jeśli niby po 6 można robić test to jak to napisala giciaczek22 to mi nic to nie da :( na szczęście M. we mnie nie skończył bo się bał a mimo to pewności mieć nie mogę, czy jednak "czegoś" mi nie zostawił.
Może badanie krwii czy coś innego mogłoby mi dać pewność? A tak w ogóle wie ktoś jakie jest prawdopodobieństwo zajścia ciąże pod koniec okresu?W sumie to zaraz po?

Dziękuje wszystkim, którzy mi pomagają- nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Bonii To czy jest takie prawdopodobieństwo zależy od tego jak długie masz cykle... jeżeli są one krótsze niż 28 dni to prawdopodobieństwo się zwiększa, jak dłuższe niż 28 dni to prawdopodobieństwo się zmniejsza :) A badanie krwi jest wiarygodnie najprędzej w dniu spodziewanej miesiączki (choć wtedy też oszukuje - mnie oszukało że nie jestem w ciąży a 11 dni później wyszło pozytywne)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Aha...
Awatar użytkownika

FunkyGirl skoro tak piszesz to moje prawdopodobienstwo sie zmiejsza... mam ponad 28 dni, tak ok.31 i okres 3 dni. A co do tych badan to wynika z tego, że w tym roku na urodziny będe miała taki stres... czyli mam czekać aż do dnia spodziewanej miesiączki?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jak najbardziej :) Wcześniej to badanie krwi jest mało wiarygodne i lekarz będzie ci kazał je powtórzyć... Lepiej je zrób jak @ będzie Ci się spóźniać np o kilka dni, bo moim zdaniem nie masz się czym przejmować :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: ...
Awatar użytkownika

FunkyGirl w takim razie poczekam ten miesiąc i kupie test i zrobię badania krwii, a do tego czasu postaram się myślec pozytywnie, bo może masz rację, że prawdopodobieństwo jest niewielkie. Dziekuje :D
aha a wiesz jaki tes jest najbardziej pradopodobny?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wiesz co te testy są jednakowe, tylko różnie wyglądają... to wszystko zależy od Twojego organizmu i tyle :) Lepiej idź od razu na badanie krwi i olej testy z apteki bo na nie szkoda pieniędzy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Ok
Awatar użytkownika

FunkyGirl pisze:
Wiesz co te testy są jednakowe, tylko różnie wyglądają... to wszystko zależy od Twojego organizmu i tyle :) Lepiej idź od razu na badanie krwi i olej testy z apteki bo na nie szkoda pieniędzy :)

No to dobrze, że mi o tym mówisz :) w takim razie na poczatku czerwca zrobie badania, ale myślisz, że sa małe szanse?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: Ok

Boniii pisze:
FunkyGirl pisze:

No to dobrze, że mi o tym mówisz :) w takim razie na poczatku czerwca zrobie badania, ale myślisz, że sa małe szanse?

moim zdaniem sa male szanse... ale nasze organizmz czasem plataja figle...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Ok
Awatar użytkownika

Mam nadzieję, że skoro dobrze się czuje to znaczy bez zmian to organizm mi nie spłata figla :) w każdym razie odezwę sie, jak już sie wyjAaśni- mam nadzieje, że pozytywnie dla mnie czyli, że nie będe w ciązy.
Dzieki za wszystko, bo spać przez to aż nie mogę...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Boniii nikt Cię nie bedzie potępiał. :D
szanse są małe, nawet znikome. Ja mam cykle 28 dniowe i przez 4 lata zabezpieczałam się tylko w naturalny sposób. Teraz jestem w upragnionej długo oczekiwanej ciąży. Po niej też będę stosowała tylko antykoncepcję naturalną. :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: :)
Awatar użytkownika

Innka pisze:
Boniii nikt Cię nie bedzie potępiał. :D
szanse są małe, nawet znikome. Ja mam cykle 28 dniowe i przez 4 lata zabezpieczałam się tylko w naturalny sposób. Teraz jestem w upragnionej długo oczekiwanej ciąży. Po niej też będę stosowała tylko antykoncepcję naturalną. :wink:

To, co piszesz pocieszyło mnie :) dziękuje i gratuluję :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Czy?
Awatar użytkownika

Znów pojawiają mi sie pytania-czy po 16 dniach od stosunku mogę już często oddawac mocz i czy to może świadczyć jednak o ciąży?
Przypominam, że na test musze poczekać jeszcze co najmniej 2 tyg. :? bo to zarazem dopiero 20 dzień cyklu.
Chyba mam tez upławy albo bardzo wzmożone wydzielanie śluzu...

Prosze niech mi ktos pomoże...Postaram się może w tym tygodniu pójść do ginekologa,ale powiedzcie co o tym myślicie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re: Czy?

Boniii pisze:
Znów pojawiają mi sie pytania-czy po 16 dniach od stosunku mogę już często oddawac mocz i czy to może świadczyć jednak o ciąży?
Przypominam, że na test musze poczekać jeszcze co najmniej 2 tyg. :? bo to zarazem dopiero 20 dzień cyklu.
Chyba mam tez upławy albo bardzo wzmożone wydzielanie śluzu...

Prosze niech mi ktos pomoże...Postaram się może w tym tygodniu pójść do ginekologa,ale powiedzcie co o tym myślicie?

Szanse na ciaze sa, przyklad mojej kolezanki? uzywala kalendarzyka+prezerwatyw. Kochala sie ze swoim chlopakiem w czasie okresu i 1-2 dni po nim i co? za ponad 7 miesiecy bedzie mama :)Niestety nie bedzie obok niej ojca...zostawil ja na miejscu

Co do objabow, wszystko zalezy od organizmu. Niektore kobiety, gdyby nie brak okresu to do 4 miesiaca nie wiedzialyby, ze sa matkami(przyklad moja siostra- a i tak w 4 miesiacu tylko po rosnacym brzuszku rozpoznawala), u innych kobiet natomiast juz od 1 tygodnia wystepuja wymioty, nudnosci, czeste oddawanie moczu oraz duzo kleistego sluzu w okolicach lonowych

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: No tak...
Awatar użytkownika

Zdaje sobie sprawę z tego, że szanse na ciąże są, ale... chciałabym wiedzieć jak duże. Znam różne przypadki, bo np moja koleżanka -w sumie to znajoma mojego koelgi...dowiedziala się o ciąży dopiero gdy jechała rodzić!ćo prawda w 7 miesiącu urodziła, ale przez cała ciąże nic o tym nie wiedziała.Trudno się dziwić skoro piła, paliła a na dodatek od czasu do czasu ćpała.
Ale nie to jest tutaj nawjażniejsze. Każdy oragnizm jest inny-ok,ale czy skoro dzieje sie tak jak napisałam czy to zwiększa szanse, iż jednak jestem w ciąży?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wez nie zartuj dziewczyno ze twoja kolezanka dowiedziala sie o ciazy jak zaczela rodzic!!!!i to w 7 miesiacu???jakos nie potrafie sobie tego wyobrazic..zobacz jaki sie ma brzuch w 7 miesiacu!!! :shock:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]