Dzisiaj jest sob lis 29, 2014 8:14 am

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#
Awatar użytkownika

Hej
Bardzo prosze o jakiekolwiek info dotyczace w/w szpitali
plusy i minusy!
Bardzo dziękuję z góry i Pozdrawiam
Karina[/img]

Offline Wyświetl profil  

Witam cię bardzo serdecznie!!! ja jestem z Pleszewa i sama mam dylemat , gdzie urodzić (termin mam na września). Lekarza prowadzącego ciąże mam z Poznania, jednak wiem że z porodem różnie bywa i mogę tam nie zdążyć dojechać!!!
:( Dlatego też zastanawiam się nad szpitalem w Pleszewie!!! Z opowiadań wynika,że odział jest piękny i czyściutki, kobiety przyjeżdżają z Kalisza, Ostrowa a nawet Jarocina, bo ponoć to najlepsza porodówka w okolicy. Opieka po porodzie też ponoć super, choć w wielu przypadkach słyszałam, że położne nie są zbyt miłe!!! Teraz czekam na jakieś informacje od mojej cioci, która ma mi się wszystkiego dowiedzieć o porodzie, położnej, więc jak coś już będę wiedzieć to dam ci znać!!! P O Z D R A W I A M agnieszka :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

hej kochana
jak sie ciesze ze napisałaś:-)
ja słyszalam ze Pleszew to najlepszy szpital w okolicy
jestem spod Ostrowa ale tutaj poród nie wchodzi w gre (rzeźnia)
wiesz coś o lekarzu z Pleszewa nazywa sie Mazur? jakieś opinie bo do niego właśnie sie wybieram i chciałam zasięgnąć języka!
ja dopiero styczniówka jak wszystko bedzie OK
Pozdrawiam
Karina

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej!!! niestety nie mogę ci powiedzieć co to za lekarz, ponieważ go nie znam i nawet o nim nie słyszałam!!! Niektórzy chwalą sobie doktora Bosackiego, jest ordynatorem oddziału gin-poł. Ja osobiście nie mogę nikogo polecić, bo moim lekarzem prowadzącym jest lekarz spoza szpitala pleszewskiego i nie mam do czynienia z tamtejszymi lekarzami. Pozdrawiam gorąco!!! jeśli masz jakies pytanka to w miare możliwości odpiszę!!!
a tak poza tym jak przebiega początek ciąży???? trzymaj sie ciepło

agnieszka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

ide do Gina w czwartek pod małym naciskiem męża
(ja uważam ze troche za wcześnie) 2 tyg. po terminie okresu
piersi bola, brzuch ciągnie, siczkam co chwila no i na teściku 2 kreseczki
moja mama dziwi sie ze mnie nie mdli i nie "wymiatam"(zwracam) w żargonie mojem mamci)
Termin styczniowy to sama sobie policzyłam!
Boje się iść pierwszy raz:-(
a jak Ty sie czujesz?Wiesz jakiej płci bobas bedzie?
zdecydowanie do porodu Ci mniej zostało:-)
Pozdrawiam cieplutko!
Karina

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: hej hej hej

witam cię bardzo gorąco!!! nawet jak teraz pójdziesz do gina to jeszcze nic nie będzie widać, wiem coś o tym. Mi lekarz kazał zrobic badanie na beta hcg i wtedy wyszło który to tydz.A tak na usg nic nie było widać!!! Ja na szczęście już mam mdłości poza sobą :D no i będzie synek!!! Mąż jest szczęsliwy jak nie wiem co!!! Ja też zresztą. A poza tym to już widzieliśmy bużkę naszego synka na usg 4d. REWELACJA. Jest taki słodki!!! Już nie mogę się doczekac kiedy się urodzi, a do września jeszcze troche zostało. Zobaczysz jak czas w ciąży szybko leci, nawet się nie obejrzysz!!! Zyczę zdrówka i pomyślnych wiadomości u gina!!! pozdrawiam gorąco szczęśliwego tatusia
agnieszka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

witaj
długo sie nie odzywałam
jak sie czujesz?
teraz ostatni trymestr przed Toba oby nie było wielkich upałów
u nas wszystko Ok no i zaczełam wymiatać tzn. raz mnie wzieło porzadnie bo tak to mdłości,
byłam wczoraj u gina i mam brac luteine bo coś z kosmówka nie tak
dzidzius ma 20,3 mm i serducho jak dzwon!
szczesliwa jestem bo bardzo sie bałam (tak czasem mam ze za bardzo sie boje)
maz obstaje przy córeczce a ja juz nie wiem bo tak mi sie ładnie cera poprawiła ze moze to jednak chłopczyk
w sumie to juz mocno kochamy bez wzgledu na płec :D
pozdrowienia dla obu Twoich męzczyzn :D
Karina

Offline Wyświetl profil  

Witam!!!
U "nas" wszystko w porządku!!! Najgorsze są tylko te upały, po prostu wysiadam, jak tak będzie grzać przez całe wakacje to masakra!!! Ale jakoś trzeba to przetrzymać!!! Przecież warto!!! Wczoraj byliśmy z mężem u lekarza. Mały rośnie, waży prawie kilogram!!! No i nieźle daje czadu kopiąc mnie!!! Rozwija sie prawidłowo więc jesteśmy spokojni. Musi tylko odwrócić się, bo w tej chwili jest ułożony pośladkowo, ale z jego temperamentem myślę że szybko wróci do normalnej pozycji!!! Już nie mogę doczekać się narodzin małego. Piszę "małego" bo jeszcze nie mamy imiona dla synka!!! To taki ciężki wybór!!! Zresztą sama zobaczysz!!!
Za rok będziemy świętować nasz pierwszy dzień dziecka. Jak to fajnie.
A ty tak nie denerwuj sie mocno. Wszystko będzie dobrze, wiem że pierwsza ciąża to same obawy (ale nie my pierwsze), ale po co się denerwować i szkodzić dziecku. Uśmiechnij sie i pomyśl, że za parę miesięcy urodzisz śliczną dziewczynkę bądź chłopca.
I nie przejmuj sie bliskimi spotkaniami z wc. Już nie długo miną te niechciane wizyty!!! I czego się nie robi dla dziecka!!!
Ale się rozpisałam, oj oj oj. :D
Pozdrawiam bardzo serdecznie waszą trójkę!!! Trzymajcie sie cieplutko i dbajcie o siebie!!! agnieszka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej dziewczyny troszke po czasie ale dodam ze z tego co wiem to w ostrowskim szpitalu wcale nie jest taka rzeznia polozne i pielegniary podobno bardzo mile i pomocne tylko problem z salami bo tylko 3 sale pojedyczne reszta rodzi oddzielona parawanami - niestety nie orientuje sie czy nadal tak jest po remoncie ktory byl niedawno , co do kalisza to warunki sa swietne oddzielna sala dobry sprzet itd za to beznadziejne polozne i pielegniary , obecnie najwieksza renome z tych szpitali ma rzeczywiscie pleszew jednak ja sama niemoge powiedziec jak jest bo znam tylko jedna osobe ktora tam rodzila ale proponuje wszysukac w necie haslo "rodzic po ludzku" w 2006 roku byla przeprowadzona ankieta wsrod pacjentek i listy najlepszych szpitali sa tez tam informacje o szpitalu w ostrowie kaliszu i pleszewie ja sama osobiscie nie wiem ktory wybrac a dr Mazur jest bardzo dobrym lekarzem i cieszy sie duza sympata pacjentek :) musze teraz zmienic lekarza bo wrocilam z poznania do ostrowa i chyba wlasnie to on mi ciaze dalej poprowadzi :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

Hej Kamila!!! :D
widzę ze nareszcie jest tu ktoś z Ostrowa!
Ja jestem z Ostrowa tylko jeszcze nie w tak zaawansowanej ciąży!
Chodzę do dr Mazura i BARDZO BARDZO sobie chwale co prawda 100 zł za wizyte ale myśle że dla dzidzi watro!
Chciałabym tez rodzić w Pleszewie bo on tam pracuje i chciałabym tez tam do szkoły rodzenia sie zgłosić!
A Ty skad jestes?do kogo chodzisz? Na kiedy masz termin?
Może sie w przyszłym roku na spacerek do Parku razem z dzidziolami wybierzemy! :D
Wiesz jaka płeć twojego dziecka?
Pozdrawiam!
Karin

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

cześć dziewczyny :) jestem nowa i pragnę do Was dołączyć.
ja zastanawiam sie nad porodem w Pleszewie i Ostrowie niewiem ktory szpital wybrac : ( duzo pozytywnych opini slyszalam o szpitalu w Pleszewie i kusi mnie zeby wlasnie tam rodzic ale blizej mam do Ostrowa dlatego nie moge sie zdecydowac. doradzcie mi prosze.
goraco pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

To znowu ja :) mam jeszcze jedno pytanko odnośnie lekarzy ginekologów obecnie chodzę do dr Gronowskiej z Ostrowa.ale wszyscy namawiaja mnie na wizyte u dr Czechmanowskiego z Pleszewskiego szpitala,który tez przyjmuje w Ostrowie. czy slyszalyscie cos na temat tych lekarzy? mozecie cos doradzic? bede wdzieczna za pomoc. papa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

Hej zostawilam Ci info na wątku ciężarówek z Wielkopolski :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej Kari! no Mazur jest bardzo dobrym lekarzem ale przyjmuje tez na ul wroclawskiej na kase chorych, ja tam chodze do Bartos i tez sobie ja chwale :) ja raczej napewno bede sie starac dotrzec do pleszewa zeby urodzic ale do szloy rodzenia niestety juz chodzic niemoge , termin mam na 25 wrzesnia ale dzidzia sie pcha na swiat wiec moze bedzie troszke wczesniej ...oby nie za wczesnie a na spacerek bardzoo chetnie :D mieszkam w centrum zaraz kolo parku takze mow kiedy a tam przybede hehe :) plec mi jest jeszcze nie znana bo dzidzia sie tak ulozyla ze zakrywa nozkami a ty na kiedy masz termin ???

hej Kasiulka21! no ja slyszalam ze ostrow wcale nie jest taki zly ale pleszew zdecydowanie lepszy :) Gronowskiej nie znam nawet oniej nie slyszalam ale Czechmanowski jest podobno bardzoooo dobrym lekarzem i duzo pozytywnych opini na jego temat slyszalam :) a ty w ktorym jestes tygodniu ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

hej ja mam termin na 4 stycznia 2008 i mam nadzieje ze sie dzidziul nie bedzie spieszył bo zawsze to rok do przodu :D
co do spacerku to jasna sprawa
a kolo którego parku mieszkasz?
Co do szkoły rodzenia to szczerze polecam
jezeli teraz zaczyna sie turnus to jeszcze zdazysz
"Aktywne 9 m-cy" Studio Madame ul. M. konopnickiej 43
kurs trwa 8 spotkan po 1,5 godziny ok. 2x w tygodniu ale tez w weekendy jak ktos chce, koszt ok. 90 zl. wiem od kolezanki która konczyła!Bo ja sie dopiero wybieram :D
Pzdr.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no ja tez chcialam chodzic do madame bo wczesniej tam chodzilam na aerobik jednak teraz zostalo mi malo czasu a pozatym raczej pani doktor mi nie pozwoli bo mi sie skraca szyjka macicy wiec wysilek nie wskazany a nawet dobrze ze sie nie zapisalam bo planowalam 3 tyg temu i pewnie bym zaplacila a w polowie musialabym przestac chodzic ;/ ale fajnie chodzic na takie zajecia dla samego ruchy :) a mieszkam kolo komedy a ty ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

mieszkalam przez 15 lat przy Targowisku
a teraz mieszkam poza Ostrowem 10 km.
kolo Komedy? moze na Szamarzewskiego w blokach?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no dokladnie tak :) zreszta kolo komedy to tylko moge mieszkac w blokach albo w parku :P

a dzisiaj w poczekalni u lekarza rozmawialam z dziewczyna ktora rodzila dwa lata temu w ostrowie i byla zadowolona z opieki i teraz z kolejnym dzieckiem tez chce jechac rodzic do ostrowa ....moze ten nasz szpital nie jest wcale taki zly :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

sama nie wiem ja juz jestem nastawiona na Pleszew :D
moja kolezanka z tez rodziła w tym roku w kwietniu w Ostrowie i tez był zadowolona :roll:
i co tu zrobić?
ja chyba jednak Pleszew :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kari nie martw sie i tak ja bede pierwsza wiec przetestuje i dam znac :) mysle caly czas o pleszewie bo sie tak o nim nasluchalam jednak nie mamy samochodu wiec ten pleszew to tak troszke daleko i dojazdy uciazliwe (mam namysli dojezdzanie mojego chlopaka) pozatym ciagle sie boje ze nie zdaze wiec jakbym trafila do ostrowa to dam wam znac jak tam naprawde jest :) a jestem wymagajaca hehehe

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]