Dzisiaj jest śr wrz 03, 2014 1:37 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

:? WITAM WSZYSTKICH, JESTEM NOWA , ALE MAM NADZIEJE ZE BEDE UMIAłA ZAGAIC :)

rAZEM Z MOIM NARZECZONYM STARAMY SIE O DZIECKO. tERAZ CZEKAM NA OBJAWY, ALE NIC SZCZEGULNEGHO NIE DZIEJE SIE ZE MNą :?
Czy ktos moze ze mną pogadać?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Różnie to bywa z tymi objawami u niektórych są od razu a u innych nie.Ja nie miałam żadnych do 7\8 tygodnia,a i ta fasolka pojawia się różnie.Mam nadzieje że szybko zobaczysz upragnione dwie kreski na teście.

Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

madzia79 masz racje, najgorsze jest czekanie, ale nie szukaj na siłe objawów ciąży...

Podobnie inne dziewczyny z forum mówią, że jeśli bardzo chcesz i szukasz u siebie objawów, to rozregulują ci się cykle. I jeśli w tym cyklu wam się nie uda (oczywiście życzę wam, żeby się udało), to w przyszłych możesz mieć problem z owulacją....

Podobnie jest u mnie. Długo spóźniał mi się okres. Co prawda, nie planowaliśmy z mężem na ten cykl staranek, ale bardzo byśmy byli szczęśliwi. No i w tej chwili jest to mój 66 dzień cyklu. Też szukałam objawów ciąży, zrobiłam kilka testów, aż w końcu poszłam do lekarza.... Po wykonaniu wszystkich badań, okazało się, że wszystko jest ok z jajnikami itd, a i ciąży nie ma. Pani doktor kazała mi się wyciszyć, uspokoić i nie myśleć, że już w tym cyklu mam mieć fasolke....

Tak też zrobiłam i jutro chyba dostane okres....

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Lenka84 dziękuję bardzo, że odpisałaś :D
Na test chyba jeszcze za wcześnie :?
Może Ty mnie naprowadzisz, bo ja już powoli sie gubię :cry:
A więc: 05.04 dostałam miesiączkę
04.09 razem z moim narzeczonym działaliśmy :oops:
04.o9 dorabialiśmy... :wink:
16.04 i 19.04 :shock: pracowicie, ale czy skutecznie?
cykl miałam 26, tak głupio wyszło że 26.04 dostałam miesiączkę
normalnie mam nienormalnie :roll: tzn. albo co 27-28 dni lub 30-32 rozumiesz coś z tego :(
Dopatruję się różnych objawów, ale czy nie za wcześnie ?
normalnie jak co miesiąc gdy zaczynały mi się dni płodne bolało mnie podbrzusze, bardzo piersi, powiekszały się :wink:
tym razem , dziś mamy 20 i nic piersi nawet nie drgneły, natomiast od kilku dni mam straszne samopoczucie, mdli mnie nawet światło, czasem cały dzień, często wieczorami, a dziś z samego rana jak tylko się przebudziłam...

Tak więc niech mi ktoś pomoże i uspokoi moją ciekawość... czy jest jakieś prawdopodobieństwo ,że jestem w ciąży???

I jeszcze jedno pytanko, czy jeśli bym była w ciązy czy upławy zmieniaja się... bo z moich obliczeń powinnam mieć dni płodne, a w tedy upławy powinny być przezroczyste, czy tak :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

Kochana troszke pomieszałaś w datach i nie bardzo mogę się połapać....

Wszystko zależy od tego jak długi będziesz miała w tym miesiącu cykl. Najlepiej właśnie obserwować swój śluz i mierzyć sobie temperaturke. Gdyby twój cykl był 26 dniowy, to faktycznie macie szanse na fasolkę, ale jeżeli wydłuży ci się do 32 dni, to szanse są małe - chyba że teraz będziecie się przytulać codziennie!

Jeśli wczoraj (19 kwietnia) czy w poniedziałek (16 kwietnia) ostro działaliście, to na objawy za wcześnie....

A właśnie teraz mi przyszło do głowy, że właśnie w taki sposób - złe samopoczucie, ciało może dawać sygnały, że masz dni płodne. Ja pamiętam pewien cykl, gdzie w dniu owulacji coś głupiego się ze mną działo. Cały dzień dobrze się czułam, świetny humor, a gdzieś w godzinach popołudniowych nagle robiło mi się niedobrze. Miałam okropne dreszcze (pierwszy raz w życiu takie dreszcze) i od razu położyło mnie do łóżka. Gorączka 38 stopni. I co w tym najśmieszniejszego - po może 4 godzinach wszystko było w miarę ok. Gorączka spadła, nawet zgłodniałam.....

A co do upławów, to fktycznie w dni płodne mają być przezroczyste, rozciągliwe lub wodniste. Gdzieś czytałam, że w ciąży śluz jest gęsty, kremowy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

madzia79 ja tez przyznaje ze czekanie na upragnione malenstwo jest koszmarem z jakiegos horroru. U mnie po stracie pierwszego dzieck aminelo ponad 2 miesiace i to jest nasz piewrszy miesiac staran o nastepna dzidzie. Wiec narazie jestesmy z mezem opanowani lecz moj maz i ja bardzooo nei mozemy sie doczekac kiedy bede juz w ciazy a tym bardzie kiedy wyjdzie juz mala kruszynka :)

Trzeba sie chyba tylko uzbroic w cierpliwosc. My przyjelismy z mezem taka taktyke co bedzie to bedzie. Kochamy sie wtedy kiedy mamy na to ochote ja nie licze zadnych tam dni plodnych bo i tak to nic nie da bo mam rozregulowany cykl po porodzie wiec co bedzie to bedzie Obrazek

A jezeli chodzi o objawy ciazowe to kazda kobieta ma je inne i objawiaja sie inaczej i czesto o innych porach tygodniowych ciazy ;) Czesto jest tez tak ze kobieta bardzo lagodnie przechodzi ciaze i nie ma praktycznie zadnych objawow :)

Buzki Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

to juz 2 miesiac staran i nie wiem co to bedzie.....bardzo bym chciala, a zawsze myslalam ze to takie proste.... ozdrawiam i trzymam kciuki

Offline Wyświetl profil  

niuniek25 pisze:
to juz 2 miesiac staran i nie wiem co to bedzie.....bardzo bym chciala, a zawsze myslalam ze to takie proste.... ozdrawiam i trzymam kciuki

Ja tez myslalam ze zajscie w ciaze to takie proste i donosic ciaze tez. Ze nic i nikt mi nigdy nie odbierze tego szczescia. A jednak. Zycie nas potrawi najgorzej zaskakiwac jak tylko da.

Ja nie wiem czy teraz bede w ciazy. Bardzo bym chciala lecz tak bardzo sie boje ze nic z tego nie bedzie :(

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]