Dzisiaj jest pn wrz 01, 2014 8:35 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

błagam pomóżcie mi!! Nie wiem dlaczego na całych nogach popękały mi naczynka. Nie jestem w ciąży, jestem szczupła, pije dużo wody, biorę zimne prysznice i nie wiem już co robic żeby zniknęły:(:(:( do tego wszystkiego zauważyłam że zrobiły mi się rozstępy, ważę 49 kg przy wzroście 1.65 więc chyba gruba nie jestem. Napiszcie co może być tego przyczyną.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Pękajace naczynka pojawiaja sie nie tylko gdy kobieta ma nadwage badz jest w ciazy. Jest to defekt kosmetyczny i patologia układu żylnego, która może być zapowiedzią kłopotów typu żylaków w późniejszych latach. Pamiętaj aby unikać gorących kąpieli, słońca , solarium. Zabiegi rozgrzewające i intensywny masaż są w tym przypadku przeciwwskazane. Musislabys brac jakies srodki pobudzajce krazenie np wyciag z miłorzębu ktory ma dobry wpływ na pękajace naczynka, czy tez witamine C.
Zazwyczaj jest to sprawa genow a od tego nie uciekniesz.
Jezeli pojawia ci sie ten problem na twarzy to polecam strone:
http://www.resmedica.pl/ffxart12996.html tam jest sporo rad i podanych zabiegów. Byc moze przydadza ci sie te wiadmosci rowniez na nogi.

Pozdrawiam serdecznie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziękuję Ci bardzo. A czy myślisz że pękające naczynka to może byc sprawa hormonów??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Masz na mysli przyjmowanie tabletek z hormonami?? Zazwyczaj lekarze zwalaja wine na geny i mysle ze takich skutkow ubocznych przy braniu hormonow nie powinno byc ale nie jestem pewna. Moze najlpeij skonsultowac sie z lekarzem.Niech sam zobaczy i oceni. pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Witaj. Mnie też pękają naczynka na nogach i dowiedziałm się, że dobrze jest brać c-rutin lub rutinoscorbin, czyli coś co zawiera rutynę, która uszczelnia naczynka. Jednak musisz być przy tym cierpliwa bo wchłanianie się takich krwiaczków trochę potrwa.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziękuję bardzo!! Biorę Rutinoscorbin ale na razie nie widzę efektów. biorę też witaminę A. Najgorsze jest to że u mnie w rodzinie nikt nie miał takich problemów. Czytałam na internecie że może to być spowodowane złą gospodarką hormonalną. A ja mam bardzo niski progesteron. Nie wiem sama już od czego te problemy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam. Mam ten sam problem też pękają mi naczynka. Mam nawet ten sam wzrost i wagę co Ty. Od pewnego czasu biorę ginkofar mozna powiedzieć,że jest minimalna róznica. Są to tabletki na lepsze krążenie, bo nie wiem czy Ty, ale ja do pękających naczynek mam jeszcze zimne nogi. Cierpliwie czekam na efekty. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja też mam zimne nogi... i rece też.... Ja biorę rutinoscorbin. chyba trochę pomaga. Biorę tez zimne prysznice. Nie wiem jaka jest przyczyna. Przecież jestem raczej szczupła więc raczej nie powinnam mieć takich problemów.
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Gabiś wychodzi na to,że tak jak ja masz słabe krążenie co niestety sprzyja pękaniu naczynek. Ja też jestem szczupła,a mam to samo. Jak wcześniej pisałam polecam ginkofar jest naprawdę bardzo dobry.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

Witajcie, ja mam obecnie ten problem na nogach .. zastanawiałam sie czy sa może jakies skuteczne balsamy czy cos takiego ?? bo np na twarz jest krem z firmy ziaja wzmacniajacy naczynka do stosowania na noc.. a co z nogami ??

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]