Dzisiaj jest pn paź 20, 2014 6:20 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

hej. ostatni okres mialam 27 lutego i po nim zdecydowalismy sie na dziecko. Dzisiaj jest juz 2 dni po terminie spodziewanej miesiaczki. Pierwszy test zrobilam 2 dni przed spodziewana miesiaczka- wynik NEGATYWNY, drugi test w dniu spodziewanej miesiaczki - wynik NEGATYWNY. Nie wiem co mam myslec. Mialyscie takie przypadki kochane dziewczynki?
Pomozcie, podzielcie sie opiniami.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witaj

może po prostu okres Ci się opóźnił, bo np wyjeżdżałaś gdzieś albo coś takiego...to, że Ci się okres spóźnia jest podstawowym objawem ciąży, ale nie oznacza, że w ciąży jesteś...ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza żeby mieć pewność, a jeśli się okaże, że to nie ciąża, to żeby Ci powiedziała, co jest grane, skoro Ci się spóźnia. Chociaż podejrzewam, że lekarz też Ci każe wykonać test:)
Testy dają 99% pewności...jeżeli piszesz, że chciałabyś mieć dziecko i próbujecie, to dla was akurat dobrze, że ten 1% pozostaje...trzymam kciuki, żeby akurat wasz test się mylił:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

2 dni po terminie miesiączki to naprawdę jeszcze bardzo mało, poczekaj jeszcze kilka dni i powtórz test - jesli wynik bedzie nadal negatywny to dopiero wtedy zacznie to być zastanawiające i będzie trzeba pójść do lekarza

a jeśli będzie pozytywny to... też do lekarza!! :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Moim zdaniem raczej nie jesteś w ciąży. Dużo bardziej prawdopodobne jest, że okres się spóźni, niż że test nie wykryje ciąży.
Ale nie zaszkodzi brać kwas foliowy i nie pić alkoholu.
Życzę powodzenia :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej, dni wokoł terminu spodziewanej miesiączki to wciąż bardzo wcześnie i test MOŻE jeszcze nie wykryć ciąży. To się zdarza.
Dużo rzadsze są pomyłki w drugą stronę - tzn. wynik pozytywny na teście a ciąży nie ma - ale też się zdarzają czasem

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzieki, za Wasze odpowiedzi. Dzisaj zrobilam test z krwi i wyniki w przyszlym tygodniu. Mam nadzieje ze bedie pozytywny. Nie chce sie ludzic i robic sobie nadzieji, ale , no wlasnie zawsze zostaje ten ciem nadzieji, ze bedzie ok.
Napisze Wam ja dostane wyniki.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czekamy z niecierpliwością:)
trzymam kciuki za Ciebie...i pamiętaj...jak nie tym razem, to następnym na pewno się uda:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam kobietki
a mi sie spoznia 14 dni @, zrobilam 2 testy-negatywne, wizyta u lekarza, nie potwierdzil ciazy, ale tez nie wykluczyl, bo to moze zbyt wczesna ciaza aby on mogl ja zobaczyc. przepisal luteine i jesli w ciagu 2-3tyg @ sie nie pojawi to mam sie do niego zglosic.....objawy ciazowe, nie wielkie, sennosc (ale to moze zwykle zmeczenie), czeste siusianie (moze to byc zapalenie) bolesnosc piersi i sutkow (moze oznaczac zblizajaca sie @) wiec sie nie nakrecam zbytnio, chociaz mam mala cicha nadzieje ze to moja fasolinka...pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nie kazal Ci zrobic testu z krwi? ja juz jestem 5 dzien po spodziewanej@i nadal nic. w tym tygodniu mam wyniki testu z krwi-mam cicha nadzieje ze sie uda. a spoznial Ci sie kiedykolwiek okres- bo mi nigdy,ale boje sie ze sie nakrecilam :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

AGATT niestety nie zlecil tego badania, no coz poczekamy jak to sie potoczy. A jesli chodzi o takie spoznienie, to mialam moze ze 2-3 lata temu, a od tamtej pory mam nawet bardzo regularne @, nawet co do dnia i godziny. Ja tez sie bardzo boję, ze to tylko moje złudne nadzieje, od tygodnia strasznie mnie bolały piersi, teraz mniej chociaz powiekszone są nadal więc się boję, że głopia @ może przyjść, więcej tzw objawów nadchodzacej nie mam, więc nie wiem co się dzije. Ohhh w sumie 2-3 tyg czekania to mnie dobija. ohhh jak ja marze o tym aby sie @ jednak nie zjawila. Moj kochany twierdzi ze ma przeczucie ze jednak zaciążyliśmy, a jego przeczucia zazwyczaj sie sprawdzają :D
pozdrawiam i trzymam kciuki ze tobie tez sie udało

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no niestety dostala@, i patrzcie 1 kwietnia w dzien klamczuszenia hahaha.
Ale to nic, powiem Wam ze sie przekonalam ze glowa nasza to wielkie pole do popisu i wszystko mozna sobie wmowic. Patrzcie mialam 2 tygodnie bolace piersi, chcialao mi sie spac, i nie mialam @ , i testy negatywne, a jednak nie chcialam w to wierzyc. Teraz wiem, ze trzeba zyc i probowac dalej, oczywiscie jesli potrzeba to robic jakies badania aby bylo lepiej ale nie miec tej obsesji. Wiem, ale ciekawe czy bede umiala sie tego trzymac aby o tym ciagle nie myslec z taka obsesja !!
Pozostane z Wami na forum i do nastepnego tesu :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

AGATT bardzo mi przykro ze przyszla @, ale miejmy nadzieje ze nastepnym razem sie uda. Teraz ja juz nie jestem taka pewna czy to moja fasolka, jak przeczytalam twoj post, wiec sprobuje nie myslec o tym, jak przyjdzie @ to przyjdzie nie bedziemy sie zalamywac i probowac dalej...
pozdrawiam i zycze milego dnia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ojjjj ja tez jestem 5 dni po spodziewanej @ i nic ale testu jeszcze nie robiłam, piersi bolą ale w zasadzie nic poza tym. Mam jednak nadziej ze mi się udało. Choć teraz sie przestraszyłam że nie. Dzisiaj robie pierwszy test zobaczymy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mój pierwszy test równiez wyszedł negatywny, więc pomyślałam, że to jakies przesilenie wiosenne ;) ale dwa tygodnie a @jak nie było tak nie ma więc kupiłam kolejny test, który wyszedł pozytywny. Wizzyta u lekarza nic nie pomogła więc kupiłam kolejny teścik i znowu wyszły dwie kreseczki :) tak więc z naturą nigdy nic nie wiadomo :)

Teraz jestem w 8TC :) i pozdrawiam obecne i przyszłe mamucie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej kobietki,mi sie okres spoznia juz tydzien,dwa dni temu robilam test wyszedl negatywny,dzis powtorzylam i znowu tylko jedna kreska,nie wiem juz co o tym myslec.Mniej wiecej w polowie cyklu mialam ciemne plamienia,okres zawsze mialam regularny wiec tym dziewniejsze ze teraz spoznia sie az tyle dni tylko dlaczego test nic nie wykazuje?Zauwazam u siebie niektore z objawow ale juz nie wiem czy to nie psychika plata mi figle.Pozozstaje mi chyba czekac i ewentualnie powtorzyc test.Obawiam sie tez ze to moga byc symptomy jakiejs choroby...co wy o tym myslicie,test moze byc na tyle omylny?Pozdrawiam ciplutko i czekam na porady :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja ostatni okres miałam 29.10.08 i do tej pory nic. Testu nie robiłam bo zdaje się że to raczej rezultat odstawienia papierosów,ale pewne obawy pozostają mimo że gdy logicznie to analizuję to wydaje się to niemożliwe. Stosunek bez zabezpieczenia jedynie w 6 dniu cyklu przy cyklach( 31/32 dni normalnie) i 36,34 po porodzie. zbieram się do zrobienia testu. :? Poczekam do następnego terminu i jeśli się nie pojawi @ to pójdę do lekarza. :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Majka-Maja pisze:
Hej kobietki,mi sie okres spoznia juz tydzien,dwa dni temu robilam test wyszedl negatywny,dzis powtorzylam i znowu tylko jedna kreska,nie wiem juz co o tym myslec.Mniej wiecej w polowie cyklu mialam ciemne plamienia,okres zawsze mialam regularny wiec tym dziewniejsze ze teraz spoznia sie az tyle dni tylko dlaczego test nic nie wykazuje?Zauwazam u siebie niektore z objawow ale juz nie wiem czy to nie psychika plata mi figle.Pozozstaje mi chyba czekac i ewentualnie powtorzyc test.Obawiam sie tez ze to moga byc symptomy jakiejs choroby...co wy o tym myslicie,test moze byc na tyle omylny?Pozdrawiam ciplutko i czekam na porady :)

Zdarzają się mylne testy, ale raczej są one wiarygodne szczególnie wykonane kilkakrotnie, może warto spróbować testu innej firmy. Okres się lubi czasem spóźniać z powodu stresu lub gwałtownych zmian stanu zdrowia. Myślę że najpewniej będzie pójść do lekarza i zrobić test z krwi.
pozdr.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wlasnie wiem ale przeczytalam wiele postow dziewczyn ktore robily testy kilkakrotnie wychodzily im negatywne a mimo to byly w ciazy,juz teraz to jestem skolowana.Dzisiaj chyba wybiore sie do lekarza,problem w tym ze jestem w anglii a tutaj slyszalam nie robia testow krwi.No ale zobaczymy co da ta wizyta.No i tak jak radzisz sprobuje zrobic jeszcze jakis inny test.Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam goraco. :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

podobną sytuację ostatnio miała moja znajoma. z chłopakiem starali się o dziecko. okres zaczął jej się spóźniać, ale wynik ciągle negatywny. no i tydzień po spodziewanym terminie przyszła @...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

seyla detesque pisze:
Ja ostatni okres miałam 29.10.08 i do tej pory nic. Testu nie robiłam bo zdaje się że to raczej rezultat odstawienia papierosów,ale pewne obawy pozostają mimo że gdy logicznie to analizuję to wydaje się to niemożliwe. Stosunek bez zabezpieczenia jedynie w 6 dniu cyklu przy cyklach( 31/32 dni normalnie) i 36,34 po porodzie. zbieram się do zrobienia testu. :? Poczekam do następnego terminu i jeśli się nie pojawi @ to pójdę do lekarza. :roll:

oczywiście chodzi o datę ostaniego okresu 29.09.2008, do tej pory nic
zrobiłam test dwukrotnie 15.11.08 bobo-test i quick vue i oba wyszły pozytywnie, zapłodnienie datowane na 20/21 dzień cyklu. Przy antykoncepcji. Cóż...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Moderatorzy: lady_in_red, Moderatorzy Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]