Dzisiaj jest czw paź 17, 2019 6:29 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45729 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 2287  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie! Obrazek
Stworzyłam ten temat ponieważ chciałabym poznać mamusie z Łodzi :)
Miło będzie sobie poplotkować, wymienić informacjami na temat przychodni, parków, placów zabaw, sklepów dziecięcych oraz mnóstwem innych regionalnych nowinek...
Idzie wiosna, będzie coraz cieplej, więc będzie się można też umówić na jakiś spacerek...
Obrazek Obrazek

Zapraszam wszystkie mamusie z Łodzi!!!!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witaj Joasiu!!
Ja mam na imie Magda (23 lata) mieszkam w Łodzi na Teofilowie. Jestem mama Kacperka ktory 11.03.2007 skonczyl 3 miesiace :D
Ciesze sie ze tutaj trafilam mam nadzieje ze bedzie nas wiecej i milo bedziemy sobie gawedzic :wink:
Pozdrawiam :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

I mam ogromna prosbe do Ciebie jak ustawiasz te wszystkie rysunki w swoim poscie i jak dodajesz zdjecia chcialabym tez pochwalic sie moim szkrabem.Jak mozesz to napisz mi jakie musze miec ustawienia i krok po kroku jak wkleic zdjecie.W moim profilu ustawilam sobie zeby pokazywaly mi sie obrazki a jednak ich nie mam;-(Doradzisz mi??
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam Łodzianki! :D

Ja też mam na imię Magda, 33 lata i mieszkam na Retkini :D
Mam 3 i pół letniego synka a wkrótce zostanę mamą po raz drugi :D
Tym razem będę miała córeczkę Basię :D
Pozdrawiam Was serdecznie i myślę, że będę tu zaglądać......

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny!
Mieszkam w Łodzi na Żabieńcu. Mam na imię Julia i 27 lat.

Niedawno pisałam na Brzuchatkach z Łodzi (w dziale Ciąża), że musimy zmienić nazwę, bo jest tam kilka mamuś. Ale Joasia22 wyprzedziła mnie i stworzyła nowy temat. Jeszcze więcej do czytania i pisania :wink:

Pozdrawiam mamusie
:D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Chyba wkoncu doszlam do tego jak wklejac zdjecie:
Obrazek
Kacperek odrazu po porodzie.Wazyl 3750 i mierzyl 53 cm
Mamusie dawajcie zdjecia swoich pociech!!!

Julia to wyglada na to ze bardzo blisko siebie mieszkamy:-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

To i ja się przyłącze :):):) ja też cały czas pisałam na Brzuchatkach z Łodzi a tu takie zmiany :):):) jestem Marlena , 25 lat, i mam małego Marcela :)
mkangur i raczula, ale będziecie chyba odwiedzać też Brzuchatki z Łodzi ????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

I nie napisałam gdzie mieszkam ... obecnie Zgierz ..., ale pomieszkiwałam na Retkini:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

sini007 pisze:
To i ja się przyłącze :):):) ja też cały czas pisałam na Brzuchatkach z Łodzi a tu takie zmiany :):):) jestem Marlena , 25 lat, i mam małego Marcela :)
mkangur i raczula, ale będziecie chyba odwiedzać też Brzuchatki z Łodzi ????

Jakbym mogła je opuścić :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czyli Raczula widzimy się tu i tu :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no ja też będę zagladać do Brzuchatek :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny ostatnio mam problem z moim szkrabem:-(Skonczyl 3 miesiace i zaczal caly czas dzwigac glowke chce juz siadac tyle ze mu to nie wychodzi i bardzo sie denerwuje wiec zaraz jest placz juz nie wiem jak mam sie z nim bawic.Klade go na plasko to juz wogole jest koszmar troche wyzej to zaczyna sie dzwigac do gory moze macie jakies pomysly co z tym zrobic mam go juz podsadzac wyzej nie jest zamalutki na to??Jak siedzi na kolankach to jest caly szczesliwy ale dlugo nie moge go przeciez tak trzymac nie wiem czy to znaczy ze niedlugo juz bedzie siedzial jak to jest w waszymi maluszkami?? :D
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

"Kacperek :wink: za mała jestem, żeby doradzać takiemu dużemu facetowi. Wszystko jeszcze przed nami :D " Kamila

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie kochane mamusie!!!
Ale się ciesze że juz pierwszego dnia nas tutaj tyle jest!!!!! Obrazek
Strasznie miło mi Was poznać!!!

Magdalenko Witaj jako pierwsza! :D Mieszkamy blisko siebie :D Ja mieszkam na osiedlu Wielkopolska, więc jestem prawie sąsiadką Raczuli
Oczywiście że Ci doradze i wszystko wytłumacze!
Ale widze że sama doszłaś do tego jak wkleić zdjęcie... Gratuluję!

Jeśli chodzi o obrazki ( emmotikonki ) To tu masz linka do stronki http://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=3&ziel=liebe
Wystarczy kliknąć na buźkę która nam się podoba i skopiować adres który się pojawi w dolnym okienku i wkleić na forum i gotowe!

Pytasz dlaczego nie nie widać obrazków które wkleiłaś w profilu...hmm... Obrazek Ja ekspertem to niestety komputerowym nie jestem...Ale tak na rozum blondynki( bo mam ten cudny kolorek włosów) :D :D :D
Czy napewko po wklejeniu obrazka do profilu kliknęłaś wyślij... Bo ja głupotka tego na początku nie zrobiłam i też się dziwiłam że nie mam zdjęcia Obrazek

Niestety nie potrafie Ci nic doradzic jeśli chodzi o Kacperkowe siadanie, bo Juleczka jest od niego młodsza... Ale postaram się coś na ten temat dowiedzieć...

Raczula Nie dość ze mieszkamy bardzo blisko to masz najpiękniejsze imię pod słońcem- jestes imienniczką mojej córci! Przeznaczenie??? czy zbieg okoliczności??? Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ja też pokrótce się przedstawie. Jak już wiecie mam na imie Joanna i mam 22 lata.
Mieszkam, jak już pisałam, na osiedlu Wielkopolska, niedaleko Mc Donalda.
Juleczkę urodziłam 10 stycznia 2007 przez cc. Dostała 10 punktów, ważyła 3100 i mierzyła 52 cm.
Na forum udzielam się wśród styczniówek ale tam nie ma mamuś z Łodzi, a ja bardzo bym chciała poznać mamusie z blizszego mi otoczenia:)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Uciekam moje drogie bo maleńka się obudziła!
Buziaczki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Joasia22 pisze:

Raczula Nie dość ze mieszkamy bardzo blisko to masz najpiękniejsze imię pod słońcem- jestes imienniczką mojej córci! Przeznaczenie??? czy zbieg okoliczności??? Obrazek

Wstyd się przyznać, ale kiedyś nienawidziłam mojego imienia (ale chyba prawie wszyscy mają w swoim życiu taki okres).

Joasia22 ciekawe, czy już się widziałyśmy się na spacerkach :wink: A tak w ogóle, to gdzie chodzicie :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziekuje Joasiu za rady bede probowac jakos doszlam jak wkleja sie zdjecia to i do tego dojde Obrazek
Udalo sie Obrazek

A i to prawda raczulo masz najpiekniejsze imie na swiecie ja tez mialam dac mojej corci Julia ale urodzil sie chlopczyk.Mam nadzieje ze drugie dziecko bedzie dziweczynka wtedy napewno bedzie miala na imie Julia:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej! Obrazek

Magdalenka
Cieszę się że mogłam pomóc i że się udało :)

Raczula no ciekawe :) My chodzimy na spacerki koło kościoła, ale żadko... Częściej jeżdze z małą do parku na zdrowiu... Tam zawsze milej niz tu między blokami...
Obrazek
A w sumie to daleko nie jest...

Kobietki mam pytanko! Do mamuś które juz chrzciły...
Gdzie wyprawiałyscie chrzciny? Czy mozecie polecić jakiś lokal?
Czy znacie jakieś sklepy z fajnymi ubrankami do chrztu? Bo przeglądałam w necie ale nic fajnego nie znalazłam, a zresztą wolałabym to zobaczyć w realu, bo zdjęcie często odbiega od rzeczywistości i rozmiar rozmiarowi nie równy... :?

Buziaczki wielkie dla Was i waszych kochanych maluszków Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Joasiu ja jeszcze mojego maluszka nie chrzcilam mamy zaplanowany chrzest dopiero na wrzesien.Wtedy ja sie odezwe do Ciebie :lol: Bo Ty bedziesz juz po chyba :shock: A wlasnie na kiedy planujesz chrzest.A tak wogole to ile twoj skarb ma miesiecy??

A tak zbaczajac z tematu cos nas tu malo sie wpisuje.W Łodzi nie rodzi sie duzo dzieci?? :wink:

I jeszcze jedno wiesz moze gdzie mozna u nas Łodzi isc z maluszkiem na basen??Gdzie sa zajecia dla takich szkrabow bo w W-wie to jest mnostwo takich specjalnych basenow dla dzieci

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

cześć Kochane :) ale mam dziś dzień ciągle ktoś mnie odwiedza i na nic nie mam czasu ... jeszcze mały nie chce spać a za godzine teściowa ma przyjechać :( i będę miała wykład , że chrzciny będą w kwietniu a nie tak jak ona chce tzn we wrześniu :(:(:(
Joasia22 chrzciny dopiero za miesiąc, ale ja ciuszki oglądałam w sklepie ZARA tylko, że ja Marcela ubieram na "luzaka" :)
A może wiecie co to jest "biała szatka" do chrztu, bo jak czytam to piszą, że narzuta na dziecko albo chusteczka ????
I kolejne pytanko :) szukam fotografa na chrzciny,ale tylko do kościoła, żeby robił zdjęcia w "ruchu" może znacie kogoś godnego polecenia :) ?????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cytuj:
I jeszcze jedno wiesz moze gdzie mozna u nas Łodzi isc z maluszkiem na basen??Gdzie sa zajecia dla takich szkrabow bo w W-wie to jest mnostwo takich specjalnych basenow dla dzieci

Nowa Gdynia , ale z tego co wiem od 6 miesiąca :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45729 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 2287  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Łódzkie

Strefa czasowa UTC [letni]