Dzisiaj jest sob paź 25, 2014 7:25 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

ja poznałam ciążę między innymi po tym, że do tej pory, kilka dni przed @ miałam sucho i zero śluzu; teraz po owu śluz momentalnie zmienił się na biały, nieprzejrzysty, niezbyt gęsty i co jakiś czas wypływa...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam zafasolkowane i starajace sie forumowiczki!!
Ja mam do was pytanie.13dc zaczelo mi sie jajeczkowanie-czulam wyraznie i poznalam po sluzie.Dzis jest 19dc a caly czas -od momentu jajeczkowania-jajeczko dojrzale bylo z prawiej strony-boli mnie brzuch jak na okres.Wczesniej zwalalam to na woulacje,ale teraz?Sam bol nie jest taki mocny ale bardziej boli mnie jajnik.wlasnie prawy i od czasu do czasu lewy.Do tego 17dc w nocy potwornie bolal mnie dol plecow,a w niedziele 18dc w nocy bol jajnika-noramlnie czulam przez sen.
Nie wiem co myslec-boje sie,ze to moze byc torbiel :(
Dodam ze jajeczkowanie skonczylo sie 16dc bo bylo juz sucho,ale 17 bylo juz znow mokro i tak jest do dzisiaj.Nie nakrecam sie na to ,ze sie udalo,ale mimo to nie daje mi to spokoju.Do lekarza nie pojde ,bo powie ze panikuje.
Wiec co to wszystko znaczy?Skad ten bol? :?:
Jesli dacie rade mi pomoc bede wdzieczna,ale zrozumiem tez jesli nie-w koncu ostatecznie tylko lekarz moez powiedziec co jest :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kathrin pisze:
Witam zafasolkowane i starajace sie forumowiczki!!
Ja mam do was pytanie.13dc zaczelo mi sie jajeczkowanie-czulam wyraznie i poznalam po sluzie.Dzis jest 19dc a caly czas -od momentu jajeczkowania-jajeczko dojrzale bylo z prawiej strony-boli mnie brzuch jak na okres.Wczesniej zwalalam to na woulacje,ale teraz?Sam bol nie jest taki mocny ale bardziej boli mnie jajnik.wlasnie prawy i od czasu do czasu lewy.Do tego 17dc w nocy potwornie bolal mnie dol plecow,a w niedziele 18dc w nocy bol jajnika-noramlnie czulam przez sen.
Nie wiem co myslec-boje sie,ze to moze byc torbiel :(
Dodam ze jajeczkowanie skonczylo sie 16dc bo bylo juz sucho,ale 17 bylo juz znow mokro i tak jest do dzisiaj.Nie nakrecam sie na to ,ze sie udalo,ale mimo to nie daje mi to spokoju.Do lekarza nie pojde ,bo powie ze panikuje.
Wiec co to wszystko znaczy?Skad ten bol? :?:
Jesli dacie rade mi pomoc bede wdzieczna,ale zrozumiem tez jesli nie-w koncu ostatecznie tylko lekarz moez powiedziec co jest :(

Idź na betę jeśli podejżewasz ciążę, ja dzięki bólowi jajnika wiem że jestem w ciąży!!! Oczywiście że ból może oznaczać torbiel ale należy wykluczyć lub potwierdzić ciąże za pomocą beta, jeśli wyjdzie ujemne to należy wykonać USG. Całuski :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ale ja nie jestem w Polsce :cry: i nie wiem gdzie moge to sprawdzic........Chcialabym wiedziec na czym stoje........bo jesli tak to nie chcialabym po raz kolejny z niewiedzy stracic fasolke :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ale chyba w Niemczech maja przychodnie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No niby tak :oops: ale to nie tyle przychodnie co trzeba zrobic teramin u lekarza i potem on pobiera krew i wysyla-a pozniej czakac-nie ma tak szybko jak w Polsce.Zanim sie doczekam to juz dostane @
No to poczekam,ale dziekuje :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

U mnie w 2 tygodniu i 4 dniu po pierwszym dniu ostatniej @. Zauważyłam gęsty biały trochę grudkowaty śluz w środku a na bieliźnie niedużo i raczej żółty. I w tym momencie zaczęłam się poważnie zastanawiać nad ciążą.
Później jakoś tego białego śluzu było coraz mniej a na bieliźnie coraz więcej pół przeźroczystego trochę białawego. No i cały czas czuję się naoliwiona mokra.
Na początku tez mówią o zasinieniu wejścia do pochwy, ja do tej pory nie wiem czy mam wejście zasinione nie wiem jak to wygląda. Ale u mnie wygląda jakbym moczyła ją 5 godzin w wodzie. ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

Joanna1980 tym co napisałam, bardzo podniosłaś mnie na duchu....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mankizowa pisze:
Joanna1980 tym co napisałam, bardzo podniosłaś mnie na duchu....

Cieszę się, że mogłam choć trochę kogoś podnieść na duchu. Wiem jakie to ważne jak jeszcze nie jesteś pewna i jak bardzo chcesz żeby to była prawda.
Dziewczyny piszą żeby się nie sugerować śluzem bo można się rozczarować ale ja miałam dużo nadziei w sobie i czytałam tylko te pozytywne opinie. No i nie myliłam się.
GRATULUJĘ

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

To samo powiedziała mi ginka, by się śluzem nie kierować, bo on zmienia sie nawet gdy sie śmiejesz....
Zostało mi ... Na 8d od dziś powinna przyjść @...
Mój mnie dzisiaj dopadł i nawet nie zdązyłam zobaczyć jaki mam śluz....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hehehe dopadł cię? spoko
wiesz ja sprawdzałam czasami z rana a nawet w ciągu dnia tylko że przed kibelkiem. Miałam obsesję i co kilka godzin sprawdzałam czy biały śluz nadal jest w środku.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

Joanna1980 pisze:
hehehe dopadł cię? spoko
wiesz ja sprawdzałam czasami z rana a nawet w ciągu dnia tylko że przed kibelkiem. Miałam obsesję i co kilka godzin sprawdzałam czy biały śluz nadal jest w środku.

jak bym czytała o sobie....
Ja sie boje, ze nie uda mi sie zajsć w ciąże... przez bardzo długie lata... :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Uda się tylko chyba trzeba przestać w kółko o tym myśleć. Tylko ja nie znam recepty jak to zrobić. POWODZENIA i mam NADZIEJĘ GRATULACJE...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.

dziękuje :)

najgorsze jest to, ze tak łatwo nie da się o tym przestać myśleć....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja uprawialam seks w 18 dniu mojego cyklu i byl to moj dzien plodny:)
teraz jest moj 21 dzien cyku i odczuwam nieprzyjemny bol jajnikow :( boli caly czas bardzo mnie prawy jajnik i czasem odczuwam rowniez lekki bol w lewym.W dodatku od wczoraj zauwazylam bialy, gesty, "twarozkowy"sluz na bieliznie. Czy jest szansa ze bedzie dzidzius? :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lenko, szansa jest z caą pewnością, choć mnie się wydaje, że trochę za szybki bylby to objaw... ale to tylko moje domniemania. Pamiętaj jednak, że tego typu śluz czasem może oznaczać jakieś zapalenie lub infekcje :? W każdym razie - czekaj na nieprzyjście @ i trzymam kciuki ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kathrin i leno

ja mam to samo tez mnie tak boli
a sluz mam gesty grudkowaty i lepkki
raczej bialawy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

serowaty śluz jest oznaką infekcji, takze bóle jajników moga sugerowac stan zapalny... choc w twoim przypadku nakłada sie to wszystko z mozliwoscia poczecia :wink:

http://lb2m.lilypie.com/qGGwp1.png

Melania (*2.06.2007), Tymoteusz (*30.09.2007) i Liwia (*14.03.2009)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

U mnie przez ostatnie 2 miesiace mam caly czas ten sluz co Wy go ru opisujecie bialy, bardzo gesty ,duzo go (dzien przed @ zanika) , grutkowaty nie przezroczysty. A znowu sluzu plodnego ani sladu:( nawet nie wiem kiedy mam sie starac:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam Wszystkie kobitki.

Mam do Was takie pytanko... :!: :roll:

Przewaznie przed okresm kilka dni wczesniej mialam sluz bialy, ktory byl na zew.

Cykle moje trwaja 27, dzisiaj jest 29, dwa dni spoznia mi @. Mam sluz bialy, kleisty ale w srodku.

Co o tym myslicie

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 141 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]