Dzisiaj jest wt gru 11, 2018 11:56 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6675 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

nic wam niestety nie pomoge z tarczyca bo nie mam o tym zielonego pojecia mam nadzieje ze da sie wam jej prace wyregulowac i bedzie dobrze,,,
u mnie ok, brzuszek rosnie;)az za bardzo...ssie mnie masakrycznie odkrylam ze pomaga mi na to rennie i ostatnio sobie ssie czesto...do poludnia zaliczam ciagle dwa przytulanka z wc/ollenko lacze sie z Toba;)/i jakos do przodu aby do polowy coazy potem bedzie juz lepiej:)

Ollenko co u ciebie?

Olenka 30+5tc, 1800 gram,43cm.
20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

KORA jak to? mówisz, że jak bierzesz tabletki (EUTHYROX) to jest Ci po nich gorzej? Ja biorę codziennie 50 euthyrox ( ja nie czuję po nich jakiś zmian w sensie, że mnie jakoś osłabiają) i bromek 2 razy w tyg., a brałam go 3 razy i wyniki były ok, nawet za niską miałam PRL, teraz pewnie się schrzani.... tak coś czuję....zobaczymy. Mówię Ci mam dość i zastanawiam się kiedy go w końcu odstawię? Matko! ja go już tyle zjadłam, że już na nazwę tego świństwa mam odruch wymiotny. Ja już nie wiem jak to ze mną jest, wiesz?
A co tam u Ciebie? Poukładały się sprawy z M? Jest OK?

OLLENKA daj znać co słychać?

CHOMICZKA, SELLY tęsknimy!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Minie - ojjj ja tez w drugiej ciazy z Maja mialam jazdy z wc czasem nawet od po 2 godzinny dziennie i tez sporo przytylam. Ale do przezycia :)

Nika - no wlansie nie wiem skor ths spadlo mi az do 0,1 to znaczy ze cos ta dawko za duza ... no nic zobacze za miesiacna wyniki badan i wowczas ide do endo.
Co do innych spraw to nie bede ukrywac jest ciezko. Z M ok ale on nadal za granica a ja w PL. Ja poki co mam strasznego stresa jezdzac autem mialam 8 lat przerwy i boje sie jak cholera do tego nadal szukam pracy co w cale nie takie latwe, M rowniez przeglada oferty ale narazie nic... stad on tam ja tu. Strasznie mnie to dobija a najbardziej moi rodzice, pomagaja jak moga ale wiem ze sli juz im brak. Sami pracuja do tego siorka mieszkajaca z mala u nich.... wiem wiem dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi ale ostatnio siostra pytala sie mnie czy jak juz lokatorzy zwolnia nasze mieszkanie czy ona moze wynajac. Pamietam co bylo ale z drugiej strony moim rodzicom chcialabym ulzyc a i moze siorka wreszcie rodzine by stwozyla dla malej.
Takze jak widac mam obled. Do tego Maja czesto choruje i juz szalu dostaje siedzac z nia w domu. ojj ciezkie to wszystko....

Ollenka - naskrob cos Kochanie.

Chomiczka - a u Was ? Jak domek ? Kiedy wracacie do PL ?

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

KORA no to faktycznie masz małe zamieszanie, samo życie co?
Co do prowadzenia auta, to wcale Ci się nie dziwię, bo ja po lekkiej przerwie, co wsiądę to z cykorem , muszę go najpierw rozjeździć i dopiero jest ok, także nie przejmuj się i nic na siłę, po malutku.
A ja wzięłam się za siebie i ostro ćwiczę, postanowiłam mieć płaski brzuch na lato, zobaczymy co z tego wyjdzie? :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam Dziewczynki:)

Dawno mnie tu nie było. Odpoczynek był mi potrzebny, nabrałam siły do dalszej walki :wink: w miedzy czasie wybudowalismy sie hura hura:) jak dobrze pójdzie w przysłym roku przeprowadzka. Przez ten czas podjełam kilka męskich decyzji. Pamietacie jak w zeszłym roku pisałam że musze sie wybrac do immunologa. W koncu zapisałam sie na wizyte do prof. Malinowskiego w Łodzi. Mam nadzieje że wkoncu dobrze nami pokieruje bo chciałabym w przyszłym roku odebrac moje mrozaczki..Wizytke mam we wrzesniu:)

Ciekawe co u Was Dziewczynki piszcie co słychac! Szkoda tego watku :D Nikusia
Tez wziełam sie ostro za cwiczenia bo ciałko jakby troszke sflaczało :wink: Jak tam sprawy sie maja u Ciebie?
Ollenka
Jak sie czujesz?
Kora
Znałazłas pracę?
Selly
Co u Ciebie słychać?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witajcie,

Chomiczka - gratki domku - czkam na fotki :) No i sukcesow zycze wiesz w czym !!!

Nika - jak tam u Ciebie ?

Ollenka - napisalabys cos bo sie martwie ? Jak tam ciaza jak Gucio no i przede wszystkim TY ?

Minie - jak tam brzucho ?

U mnie bez wiekszych zmian nadal pracy brak M siedzi dalej w IE a ja sie mecze z buntem dwulatka. Do tego mala ma teraz angine a ja w ostatnim tyg w domu sajgon - tesciu poprawki w domu robil. Na szczescie tesc juz skonczyl a ja ogarnelam chate i siedze z mala w domu.
Pozdrawiam

Mati 22tc 18.07.07
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Kora oj z ta praca to u Nas masakra :(, nie poddawaj się i szukaj dalej, życzę wytrwalości!
Jak ja bym nie miała planu na powrót to nie wiem co to by było... przypuszczam, że scenariusz by był taki, że wrócilibyśmy tu z powrotem do pracy :(a tak mamy jakąs perspektywe na przyszłość i motywacje z M żeby jeszcze się tu troszke pomęczyć i wrócić jak najszybciej o pl (tak myślę z 3 ,4 latka max :roll: )
Zdjątka domku wyślę na maila. W ogóle buziaki wiesz za co... :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć Dziewczyny!

Co u Was? Jak urlopy? Wyjeżdżajcie gdzieś? Bo ja mam plan - morze, ale jeszcze się zobaczy, bo pogoda tak dziwnie się zmienia, że nie wiadomo co robić. Raz jest upalnie, a raz zimno. Ciągle jak wyjeżdżamy nad morze to mamy nie ciekawą pogodę, nie chce mi się już marznąć, ale weź tu traf na ciepłe dni.
CHOMICZKA widzę, że niebawem masz wizytę.....fajnie, oby się powiodło, tego Ci życzę.
KORA co porabiasz?
SELLYwrócisz do nas jeszcze?
OLLENKA daj znać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hello
Nikusia
Ale fajowo masz z tym morzem, trafisz na pogodę zobaczysz. Obserwuj zawsze w niedziele w tvn po faktach wieczornych czternastodniową pogode ona jest w miare wiarygodna :D
U mnie nastepny urlop bezie dopiero we wrześniu, napewno zaliczymy jaies góry..
Faktycznie czas do wizyty sie zbliża, ale od niej do staranek trochę zejdzie ..no ale juz cokolwiek sie dzieje :wink: Jak szczepionki zadziałaja to może staranka od stycznia, a jak nie to kto wie wiosna -lato :oops:
Kora
wyśle Tobie zdjątka , ale musze sie zebrać sorkii :oops:

Buziole Laseczki :cmo:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

CHOMICZKA obyś miała rację z tą pogodą - że trafimy na ładną :D - będę oglądać prognozę po tych faktach. Ostanie lata jak tak sobie przypomnę to sierpień jest zawsze ładniejszy od lipca i stąd nasza decyzja żeby urlop zaplanować na sierpień - tym razem :wink:
Chomiczka, a co jak się nie powiedzie? Masz jeszcze jakiś inny plan? ( wiesz o co pytam?:wink: )

U mnie od poniedziałku podobno coraz ładniejsza pogoda, a jak u Was?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nikusia
W tym leczeniu jest tak że jak pierwsze szczepionki nie zadziałaja to trzeba się doszczepiac do momentu aż pewne badanie z krwi wyjdzie ok :) a poźniej tylko doszczepiania przypominające co jakiś czas...muszę uzbroić sie w cierpliwość ,ale juz bym chciała miec te pierwsze leczenie za sobą...

Tutaj czesto pada a tempka w kratke raz zimno raz ciepło szaleństwa nie ma 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

CHOMICZKA czyli ta metoda jest pewna?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nikusianic nie jest pewne :roll: no niestety....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

CHOMICZKA trzymam kciuki!!!!!
A tak z innej beczki......jak ten mój filmik z ćwiczeniami? Próbowałaś może?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

NIkusia

Dzieki za kciukaski :cmo: co bedzie to bedzie ehh

A filmik zajefajny miałam Ci napisac , ale jakos mi zeszło to na dalszy plan...zrobiłam kilka ćwiczonek i wysiadłam .. trzeba miec niezła kondycje do nich...a jak Tobie idzie? maz juz kaloryferek na brzuszku 8) Polecam Tobie stronke : cwiczenia.org tez masz tu fajne zestawiki do cwiczeń :D Buziaki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

CHOMICZKA no, mi te ćwiczenia to już idą super, robię je po dwa razy. Ale na samym początku myślałam, że padnę trupem ha ha ha. Ja już ćwiczę od maja, to wiesz :wink: trochę się wprawiłam. Efekty są i to szybkie, także polecam. Wiesz, że nawet zaparcia mam mniejsze przez to, że ćwiczę. Przyznam się, że teraz trochę się zaniedbałam i nie robię codziennie, a tak jest najlepiej, no ale od pn wracam do systematyczności. A na tą stronkę zajrzę :wink: - dzięki!

Widzę, że trochę masz nadziei, co?

U mnie upały :sw:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nikusia Tak mamy z M troszke wiecej niż troszke nadzieji :oops: Bo to ostatnia rzecz jaka możemy zrobic w naszych staraniach..mam nadzieje że wczesniej czy później nam sie wkońcu uda :roll:

Dawno naszych Dziewczynek nie było na wateczku alloooo?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

CHOMICZKA to w takim razie moooocno trzymam kciuki i wierzę, że się uda! Wręcz nastawiam się na dobre wieści! :wink:

A u mnie grzeje :sw: i dobrze mi z tym....... :D

W pt mam wizytę u endo.....PRL znowu skoczyła w górę, ech!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nikusia To trzymam kciukaski za wizytke daj znać jak bedziesz po..a bomek cały czas bierzesz[/code]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć CHOMICZKA! właśnie jestem po wizycie u endo. Znowu zmiana dawki bromergeronu. Matko! Wykończę się nim, ile ja jeszcze mam go brać? Końca nie widać, wiesz? Raz mam za małą PRL, a raz za dużą. Jedno w tym dobre, że szybko mi się poprawia..... no i psuje niestety :? Ech! :evil: Tak mi ciężko ustawić dawkę.....jakiś dziwny przypadek ze mnie...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6675 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Starające się o dziecko

Strefa czasowa UTC [letni]