Dzisiaj jest ndz paź 26, 2014 10:26 am

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

To nie są osobiste pytania :)
Mieliśmy dwie próby w klinice G... i IUI w klinice N... ( nazw nie będę podawać, bo moze akurat w moim przypadku im sie nie udalo :( )

Masz racje, ze poniekąd byl to stracony czas, ale na bieżąco wiele się nauczyłam i tak wyczekiwana Martusia jest tym słodsza, im trudniej o nią było :)

Sama zobaczysz, jakie to szczescie. Wierzę, że równiez i Ty zgodzisz sie ze mna po narodzinach tak wyczekiwanego dziecka :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Gratulucje Martusi :brv: :!:

po jakim czasie nieudanych prob wybraliscie sie do kliniki? - tu bardziej mi chodzilo o to, ile sie staraliscie bez rezultatu dopoki nie trafiliscie do kliniki?,

z mezem mamy za soba polroczne starania, wiec juz mamy sie wybrac, czy jeszcze sie wstrzymac :)?, nie chce tez nas narazac na zbedne koszty i mimo dobrych checi i wiary, ze bedzie dobrze, to niekiedy dopadaja mnie watpliwosci, wiec wacham sie, czy juz dzialac, czy dac sobie jeszcze troche czasu? :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Rozumiem :)

Jesli chodzi o czas to może było to z siedem m-cy zanim nie trafilismy do pierwszej kliniki, później byla druga - tak wiec sądzę, że w obu klinikach spedzilismy około 1,5 roku na nieudanym leczeniu :( do czasu invicty :)

Ciezko jest mnie stwierdzić czy półroczne starania to odpowiedni czas. Wiele zalezy czy bralaś tabletki antykoncepcyjne i chyba ogólnie od organizmu.
Ja w kazdym razie w invicta nie odczulam, aby dla nich liczyly sie pieniądze i robili jakieś niepotrzebne badania tak więc myślę, że wizyta nie zaszkodzi. Może powodem Waszych nieudanych staran okazać się jakiś "błahy" problem, ktory szybko zostanie uleczony :) Tego Wam zycze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Zaczynam sie powoli stresowac, jak czytam ile musialas przejsc, poniewaz na badania kontrolne i tak chodze prywatnie, wiec nic chyba nie zaszkodzi, jak sie umowie do jakiejs doktor w invikcie, ceny chyba powinny byc podobne za badania gin, a nie jestem specjalnie przwiazana do mojej dr, wtedy to bedzie moj pierwszy krok w strone kliniki :), moze uzyskam jakas porade, ach, tez juz bym chciala swoja Martusie (zawsze to imie dla dziewczynki bardzo mi sie podobalo), dzieki Estrada za zmobilizwoanie mnie troszeczke :)

Offline Wyświetl profil  

Dzięki wielkie kobietki, że podzieliłyście się swoimi doświadczeniami :) już myślałam, że nikt tu nie zagląda...czytałam też w między czasie info na innych forach. Łukaszuk to nazwisko klucz :D wszędzie dobre opinie. My się staramy już jakieś 2 latka :( więc zapadła decyzja o badaniach. Biorę krótki urlop i idziemy do Invikty!!!
Gratulacje Estrada, niech zdrowo rośnie Martusia :D
Trzymam kciuki za powodzenie Esencja :) daj znać o zmianach w kierunku fasolkowania :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czy ktoras z was moglaby polecic mi dobra klinike w krakowie? albo gdzie sokolice, ale zeby byla malopolska?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Od września do grudnia chodziłam do kliniki Invicta (Gdańsk). Miałam tam zrobione kompleksowe badania, a i nasienie męża zostało przebadane. Miałam 1 IUI - niestety nieudane.
Od stycznia tego roku przeszłam do nowo otwartej kliniki Gamety w Gdyni. Zrobione tam IUI zakończone zafasolkowaniem. Dodam, że zmiana kliniki nie spowodowała zmiany lekarza, więc czas nie był stracony.
Generalnie z Invicty byłam zadowolona, choć w większości był problem z umówieniem wizyty a i czas czekania z powodów poślizgów był znaczny (umawiają wizyty co 5 minut). W Gamecie jest trochę drożej, ale łatwiej się wcisnąć w okienko. No i lekarz ma więcej czasu na rozmowę, wyjaśnienie wątpliwości...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Do nich chyba ciężko się dostać, nie? Poza tym to jest na północy. Dobrą opinię ma także klinika w Warszawie. Robią wiele badań diagnostycznych: badania hormonalne, histeroskopię diagnostyczną, badania immunologiczne, USG, kolposkopię, zespół badań owulacji, ocenę drożności jajowodów, badanie nasienia. Na stronie można poczytać na te temat.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A jeśli chodzi o urologa, którego mogę polecić w Provicie to dr Pietrusa, po prostu oryginał, ale bardzo sympatyczny oryginał, lekki dystans, lekki humor, ale przystępny i delikatny, tłumaczy to, co chce się wiedzieć :) a jeśli chodzi o gina to ja chodzę do dr Biernat, sympatyczna, cierpliwa, ale jeszcze nie mamy efektów!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czy ktoś wie coś na temat kliniki Macierzyństwo w Krakowie? Warto w to inwestować?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczny czy ktoras z was leczyla sie w Poradni Leczenia Nieplodnosci przy Szpitalu nr 2 w Bytomiu u dr E. Gabriela?

20.07.13 - mamy kwalifikacje do In vitro
II.2014 - IMSI - blastuś mrozaczek
lipiec 2014 - transfer ???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czy któraś z was zna klinikę leczenie niepłodności na Witosa?? to jest Europejskie Centrum leczenie Niepłodności.. ??

Obrazek

18.06.14 - Beta hcg - 547,4 mIU/ml
04.07.14 - 6t5d - serduszko

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: gameta

ja leczyłam się w gamecie i mogę ją bardzo polecić. pełen profesjonalizm i wszechstronna pomoc ze strony lekarzy. warto!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja też jestem zadowolona z Gamety :) z niej mam moje bliźniaki + świetny lekarz od usg dr Kozarzewski (czy jakoś podobnie).

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a mnie pomógł dr Michał Radwan :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mamuska123 pisze:
a mnie pomógł dr Michał Radwan :)

jestem jego pacjentką, mam nadzieję, że u nas również skończy się szczęśliwie :)

II.2012 - HSG - jajowody drożne
VI.2013 - laparo - wszystko w porządku
kariotypy prawidłowe :)
IX.2012-XII.2013 - 4.nieudane IUI
III.2014 - hashimoto bez niedoczynności + hiperprolaktynemia czynnościowa
VII.2014 - (*) 6tc

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ojeeej, to trzymam kciuki :) :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziękuję :) z całego serca :)

II.2012 - HSG - jajowody drożne
VI.2013 - laparo - wszystko w porządku
kariotypy prawidłowe :)
IX.2012-XII.2013 - 4.nieudane IUI
III.2014 - hashimoto bez niedoczynności + hiperprolaktynemia czynnościowa
VII.2014 - (*) 6tc

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzisiaj byłam z mężem na badaniu nasienia w klinice Salve Medical w Łodzi i .... nie polecam. Jak dzwoniłam, to pytałam się czy jest tam jakiś pokoik dla par i pani w rejestracji powiedziała, że jest. Na miejscu okazało się, że ten pokoik to zwykła toaleta, w której nie było nawet żadnego miejsca, żeby sobie usiąść nie mówiąc już o "znalezieniu wygodnej pozycji" do jakichkolwiek działań. Fakt badanie było nie drogie, bo kosztowało 60zł., ale warunki do pobrania fatalne.

Obrazek

Moje aniołki : 02.07.2011[4tydz*], 02.11.2011[7tydz*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam wszystkich
Czy któraś z Was leczyła się w Novum w Warszawie ?
Ja się tam leczę od grudnia i jak na razie jestem zadowolona z postępów.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]