Dzisiaj jest pn wrz 01, 2014 8:33 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

czesc dziewczyny i ja mam podobny problem misiaczke mialam od07.08 do 12.08 z moim narzeczonym kochalismy sie 14,16,17,18,20,21,22,23,24,26 jak sobie obliczylam to w dni plodne miesiaczke powinnam dostac 30.08 ale dopiero dzisiaj dostalam male plamienia brazowe troszeczke mam na wkladce piersi pobolewaja ale po bokach brzuch zawsze mnie bolal a tera nic troszke jajniki kluja raz jeden raz drugi ogulnie czuje sie dobrze czy mimo tego plamienia moge byc w ciazy?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

WITAJ KASIU :!: :!: :!:
TERAZ TO JA SIE ZACZYNAM MARTWIC,CO SIE Z TOBA DZIEJE :( I DLACZEGO SIE NIE ODZYWASZ,MAM NADZIEJE ZE NIE JEST TO SPOWODOWANE TA SOBOTNIA WIZYTA U LEKARZA :?: :?: :?:
WLASNIE SIEDZE SOBIE SAMA W POKOJU I SZPERAM SOBIE NA FORUM,A MOJ UKOCHANY DRINKUJE SOBIE Z KOLEGA NA DOLE :lol: , KTORY PRZYJECHAL DO NAS NA 2 DNI ABU POMOC NAM W PRACY,NIECH SIE CHOC TROCHE ODSTRESUJE,BO OSTATNIO MIAL TYLE PROBLEMOW,ZE AZ MI GO ZAL :-{:
JAK PISALAM CI OSTATNIO MIELISMY PROBLEM Z LOKATORAMI :evil: ,OTOZ WE WTOREK ROZWIAZAL SIE ON SAM,BO CI DWAJ PRZYSZLI RANO DO MENADZERKI I OZNAJMILI JEJ ZE ODCHODZA BO MAJA INNA PRACE :lol: . KASIU JAK SIE DOWIEDZIALAM TO NIE MOGLAM W TO UWIERZYC :shock: ,ZE SAMI ODESZLI,A TAK WSZYSTKIM GADALI ZE TO MOJ D. CHCE ICH WWYRZUCIC Z PRACY A OKAZALO SIE ZE ONI SAMI STCHURZYLI I ODESZLI,SMIAC MI SIE CHCE Z NICH,ALE TO NIE MOJA SPRAWA,TEN ROZDZIAL MAMY JUZ ZA SOBA :D ,TYLKO TERAZ NIE MAMY LUDZI DO PRACY :( I DLATEGO WLASNIE PRZYJECHAL TEN KOLEGA NA 2 DNI,BO JUTRO WRACA Z URLOPU MOJEGO D. BRAT I WTEDY BEDZIEMY WE TROJKE ALE TO I TAK ZA MALO,BO POWINNO NAS BYC PIECIU,BEDZIEMY MYSLEC CO TU ZROBIC :roll: .MIELISMY W PLANACH SCIAGNAC TUTAJ MOJA KOLEZANKE I JEGO KOLEGE ALE CHYBA RACZEJ TA OPCJA ODPADA BO NIE ZAMIERZAMY TUTAJ JUZ DLUGO SIEDZIEC,NASZE DNI W TYM KRAJU SA JUZ RACZEJ POLICZONE,CZEKAMY TYLKO NA URLOP W POLOWIE PAZDZIERNIKA I POZNIEJ PLANUJEMY POJECHAC DO NIEMIEC DO PRACY,BO MOJA CIOCIA TAM MIESZKA I OBIECALA ZE POMOZE NAM ZNALEZC PRACE,MY WOLIMY NIEMCY,TAM JEST LEPIEJ PRZYNAJMNIEJ TAK TWIERDZI D,BLIZEJ DO DOMU I WOGOLE,JAK NARAZIE JESTESMY DOBREJ MYSLI ZE NAM TO WYPALI :lol:
A TAK WOGOLE TO TERAZ CZEKA MNIE TYLKO PRACA,BEZ DNIA WOLNEGO PRZEZ CONAJMNIEJ 2 TYG :( NOI CZEKAM NA @ KTORA POWINNA SIE POJAWIC 11.09,NIE CHCE SIE NAKRECAC ,TAK WIEC PRZYGOTOWUJE SIE NA JEJ PRZYJSCIE,TEST MIALAM ROBIC DOPIERO 24 ALE WIEM ZE ONA PRZYJDZIE I JAK JUZ TO ZROBIE GO W PRZYSZLYM TYGODNIU DLA PEWNOSCI:wink:
O KURDE ALE SIE ROZPISALAM,I PEWNIE NIE POTZREBNIE ZADRECZAM CIE SWOIMI PROBLEMAMI,ALE JAKOS MI TAK LEPIEJ NA DUSZY GDY WYRZUCE Z SIEBIE TE WSZYSTKIE MYSLI I SMUTKI :)
KASIU ODEZWIJ SIE PROSZE,MAM NADZIEJE ZE U CIEBIE WSZYSTKO W PORZADKU :jk;:
BARDZO MOCNO CIE SCISKAM :-{: I CZEKAM NA WIADOMOSCI OD CIEBIE :)
POZDROWIONKA I DO USLYSZONKA PAPA :papa:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

WITAJ ILONKO:) :) :) :)
Aj szkoda gadać,niestety moja nieobecność ostatnimi dniami jest związana przede wszystkim z tą wizytą u gina :evil:
Tak mnie baba wkurzyła,że normalnie bym jej do dupy nakopała wrrrrrrrr :evil: ,wyobraź sobie,że po 1- do tej przychodni poszłam dlatego,że z pracy mamy ubezpieczenie,tak więc wcześniejsze 2 wizyty (każda u innej doktórki bo tak było miejsce) były nawet przyjemne i pomyslne :wink: bo jedna powiedziałą,że jestem w trakcie owulki,druga,że jestem już po owulce a ta baba dosyć,że powiedziała,że nie mam jajeczkowania to okazało się,że muszę zapłacić 75zł za usg bo na to nie mam wykupionego pakietu ( troche to dla mnie dziwne bo na tamtych wizytach nic mi nie mówiły,więc się nie odzywałam do tej baby bo musiałabym pewnie zapłacić dodatkowo 150zł za tamte :evil: )a to ubezpieczenie owszem jest ale tylko na konsultacje a badania typu : usg,cytologia sa płatne :evil:
No mówie ci słonko tak mnie babsztyl wkurzył,że szok :twisted: ale to nie koniec,powiedziałam jej,że konkretnie @ ostatnią miałam 20.07 a teraz powinnam dostać 18.08 gdzie nie dostałam,dostałam 4 dni później ale tez nie była to tak naprawde @ tylko raczej takie silniejsze plamienie,które trwało 2 dni (czwartek i piątek) i koniec :roll:
Powiedziała,że to można nazwać @ i wyobraź sobie,że przepisała mi luteine na wywołanie @ której tak naprawde nie kupiłam a od dziś powinnam brać przez 10 dni :shock: :?
Nie wiem co myślec o tym wszystkim ale doszłam do wniosku,że najlepiej będzie jak sprawy same nabiorą tempa i wtedy się okaże co z tego wyjdzie :roll:
Dodatkowo od tyg jestem przeziębiona a tak naprawdę od poniedziałku mnie zaczęło rozkładać,dobrze,że wczoraj i dziś mam wolne więc siedzę w domku i się kuruję,jeśli wieczorem nic nie przejdzie to jutro zadzwonie i załatwić będę próbować wolne a w najgorszym wypadku L4 ale tego bym nie chciała,chociaż z drugiej strony boję się by sie nie pogorszyło jeśli nie uda mi sie tego podkurować :(

Ilonko kochana ty się nie zadręczaj tym,że się rozpisałaś i mi się wyżaliłaś bo dobrze zrobiłaś,więc nie przejmuj się in zawsze możesz mi pisać ile tylko chcesz ;) to ja czasem sie zastanawiam czy aby nie za dużo piszę i się żalę ale nie jest źle chyba :P
Tak więc wal śmiało jak masz taką potrzebę a ja jak tylko będę mogła to może i czasem coś ci doradzę :)
Ciesze się,że w pracy u was się uspokoiło i trzymam oczywiście kciuki za to by wam się udało zmienić prace i wyjechać do cioci :)
Trzymam za was również kciukasy by i fasolka się pojawiła,bo co do nas to jak narazie nic z tego nie wychodzi,a ta baba nawet nie dała propozycji jakie badania porobić tylko powiedziała,że nie ma u mnie jajeczkowania :(
Nie moge tego zrozumieć bo tamte mówiły,że owulka była :shock:
Trzymaj się skarbie i powodzonka,jak będę miała chwilke to się odezwę,buziaczki ciau :papa: :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kochane pisalam wczesniej ze @mi sie spoznia ale mialam plamienia 3dniowe dzis moj narzeczony poprosil abym upiekla mu watrobke i wiecie ze pd samego wygladu watrobki zwymiotowalam az mnie teraz otrzasa moze jednak to ciaza ?oooooo jak bysmy chcieli!!!!!!!!!!!jutro test !!!a moze sie udalo!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

WITAJ KASIU :jk;:
OJ KOCHANA TO NIEZLE MIALAS CYRKI Z TYMI GINKAMI,JA TO BYM NIE POSZLA DO BABKI :? ,JAKOS JESTEM BARDZIEJ PRZEKONANA DO FACETOW GINEKOLOGOW,ZAWSZE TYLKO BYLAM BADANA PRZEZ NICH NIGDY PRZEZ BABKE,WYDAJE MI SIE ZE FACECI MAJA LEPSZE PODEJSCIE DO KOBIET,SA BARDZIEJ DELIKATNI I PRZYJEMNI ,A BABA Z BABA TO ROZNIE BYWA :wink:
DZIS MIALAM CALY DZIEN NA BYCZENIE SIE W DOMU,BO W KONCU PO DLUGIM TYGODNIU DOSTALAM DZIEN WOLNY :lol: JAK PISALAM CI OSTATNIO TO MIALAM TESTOWAC DOPIERO PO 20 WRZESNIA,ALE COZ NIE WYTRZYMALAM I ZROBILAM DZISIAJ TEST W DNIU SPODZIEWANEJ @ I WYSZLA MI TYLKO JEDNA KRECHA,ALE JAKOS SIE TYM TAK BARDZO NIE PRZEJELAM,BO MAM JUZ DOSC COMIESIECZNEGO ROZCZAROWANIA I SMUTKU.NO ALE @ NADAL NIEMA,NIEMAM NAWET TYCH BOLI KTORE WYSTEPUJA PRZED JEJ PRZYJSCIEM,JEDYNIE TYLKO DZIS MAM BARDZO CZESTO KLUCIA W JAJNIKACH I PIERSI MNIE BOLA,POWIEM CI ZE TAK SIE CZULAM MIESIAC TEMU JAK JESZCZE MIALAM FASOLKE,ALE NIE WMAWIAM SOBIE ZE TO MOOZE BYC TO,TYLKO CZEKAM NA WREDOTE BO NAPEWNO PRZYJDZIE NA DNIACH.ACHA I JESCZE DZISIAJ JAK BYLAM NA MIESCIE TO MIALAM WRAZENIE ZE @ DOSTALAM,BO MIALAM BARDZO MOKRO I JAK PRZYSZLAM DO DOMU I POSZLAM DO TOALETY TO NA PODPASCE MIALAM DUZO ZOLTAWEGO SLUZU,AZ MNIE TO ZDZIWILO :roll: ,ALE TO PEWNIE NIC NIE ZNACZY :wink: . A TERAZ CZAS ZAPOMNIEC NA DOBRE O STARANKACH I ZACZAC SIE CIESZYC JAKOS ZYCIEM POKI JESTESMY JESZCZE SAMI I CZERPAC Z NIEGO PRZYJEMNOSC,BO JAK POJAWI SIE MALUSZEK TO BEDZIE TRZEBA JUZ SIE OGRANICZAC I MIEC NA UWADZE TYLKO JEGO ZDROWIE I DOBRO :lol:

MAM NADZIEJE ZE U CIEBIE WSZYTKO DOBRZE I ZE SIE ODEZWIESZ I OPOWIESZ CO U CIEBIE :?: :?: :?:
BARDZO MOCNO CIE SCISKAM I PRZESYLAM BUZIACZKI :cmo:
DO USLYSZONKA,PAPA :papa:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam Cie Ilonko kochana :jk;:
Nio niestety miałam troszke przebojów z nimi ale moja noga już nie stanie w tej przychodni,wole wrócić do mojej pani doktor i zobaczymy co mi powie,a do tego chyba da mi jakieś badania do zrobienia,dzisiaj ide do endokrynologa i jestem ciekawa jaki wynik wyszedł bo ostatnio nawet był zadowalający ;)
Do ginekolog pójdę dopiero po @ którą powinnam dostać generalnie 16.09 ale nie wiem jak brac pod uwagę zeszły miesiąc co mi się spóźniła @ i zamiast dostać 18.08 to dostałam 23.08 i było to plamienie 2 dniowe czyli czwartek i piątek :roll: no cóż zobaczymy,jeśli nie dostanę 16.09 to będziemy myśleć co dalej ;)
Słonko a jeśli chodzi o Ciebie nie wiem co mam ci powiedzieć,może poczekaj do dnia spodziewanej @ a jeśli nie będzie to zrób raz jeszcze test i wtedy zobaczysz czy to tym razem fasolka się pojawiła czy poprostu jakieś zaburzenia,czekam na wiadomości od Ciebie jak to się wszystko potoczyło a ja odezwe się jak tylko będę cokolwiek wiedziała co u mnie z fasoką czy wogóle mogę ją mieć :roll:
Trzymaj się ciepło kochana i do usłyszonka,pozdrawiam gorąco i buziołki ślę ciau :papa: ;) :) :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

HALLO JEST TU KTO :?: :?: :?: :?:
HALLO ILONKO :jk;:
Ciebie też jak narazie wywiało z pogaduszek ;)
Co u Ciebie słychać moja droga,nie odzywasz się ostatnio aż się martwię o Ciebie :(
U mnie jako tako leci,byłam ostatnio u endokrynologa i tarczyca wraca mi do normy bo mam jeszcze mniejszy wynik niż miałam 3 miesiące temu :)
Aż mi miło i lekko na duszy zrobiło ;)
Jak narazie nie mam @ ale jeśli mam brac od tego plamienia date co wtedy dostałam na 2 dni a było to 23.08 to pewnie jutro albo w czwartek dostanę @ nie pamiętam już,bo generalnie pod uwagę brałam 18.08 gdzie nie dostałam tej @ więc powinnam dostać w niedziele,ale jej nie mam jeszcze,ale nie podpalam się bo pewnie przyjdzie jak z bata strzelił :evil: no ale jeszcze jej nie ma więc poczekamy zobaczymy ;)
Napisz mi co tam u Ciebie się dzieje,pozdrawiam cię gorąco i buziaczki ślę oraz trzymam kciukasy za dzidzie ;) bużka ciau :papa:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kasiu co slychac u ciebie,napisalam ci w zeszlym tygodniu wiadomosc na priv,nie wiem czy doszla bo nie dostalam od ciebie zadnej odpowiedzi.Odezwij sie Kasiu :(
papa,do uslyszonka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czesc dziewczeta,zagląda tutaj jeszcze ktoś czasami???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć wszystkim,jasne,że zagląda ;) ja tu czasem zerkam ;)
Ilonko skarbie otrzymałam od Ciebie wiadomość i odpisałam ci dzisiaj bo dopiero dziś zobaczyłam ;) pozdrawiam gorąco i czekam na wiadomości od Ciebie,buziaki ciau :papa:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czescewcia ja w pierwszej ciąży miałąm brązowe plamienia trwające 3 dni w czasie gdy miala wystapic miesiaczka wiec moz ebyc to ciaza jednak zagrozona popros o zbadanie hormonow u mnie skonczylo sie poronieniem

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kochane dziewczyny proszę podpowiedźcie mi cosik, mam bardzo długie cykle @ ostatni spóźnił się grubo o tydzień, nie miałam żednych oznak że przyjdzie, przypuszczalna @ trwała 4 dni była bardzo skąpa wyglądała raczej na plamienie niż na @ piersi pobolewają mnie od jakiś trzech dni czuję takie mrowienie szczypanie sutka zwłaszcza w prawej piersi, otoczki na piersiah się powiększyły widać niebieskie niteczki ale nie są obrzmiałe, jem tylko słodkie, czasami mam rano lekki mdłości i wieczorem czasem zgagę test który robiłam przed @ wyszedł niby pozytywnie jedna kreseczka była bardzo słabo widoczna drugi test wyszedł negatywnie, temp, przed plamieniem nie była za wysoka teraz utrzymuje się 36,6, staram się o dziedziusia od roku, co o tym myślicie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Asieńka30 pisze:
czesc dziewczeta,zagląda tutaj jeszcze ktoś czasami???

coś wszystkie panie sobie pouciekały stąd

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

moze ktos akurat sie napatoczy i mi cos poradzi :?
a wiec moja sprawa wyglada nastepujaco: od kilki juz miesiecy (patrz cykli) w dniu spodziewanej miesiaczki (plus minus jeden dzien) zamiast normalnego krwawienia dostaje plamien, w sumie trwaja roznie od dwoch do 4-5 dni :? w sumie w ciazy raczej nie jestem, teraz nie testowalam, ale jak mi sie drugi raz zdarzylo to kupilam tescik no i lipa, wyszedl negatywny, wiec teraz nawet nie ide kupowac....
w sumie z jednej strony mam podejrzenia co do ciazy, bo przytulanki w trakcie (chyba) dni plodnych (znaczy sie wg wyliczen) :? , no ale zadnych objawow z drugiej strony .... :? sama nie wiem co mam o tym myslec...czy to zaburzenia, jakas choroba czy ....

moze ktos poradzi??

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witaj czarnolaska!
Ja też miałam kiedyś takie problemy i lekarz stwierdził cykle bezowulacyjne,najlepiej udaj się do swojego gina ...
Mi po zastosowaniu leczenia farmakologicznego przeszło .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aśka1980 dzieki za odpowiedz :wink:
no chyba bede musiala sie wypytac ginka...
ale jak to u ciebie bylo? tak nagle cykle staly sie bezowulacyjne czy wplynely na to inne czynniki jak np. stres itp :?
bo wczesniej tak nie mialam, a teraz od kilku cylki tak sie wlasnie u mnie dzieje :? nie rozumiem.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

U mnie przede wszystkim zawinił stres...Tak bardzo chciałam drugie dziecko,w styczniu 2007 poroniłam ciąże i wtedy się zaczeło .Najpierw cykl się unormował na 29 dni ,potem skrócił do 26,25 dni i wystąpiły plamienia ok 4-5 dniowe(wystarczyła wkładka hig zamiast tamponu).
Gin najpierw kazał mi robić wykresy temperatury.Po dwóch cyklach mierzenia stwierdził że skróciła mi się druga faza cyklu (zaburzenia hormonalne )i nie występuje owulacja .
Potem od 5 dc brałam przez 5 dni clostilbegryt ,a w drugiej fazie progesteron w tabl. provera.
Ale udało się,efektem jest mój suwaczek poniżej !!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Po przeczytaniu twojej odpowiedzi, zastanowilam sie troche nad tym, co sie ostatnio dzialo w moim zyciu, i chyba glownym sprawca jest rzeczywiscie stres... :? mi tez starcza w sumie wkladka higieniczna, tylko ze u mnie cykl nadal trwa 28-29 dni, nic sie nie skrocilo.... :?

no nic, dzieki serdeczne, teraz to tylko wizyta u gina rozwieje dalsze watpliwosci :? :wink:

a i gratulacje fasolki :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

odświeżam temacik... mam mały problem, chodzi o miesiączkę.. Moje cykle zawsze były baaardzo regularne, czasami nawet co do godziny. :) w tym miesiącu jest inaczej. Chodzi o to, że powinnam go dostać w poniedziałek, dziś jest środa a ja od wczoraj bardzo delikatnie plamię. Nie jest to czerwona krew tylko brazowe plamki. Zasze te pierwsze dni miałam dosłownie potok... a teraz to nawet 1 wkładka na cały dzień by wystarczyła. Długość mojego cyklu zawsze była 28 dni, dokładnie 28. Wiem, ze może niepotrzebnie panikuję, ale pierwszy raz w życiu coś takiego mi się przytrafia. jakie mogą być przyczyny? nie stresuję się, nie chorowałam, nie podróżowałam :( Do kiedy ewentualnie powinnam poczekać i kiedy udać się do lekarza?
Dodam, ze od lutego do lipca stosowałam plastry Evra... do zapłodnienia raczej w ostatnim okresie dojść nei mogło bo zabezp. się prezerwatywami.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

projektantwnetrz zrób test bo takie plamienia mogą występować na początku ciąży

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 321 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]