Dzisiaj jest wt wrz 02, 2014 3:59 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

INKA na forum dziewczyny też mówiły ze miały na nfz i nic nie płaciły...... dziwny ten twój lekarz :shock:

ilonka życzę powodzenia.......moze uda ci sie w pierwszym cyklu zafasolkować :D ale dla czego nie masz monitoringu? jak bierzesz clo i nie pilnujesz to mozesz wychodowac sobie torbielka......... :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Zdaje sobie z tego sprawe ze moze mi sie zrobic torbiel .Mieszkam w Danii i jestem w kontakcie telefonicznym z lekarzem.Na poczatek dostalam mala dawke tego leku biore od 3do7 dnia cyklu po pol tabletki 1 raz dziennie. Troche sie boje skutkow ubocznych ale ja juz tak bardzo bym chciala miec dzidzie....Lekaz mi powiedzial ze jezeli w ciagu 3 miesiecy nie zajde w ciaze to mi zwiekszy dawke CLO. W czerwcu wracam juz na stale do domku i juz nie moge sie doczekac :D trzymacie sie dziewczynki cieplutko

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

to dobrze ze to taka mała dawka...... zwiększ ją dopiero jak wrócisz do kraju i będziesz pod stałym monitoringiem :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wiesz co tez tak myslalam - w marcu bedzie 3 miesiac z CLO a w czerwcu wracam do domu.W sumie to tylko 2 miesiace.Zobaczymy a moze sie uda w ciagu tych 3 miesiecy powiem szczerze ze mam taka nadzieje :o

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ilona2 pisze:
Wiesz co tez tak myslalam - w marcu bedzie 3 miesiac z CLO a w czerwcu wracam do domu.W sumie to tylko 2 miesiace.Zobaczymy a moze sie uda w ciagu tych 3 miesiecy powiem szczerze ze mam taka nadzieje :o

no życzę ci tego z całego serducha :!: :!: :!: :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam wszystkie przyszle mamusie:-))))

Co do mojego badania na droznosc to jeszcze nie wiem kiedy bede miala bo jak wspominalam wczesniej jestem teraz za granica(co nie sprzyja za bardzo moim badaniom i wogole leczeniu).Mysle o tym zeby poleciec do Polski i zrobic to badanie tylko problem ze to MUSI byc w dokladnym czasie cyklu i ciezko zarezerwowac bilet...no coz...wszystko pod gore:-( ale trzeba myslec pozytywnie!(pisze tak a wcale tak nie mysle).
Aha jesli chodzi o wasze uczulenie na penicyline to...ja tez jestem uczulona!!!! :lol: Tak ze nawet nie moge stanac w jej poblizu!:-)Juz raz bylo groznie ale dobrze sie skonczylo!!!
Pisze dziewczyny jak am bylo na badaniu,jak ono wyglada w praktyce.

Pozdrawiam Was goraco!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Aha zapomnialam dodac ze ja ez nie mam monitorowanego cyklu i martwi mnie to poniewaz wydaje mi sie ze powinnam. Cala przeszkoda jest to ze jestem nie w Polsce...i nie moge sie swobodnie leczyc...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny napiszcie mi jakie leki bierzecie,moze ja tez powinnam zaczac cos brac???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc ja caly czas biore folik<juz ok 10 miesiecy>hormonki CLO i jezcze pije ziola ALVEO -moj maz sie smieje ze mnie ze jak babcia :lol:
No ale co moze mi w czyms tam pomoga ziolka . Kurcze dziewczyny troche sie dzis wystraszylam -moj maz pokazal mi guzka w pachwinie i nie wiem co to moze byc -moze przepuklina,pracuje w budowlance to jest ciezka praca a druga wersja to wezly chlonne-gdy sie przeziebi to zawsze na szyi robily mu sie guzki na wezlach .Jesli wiecie cos na ten temat to pliska odpiszcie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej słoneczka :!:
winniepooh ja od półtora roku łykam folik :D teraz biorę jeszcze hormonki: clo, duphaston i estrofem........ i mocno zastanawiam się nad wyciągiem z wiesiołka bo podobno dobry na śluz a ja go prawie nie mam :D

ilona2 ten guzek to też moze być przeziębienie więzłów chłonnych...... ale na waszym miejscu poszłabym to skonsultować........ to przecież nie boli :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny ja tez lykam kwas foliowy ale czasami mam ochote odstawic go na bok!wydaje mi sie ze to nic nie daje ale wiem,wiem mam go brac moja gin krzyczy na mnie jak nie biore:-)
Po badaniach krwi,ktore wykazaly ze mam owulacje spytalam czy jakies hormony mam brac czy cos takiego ale ona powiedziala ze nie,nie ma takiej potrzeby,wiec nie wiem co o tym myslec...Jak pisalam wam wczesniej nie jestem w Polsce i to mi utrudnia bardzo leczenie,ale mam tu polska gin takze jest juz o niebo latwiej!

Aha a co do tego guzka to nie bagatelizujcie tego,pewnie to przeziebiony wezel,nic groznego ale jedna wizyta u lekarza,ktory go dotknie,zbada niewiele was kosztuje!!!!

trzymam kciuki bedzie dobrze!!!!daj znac co i jak!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc :) Znalazlam polskiego lekarza w Danii i juz moj maz jest po wizycie -ma do zrobienia badania i dopiero okaze z kad te guzki ,ale lekarz powiedzial ze prawdopodobnie przepuklina.Jejku ile ja musialam wywalczyc z mezem zeby poszedl na ta wizyte.Umnie narazie bez zmian w tym tygodniu pewnie przyjdzie@-wydaje mi sie ze ten cykl nie bedzie udany ,nie mam zadnych obiawow wskazujacych ciaze.Trzymajcie sie cieplutko pa pa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

cześć dziewczyny.......
chyba mnie jednak ominie badanie na drożność jajowodów....... w piatek byłam z mężem na badaniach żołnierzyków i niesety wyniki nas powaliły na glebe.......dosłownie! dosyć ze ja mam problemy zowu to on ma martwe plemniczki i pozostaje nam tylko invitro........ niestety nie stać mnie na to...........to po co dalej sie leczyć?

zycze wam wszystkiego naj........ i 3mam za was kciukolki :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kiniah!!!! nawet tak nie mow!!!nie mozesz sie tak latwo poddawac,musisz probowac,szukac innych lekarzy,nie wiem cokolwiek ale nie dawac tak za wygrana!!!Wiesz juz ze napewno wszystko stracone???Nawet malutki procent daje szane!Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam baaaaardzo goraco!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

KINIAH PROSZE CIE NIE PODDAWAJ SIE :( moze skonsultuj to z innym lekazem moze jakies leki .........[color=red][/color]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

znalazłam na forum naszego bociana lekarza androloga polecanego przez dziewczyny i spróbuje tam umówić mojego m za jakieś dwa tyg..........zobaczymy....... Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kiniah jedno badanie o niczym nie przesądza. Jest wiele sposobów na podreperowanie żołnierzyków. In Vitro to ostateczność. Połowa sukcesu to to, że plen=mniki w ogóle są. Mąż może być osłabiony, przeziębiony, zapracowany. może mieć w organizmie stan zapalny i to wszystko wpływa na jakość ansienia. Nie poddawaj się, chociaż wiem, że jest Ci trudno. Musicie znaleść dobrego androloga.
Ja miałam dzisiaj badanie drożności, chociaż miałam chwile zwątpienia ponieważ okazało się , że mam sporą niedoczynność tarczycy z powodów immunologicznycm. Mam bardzo wysokie przeciwciala tarczycowe, które spowodowały niedoczynność. Jestem już umówiona u endokrynologa. A wracając do HSG, jest to badanie prawie zupełnie bezbolesne. Oba jajowody mam całkowicie drożne, chociaż prawy był trochę przytkany ale został udrożniony. Nie mialam znieczulenia ani jakiejkolwiek tabletki bo nic nie bolało. Obalam mit o olesności tego zabiegu (oczywiście jeśli jajowody są drożne).

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

oj inka obyś miała rację......... Obrazek

ciesze się ze nie bolało.......teraz tylko się podlecz z tą tarczycą i do dzieła

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny jaki jest przeciętny koszt badania na drożność jajowodów?

I czy regularne owulacje a niedrożność jajowodów mają ze sobą coś wspólnego?

pozdrawiam edyta :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

badanie na drożność jajowodów to HSG, mozna zrobić na NFZ, można w szpitalu płatnie, koszt od 300 zł
owulacje moga byc regularne i dobre, ale plemniki nie przedostaja sie jajowodami i nie zapładniaja jajeczka

to nie jest mój czas...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]