Dzisiaj jest pn lip 28, 2014 8:26 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

bardzo bym chciala rodzic w prywatnej klinice Salve. slyszalam,ze juz za miesiac maja otworzyc. jakbyscie znaly jakies newsy to piszcie. szkoda, ze lodz jest jedynym duzym miastem bez takiej kliniki, mam nadzieje, ze sie pojawi szybko...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tylko pod jakim adresem ona ma sie miescic?? gdzie dokladnie? ulica? ktos wie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ul. szparagowa na teofilowie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dzieki :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Powiem wam tak jest to na szparagowej 10 naprzeciwko carrefura
mieści się tam klinika leczenia niepłodności i od niedawna został otwarta porodówka polecam tam dr Sobkiewicza super lekarz ja mam wlasnie problemy z zajściem. Dopiero zaczełam do nie go chodzić jest malo rozmowy w kontaktach ale za to zna sie na rzeczy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Gemini83 życzę powodzenia i trzymam kciuki żebyś szybko zaszła :D :okk:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzieki aby sie udalo narazie czekam na wyniki hormonkow, przeszlam monitoring owulacji ale bez zadawalającego wyniku :( i czekam na odpowiedni moment aby isc na HSG :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No ja już nie potrzebuje Kliniki :-). 3 m-ce temu urodziłam slicznego synka. Rodziłam w Madurowiczu( nie załapałam sie na prywatną klinikę) prze cc. Polecam ten szpital, jestem zadowolona z całego pobytu, no może z malusieńkimi wyjątkami.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

prywatna klinika coraz wyraznije jawi sie w moich oczach po tym co slycha w radio o znieczuleniu platnym od 300 do 700 zl. do tego zaplac poloznej to juz sumka. niekiedy trzeba zaplacic i lekarzowi. bylam tam i jezeli podpisza umowe z nfz porod naturalny 3400 zl a cesarka 1400 zl wiecej. jezeli w trakcie naturalnego kaze sie ze trzeba cesarke to 1000 zl sie doplaca. ma sie lekarza i polozna do swojej dyspozycji i swoj pokoj. lezy sie ok 2 dni chyba ze chcesz dluzej ale wtedy doplacasz po 350 zl za dzien. no i maz moze miec dostawione lozko za oplata z wyzywieniem. mysle nad tym bo mam jeszcze troszke czasu. nie przyjmuja ludzi z ulicy. trzeba sie zakwlaifikowac w 35 tc. wczesniej nie bo z wczesniejkiem z 35 tc jeszcze nie taki klopot podobno jak z krotszymi ciazami. mysle i mysle ciekawe co wymysle. jestem coraz bardziej na tak oczywiscie jezeli umowa bedzie podpisana. trzeba zadzwonic bo w tym tyg mialo juz byc wiadomo. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzwoniłam tam dziś, nie podpisali na razie umowy z NFZ i na dzień dzisiejszy cena porodu to 5400 zł. ja i tak jestem zdecydowana, że chcę tam rodzić, chyba po niedzieli się tam z mężem przejadę, podobno można i pokażą klinikę.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

ja chodzę tam do lekarza sama przychodnia i klinika jest super( miałam okazję zobaczyc porodówkę) jedno mnie tylko zastanawia, bo oni tam przyjmuja tylko nieskąplikowane porody( porodów przedwczesnych nie przyjmują) więc troche się obawiam co w przypadku komplikacji przy porodzie, bądź problemów po czy nie beda przewozić np do innego szpitala?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

wiadomo, komplikacji nigdy nie da się przewidzieć, nawet przy wzorcowej ciąży... nie wiem jak z mamą, ale jeśli coś będzie nie tak z maluszkiem to wtedy niestety przewożą dzidziusia do ICZMP. my wybieramy się tam rodzić, załatwiamy ostatnie formalności, pozostaje wierzyć, że wszystko będzie oki.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Italianka a na której porodówce zamierzasz rodziś w ICZMP? |Daj znać po porodzie jak było

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nie nie, ja pisałam, że wybieramy się rodzić w Salve, nie w CZMP, może rzeczywiście niejasno to zabrzmiało :wink: załatwiamy formalności, najpierw byłam na wizycie kwalifikacyjnej, teraz trzeba wpłacić zaliczkę itd. dostałam też od pana doktora wydrukowaną instrukcję postępowania :lol:

w każdym razie z nowości- podpisali umowe z NFZ i porod naturalny juz nie kosztuje 5400 tylko 2900 zl, a cesarka nie 6800 tylko 3900 zl. Roznica jest!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

no jest, ale w sumie to i tak sporo

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam..
nie wiem czy ogladalyscie ostatnio LWD. mowili tam wlasnie o tym podpisaniu umowy z NFZ... No i jest afera. Bo NFZ uwaza, ze jezeli klinika podpisala z nimi kontrakt, to porod dla pacjentki powinien byc bezplatny. A jezeli klinika dalej pobiera jakies oplady od rodzacych to NFZ zerwie z nimi kontrakt....
Ciekawe jak to sie zakonczy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

no ciekawe, tylko problem w tym ze wg NFZ poród kosztuje ok2500 tys a Salve wycenia go na 5400 :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziwna ta cała afera. dziś dostałam tel. z kliniki, że najprawdopodobniej będę jednak płacić 5400 a nie 2900 zł. Wyjaśnili mi, że mają małe zamieszanie i sami nie wiedzą na czym stoją. Powiedzieli mi też, że ich umowa z NFZ polega na tym, że 10 pierwszych porodów w miesiącu jest refundowanych przez NFZ, reszta nie. Za nie nie powinni pobierać kasy, więc nie wiem po co pobierali i o co tam dokładnie poszło, tylko narobili sobie kłopotów. Do dziś tych porodów w styczniu odbyło się już 6, zostały jeszcze 4. Z jednej strony to niesprawiedliwe i nie bardzo rozumiem na czym ma polegać.
A tak w ogóle to ja jestem jak najbardziej ZA tym szpitalem. Dobrze, że dali miastu wybór i że otworzyli klinikę na europejskim poziomie. W końcu to prywatny szpital i ma prawo pobierać opłaty. W Warszawie taki poród kosztuje 10.000. Jeśli idę tam rodzić i decyduję się płacić to robię to świadomie i wiem za co płacę i że chcę tego. A uważam, że podwyższony standard i całodobowe latanie koło swojej osoby, o czym można zapomnieć w publicznym szpitalu, są warte swej ceny. A poród w publicznym tak naprawdę też nieźle może kosztować- duzo ludzi oplaca polożną, lekarza i jednoosobowe sale.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

italianko to cały nasz NFZ podobno podpisali umowę i mysleli że bedę całkiem za darmo te porody robić, tylko skoro NFZ płaci tyle samo za poród tam jak i w normalnych szpitalach to jak moga sobie wyobrazić ze to pokryje cały koszt w szpitalu gdzie sa takie super warunki. Poza tym gdyby cąłkowicie były bezpłatne te porody to zaraz byłby tam tłok a chyba nie po to została stowrzona ta klinika. Zreszta w rydygierze pobieraja dodatkowe opłaty oficjalnie i jakoś się NFZ nie czepia. Ja nie będę rodzić w Salve bo w chwili obecnej nawet te 2900 to dla mnie duzo kasy. Ale uważam że nie moga wymagać żeby Salve nie chciało żadnych dopłat.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

masz rację!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Moderatorzy: Moderatorzy, Junior Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]