Dzisiaj jest pt sie 01, 2014 9:45 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

właśnie wróciłam z wątpliwej przyjemności przebywania na oddziale ginekologicznym w Pro-Medice-- aaaaaaaaaa, ja nie chcę tam rodzić, przeraziły mnie kolejki ciężarnych czekające na usg przed porodem :roll: :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

eee.. mi nikt nie robił zadnego usg jak rodziłam...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

to w takim razie gdzie bedziesz rodzic????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny. Rodzenie w Ełku jest o tyle wątpliwą przyjemnoscią że pracuje tam pewna pani...która na miano lekarza nie zasługuje... i na przykład nie wolno sobie krzynąć bo można dostać po trwarzy nie mówiąc o drwinach i obrazach słownych. ŚREDNIOWIECZE
Jeśli nie traficie na dyżur tej pani to nie ma obaw, położne są wszystkie ok podczas porodu. POtem dopiero po porodzie na położnictwie zaczynają Was olewać. Nie liczcie na pomoc kiedy na prawdę nie będziecie dawały sobie rady.. nie będą miały czasu bo kawa stygnie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

creeda pisze:
pracuje tam pewna pani...

tam 3 panie pracują :wink: jedna super miła i dzięki niej w leczeniu poszło u mnie gitesowo, jedna pani co mnie przyjmowała i też w sumie darła na mnie papę, żebym się uspokoiła ale jak odszczekałam to była miła i trzecia pani, która jest zwyczajnie wredna bo jest i już

creeda może nie robili usg bo wszystko było ok z ciążą, a te miały problemy bo albo przenoszone albo nie donoszone, nie mniej musiały same się wdrapać na piętro i stać pod ścianą w kolejce

ania j oto jest pytanie właśnie nie wiem, na początku planowaliśmy z mężem w B-stoku w prywatnej klinice, ale teraz gdy moja ciąża jest zagrożona i najprawdopodobniej taką pozostanie to mamy problem bo do Białego możliwe, że nie dojedziemy, więc zostało mi tylko myślenie, w sumie mam te 6 miesięcy myślenia jeszcze

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czesc chccialabym sie dowiedziec czy ktoras z was chodzila do falkowskiego on podonbo pracuje w szpitalu w elku nie mam pojecia w ktorym

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ewelina333 pisze:
czesc chccialabym sie dowiedziec czy ktoras z was chodzila do falkowskiego on podonbo pracuje w szpitalu w elku nie mam pojecia w ktorym
znam wszystkich ginekologow w elku ale o tym to nie słyszałam????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

podobno pracuje w elku w jednym ze szpitali jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to polecono mi jego ii jezdzuilam prywatnie do augustowa ale niestey bylam 2,5tygodnia temu na wizycie i ciaza obumarla chccialabym zapytac czy jest to dobry lekarz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ewelinka nie wiem wydawalo mi ze znam wsyztskich....ale moze prywatnie gdzies przyjmuje od nie dawna,bo nawet o nim nie słyszałam(pracuje w instytucji gdzie mam doczynienia z lekarzami)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ewelina333 pisze:

tak to ordynator oddziału ginekologicznego, byłam ostatnio więc znam, facet jest niedelikatny w badaniu ginekologicznym, wręcz powiem, że straszny przez pół dnia nie mogłam usiąść, ale za to jest miły, otwarty i odpowiada chętnie na każde pytanie, czuje się z jego stronę empatię, interesuje się pacjentami

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

powiedz mi jest dobrym fachowcem? wystawil mi skierowanie bez regonu bez niczego nie chcieli mnie przyjac na oddzial szukali w rejestrze danych i nie znalezli tak jakby taki gabinet w ogole nie istnial mam zal do tego czlowieka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no to faktycznie wkurzająca sytuacja, a czy jest fachowcem to ja nie mam pojęcia, napisałam tyle ile z nim do czynienia miałam, on osobiście badał mnie tylko ginekologicznie, nie robił mi usg tylko podpisywał sie pod nim, w Ełku on nie ma własnego gabinetu, tylko w szpitalu przyjmuje więc sądzę, że tylko w szpitalu będę miała z nim kontakt, a poza tym przepisał mi standartową kurację na podtrzymanie ciąży czyli Luteinę, więc na tej podstawie trudno mieć jakieś głębsze odczucia co do poziomu jego fachury

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No nie wiem czy będziesz miała z nim kontakt podczas porodu. Ordynatorem oddziału położniczego jest Kuna i to na tym oddziale wylądujesz po porodzie. Falkowski nie ma nic do rzeczy, spokojnie;) Poza tym nie wiem w którym szpitalu przyjmuje, bo jeśli w wojskowym to tym bardziej.. tam nie ma porodówki ;) Tylko w pro-medice na Barankach.

P.S. Gdzie mieszkacie? Ja właśnie na Barankach.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Zakładając ten temat nie myślałam, że się tak rozwinie :)
Ja się na poród w Ełku nie zdecydowałam.
Miałam taką możliwość żeby pomieszkać przed porodem u rodziców spod Olsztyna i wybrałam NZOZ "Malarkiewicz i spółka". Złego słowa na jego temat nie mogę powiedzieć. Mimo, że poród to ogólnie nic przyjemnego można liczyć na życzliwy i miły personel, który bardzo pomaga w trudnych chwilach. Polecam ten szpital każdemu, kto ma taką możliwość żeby rodzić w Olsztynie.
Moja Milenka nawet w prezencie ręczniczek dostała wychodząc :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

creeda pisze:
No nie wiem czy będziesz miała z nim kontakt podczas porodu. Ordynatorem oddziału położniczego jest Kuna i to na tym oddziale wylądujesz po porodzie. Falkowski nie ma nic do rzeczy, spokojnie;)

Kuna jest zastępcą ordynatora a Falkowski jest ordynatorem, wiem, bo wyszłam ze szpitala w tamtym tygodniu właśnie z tego oddziału, nie ma mowy o pomyłce, mam to na wypisie czarno na białym

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czyli pracuje w elku! to chociaz dobrze bo ponyslalam juz sobie ze ktos taki w ogole nie istnieje

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ewelina333 pisze:
czyli pracuje w elku!

tak w Pro-Medice-- szpitalu i teraz wiem, że nie ma własnej praktyki lekarskiej w Ełku, bo dzisiaj szukałam gina na gwałt więc on nie ma u nas gabinetu ani państwowo ani prywatnie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A to się pozmieniało. Zwracam honor ;) Ja wyszłam 3 miesiące temu i był Kuna.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

to super - moze w koncu cos sie na tym oddziale zmieni na lepsze!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

creeda pisze:
A to się pozmieniało. Zwracam honor ;) Ja wyszłam 3 miesiące temu i był Kuna.

laska co ze mną leżała też była w szoku bo była na tym oddziale 5 miesięcy wcześniej, poza tym ten nowy ordynator ufa bardziej lekarzom bo podejmują sami decyzję, np. na usg moim była jedna lekarka, a podobno wcześniej było ich po 2 czasem po 3, to bardziej sprzyjające coby móc sobie popłakać itd

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 284 ]  Moderatorzy: fifolek13, Moderatorzy, Junior Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]