Dzisiaj jest pt paź 24, 2014 8:45 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość

Wiatm Was dziewczyny,
Jak latwo domyslic sie po temacie postu borykam sie podejrzewam ze z dosc czestym problemem, jakim jest cellulite. Zawsze mialam z nim jakis tam problem,ale w okresie ciazy dosc znacznie sie poglebil :( Przyzwyczailam sie juz nawet do jego obecnosci, choc przyznam ze nadal ciezko mi na niego patrzec...Postanowilam ze zajme sie nim po porodzie... Jednak do 11-12 tyg stosowalam serum antycellulitowe firmy Kolastyna. Przestalam bo nagle zapalila mi sie zarowka w glowie ze moze byc to szkodliwe dla maluszka ... Teraz strasznie sie boje ze zrobilam krzywde swojej dzidzi :( Tym bardziej ze napisane jest ze serum to jest dosc silne :( Czy rzeczywiscie istnieje duze ryzyko, czy warto sie tak zadreczac ?? Teraz oczywiscie odstawilam preparat ale strach trzyma sie mnie kurczowo nadal ... Prosze pomozcie !!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja też w ciąży stosowałam ten preparat ale nakładałam go tylko na nogi ,brzuch omijałam.Jeśli też tak robisz to raczej nie ma powodów do obaw.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Juz nie stosuje tego preparatu, jednak niestety wcieralam go takze w brzuch. Nie pomyslalam po prostu o zagrozeniu, jakie moze z tego wynikac :( Zasugerowalam sie ze na opakowaniu nie bylo napisane nic o przeciwskazaniach do stosowania go w ciazy...no i ze jest takze na rozstepy wiec pomyslalam ze ten problem akurat najbardziej dotyka ciezarnych.
Lekarz mowi ze dzidzia rozwija sie prawidlowo.... hmmm mam nadzieje ze nie zrobilam zadnej krzywdy malenstwu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Moim skromnym zadaniem żeby jakiś składnik kremu przenikł do dziecka to trzeba by go używac w dośc sporych ilościach i przez dlugi czas ,dlatego sądze że raczej nie masz się czym martwic.W końcu maluszek nie mieszka prosto pod skórą,chroni go macica.Poza tym wszystkie kremy wnikają raczej w naskórek a nie głęboko w skóre.Nie martw sie bo zamartwianie się jest gorsze od tego serum.Będzie dobrze :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziekuje Ci bardzo , naprawde poprawilas mi humor:) Tak na zdrowy rozsadek mysle ze tez nie powinnam do przesady sie zamartwiac :)
Pozdrawiam
A propo serum Kolastyny, widzialas jakies efekty na skorze nog ??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Na pewno wygladziła się skóra ale cellulit dalej jest .Wydaje mi się że troche sie zmniejszył ale sama już nie wiem, ostatnio jakoś się sobie nie przyglądam :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Rozumiem :) W moim wypadku cellulite widoczny jest tylko w niektorym swietle, np przy mocnych halogenach w sklepowych przymierzalniach... Jesli chodzi o serum to mi niestety nie pomoglo...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
autoban (PW) regulamin forum pkt.20

Dziewczyny, a próbowałyście przy kąpieli stosować np. gąbki antycellulitowe? Ja kupiłam taką najtańszą "Syrena - gąbka antycellulitowa" (ok. 3zł.) i używam jej w sumie do całego ciała :)

Teraz w ciąży ostrożnie stosuję ją w okolicach brzuszka, ale na uda i pośladki jest super :D Kupuję te gąbki od kilku lat... skóra jest gładka i miła w dotyku :) Polecam :)

[*] 3.09.2007r.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Nie uzywalam zadnych gabek, ale skoro polecasz to moze sprobuje:) Juz przed ciaza probowalam walczyc z tym paskudnym cellulitem, jednak niestety bezskutecznie. Tylko ze przed ciaza skorka pomaranczowa byla niemal niezauwazalna, a teraz coraz wyrazniej sie odznacza :( Te wszystkie kremy, ktore mozna kupic za 30zl mam wrazenie ze nie pomagaja. Najlepszy jest ruch, masaze zeby zbic te grudki ewentualnie jakies kapsulku i krem np Vichy , ktore sa niestety bardzo drogie:( Taka nasza uroda i niestety wydaje mi sie ze na zawsze nie jestesmy w stanie sie pozbyc naszego obrzydliwego towarzysza. Ostatnio slyszalam ze dobre jest zrobienie sobie kawy szatana, dodania do niej olejku (oliwki) wsmarowanie w partie ciala, ktore zaatakowane sa cellulitem i oblozenie sie folia na jakis czas. Uslyszalam to gdzies w tv, nie wiem czy sposob jest skuteczny, jednak naklady finansowe male wiec mozna wyprobowac. Ale to dopiero po ciazy.
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a mi po porodzie celulit wyraźnie sie zmniejszył, a wcześniej nie wyglądało to zachęcająco (nogi jak kalafior mialam pofaldowane :oops: ), prawdopodobnie zszedł mi razem z opuchlizną. może i tobie ciąża poprawi wygląd :wink:
i nic nie używam, żednych kremów ani gąbek, tylko sie myjką szoruje

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mam nadzieje ze po porodzie wszystko wroci do normy, a jak nie -hmm...to trudno bedziemy walczyc z intruzem :) Dziekuje za pocieszenie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
autoban (PW) regulamin forum pkt.20

solemanthea pisze:
i nic nie używam, żednych kremów ani gąbek, tylko sie myjką szoruje
Jak się szorujesz myjką to efekt ten sam co przy szorowaniu gąbką :lol:

Taki masaż ostrą gąbką jest super :D Po kąpieli wklepać jakiś balsam i skóra naprawdę lepiej wygląda...

Ale ważna jest systematyczność... jeden raz nie wystarczy :D

[*] 3.09.2007r.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja mam problem z cellulitem od zawsze. Jest wodnotłuszczowy, a wiec nie dosc że tłuszczyk zbija się w górki i dołki, to jeszcze dochodzą obrzęki, które to nasilają.

Przed ciąża schudłam 22kg i stosowałam codziennie, dwa razy przez 15 min krem z algami Venus i po zakonczonej kuracji miałam całkiem jedrne ciałko o wadze 45kg. Byłam troche za chuda, ale cellulit znikł. Wczesniej miałam go nawet na piersiach i brzuchu, ramionach..

Teraz jestem w koncowce 7 miesiąca ciązy i problem powrócił. Gdy zaczełam tyc, wrociły kalafiorki :( Bardzo źle się z tym czuję. Juz nawet nie o wyglad chodzi, ale jest to najzwyczajniej w świecie bolesne..

Może po porodzie uda mi się z tym walczyc. Teraz jestem bezsilna. Jeszcze ostatnio mąz zauwazył te pomarancze i moiw- ojej, kochanie, co się Ci stało?.. ja wiem że on chciał byc miły, bo się autentycznie przejął.. ale poczulam sie nienajlepiej.

Kremy antycellulitowe stosowane w ciazy nie powinny byc, tylko dlatego, ze nie jest zbadane do konca jaki maja wplyw na dziecko.. raczej nie mają, ale lepiej nie stosowac.

Osobiscie sie przyznam, ze poki nie wiedzialam, ze jestem w ciazy- gdzies do 6 tygdonia łykalam tabletki na opaleniznę i wcierałam kremy. A maluszkowi nic nie jest.

Mateuszek 10.04.2008 cc 8:45 51cm 2600g
--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam na celulit moge polecic :AVON SOLUTIONS ...Cellu-Sculpt

Uzywalam go w ciazy i dziecku nic nie ma nie bylo i nie jest - A celulit byl a po tym kremie mam gladkie nogi , jdrne i bez tej sk€rki pomarańczy :) Polecam dziewczyny warto krem waha sie w cnie 20 do 30 zł :) nie wiem dokładnie zamawiałam u teściowej ;)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Moderator: Moderatorzy

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]