Dzisiaj jest pt lis 28, 2014 12:58 am

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20552 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 1028  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Enetheriel gatuluje twoich slodkich wielkoludów :D

Nadira jak widzisz każdy robi wg swojego sumienia a my jesteśmy tu po to aby wspierać się w swoich poczynaniach.
My również bedziemy trzymać za ciebie kciuki w twoich (bez względu na to jaką metodę wybierzesz).

qwertyu faktycznie jakieś duże wysiłki nie są wskazane i nerwówki. Po co sobie później coś zarzucać. Lepiej w tym okresie trochę zwolnić tempa :wink:

A co tam słychać u reszty dziewczyn?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja także będę wspierała każdą z Was:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ok tak wiec z czystym sumieniem bede sie nadal obijać na maxa :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

qwertyu :okk: Tak trzymać :!: to jest chyba jedyny taki czas kiedy nikt nam nic nie może zarzucić :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czesc wszystkim dziewczynkom,
nie pisalam troche, ale to dlatego, ze codziennie ostatnio latalam do lekarza i na zastrzyki, ale dzisiaj jestem juz przeszczęœliwa bo w poniedzialek mam punkcje i czekam na moje zarodeczki :D mam nadzieje, ze bedš ładnie sie dzielily, trzymajcie za nas kciuki, błagam!!!za drugim razem to chyba juz sie uda?wezme teraz 2 zarodeczki i czekam 5 dni, a nie tak jak ostatnio miałam transfer w 2 dobie i teraz będe leżała tydzień po transferze, tylko żeby się zagnieżdziły....tak tego pragnę...
a mam pytanko, czy jakas stosowalyscie specjalna diete, wiecej jadlyscie, czy normalnie sie odzywialyscie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

U mnie dzis 3 dc, jutro zaczynam robic sobie zastrzyki gonalem f i potem punkcja i .. :D :D Tez z mezem zdecydujemy sie na 2 zarodki,choc myslalam o 1,ale to chyba zbyt male szanse. Zobacze jeszcze co doktor powie,ale tez mysle,ze poleci 2. Trzymam za was kciuki i dam znac, co u mnie :D

No i gratuluje waszych centymetrowych fasolek!! :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam kobietki

co tam u was?? wyczytałam fasolke........... ogromniaste gratki :D

ja właśnie wychodze z dołka......... kolejna ciąża w rodzinie mnie dobiła........no ale powoli powoli sie z tym godzę...........

wczoraj byłam u lekarza i najprawdopodobniej siadły mi nerki........ heh taki mały bonus do reszty problemów........mi chyba nie jest dane podchodzić do ivf :shock: już nie wiem co mam robić :?

buziole

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

sandik77 - ja jadłam normalnie... no prawie, bo akurat miałam transfer 22 grudnia, więc się Boże Narodzenie trafiło po drodze! Jak miałam gotować w kuchni cały dzień, to wstawiłam sobie tam krzesełko i robiłam wszystko na siedząco hihihi, a najcięższe roboty typu mielenie mięsa na pasztet, czy gniecenie ciast zostawiłam dla męża :lol:, np. pierogi sam zrobił :!:, a do sprzątania zamówiłam sobie pomoc i sama nic nie sprzątnęłam :oops:, ale to przecież dla dobra wyższego :!:
kiniah - :-{: będzie dobrze, widać to nie jest odpowiednie moment, ja staram się wierzyć, że jak coś się nie udaje to znaczy, że to nie był właściwy moment :!: Głowa do góry, jesteśmy z Tobą :!:
Dziewczyny nie poddawajcie się, 3mam za Was kciuki :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam dziewczyny :lol:
jestem swiezo po transferze czekam na testowanko,czuje sie dobrze brzuch mnie troszke mniej boli,ale martwi mnie podwyzszona temp 37,2 :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie moje chonane staraczki i zafasolkowane kobitki :D

Dziewczyny sorki że ostatnio coś malo zaglądam ale mam takie zaleglości w szkole że teraz siedzę i je nadrabiam.......ehhhhhhhhhhh chcialabym już ją skończyć :roll: :wink:

agucha nie martw się na zapas bo to teraz nie wskazane :!:
kiniah miło cię widzieć szkoda tylko że ostatnio cos cię pech przesladuje :? Mam nadzieję że w niedługim czasie bedziesz mogla podejść do ivf i tego bardzo ci życzę :D

Dziewczyny zafasolkowane gdzie fluidki............... :!: My tu czekamy a wy co :!: Nie obijać się tylko dzielić się z resztą :!: :D

Przyszłe mamuski jak się czujecie?
Madziarko gdzie zaginełaś?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: witam

Czesc kobietki. To moj pierwszy wpis na tym forum, chetnie porozmawiam z kims kto tak jak ja przechodzi in vitro lub ma jakies pytania na ten temat lub porady. Ja jestm juz po drugim in vitro. Pierwsze sie nie powiodlo. W srode ide na badanie krwi i bede wiedziala czy sie udalo czy nie. Bardzo sie denerwuje. To najdluzsze czekanie w moim zyciu:))

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Agnieszko witaj w naszym gronie :D
Bedziemy trzymać za ciebie kciukasy :!: :wink:
Naperwno będzie dobrze :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziekuje Anula:))

A ty "na jakim etapie jestes?" Masz juz fasolke? Ja zrobilam dzisiaj test w 9 dni po invitro. Sa dwie kreseczki, mam nadzieje ze tak sie utrzyma. Pozdrawiam was. agnieszka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam i przesyłam fluidki :lol: :lol: :lol: :lol: ! Ja i moje bliźniaki nadal narzekamy na mdłości, zmęczenie, zaparcia i ciągłą senność - czyli wszystko w normie :lol: !
Bardzo Was wszyscy troje serdecznie pozdrawiamy i 3mamy kciuki!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Agnieszka36
czeœć, gratuluje Ci 2 kreseczek :D jesli sa to napewno juz tak zostanie, możesz juz sie cieszyc!!! ja także podchodze drugi raz do in vitro i dzisiaj własnie mialam punkcje, pobrano mi 5 komorek i mam nadzieje, że beda silne i dobrze sie beda rozwijaly, bo tym razem chce miec podane 2 zarodki po 5 dniach ( wczesniej wziełam tylko 1, w 2 dobie). Mam nadzieje,ze tym razem tez zobacze 2 kreseczki, bo chyba los juz nie bedzie mnie dalej zle traktował...Gdzie miałas in vitro, zmieniałas klinike po tym pierwszym nieudanym, czy nie?ja lecze sie w kriobanku, nie zmieniałam kliniki, wierze, ze za drugim razem postaraja sie... :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

sandik77 MAM PYTANKO- dlaczego teraz chcesz czekać 5 dni od transferu czy to zwiększa szansę na powodzenie? Co myślisz o kriobanku bo ja pod koniec m-ca ruszam do boju. Jadę na 1wizytę. Straszetnie się boję :shock: Ile Ci zajęło m-cy od 1 wizyty do wszczepienia zarodeczków? :roll: I nie martw się teraz musi się udać-z całego serduszka Wam tego życzę! :okk:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

od grudnia lecze sie w kriobanku i moge spokojnie polecic, bo personel jest naprawde super, wszyscy mili, chetni do pomocy, bardzo duzo przyjezdza tam dziewczyn, dzisiaj bylo chyba z 6 punkcji i tak prawie codziennie.Mimo, ze pierwsze in vitro nie powiodlo sie, to nie ma w tym ich winy, poniewaz ja wziełam tylko jedna komorke, a to zmniejszylo moje szanse na cišże, poza tym chodzilam do pracy, mialam przeprowadzke i stresy, wiec mysle, ze dlatego nie wyszlo...teraz biore zwolnienie i leże. Niby jak sie podaje w 2 dniu to komorka ma naturalne warunki do rozwoju, ale jest podzielona tylko na 4 częœci, w 5 dniu zarodek jest już porzšdnie podzielony i jeżeli do tej pištej doby nie rozpadl sie to wszystko wskazuje na to, ze jest silny i sie zagniezdzi. Istnieje tylko ryzyko, że do 5 dnia rozpadnš się i nie będzie co transferować :oops: ja tym razem chce poczekać, mam nadzieje,że ze 2 komórki najsilniejsze przetrwajš do transferu. A cała stymulacja do in vitro, krótkim protokołem trwała u mnie 2 tygodnie, pożniej punkcja, po 2,3,lub 5 dniach transfer i 14 dni czekania na wynik testu cišżowego, więc całoœć trwa około miesišca, chyba, że masz jakieœ problemy zdrowotne to wtedy stosujš długi protokół i trwa to nawet do 2 miesięcy. A ty podchodzisz pierwszy raz?długo się juz starasz o upragniona fasolkę?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie kobiti:)

Agnieszko bardzo ci gratuluję i zycze udanych i spokojnych 9 miesięcy :D
Aga ja bede mieć drugie podejście do in vitro ale dopiero staranka zaczynam od września. Teraz tylko kibicuję :wink:
Byłam juz w ciązy ale wyszlo inaczej..............................Ale co tam........
Super że dołączyłas do naszego grona........aż milo wiedziec że tyle dziewczyn zostaje mamciami dzieki temu :D
Pozdrawiam wszystki kobitki

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc kobietki
Dziekuje wam, az mi sie lezka w oku zakrecila ze wzruszenia jak zobaczylam wasze odpowiedzi. Jak to dobrze porozmawiac z kims kto przechodzi to samo. Ja lecze sie w Szwecji bo i tu mieszkam. Tutaj nie masz wyboru, najpierw hormolanle zastrzyki ok miesiaca czasu a potem punkcja. Pobrali mi 13 komorek. Czekaja zawsze do 5 doby az podziela sie na osiem. Z tych trzynastu cztery byly zdrowe. Widzialam je na zdjeciu, sliczne malenstwa:)) Jesli sa dobrej jakosci wkladaja tylko jeden zarodek, jesli sa zlej wtedy mozna wybrac dwa.
Dzisiaj zrobilam znow test i znow dwie kreseczki..hurrra!!
Pierwszym razem nie powiodlo mi sie bo podobnie jak sandik77 stresowalam sie, chodzilam do pracy i mialam problemy. Poza tym czulam sie tragicznie na hormonach, caly czas plakalam. Za drugim razem poszlo lzej, nie reagowalam tak bardzo na hormony. No i teraz kreseczki. Kochane zycze wam krezeczek a tobie Anula aby czas szybko zlecial do wrzesnia. Bedzie dobrze:))
caluje was
a

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

sandik77 my o maleństwo staramy się dobre 2 lata-jak dotąd ani razu nie udało mi się zafasolkować. Do in vitro będziemy podchodzili po raz pierwszy. Boję się bardzo przyjmowania tych wszystkich hormonów-nie wiem jak mój organizm na to zareaguje. :( Napisz mi kochana czy podczas pobierania jajeczek spałaś i czy odczuwałaś ból? Co byś mogła mi jeszcze doradzić w ramach przygotowań i w który dzień krwawienia najlepiej pojawić się w klinie. Dzięki za informacje i pisz co tam u Ciebie. Powodzonka :brv: i udanego :smo:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20552 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 1028  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]