Dzisiaj jest ndz lis 23, 2014 4:08 am

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3701 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

Brush jeżeli Ci mogę podpowiedzieć w sprawie wózka mutsy...
to napisz do gościa maila, że jak nie zwróci pieniędzy to podasz go na policję za oszustwo...
a jak nie zareaguje odpowiednio to poprostu idź na policję i złóż skargę...
Nasiedzisz się pewnie ze 3 godzinki, ale gościa będą wzywać do wyjaśniania itd. itd....
koniecznie wydrukuj zdjęcia tego co miało być na aukcji i wydrukuj opis... a także zrób fotki tego co dostałaś ... itd...
wydrukuj też maila z próbą porozumienia się..
to wszystko się przyda napewno..

zimowe:
Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

na wiosne to juz bedzie bardziej ciasno :(

....Matka trzyma Cię za rekę tylko przez chwilę, w sercu nosi całe życie.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

regina pisze:
A ja mam już w domku cały trzy częściowy zestaw bebecar racer st i jak narazie jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak będzie z pasażerem :)

Regina a to jest trojkolowiec tak ?
Ja w srode/czwartek jade po moj ale raczej cztery kolka. Ale jeszcze nie wiem czy Vector At czy Stylo At. No chyba ze z jakims innym wroce :wink:
A ktory kolor wybralas ? Bo ja nie moge sie zdecydowac.

A tak wogole to znalazlam w Wawie wylacznego importera i dystrybutora wozkow bebecar w Polsce, ale najlepsze jest ze w cenniku podanym na stronie ceny wozkow sa wyzsze niz w sklepach.... calkiem to ciekawe :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
czerwona kartka
Awatar użytkownika

qqrq5 nie wiem co będzie na wiosnę... może być za wąsko .... ale nie musi ... naprawdę nie ma pojęcia...

Wózek Mutsy jest trochę za duży do transportu i rozglądamy się obecnie za spacerówką- parasolką.
Pewnie kupimy Chicco CT 0.5
Jest tania, lekka.. mało miejsca zajmuje...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witajcie!!!!
czy któraś z was może powiedzieć coś o wózkach - ATLANTIC BABY DESIGN oraz TOLEDO CONECO???
zastanawiam się nad tymi dwoma i nie bardzo wiem czy to dory pomysł. bedę wdzieczna za każdą wskazówkę
pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

janka81 pisze:
witajcie!!!!
czy któraś z was może powiedzieć coś o wózkach - ATLANTIC BABY DESIGN oraz TOLEDO CONECO???
zastanawiam się nad tymi dwoma i nie bardzo wiem czy to dory pomysł. bedę wdzieczna za każdą wskazówkę
pozdrawiam

atlantica moge polecic - sama zreszta go zakupiłam
co do toledo - bardziej plastikowy gorsze wykonczenie
a cena porównywalna

co do atlanica to o wadze nie dyskutuje
dla mnie to mało wazne mieszkam na parterze
dobrze amortyzowany
w wyposazeniu masz swietny spiworek , torbr , przewijak - brak jednak foli przeciwdeszczowej -ta jednak dostepna jest od reki za 15 zeta
pakowny kosz pod wózeczkiem
no i spacerówka obszerna tak wiec mozna dosyc długo jezdzic
co do awaryjnosci - moje kolezanki twierdza ze nie maja problemów z wózeczkiem
ja mam szaro- czerwony :D

ps koła pompowane , miekkie , z przodu obrotowe z mozliwoscia blokady

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

uff, koniec męczarni... Wózek spędzał mi sen z powiek od miesiąca. Odwiedzałam allegro kilka razy dziennie. Już byłam pewna, że moim wymarzonym będzie chicco Ct 01. Wszystko fajne cena też (niespełna roczny zestaw z fotelikiem ok 1000 zł), ale coś mnie podkusiło coby spytać dziewczynę, którą często widuje z takim samym- okazało się, że kółka i sztywne zawieszenie pozostawiają wiele do życzenia (na średniej jakości chodniki, to kiepska inwestycja).
Zaczęłam typowanie od nowa... Po dłuższym zastanowieniu wybrałam bebecar mcity: podobna cena kólka co prawda też piankowe, ale większe i regulacja twardości zawieszenia, która sprawia, że dzidziusiem nie będzie trzesło. Odebrałam go dzisiaj i muasze powiedzieć, ze jest lepiej niż sie spodziewałam: oprócz plusów technicznych wygląda jak nowy, gondola i fotelik mają funkcję kołyski, przyjemnie się prowadzi (całe popołudnie
chodziłam wkoło domu :D ) oraz jest wysoki (dla mnie istotne, bo nie należę do najniższych. Mam wrazenie, że długo posłuży :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

glkasia tak to trójkołowiec kolor 607, bardzo solidny i masywny, ciężki ale ja nie musze go nigdzie dzwigać, jedyne co jest troche wkurzające za taką cene to budka która glośno chodzi ale przy pierwszym dziecku też taką mialam i wiem że dziecko może się do tego przyzwyczaić

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

Regina ladny kolor . Tez o nim myslalam ale pewnie zdecyduje sie ostatecznie dopiero w sklepie.
Juz sie nie moge doczekac mojego :) Fakt te wozki sa masywne i ciezkie i to mnie od nich troche odwodzilo ale doszlam do wniosku nie bede musiala nigdzie wnosic wozka ani znosic to nie jest to az takie istotne. Tym bardziej ze wiekszosc wozkow z duzymi pompowanymi kolami ( a tylko takie bralam pod uwage ) tez jest ciezka .

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

glkasia,
nie wiem czy masz upatrzony tani sklep, ale swojej strony mogę podpowiedzieć (bo też chodziłam za bebecarem), że taniej niż u dystrybutora jest w Family Shopie na Grójeckiej 74, mają też tam promocje na niektóre kolory czy zestawy. To jest sklep internetowy, więc mają swoją stronę też. A jak się odbiera wózek osobiście to jeszcze dają dodatkowo 5% rabatu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

brush pisze:
ano ano!!
niech mi ktos odpisze na temat wozka coneco V3..

Hej, z tego co słyszałam, to te wózki sa robione w Chinach, na oko fajnie wyglądają, tez mi sie początkwoo podobały.
Ale uwierzyłam osobom, które źle się wypowiadały na temat jego konstrukcji, no i nie ma żadnej amortyzacji na nasze polskie drogi :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dorka* pisze:
janka81 pisze:
witajcie!!!!
pozdrawiam

atlantica moge polecic - sama zreszta go zakupiłam
co do toledo - bardziej plastikowy gorsze wykonczenie
a cena porównywalna

co do atlanica to o wadze nie dyskutuje
dla mnie to mało wazne mieszkam na parterze
dobrze amortyzowany
w wyposazeniu masz swietny spiworek , torbr , przewijak - brak jednak foli przeciwdeszczowej -ta jednak dostepna jest od reki za 15 zeta
pakowny kosz pod wózeczkiem
no i spacerówka obszerna tak wiec mozna dosyc długo jezdzic
co do awaryjnosci - moje kolezanki twierdza ze nie maja problemów z wózeczkiem
ja mam szaro- czerwony :D

ps koła pompowane , miekkie , z przodu obrotowe z mozliwoscia blokady

bardzo dziękuję za odpowiedź... a czy ten atlantic jkest zwrotny? dobrze sie go prowadzi i czy lekko???i czy jkest mozleiwośc wpięcia fotelika po zmianie adapterów np. maxi cosi????ja chce kupić niebiesiki choć zastanawiam się czy to dobry pomysł taki jasny kupić/???jeśli chodzi o wagę dla mnie to też bez znaczenia...
jeszcze raz dziekuję i serdecznie pozdrdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

No i kupilam wozek . Jechalam zdecydowana po bebecara a wrocilam z X-landerem XA. Okazalo sie ze moj maz ma znajomego ktory ma sklep dzieciecy i pojechalismy do niego kupic i sie jeszcze poradzic. No i on mnie odwiodl od bebecara stylo at ze wzgladu na spacerowke. Pomimo iz wozek z gondola jest super , spacerowka juz tak sie nie prezentuje. Twierdzil zebym sobie dala z nim spokoj to mi obiecuje ze za pol roku wroce do niego po mniejsza , lezejsza i zwinniejsza spacerowke. Polecal mi jeszcze Quinni Buzz 4 ale na koniec zapytal sie czy chce sie z wozkiem lansowac :D czy chce miec poprostu dobry wozek bo jak chce dobry wozek to on poleca z czystym sumieniem tanszy i niezawodny X-lander. Mowil ze sprzedal ich juz bardzo duzo i nie mial zadnej reklamacji. Ze jezeli chcemy na sile wydac wiecej kasy to on nam moze sprzedac bardzo chetnie drozszy ale wcale nie bedzie w niczym lepszy.
Powiem szczerze ze X-lander tak wizualnie nie podoba mi sie az tak bardzo ale skoro sa to naprawde dobre wozki to troche szkoda wydawac drugie tyle tylko ze wzgledow estetycznych. No i mamy juz w domku wozek X-landera z fotelikiem. . Kolor green z nowej kolekcji 2008. Ladny ten kolor , taki wiosenny , wesoly :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

glkasiaMam kilka pytan dotyczacych x-landrea. Czy x-lander ma skretne kola? Czy mozna spaceroke montowac przodem lub tylem do kierunku jazdy?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

Alisza skretne kola posiada. A co do spacerowki to nie mam pojecia. Nie zapytalam o to . Moze ktoras z dziewczyn wie ?
Moj narazie jest w kartonach i nie bede go rozpakowywac do momentu pojawienia sie uzytkownika :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: bebecar

czesc dziewczyny :) . jestem nowa i mam pytanko. wczoiraj dostałam wózek bebecar rider at, uzywany ale w bardzo dobrym stanie. niestety nie ma gondoli, a moj maulszek ma 2 mce.czy któras z was ma do sprzedania gondole (najlepiej szra lub blekitna) albo nie wiecie jaka inna godole mozna dopasować? np Mutsy?bede wdzieczna za jakąkolwiek podpowiedz.aga

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Alisza pisze:
glkasiaMam kilka pytan dotyczacych x-landrea. Czy x-lander ma skretne kola? Czy mozna spaceroke montowac przodem lub tylem do kierunku jazdy?

X-lander xa ma skretne przednie kola ale mozna je tez zablokowac :) spacerowka jest tylko przodem do jazdy i nie da sie jej inaczej zamontowac.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

glkasia mam do Ciebie pytanko, ja tez wybieram sposrod tych dwoch wozkow i powiem szczerze, za jestem barzdziej za bebecar, stad moje pytanie...
czy ten znjaomy odradzil Wam ten wozek tylko ze wzg na ciezar???
w sumie dla mnie nie ma to znaczenia, bo nie bede go wogole nosic ( winda ), chodzi mi raczej o jego funkcjonalnosc, tz, chche kupic wozek na lata, anie po pol roku ciagle go reklamowac.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#

Kasia F. on mi odradzil bebecara ze wzgledu na to ze wg niego spacerowka jest poprostu niepraktyczna. Jest wielka ( stelaz ) , ja chcialam Stylo At i naprawde spacerowka na tym stelazu jest wielka. Smial sie ze to do spacerowki jest niepodobne . Mowil ze z jego doswiadczenia dlugo nia nie pojezdze i szybko przyjde po jakas mniejsza , lzejsza, zajmujaca mniej miejsca. Bo one sa poprostu praktyczniejsze przy wiekszym dziecku. Dla mnie waga nie miala znaczenia ale logiczne ze jednak lzejszy i zajmujacy mniej miejsca np. w samochdzie wozek jest lepszy.

Ja chcialam Bebecara bo wydawaly mi sie to poprostu jedne z lepszych wozkow, szczerze mowiac to nie analizowalam kazdego elementu wozka i sie w nie nie wczuwalam bo do kazdego mozna sie przyczepic jak sie chce.Ale ten gosc ma sklepy z art. dzieciecymi juz pewnie kilkanascie lat i swoje dzieci wiec wyszlam z zalozenia ze bardziej sie zna na wozkach niz ja i skoro twierdzi ze bebecar stylo at nie jest najlepszym wyborem to mozliwe ze ma racje ( tym bardziej ze ja wybralam ten wozek bo mi sie go dobrze prowadzilo w sklepie, podobal mi sie i ogolnie wydawal mi sie dobry ale nie mam jeszcze dzieci i nie wiem co bedzie mi potrzebne a co nie w codziennym uzytkowaniu ). Wiesz to jest zdanie tego znajomego, kazdy moze miec inne zdanie . Ja mu powiedzialam ze chce dobry, praktyczny wozek z pompowanymi kolami , zeby dobrze sie prowadzil w kazdym terenie, malo wazne ile bedzie kosztowal, wazne zeby byl dobry. Polecil X-landera ( odnosnie reklamacji mowil ze sprzedal mnostwo tych wozkow i nie mial zadnej reklamacji jeszcze )
Nie chce zachwalac tych wozkow za wszelka cene bo ja nim jeszcze nie jezdzilam, nie wiem jak sie bedzie sprawowal, jezeli chodzi o wyglad to sa moim zdaniem ladniejsze, ale mi chodzi przede wszystkim o dobra funkcjonalnosc wozka. Mam nadzieje ze to dobry wybor :)

PS. No i zaoszczedzilam tysiaka bo komplet bebecara kosztowalby pewnie z 3 tys a za tego zaplacilismy z fotelkiem niecale 2 tys. :)

A i tak jeszcze odnosnie mojego braku wiedzy odnosnie wozkow i dzieci, mi sie w tym bebecarze podobalo ze wozek ma taki fajny stelaz ze mozna dziecko bujac a ten znajomy , a pozniej tez brat mojego meza ( z wlasnego doswiadczenia ) sie smiali ze tak , fajnie sie buja ale niech sie maly przyzwyczai to pozniej bedzie wyl w nieboglosy jak sie go nie bedzie bujac i bede musiala trzasc tym wozkiem bo inaczej nie usnie :D i dopiero bede sie cieszyla jak fajnie sie buja :wink:

Ostatnio zmieniony śr sty 30, 2008 2:28 pm przez KaSiaX, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Janka81, ja też mam Atlantica. Na razie co prawda sprawdzony jest w warunkach sklepowo-domowych, ale jest zwrotny (jak dla mnie super sprawa te skrętne kółka przednie) i wg mnie łatwo się prowadzi. Niestety nie ma możliwości wpięcia do niego fotelika.

Jaś 11.03.2008r. godz.9:20 3880g 56cm i 9pkt.
Ada 17.06.2011r. godz.10:25 3610g 54cm i 10 pkt.
*Aniołek 3.11.2006*

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3701 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]