Dzisiaj jest sob gru 20, 2014 12:28 pm

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Palusinka88 w ktorym dniu cyklu zrobilas test? Jak dlugie masz cykle?

KarOLcia Powodzenia :)

Kasia2511 mam podobne dylematy. Czekam na wizyte u lekarza ale przed jeszcze raz zatestuje.

Juz od miesiaca nie pilam alkoholu. Mam nadzieje ze nie na darmo :)

Dziewczyny w ciazy czy mialyscie moze takie malutkie dziurki na srodku w brodawkach na poczatku ciazy? A moze one zawsze sa?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja cykle mialam raczej regularne..to byly cykle 30-32 dniowe wiec nie mozna tu powiedziec o nieregularnosci..
test zrobilam ok 7-8 dni o spoznieniu sie miesiaczki ale najpierw zrobilam bete jak mi sie spoznila miesiaczka 5 dni i juz wyszla co prawda niewielka ale wyszla na 3-4 tydzien

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny w ciazy powiedzcie jak wygladaly Wasze sutki i brodawki na poczatku 4-5 tydz...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tez bym chciała to wiedziec bo moje ciagle stercza, sa rózowe i bolą aa i mam takie malitkie dziurki :roll: jutro minie tydzien jak bolą :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

W 4-5 tygodniu.. hmm.. moje wciaz byly sterczace jak twarde kuleczki. Na brodawce pojawily sie biale grudki, z ktorych po przycisnieciu wylazila.. fuj, biala maz, a na otoczce białe guzki, takie niby krostki - jak sie dowiedzialam to po prostu gruczoly lojowe. I, jak juz pisalam we wczensiejszych postach, od poczatku mialam przezroczytsobiala wydzieline z sutkow.

Mateuszek 10.04.2008 cc 8:45 51cm 2600g
--20.05.2009 6tc [*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzieki Tusiaczek :) Tylko wciaz nurtuje mnie sprawa tych dziurek. Normalnie nie prrzypominam sobie zebym tak miala a teraz sa.

U mnie 36 dc, @ ani sladu, dosc mocno powiekszone piersi ale nie bola. Poza tym od wczoraj wieczorem boli mnie gardlo i mam czuje ze mam goraczke. Moje dzisiejsze plany zakupowe niestety legly w gruzach :x

KarOLcia mam nadzieje ze ktos powie nam cos o tych dziurkach bo naprawde nie wiem czy np. przed @ cos takiego sie moze pojawic

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

delirium pisze:
Dzieki Tusiaczek :) Tylko wciaz nurtuje mnie sprawa tych dziurek. Normalnie nie prrzypominam sobie zebym tak miala a teraz sa.

U mnie 36 dc, @ ani sladu, dosc mocno powiekszone piersi ale nie bola. Poza tym od wczoraj wieczorem boli mnie gardlo i mam czuje ze mam goraczke. Moje dzisiejsze plany zakupowe niestety legly w gruzach :x

KarOLcia mam nadzieje ze ktos powie nam cos o tych dziurkach bo naprawde nie wiem czy np. przed @ cos takiego sie moze pojawic

Ja przed ostatnią @ miałam takie dziureczki i teraz też mi się pojawiają, a jestem przed terminem @, ale może u Was jest inaczej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ewelinka dzieki za odpowiedz :)

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoras z Was robila bete w UK. Jak to wyglada? Jaka jest procedura? Bo jesli @ nie pojawi sie w przyszlym tygodniu bede musiala sie wybrac.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzis mija 38 dc. Piersi powiekszone, delikatne klucia w podbrzuszu, okresu nie widac. Jutro rano moze zrobie test.

I ponawiam swoje pytanie o bete w UK. Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkie zagladajace tu mamy lub przyszle mamy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Trzymam kciukaski :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzieki KarOlcia :) Nastepnym razem jeszcze mocniej prosze trzymac :)

Test negatywny a sytuacja bez zmian. Meczaca jest taka niepewnosc. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Musisz czekac czasem testy oszukuja :)
ja test robie 6 listopada :)

sutki nadal bola :P
Temp. 37,1* bez zmian :)
i to ciagle zdenerwowanie

:roll: :evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wrrrrrrrr... wciaz nic nie wiem. Kluje mnie w podbrzuszu dosyc czesto. Test wczoraj wieczorem negatywny. Bylam wczoraj u lekrza (ogolnego nie ginekologa) ale to Anglia wiec sie dowiedzialam ze moze jestem w ciazy o moze mialam bez@ cykl :) bardzo odkrywcze. Na klucia w podbrzuszu nic mi nie potrafila powiedziec. Kazala czekac do polowy listopada i jak nic sie nie bedzie dzialo przyjsc ponownie. Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

palusinka88
gratuluje widze ze wkoncu sie udalo!!!!!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzis o 11 zrobilam test. Po kilku minutach pokazalo sie jasne pol kreski. Hmm...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witajcie :D
ja mam pytanko,okres powinnam dostac 12 list,wspolzylam z moim narzeczony w 13 dniu cyklu bez zabezpieczenia a od tej pory obserwuje zmiany w wygladzie piersi,sutki mi stoja ale nie bola mnie mam tylko biale punkciki wokol brodawek,od dnia owulacji caly czas boli mnie brzuch dzisiaj wyjatkowo mocno,poza tym na piersi mam poekane naczynia krwionosne i jedna widoczna zyle,a dwa dni temu zobaczylam bialy sluz niewiele go bylo i tylko jeden raz powiedzcie mi prosze co o ty myslicie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jest Duza sansa na fasolke :D :D :D poczekaj do dnia @ i zrob tescik. Daj znac jak sie wyjasni :D Zycze powodznia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziekuje bardzo Sylwia za odpowiedz bede czekac a powiedz mi jeszcze kiedy lekarz moze wykryc ciaze?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Moje pol kreski nadal jest :) co chwila sprawdzam i mysle.

Dziewczyny czy ktoras z Was tak miala - pol kreski na tescie ktory jako pierwszy zaczelyscie podejrzewac o to ze jest pozytywny? To jest test Clearblue.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Delirum ja mysle ze to ciaza,ale dla pewnosci jutro powtorz test :D

Trzymam kciuki :D :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Moderator: Moderatorzy Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]