Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 3:51 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Witajcie dziewczyny. Jestem tutaj nowa i chciałabym sie podzielić moimi przeżyciami bo tak naprawdę nie mam komu sie wygadać. Z moim narzeczonym planowaliśmy dziecko (oboje uwielbiamy dzieci) kiedy zaszłam w ciąże przerwane 10 min sie cieszyłam. Pózniej załamałam sie. Wydaje mi sie ze podjęłam zła decyzje. Jestem młoda mam 20 lat chce studiować dalej i dziecko? Wcześniej wszystko wydawało mi sie do pogodzenia teraz ? Tragedia. Przez myśl mi przeszło nawet tabletka poronna poniewaz u mnie w kraju jest dostępna. Ale kurde planowałam dziecko a teraz go nie chce ?! Nie mogę spac po nocach jestem po prostu załamana. Całymi dniami płacze nad tym co ja zrobiłam... nie potrafie cieszyć sie ciążą. Wręcz przeciwnie jak pomyśle ze jestem w ciąży dostaje szału nerwicy mdłości. nie wiem co zrobić jeśli to sie nie zmieni ? Nie chce byc zła matką.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Monia mleko sie wylało, teraz trzeba byc odpowiedzialnym rodzicem :)
CZasem tak jest że instynkt macierzynski odzywa sie wczesnie.
planowaliscie ciąże ,wiedzieliscie co robicie wiec teraz nie ma co płakac i sie złoscic.
nie Ty jedna bedziesz ciężarna na studiach.
mozna wszystko pogodzic, jesli sie ma wsparcie w rodzinie.
a rodzice wiedza o ciazy?
ktory to tydzien???

teraz jestes w szoku. z upływem czasu napewno zaczniesz inaczej myslec :)
dziecko to nie koniec swiata, nie wiezienie.
są mamy studiujące, sa mamy pracujące, sa tez matki samotne, i jakos sobie radzic musza.
Ty masz chłopaka ktory Cie wspiera.
napewno wszystko sie ułozy.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]