Dzisiaj jest pn wrz 25, 2017 10:40 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej mam mały problem. W zeszłym tygodniu bardzo bolało mnie krocze cały czas jak chodziłam, leżałam czy w nocy się chciałam przekręcić na bok. W piatek pojechałam do gina- nie do mojego . Zrobiła mi usg i zbadała. Więc mam rozwarcie na 1cm, spojenie łonowe ok nie ma rozejscia. Mały ułożony glową do góry :) ale co mnie zaniepokoiło to lożysko. Okazało się, że moje lożysko zamiast iść do góry jest na dole. Nie jest jeszcze przodujące ale jego odległość do szyjki to 1cm, szyjka ma prawie 4 cm. lekarka powiedziała, że mam się nie denerwować , że to nie jest niebezpieczne bo jest szansa, że się podniesie ale mnie o stresuje bo zawsze było wysoko. Mam leżec i odpoczywać i nie dźwigac więc leżę, boli nadal ale minimalnie mniej. Żadnych leków mi nie dała w razie co mam jechać do szpitala. no ok 2 dni już leżę ale dziś w nocy myślalam, że chyba urodzę. Młody od 3,30 tak się kręcil kopał wypinał a brzuch bolał jakby miał pęknąć. Najgorzej było to czuć na środku w okolicach pępka i nad nim.. :| :| nie mam żadnych skurczów plamien ani krwawień. koło 6 się uspokoił chyba pospał i teraz rusza się ale tak bezboleśnie dla mnie. czy ten ból to mogło być przekręcanie się ? bo teraz wydaje mi się, że on znowu leży w poprzek. po obu stronach podbrzusza mam 2duże i twarde górki :)
miała tak ktoraś ? 2 porody za mną ale nigdy nie czułam się tak jak teraz ...
popołudniu pojadę z mężem na IP żeby się upewnić czy na pewno wszystko ok.
mały w pt ważył 1163 g.

Obrazek

Obrazek

Mała Kruszynka 7-11-2016 [*]

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]