Dzisiaj jest wt cze 19, 2018 10:29 am

Forum ciąża

» Forum ogólne » Turystyka i rekreacja

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Witam!!
W tym roku planujemy wyjechać z mężem na jakieś niezapomniane wakacje zagranicę. < niezapomniane - cokoliwiek innego niż dom-działka - u rodzinki na wsi>

Szukam..wertuję...
Zastanawiam się na jakie biuro podróży zwracać uwagę? Nie chciałabym żeby mnie wyrolowano < dużo słyszałam o jakiś nie miłych przygodach>

A może lepiej jest coś zorganizować na własną rękę???

Nie jesteśmy baaaardzo przy kasie.. mąż tylko pracuje.. więc chcemy jechać na 7 dni max. Bez dzieci. Chyba najlepiej we wrześniu....

Polecacie coś konkretnego?
Nie jestem szczególnie nastawiona na jakiś kraj...więc wsyzstkie opcje będą dobre ;)

Z góry dzięki za pomoc ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

AjLof ... polskich biur podrozy jest duzo dosyc dobrych ...
ja korzystam czesto z niemieckich ( prowadzonych przez Polakow) ... bo juz kilka razy sprawdzalam ale ... ceny maja o wiele nizsze niz nasze polskie biura.
Z tym ze trzeba doliczyc sobie dojazd do Niemiec.
Co i tak sie oplaca.

['][']

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Przede wszystkim trzeba być świadomym że dobry standard kosztuje, nie ma nic za darmo. Szukać ofert znanych biur podróży, renomowanych, a nie takich które dopiero powstały typu "Marzyciel" itp nazwy, potem zdarzają się "cuda" :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Najkorzystniej cenowo wypada w tym roku Egipt, Tunezja, Bułgaria...natomiast tam gdzie rządzi EURO ceny są wyższe- Grecja, Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie...
Jeśli chodzi o Egipt czy Tunezję polecam w opcji all inclusive, jeśli Bułgaria to może być bez wyżywienie lub z samymi śniadaniami lub śniadania+ obiadokolacje..
Lepiej też wybrać się na urlop pod koniec września (w Egipcie i Tunezji są nadal upały) a ceny będą ciut niższe :)
Określ najpierw kierunek, odpowiedź sobie na pytanie: jak bardzo ważny jest dla Was standard hotelu, czy chcecie wypoczywać przy hotelowy basenie, na plaży czy może korzystać z wycieczek fakultatywnych i zwiedzać :)
Jeśli będziesz miała pytania to służę pomocą :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Polecam biuro podróży Exim Tours. Korzystałam z ich usług kilkakrotnie i nigdy nie wróciłam niezadowolona. Szczególnie mogę polecić hotel Jinene Resort w Tunezji. 4*, na który zdecydowanie zasługuje. Koszt to ok. 3 200 - 3 600 zł. W zależności od tego kiedy i oczywiście jaki rok, bo ceny ulegają zmianom.

edit.

Podałam cenę za dwa tygodnie odpoczynku :) Nie orientuję się jaka jest cena za tydzień.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Itaka również jest dobrym biurem podróży. Oprócz tego mają dużą różnorodność wczasów i wycieczek i ciągle jakieś nowe kierunki umieszczają na stronie. Kolejnym plusem są liczne rabaty i oferty promocyjne, takie jak na przykład hity tygodnia.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

naciulatko pisze:
Polecam biuro podróży Exim Tours. Korzystałam z ich usług kilkakrotnie i nigdy nie wróciłam niezadowolona. Szczególnie mogę polecić hotel Jinene Resort w Tunezji. 4*, na który zdecydowanie zasługuje. Koszt to ok. 3 200 - 3 600 zł. W zależności od tego kiedy i oczywiście jaki rok, bo ceny ulegają zmianom.

edit.

Podałam cenę za dwa tygodnie odpoczynku :) Nie orientuję się jaka jest cena za tydzień.

A ja nie polecam właśnie Eximu, bo nie sprawdziło się w sytuacji kryzysowej. Samolot się zepsuł i czatowaliśmy 1,5 dnia w hotelu w Krakowie. Od biura nie mieliśmy żadnej informacji i opieki. Gdybyśmy sami do niech co jakiś czas nie dzwonili, to byśmy nie wiedzieli kompletnie nic. Sądzę, że jakość biura poznać można właśnie w takich przypadkach, a nie wtedy gdy wszystko odbywa się bez tego typu niespodzianek. Ja już z nimi nie polecę. Dodam tylko, że byłam z nimi w Egipcie kilka tygodni temu. Egipt, to dla mnie miejsce na raz. Zobaczyć piramidy i już nigdy więcej tam nie pojechać :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja nie tak dawno wrocilam z wycieczki do Egiptu Hurghada w ofercie last minute.
Biuro podrozy, z którym wyruszyłam bylo neckerman. To nie pierwszy raz - i znowu nie było zarzutów. Nie było jakiś falszywych odległości od morza czy braku basenu. Wszystko jak należy i opieka rezydentki na najwyższym poziomie. Pogoda rownie dopisywała - ach rozmarzyłam sie - do nastepnych wakacji :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja polecam biuro Exim Tours- byłam z nimi w Egipcie- w Hurgadzie- wszystko bez problemów, sprawnie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jesli chodzi o podroze autokarowe po Europie to polecam ....- jezdze z tym biurem od kilku lat i jak narazie nie moge powiedziec zlego slowa. Wycieczki zgodnie z tym co napisane w ofercie, cenowo przyzwoicie i na plus mozna tez zapisac autokary - jezdza nowymi (kilkuletnimi) autokarami a nie jakimis starymi po remoncie (co moim zdaniem przy dluzszych podrozach ma znaczenie)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tygrysekkm pisze:
Przede wszystkim trzeba być świadomym że dobry standard kosztuje, nie ma nic za darmo. Szukać ofert znanych biur podróży, renomowanych, a nie takich które dopiero powstały typu "Marzyciel" itp nazwy, potem zdarzają się "cuda" :wink:

zgadzam się z tym jak najbarziej - cudów nie ma.. ale moja mama zastanawia się nad tą ofertą <link> Maranellka .... Jak na wycieczkę do tak kluczowych miejsc jak Cannes, Wenecja i Paryż to cena 1100 parę złotych to kusząca propozycja... i chyba się nie ma co zastanawaić, bo czego chcieć więcej... autokary bezpieczne i luksosowe, mieszkanie w apartametach, no i mamie spodobają się zabytki, ktore by zobaczyła - zawsze marzyła żeby je zobaczyć... może jednak nie cuda, ale miłe niespodzianki się zdarzają.. :) tylko trzeba troszke poszperać w interecie ;p

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

eva.biedrona87 pisze:
tygrysekkm pisze:

zgadzam się z tym jak najbarziej - cudów nie ma.. ale moja mama zastanawia się nad tą ofertą <link> Maranellka .... Jak na wycieczkę do tak kluczowych miejsc jak Cannes, Wenecja i Paryż to cena 1100 parę złotych to kusząca propozycja... i chyba się nie ma co zastanawaić, bo czego chcieć więcej... autokary bezpieczne i luksosowe, mieszkanie w apartametach, no i mamie spodobają się zabytki, ktore by zobaczyła - zawsze marzyła żeby je zobaczyć... może jednak nie cuda, ale miłe niespodzianki się zdarzają.. :) tylko trzeba troszke poszperać w interecie ;p

Hej eva,biedrona! ja na miejscu twojej mamy bym sie nie zastanawiała !! tylko jechała :) na prawde biuro ok, nie mozna im nic zarzucic - wiem bo sama korzystałam z usług. Mama na pewno bedzie zadowolona z komfortowej jazdy ( moja np. panicznie boi sie latania, twierdzi ze jej serce wali itp. ;)

Pozdrawiam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nie mam jak jedną firmę polecają akurat 3 nowe użytkowniczki :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Rowniez uwazam ze to reklama dlatego link wykasowany :evil:

['][']

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja byłam dwa lata temu w Maroku z Selectour i byłam bardzo zadowolona z warunków i opieki jaka nam zapewnili. Ale Selectoura już nie ma więc…

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja 2 razy byłam z Triadą, mimo że ma sporo negatywnych opinii wszystko było ok. , moi rodzice byli z nimi 3 razy, i w tym roku lecą 4 raz
w zeszłym roku byliśmy z Itaką, ze względu na to że Triada nie miała regionu do którego chcieliśmy się udać, no i z Itaki byliśmy równie zadowoleni jak z Triady

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

Travel tain, Neckerman, Sun Fun, Oazis Tours, Viva Club, latałam ze wszystkich i nie było żadnych negatywnych niespodzianek ;)

Alah allah ya baba wa slam alik ya baba

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja miałam do czynienia już z różnymi biurami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi, ale jak dotąd najlepiej wspominam chyba wczasy organizowane przez Itakę. Przynajmniej jeśli chodzi o stosunek względnie korzystnych cen i zadowalającej jakości za te ceny (zagraniczne biura, wiadomo, może czasem mają lepszy standard, ale są o wiele droższe). No, w każdym razie w tym roku również lecimy z Itaki - na tydzień do Turcji za niecałe 1800 zł/os.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja mogę Ci szczerze polecić biuro <reklama>. Moje dzieciaki jeżdżą z nimi na obozy już od 2 lat i zawsze wszystko jest jak należy - odpowiedzialni opiekunowie i ratownicy, dobre hotele i super zorganizowany czas. Widziałam, że mają też inne wyjazdy, nie tylko obozy młodzieżowe. Zajrzyj na ich stronę, może coś Ci wpadnie w oko ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

modelina tez się zastanawiam nad Itaką, widzę ze ty z niej korzystasz i jesteś zadowolona. Ale było to prawie rok temu... I jak jechałaś do tej Turcji?? też chcialam się do niej wybrac.. zdaj relacje
:D

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Forum ciąża

» Forum ogólne » Turystyka i rekreacja

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]