Dzisiaj jest wt sie 11, 2020 10:07 am

Forum ciąża

» Forum ogólne » Turystyka i rekreacja

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja polecę Ci Ustronie Morskie...koło Kołobrzegu....piękna niewielka miejscowość...zawsze tam jeżdżę.....i miejsca są....jak zechcesz to podam Ci numer telefonu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

my byliśmy miesiąc temu we Władysławowie .. fajnie bo blisko do Helu :)
ale w naszym pensjonacie byly osoby z dziecmi bardzo fajny pensjonat i nie drogi , dobre dojscie do morza :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Też polecam Karwię. Byliśmy w tym roku z mężem i bylo cudownie. Pojechaliśmy rodzinnie a mianowicie 6 dorosłych osób i małe dziecko. Plaża szeroka woda czysta , turystów było trochę bo pogoda była ładna. Akurat udalo nam się trafić w ten jeden upalny tydzień lipca. To samo muszę powiedzieć u Ustroniach Morskich. W Pucku mi się nie podobało bo to nie było otwarte morze i czułam się jakbym nad jezioro pojechała.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

BYLIŚMY WKOŃCU W JASTARNI, POLECAM W 100%, DLA RODZIN Z DZIECKIEM, MIEJSCE IDEALNE, ZERO GŁOŚNYCH KLUBÓW, NIEPRZYJEMNEGO TOWARZYSTWA, ZA TO PRZYJEMNE ULICZKI, DWIE PLAŻE Z PIĘKNYM, ZŁOTYM PIASKIEM!(DRUGA OD ZATOKI PUCKIEJ), MOLO, TRASY ROWEROWE, REJSY STATKAMI DO GDYNI, MOZNA CAŁY HEL ZWIEDZIĆ, A STAMTĄD NP. POPŁYNĄĆ DO GDAŃSKA I SOPOTU...
REWELKA PO PROSTU:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

marerka no tak też byliśmy tam w pobliżu . rewelacyjne miejsce no i te wszystkie atrakcje :) super

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

my byliśmy w Karwińskich błotach II (niedaleko jastrzębiej góry), bardzo cicho idealnie dla dzieci, plaża piękna, ogromna polecam w stu procentach

Obrazek
Shot with COOLPIX L3 at 2007-08-12

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

My byliśmy w Ustroniu Morskim!!Śliczna mała miejscowość!!ŁAdna plaża ,spokój!!!Pokoje mielismy rewelacyjne ,właścicielka nawet wanienke do kąpania miała i suszarke na pranie wystawiła!!Oprócz tego mikrofalówka i lodówka do dyspozycji!!!Było cudownie!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ppiasek podobał sie najbardziej

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mam pytanko do mam często jeżdżących bądź mieszkających nad morzem.Chcemy na około 2 tyg pojechać z kuzynką nad morze, najlepiej do jakiegoś domku letniskowego(takiego drewnianego). Domek musiałby mieć dwie sypialnie no nie być zbyt daleko od morza.Fajnie byłoby gdyby niedaleko były jakieś atrakcje dla dzieci jakieś fajne miejsca do zwiedzenia etc.No i najważniejsze kryterium.Musi być tanio..Nie bardzo mnie stać żeby za osobę zapłacić 50 zł plus drugie 50 za oboje dzieci na dobę :?
Polecicie coś?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

polecam stegne- domki krakus I i Krakus II, wpiszesz w wyszkuiwarce i sie pojawi ich stronka, poza tym http://www.mewa.mierzeja.pl/ tez tanio

uczeń - synek 2009 :)

aniołeczek Marysieńka 2008.... (*)

a dla tej co nie jest użytkownikiem forum, a interesuje się moim udziałem/życiem na forum środkowy palec

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja polecam Ostrowo- piękna plaża, nie ma takich tłumów, ceny jeszcze niezbyt wysokie. Tylko kawałek trzeba dojść do plaży.
Obok jest także Karwia- plaża piękna, przy samym morzu tylko tam już dużo więcej ludzi.
Oczywiście dalej jadąc Karwieńskie Błota także. Tylko to już malutka miejscowość.

Władysławowo fajne, ale tam bym chyba mieszkać nie chciała. Co innego jechać tam pospacerować :wink:
Jastrzębia Góra- plaża mnie odstrasza bo mała i trzeba mieć niezłą kondycję, żeby pokonać te kilkaset schodów :roll:
Jastarnia- bardzo ładnie tam jest teraz :)
Pobierowo- dużo miejsca do spacerów i plaża też fajna.

Jeszcze mam kilka innych w pamięci, ale nie będę zaśmiecać.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jurata- jest pięknie, nie ma tłumów, super plaża, ale dość drogo
Ostrowo- z dziećmi super, piękne duże piaszczyste plaże.
Odradzam Jastrzębia Górę(małe kamieniste plaże, problemowe dojścia na plażę jeśli posiada się małe dziecko, na plaży brudno i pełno drutów z umocnień wydm)
Władysławowo- głośno i tłoczno.

Offline Wyświetl profil  

Bardzo przyjemnym miastem jest Kołobrzeg. Może i jest tam trochę ludzi, ale najważniejsze jest to, że miasto ma w sobie to coś, taki specyficzny klimat wakacyjny, ale może to tylko ja je tak odbieram. No i urok większego miasta jest taki, że w razie czego jak będzie potrzebne coś dla dziecka, to będzie można to dostać, a w malutkich miejscowościach to już różnie bywa. Zresztą zobacz sobie ceny i sprawdź czy Ci odpowiadają, bo to też jest ważne: http://www.enocowanie.net/noclegi,kolobrzeg.html

Offline Wyświetl profil  

W zasadzie każda miejcowość ma swoje plusy i minusy...
Ja chciałabym zwrocic uwagę na piasek... Szczerze mówiąc w Karwi, Kawrwiańskich błotach, Jastrzębiej Górze, Dębkach, Łebie plaże mają drobny i miękki w dotyku, sypki piasek. Inaczej sprwa wygląda w Sopocie. Moim zdaniem piasek jest tam bardziej gruboziarnisty i szorstki.

W Karwiańskich Błotach ciężko samochodem podjechać pod plażę (z asfaltu zjeżdża się w drogi gruntowe, czesto wyboiste lub zgodnie z nazwą błotniste).

W Jastrzębiej Górze plaża jest wąska, co za tym idzie jest większe zagęszczenie ludzi na metr kwadratowy, za to jest ładny klif:)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja także byłam w tym roku w Kołobrzegu i bardzo sobie zachwalam. Wiele fajnych miejsc do których można miło spędzić czas ze swoim dzieckiem. Polecam wszystkim :)

Offline Wyświetl profil  

Polecam Międzyzdroje i Władysławowo :)

Offline Wyświetl profil  

z takim małym dzieckiem najważniejszy jest spokój, według mnie najlepsze są Chałupy - kiedyś to było bardzo modne miejsce, teraz straciło popularność na rzecz Jastarni i Juraty, ale za to masz czystą plażę i niewielką liczbę osób

Offline Wyświetl profil  

Ja jednak wybieram takie miejscowości, w których byłoby sporo atrakcji dla dzieci. Moje maluchy są mają już po 5 oraz 7 lat i są bardzo aktywne tak więc w jednej z mniejszych miejscowości by się zanudziły. W zeszłym roku byliśmy w Świnoujściu i był to świetny wybór na taki wypad.
Bardzo dużo zabytków do zwiedzania. Fajne centrum, latarnia morska, w okolicy park liniowy oraz Fort Gerharda, na punkcie którego chłopaki i mąż dostali totalnego świra (ja trochę się tam nudziłam ale oni nie chcieli stamtąd wyjść przez praktycznie cały dzień ;).
Jeśli chcielibyście się tam wybrać na wakacje to zdecydowanie lepszą opcją będzie wynajęcie osobnego mieszkania niż hotelu. Hotele w tej miejscowości są bardzo drogie. A apartament można sobie wynająć w dobrej cenie <ciach!>

Offline Wyświetl profil  

Nasi przyjaciele jeżdżą co roku do Jastarni. Bardzo polecają jeżeli chodzi o atrakcje dla dzieci i klimat miejscowości (dużo rodzin z dziećmi). Pewnie i my w tym roku się wybierzemy.

Offline Wyświetl profil  

Krynica Morska, wiem że niby tłok, ale na obrzeżach i ceny dobre i na plaży jest miejsce :-)

Offline Wyświetl profil  

dla dzieci lepsze jest pobierowo ;)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Forum ciąża

» Forum ogólne » Turystyka i rekreacja

Strefa czasowa UTC [letni]