Dzisiaj jest ndz sie 19, 2018 11:02 pm

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Karmienie niemowląt i małych dzieci

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Która firma jest wg Ciebie najlepsza?
Avent 25%  25%  [ 4 ]
Canpol Babies 0%  0%  [ 0 ]
Dr Browns 13%  13%  [ 2 ]
Lovi 6%  6%  [ 1 ]
Medela 38%  38%  [ 6 ]
Nuk 6%  6%  [ 1 ]
Tommee Tippe 13%  13%  [ 2 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość

Witam :)

Pytanie kieruję do wszystkich mam :) Jeżeli podobny temat został założony, to przepraszam, ale nie znalazłam...

Wszystkie przyszłe mamy mają problem z wyborem butelek, laktatora itp. Może ten ranking okaże się pomocny.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wypróbowałam 3:
babyone ręczny- był slaby, ciągnął ale trzeba było dużo czasu, cierpliwości i poświecenia.
nuk elektryczny- beznadzieja totalna, nie ciągnął nic, odciąganie bolało.
madela ręczna- bardzo ok, bezbolesny, szybki, łatwy w użyciu. Polecam!
Butelka medali(od tego laktatora) też bardzo ok

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja wyprobowalam:

1) Avent reczny - totalna porażka.
2) Medela MiniElectric - rewelacja.
Do Medeli mam z 6 butelek malych. Mozna uzywac zwyklego smoczka przy karmieniu lub nakladki Calma ktora to niby działa na zasadzie piersi, ze poki dziecko nie pociagnie to nic nie poleci.. ale to dopiero przetestuje.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Drogie doświadczone mamy, zagłosujcie proszę w ankiecie :) Mam nadzieję, że liczba głosó trochę wzrośnie :)

Offline Wyświetl profil  

ja polecam elektryczny, dostałam od siostry i super się sprawdził (podobno wiedziała co kupuje :D) na szczęście nie musiała kilku próbować, co jest ok? łatwo ściąga pokarm,da się go regulować,łatwo się czyści,ściąganie pokarmu nie jest męczarnią ani bólem, chyba spełnia wszystkie oczekiwania dot latatora

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Z butelek to ja mam chicco step up. Butelka swietnie leży i jest przystosowana do wieku dziecka. Antykolkowy smoczek i wszystko trwale.

Offline Wyświetl profil  

nie miałam zbyt dużo pokarmu ale od czasu do czasu ściągałam go laktatorem. Dobrze ściągał pokarm i był dosyć tani.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja typuję spoza listy - laktator ręczny Chicco Natural Feeling oraz pasujące do niego butelki Chicco z linii wspierającej karmienie piersią (takie szerokie, ze skośnymi smoczkami dla noworodków i prostymi dla starszych dzieci).
Co do laktatora, mam porównanie z ręcznym Medeli, z którym się straszliwie męczyłam - jak dla mnie był niewygodny, połowa mleka wydostawała się z lejka a odciąganie trwało bardzo długo. W Chicco ogromnym plusem jest miękki lejek, który się dokładnie dopasowuje do ciała - nie przesuwa się w czasie odsysania i nic się nie wylewa bokiem. Generalnie szybko, sprawnie i bardzo delikatnie, mogłam odciągać nawet kiedy byłam na maksa pogryziona.

Offline Wyświetl profil  

Na pewno nie polecam takich "bez marki". Miałam pierwszy, pożyczony - jakiś tani i "no name" :/ Nic nie odciągał (30ml po męczarniach) i odpuściłam odciąganie mleczka, dawałam małej mm, gdy musiałam wyjść.
Przy drugiej córce już zorientowałam się w temacie. Wybrałam laktator ręczny Chicco NaturalFeeling i jestem cały czas z niego zadowolona :) Odciąga ładnie, jest delikatny, mleko płynie stałym strumieniem, więc brodawki nie są podrażnione i "ciągnięte". Ja polecam :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Karmienie niemowląt i małych dzieci

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]