Dzisiaj jest sob lip 11, 2020 1:39 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Karmienie niemowląt i małych dzieci

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Jakie mleko podawałaś?
Bebiko 19%  19%  [ 74 ]
Bebilon 34%  34%  [ 133 ]
Nan 34%  34%  [ 135 ]
Hipp 4%  4%  [ 14 ]
Inne 10%  10%  [ 41 ]
Liczba głosów : 397
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

hej- moja Mała jakos od kilku dni nie chce butelki ( dokarmiam ją) tylko woli cyca. Juz od 4 tygodnia stosowałam Nan 1. Pila je bez przeszkód, az do ostatniej niedzieli. Zmienilam butlę z nuka na lovi, i raz pije raz nie. Ale dzis np soczek wypila z Nuka (osobna buteleczka do soczków , herbatetk) bez problemu. I tak mysle ze moze jej mleko cos sie juz niepodobac. Nan w smaku jest paskudny, jakbym Zelazko jadła, a z piersi mam mleko słodkie tak wiec .... a czy muszę skonsultowac sie z pediatra koniecznie w zwiasku ze zmiana mleka. Bo jak zdecydowałam o dokarmianiu to nie konsultowałam sie i pediatra nic nie powiedział. I na jakie przejsc na Bebiko czy Bebilon. :hm: Moze ona woli słodsze mleko?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Każdą zmiane przy tak małym dziecku należy konsultować z lekarzem. To, że akurat dziś nie wypiło nie znaczy, że jutro nie wypije. Może ma gorszy dzień. A może zamiast przejść na inne mleko to spróbuj jeszcze raz z piersi podać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no a myslisz ze glodze ją ;), przeciez dwie piersi wycycka do ostatniej kropli i jest głodne dalej, a piers nie napelni mi sie w 15 minut co nie wiadomo jakich pojemnosci. Moja córka ma OGROMNY apetyt!
U mnie piers jest dawana pare razy na dzien i w nocy ( bo jak bymw nocy dawała mleko modyf. to by wazyla jeszcze wiecej niz wazy)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

karmila moze jej nie odpowiada butelka....?moj tez soczek pije z kazdej jaka dam a mleko tylko z Tomme tippee....z innej nie wypije...

Bebico jest słodsze niz NAN.... :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

widze ze w ankiecie przewaza mleko NAn, sama go uzywam a dlatego chyba tylko bo w szpitalu takie podawali :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

u nas podawali Bebico....i teraz na nie przeszlismy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam serdecznie,
My stosujemy Bebilon Comfort 1 (karmienie mieszane), ostatnio byłam u pediatry i zapytałam od kiedy mogę podawać mleko następne tzn 2. Ku mojemu zaskoczeniu powiedziała, że do 6mc mam podawać Bebilon 1. Zdziwiłam sie ponieważ mleko następne jest po 4 mc...
Mam pytanie, kiedy wprowadziłyście swoim dzidzulkom mleko następne?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no wlasnie ja juz sama niewiem jak to jest, Ja uzywam mleka Nan, na 1 pisze ze mleko poczatkowe, zas na 2 ze po 6 miesiacu, a we wszystkich broszurkach i probkach jakie dostalam pisze ze mleko Nan 2 jest po 4 miesiacu, wiec czego mam tu sluchac? jak narazie podaje dalek 1

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

aneta8702 ja podawałam na 2 po 4 miesiącu, bo tak nawet pisali na puszkach, teraz jest na nich napisane, że po 6 tym miesiącu....zmienili to niedawno.....
chyba więc bym podawała dwójkę po 6 miesiącu na Twoim miejscu

Mój Synek na początku przez pierwszy miesiąc pił bebiko rtf, później od 2 miesiąca do 11 nan ha, a obecnie bebilon 3 junior.....z tego co widzę ten bebilon jest najlepszy przynajmniej dla Kacperka.......
Z nana zrezygnowaliśmy po aferze z melaminą......
Ale patrząc na ilości jakie zjada bebilonu i piękne kupki jakie po nim robi to mleko jest dla Nas rewelacyjne.....
Szkoda, że od początku nie podawałam Niuńkowi Bebilonu, tylko to Nan....
Więc dla Nas BEBILON jest SUUUUPER....bebiko też moze być ale jest bardzo słodkie, i Młody miał problemy z kupką

Pozdrówka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

uwazasz ze nan nie jest za dobre?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Każde dziecko inaczej reaguje na dane mleko, u Nas po nanie Kacper miał kolki, kupki robił zielonkawe, i jadł go zdecydowanie mniej niż bebilonu.....po przejściu na bebilon pamiętam jak dziś, nana wypijał 140-180ml, oczywiście z kaszką, a bebilonu wypija 240-270ml.....
po bebilonie mamy, piękne brązowe kupki.....
mnie też przeraziła ta afera z melaminą w nestle w Chinach......
kiedyś w Polsce 4 lata temu w nan wykryto bakterie coli, pamiętam, że moja siostra podawała je synkowi, i nie mogła go nigdzie kupić bo na około miesiąc zostało wycofane ze sprzedaży.....

szczerze mówiąc, gdybym miała kiedyś drugie dziecko, podawałabym bebilon.....

ale każde dziecko reaguje na wszystko inaczej więc nie możesz sugerować się moją wypowiedzią....

pozdrówka

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

przerazilas mnie tymi bakteriami Coli, bo o tej aferze teraz to slyszalam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

widzisz odnośnie nestle to nie pojedyńczy przypadek, że teraz wpakowali melamine akurat...po co???? dla zagęszczenia i oszczędności produkcji między innymi....

wcześniej coli w Polsce napewno nie celowo, ale jednak były....

ja wiedziałam o coli, ale podawałam Synkowi Nestle bo stwierdziłam, że każdemu producentowi mogło się to przydarzyć.....a ich produkty uważałam za naprawdę dobre...ale jeżeli firma wywija kolejny numer w moich oczach traci zaufanie....

obecnie nie kupuję nic nestle, mleka, kaszek, ciasteczek, jogurcików, nescaffe, nesquicka, kitkatów, princess, oraz winiary - gdyż obecnie to nestle i gerbera i bobo fruta- bo chyba też już dołączyli do koncernu nestle......

Ja osobiście za Nestle dziękuję

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

chyba bede musiala przemyslec to Nestle, zupki i kaszki nie kupuje Nestle napewno tylko to mleko

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Może poradź się pediatry.....
ale jak Twoja córcia pije zwykłe Nestle....nie żadno nestle ha itp... to myślę, iż mogłabyś spróbować małej podać Bebilon.....
bo po bebiko mogą być problemy z kupką - jest bardzo słodkie...U nas był ból brzuszka, i problemy z kupką......
Na spokojnie Anetka.....przemyśl, doradź się ewentualnie pediatry i zmień, po co się niepokoić....
Uważam, że w tym naszym nestle i tak nic nie ma....ale jestem już taka panika....
zresztą mamy taki wybór mlek na rynku, że nie muszą dzieci pić wyłącznie nestle....
Ja zmieniłam dla swojego spokoju....bo jakby Kacpra zabolał brzuch, albo miał temperaturkę....to bym zaraz się tego w mleku doszukiwała

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja na razie daje synkowi Bebilon, w szpitalu dawali Bebiko, ale słyszałam od koleżanki, że Bebilon jest najlepszy...
Teraz myslę o zmianie bo małemu ciężko idzie robienie kupek choć to nie musi być wina mleka oczywiście...
Najpierw pogadam z położną i pediatrą :)
Prawdą jest że Bebilon jest droższy od Nan i Bebiko... Może akurat któreś z tych tańszych małemu posmakuje...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny ja podaje mojej malej Nan1, po wypiciu na butelce zostaje osad jakby po kaszce,dlaczego :?: Czy u Was tez tak jest :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Anusia, nie wiem jak w zwykłym nanie, ale w nan ha był taki osad: to skrobia ziemniaczana...zobacz w składzie może w nan 1 też jest...
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziekuje za odpowiedz juz sie martwilam ze kupuje jakies felerne mleczko :lol: Jak kupie nowe opakowanie to spojrze na sklad...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mój mały pije nan po bebiku wymiotował. Zastanawiam się czemu. Czy ktoś z Was miał taki przypadek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Karmienie niemowląt i małych dzieci

Strefa czasowa UTC [letni]