Dzisiaj jest czw paź 17, 2019 6:36 am

Forum ciąża

» Forum ogólne » Psychologia

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Bo często nie wiedzą co tracą nie doceniając was ... gdyby to robili wasze samopoczucie było by o wiele lepsze i byłybyście milsze dla nich :)

Ogólnie po tych moich kilku związkach i ostatnim najważniejszym, wiem co znaczy stracić i nie doceniać partnerki.

Znając życie jeszcze sobie poczekam na partnerkę i jeszcze dłużej na bobaska.

A co do oparcia ... to już nim jestem dla koleżanek i przyjaciółek ... tylko że jeżeli mi się jakaś podoba i się z nią zaprzyjaźnię to później ona mnie traktuje jak brata, przyjaciela i nie chce ryzykować naszej przyjaźni ;/

Tym optymistycznym wywodem narazie kończę mą wypowiedz, gdyż za bardzo się uzewnętrzniam.

Pozdrawiam Słonecznie i uśmiechajcie się więcej - to naprawdę pomaga :))
Przemek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Miło, że jakiś mężczyzna pisze takie rzeczy :)
Już myślałam, że tylko kobiety mają tego typu odczucia a tu prosze!
Więc przemku nie bój nic. nie wszystkie szukają tylko przyjaciela.. :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ewelkas,
to aż strach się nie bać :(
Miło jest to słyszeć ... ale za często to słyszę a za mało dowodów mam na te słowa :(

więc póki co się boję ;)

Udanej niedzieli dziołszki życzę :)

Pozdrawiam jak zawsze Słonecznie
Przemek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cytuj:
No to teraz odpisze facet:)
Droga koleżanko, jesteś w moim wieku. Czego oczekiwałaś po młodym mężu? Młodzi ojcowie częstko tak się zachowują. Na dodatek, jeśli wpadliscie (a wydaje mi się, ze tak właśnie jest), to nie masz co liczyć na miłość do krwi.
Zboj ale z ciebie zboj okropny :twisted:

Cytuj:
Bo często nie wiedzą co tracą nie doceniając was ... gdyby to robili wasze samopoczucie było by o wiele lepsze i byłybyście milsze dla nich

Cytuj:
A co do oparcia ... to już nim jestem dla koleżanek i przyjaciółek ... tylko że jeżeli mi się jakaś podoba i się z nią zaprzyjaźnię to później ona mnie traktuje jak brata, przyjaciela i nie chce ryzykować naszej przyjaźni ;/

Cytuj:
Tym optymistycznym wywodem narazie kończę mą wypowiedz, gdyż za bardzo się uzewnętrzniam.

hmmm...powiadasz ze jestes wolny? :pipi:
uzewnetrzniaj sie przemek...milo sie czyta twoje wnetrznosci :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Lila,

tylko na jaki temat się uzewnętrzniać ?
mam narzekać na to że większość dziewczyn to "blachary" i nie zawsze się liczy dla nich to co ma facet w środku, a liczy się to czym materialnym dysponuje (nie mam na myśli wyposażenia jakim obdarza nas natura ;-) ).

Cytuj:
Lila
hmmm...powiadasz ze jestes wolny? Obrazek

jak mam to rozumieć ;>

Pozdrawiam
Przemek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cytuj:
tylko na jaki temat się uzewnętrzniać ?
mam narzekać na to że większość dziewczyn to "blachary" i nie zawsze się liczy dla nich to co ma facet w środku

hmmm...to zacznij zerkac na kobiety a nie dziewczyny...kobieta w miare dojrzala emocjonalnie i gotowa do stworzenia stabilnego zwiazku napewno nie bedzie zwracac uwagi na to ile kasy masz na koncie...chociaz jak nie masz nic to tez niedobrze...jezeli pracujesz...jestes niezalezny..kochasz dzieci i marzysz o cieplym domu to jestes idealnym mezczyzna z ktorym taka kobieta mogla by sie zwiazac... :)
wszystko zalezy od tego jakie ma sie priorytety

oczywiscie pisze o wiekszosci kobiet..nie sa takie jak myslisz...moze zle lokujesz uczucia? :wink:

a jaka kobieta mogla by spelnic twoje oczekiwania? :lol:

Cytuj:
jak mam to rozumieć ;>
hahaha..myslalam ze tego nie zauwazysz... mozesz rozumiec jak chcesz...ale to jakby potwierdzenie tego co napisalam wyzej ...z takimi pogladami wzbudzisz zainteresowanie wiekszosci kobiet :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czy lokuję źle uczucia ... kiedyś może z perspektywy czasu ocenię swoje postępowanie. a może to moje "złe" lokowanie jest przez to że potrzebuję czułości i miłości i zbyt szybko się angażuję, źle odczytuję sygnały kobiet.

Cytuj:
a jaka kobieta mogla by spelnic twoje oczekiwania? Laughing

sam dokładnie nie wiem ... żeby kochała, żeby miała temperament, była zdecydowana . . . a z resztą, nie ma co opisywać - to na ogół samo w trakcie bycia ze sobą wychodzi.
Ważne żeby po obu stronach "barykady" były dobre chęci ;)

ale niestety ... jestem typowym facetem i zwracam uwagę na wygląd - to tak na koniec, żeby nie było że jestem ideałem ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cytuj:
ale niestety ... jestem typowym facetem i zwracam uwagę na wygląd - to tak na koniec, żeby nie było że jestem ideałem
heh...wyglad wygladem...zalezy jak bardzo zwracasz na to uwage... :lol:

jezeli interesuje cie tylko uroda to tylko urode dostajesz... :wink:

Cytuj:
przez to że potrzebuję czułości i miłości i zbyt szybko się angażuję, źle odczytuję sygnały kobiet.
kazdy tego potrzebuje...ale predzej zgodze sie z tym ze zbyt szybko sie angazujesz i potem o zawod nietrudno... nie szukaj...obserwuj tylko a sama na ciebie trafi :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Oczekująca na dziecko pisze:
| (...)
A tak wogole w temacie, to myślę, że może byc inaczej... Nie teraz jestem specjalnie zadbana, mam nadwagę, posiekany brzuch, nie maluję się codziennie. jak po macierzyńskim wróciłam do pracy to było jeszcze gorzej, cały ciężar opieki nad dzieckiem ja ponosiłam, dojazdy do pracy, dowożenie dziecka do niani, karmienie piersią, odciaganie, prowadzenie domu - na pewno nie byłam młoda seksi mamusią w szpileczkach i sukieneczce a jednak dla A. byłam najładniejsza. Nigdy nie dał mi odczuc, że cos jest nie tak. Żadnych numerów pt oglądanie się ostentacyjne na ulicy nie robił, złośliwych uwag też nie. To nie jest tak, że A. nie widzi rozstępów czy grubych nóg - bo widzi. Ale też chyba ma świadomość, że ja nie jestem i nigdy nie byłam śliczną niunią... Przez 15 miesięcy karmiłam naturalnie, chyba nie ma co wymagać, aby mój biust był w super kondycji... W tamtym czasie, kiedy było mi tak bardzo ciężko, jesli znalazłam wolna chwilę, to wolałam zrobić coś, co mnie pasjonuje, trening, kino, kurs popołudniowy, kurs internetowy... Zaniedbywałam pewnie trochę ciało ale dusza była zadowolona i to dla mnie było lepsze... Teraz jestem na L4, mam więcej czasu, więc i "stopień zadbania" :wink: poszedł w górę. A. kocha mnie jednakowo... Ale niejadnakowo daje mi to odczuć: wtedy, kiedy byłam najmniej zadbana, wiecznie spóźniona itd starał się jeszcze bardziej niż teraz - bo wtedy bardziej tego potrzebowałam... I wogole ten mój A. to nie żaden ideał, to zwyczajny, przeciętny facet z którym mamy wspólne priorytety :)

Oczekująca na dziecko szeroko się uśmiecham po przeczytaniu Twoich słów. I poczułam takie znajome ciepełko :sw:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej u mnie jest na odwrot :? moj spi w salonie a ja z dzieckiem.On juz warjuje a mi sie nic nie chce.Pozatym DZIEWCZYNY DAJCIE MI PARE KILO bo ja wrocilam do wagi sprzed ciazy(z 67 do 52)moj krzyczy ze za chuda jestem :evil: o dziwo ze nie mam roztepow :shock: .Ale jak on mowi ze jestem zachuda to zaczynam sie jego wstydzic i moze temu spimy tak daleko od siebie hmm.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

patka chetnie sie zamienie :D ja mam jakies 5kilo na plusie :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Takich mezczyzn jak Przemek jest chyba calkiem sporo tylko... albo zajeci albo nie w tym wieku albo po prostu brak szczescia, zeby ich spotkac.
A czasem spotkac sie to jeszcze tylko polowa drogi i nie ma gwarancji, dokad wiedzie ta druga.

przemek82 pisze:
mam narzekać na to że większość dziewczyn to "blachary" i nie zawsze się liczy dla nich to co ma facet w środku, a liczy się to czym materialnym dysponuje (nie mam na myśli wyposażenia jakim obdarza nas natura ;-) ).

Tak to jest, ze trudno wsrod milionow spotkac ta swoja druga polowe - ktora idealnie do nas pasuje i jeszcze nic jej od nas nie oderwie.
Czasem chyba i mezczyzni i kobiety maja wrazenie, ze trafiaja na wszystkie inne egzemplarze, tylko nie na te, ktore powinni.

A poza tym, mi tez jest smutno, przykro i czuje sie niechciana. A przy okazji trace nadzieje na dziecko i szczesliwa rodzine. Pomyslec, ze jeszcze pare miesiecy temu myslalam, ze los sie wreszcie do mnie usmiechnal... Za szybko sie cieszylam :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

smutneoczy a co sie stalo?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam :)
w końcu zawitałem na powrót do was moje drogie Panie :)
Widzę że jakoś temat przycichł :(

smutneoczy - trochę się różnimy. Bo ja nie wyznaję zasady że trzeba trafić na tą drugą idealna połówkę pasującą do nas.
najważniejsze jest by trafić na ten drugi kawałek "gliny" - który będzie chciał razem z nami formować garnek zwany wspólnym związkiem.
Jak dla mnie właśnie - związek to poznawanie się, dopasowywanie się, akceptowanie swoich wad i zalet.

Cytuj:
Takich mezczyzn jak Przemek jest chyba calkiem sporo tylko... albo zajeci albo nie w tym wieku albo po prostu brak szczescia, zeby ich spotkac.

no to masz szczęście - ja jestem chyba w tym najbardziej odpowiednim wieku, a i zajęty nie jestem :)

Pozdrawiam Ciepło Mamusie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cytuj:
Hej u mnie jest na odwrot moj spi w salonie a ja z dzieckiem.On juz warjuje a mi sie nic nie chce.Pozatym DZIEWCZYNY DAJCIE MI PARE KILO bo ja wrocilam do wagi sprzed ciazy(z 67 do 52)moj krzyczy ze za chuda jestem o dziwo ze nie mam roztepow .Ale jak on mowi ze jestem zachuda to zaczynam sie jego wstydzic i moze temu spimy tak daleko od siebie hmm
no straszny dylemat myslisz ze on spi w salonie bo ty jestes za chuda? :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

O widzę,że męzczyzna na forum i to w dodatku gadatliwy,bardzo ciekawe :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Forum ciąża

» Forum ogólne » Psychologia

Strefa czasowa UTC [letni]