Dzisiaj jest śr lis 14, 2018 6:18 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 869 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Następna
Autor Wiadomość

Hej
Widzisz i co jednak cc? Na kiedy masz termin? A reszta wszystko w porzadku? Szyjka cała? Dziecko wysoko?
No co do teścia to jesteś między młotem a kowadlem. Jak takie położenie to wal to. Cokolwoek zrobisz to zle no to nie przejmuj się. Dobrze, ze masz rodziców fajnych. A ile zostało jeszcze twoim rodzicom do emerytury?
Ej a tak w ogóle to twoje życie. On już swoje przeżył tk niech da innym pożyć.
Dobra tak w ogóle to właśnie skończyłam lozeczko ubierać i juz wszystko gotowe. Jeszcze m oddał ten wozek fo ba prawy zobaczymy. Jak się nie uda to kumpela chce sprzedać, wiec zobaczę. A jak u ciebie? Tez juz masz łóżko zrobione?
A jakie znasz opinie o tym laktator ze z medeli?

Obrazek
ukochany synuś mamusi i tatusia

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej Asiu widzisz jaka zakręcona wczoraj bylam ..... Krkaow mnie wymenczyl jak zawsze ... Termin na 8 października :):) młody ma juz 3400 g .... Zdrowy wody w normiebprzeplywy prawidłowe :) szyjka jak na ten czas ciąży skrocona ale w normie :) Pani doktor Aniol naprawde mam wielkie szczęście ze na nią trafiłam :):) ja kupiłam elektryczny medeli uzywke bo za 100 zl byl mini electric i przy ameli go miałam i bylam zadowolona później kupiłam tommy tippy tez elektryczny ale kuzynka mi go zepsula ...... No zaraz się zbieram i jadę do przedszkola i po chleb ale u nas mgla i tylko 2 stopnie na plusie ....

Offline Wyświetl profil  

Hej
Ja juz dawno załatwiona. Młody w przedszkolu. Kupiłam tylko bułki dziś. Zaraz sobie zrobię śniadanie.
Dziś w 0lanie jeszcze musze ciasto zrobić. Zupkę jarzynowa na obiad. Przejrzeć jeszcze musze te torby czy wszystko mam.
Kurcze tak mnie denerwuje ze ten remont tak powoli idzie. Jakbym była na chodzie to dawno by było Skończone. Wkurzam się tylko. A teraz z mala zaś nic nie zrobię bo jej nie zostawię a terminy gonią bardzo.
Bo co do tego laktator to kurde zgubiła mi się jedna część i nie mogę jej znaleźć. A bez niej jest nie do używania i chyba na szybko musze coś kupić. Do bani taki interes.
A ja dalej w sandałach chodzę. Na dworze jest rzesko, ale wiatru nie ma i nawet jest przyjemnie. Na weekend zapowiadają po 20 stopni.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ale części do laktatora kupisz na allegro albo w necie :) zwłaszcza do medeli jest dużo :) ja dzisiaj musze się do miasta wybrac po żel antybakteryjny do rąk i wode z dziubkiem do picia do szpitala i kirde lewatywę musze kupic .... Ale to na przyszły tydzień :):):):) ja dzisiaj bez zupy chyba ze botwinke zrobię szybko bo mam pomrożoną :) znowu kilonprania odkurzanie mycie czyli standard :)

Offline Wyświetl profil  

No tak ale ja mam ręczny i nie bylam fk końca zadowolona z niego. Może ten elektryczny lepszy. A in cicho chodzi czy nie?
A jak dzwoniłam ba szpital to nic nue mówili, żeby lewatywe przynieść. Kurde w życiu nue miałam lewatywy...
A ja na obiadek będę miała jarzynowa a chłopaki zur id wczoraj:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Każdy elektryczny buczy ale idzie sie przyzwyczaić :):):) mi kazali sobie zrobić :) lewatywę :) ja Ameli dam schab bo pieklam w poniedziałek i w lodowce jest takze ziemniaki i schab a ja noge z kury :) i botwinka ale glodna juz jestem :)

Offline Wyświetl profil  

No ale czekaj. Ty idziś z 8 i juz tego dnia będziesz mieć cięcie cy idziesz dzień przed cięciem do szpitala? Ja idę 5 ale cięcie dopiero 6. I pewnie dopiero w szpitalu jakaś lewatywe czy czopek, żeby na 6 było ok. Nie będę robić w domu 5, bo to bez sensu.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja idę dopiero 8 :) ale mnie mój wkur... Masakra dzwonie do niego i tak sobie gadamy ja do niego o wolnym ze będzie miała. On do mnie ze w poniedziałek pojedzie i wróci na weekend a ja się aż poryczalam ze złości tak mi się przykro zrobiło wydarlam sie na niego masakra co o. Sobbie kur.. Wyobraża ze ja ze szwami z noworodkiem będę Amele wozila do przedszkola palila w piecu nosz szlag mnie chcial trafić i odrazu do mnie ze panikę robię ze się drę ze weźmie wolne a ja do niego ze niech sie postawi na moim miejscu !!!! Chociaż RAZ !!!!! masakra jakiego mam nerwy ehhhh jak można być takim niemydlacym człowiekiem żeby żonę po cesarce zostawić masakra !!!!!

Offline Wyświetl profil  

A ja nadal nie śpię. Kurde jakas bezsennosc...
Powiem Ci ze ci faceci są nieraz całkowicie pozbawieni rozumu. .. No przegięcie takie zachowanie. Przecież kurcze są takie chwile w życiu ze nic się nue powinno liczyć oprócz rodziny. Przecież nie rodzisz codziennie. I to była wasza wspólna decyzja o dziecku. Niech on zmieni priorytety, bo nie można ciągle żyć jak kawaler. ..
Współczuję ci.
Ja to mówię mojemu m, że się martwię i mam mnóstwo pytań i trzeba jeszcze wiele rzeczy wyjaśnić o ustalić. .. a on nie ma czasu dla mnie. Najlepiej żebym zajęła die soba i nie myślała za wiele. Przy młodym jak tylko coś było nie tak to pogadal a teraz tak jakby życie normalnie się toczyło. Nawet jak się czuje źle to mi powie, że mam odpoczywać ale po dziecko trzeba iść czy do lekarza, czy na zakupy, bo tego nic nie zrobi. No i co mam myśleć? ? Nie mam z kim pogadać.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej ja juzbpo drugim śniadaniu Amela w przedszkolu u nas rano 1 ...... I zimno :) no mojemu musze przypomniec jak on miał wypadek i ranę na plecach jaki chodzil biedny miesiąc wolnego miała. Mi i będą cieli brzuch i nie będę miała wolnego nic a nic ..... Ehhh dzisiaj juz piatek Tobie zostalo kilka dnia a nam 6 :) idę zaraz pranie razy 2 :)

Offline Wyświetl profil  

Hej
No mnie trochę mnie zostało, ale im mniej tym bardziej żałuję, że już się kończy. Oczywiście super, że w końcu ja zobaczę i przytule, ale jednak chciałabym jeszcze się nacieszyć.
U nas tez rzesko. Ale zaczęli grzać, wiec teraz się wyleguje w domu przy kaloryferze w słoneczku i rozmyślam nad zyciem;)
Weź nie odliczaj, bo się stresuje. Kurde jeszcze musze te torby sprawdzić i dzisiaj tez jakieś dwie pralki puszcze. Wszystko niż w pokoju Posprzątałam to młody zaś wywalił zabawki, której znalazł przy przemeblowaniu . Poracha.
A dziś na obiadek pierogi ruskie chyba. Wczoraj ostatecznie nie chciało mi się jarzynowa robić, wiec tylko rosół zjedlismy.
Ale ciasto jeszcze upiekłam i fajne wyszło.
A wiesz, że jeszcze porządnego śniadania nie jadlam... idę coś zjeść.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja odliczam ze moc normlanie zjeść ....... Bo to co jest to przetrwalnik ..... A ja glodna chodzę caly dzień ..... Kupiłam w wczoraj hummus z ciecierzycy i jak jadlam z chlebem dla cukrzyków to cukier ok a jak z bułka to cho cho masakra :) ja juz 3 pralkę zapuściłam i czekam :) u nas na obiad botwinka i dla ameli naleśniki a dla mnie makaron z jabłkami :)
Od poniedzialku musze podciągnąć w domu :) bo kij wie jaki zastane jak wrócę :)

Offline Wyświetl profil  

Hej hej.
Właśnie die położyłam na chwilkę, bo trzeba jeszcze położyć młodego spać jak zje kolacje.
Dziś jechałam jeszcze oglądać meble do kuchni. W poniedziałek mają w końcu przyjść te kafelki robić. ...
M ostatecznie bierze urlop 2 tygodnie i jestem mu wdzięczna bo nie wiem jak bym to opanowala:)
A w końcu kiedy twój przyjeżdża i na ile zostaje?
A ja dziś chciałam pierogi na obiad ale ostatecznie są frytki a pierogi moze na jutro.
A jutro ma być ładna pogoda. Może jeszcze jakiś mały spacerek z młodym zobaczymy.
A no i jeszcze te pranie trzeba zrobić. I pościel przebrać.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej ja dzisiaj jadę do rodziców na weekend mloda ma smarki kurde i juz ja do przedszkola nie posle ...... A tak to pogoda pieeekna !!!!! Dzisiaj jslest piknik ekologiczny w Myślenicach a ze jest nie daleko to ja wezmę :) jak mi juz ciężko w poniedziałek musze się zapytać ile się czeka na badania jak długo to mysz w pon zrobić Glowa mnie chce cos bolec dobrze ze obiadu niebmusze robic :)

Offline Wyświetl profil  

1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Raz jeszcze zapraszam do wspólnego odliczania do porodu w temacie na forum, nie ma tam żadnej październikówki - musicie dziewczyny nadrobić ;)

viewtopic.php?f=9&t=29699&p=6303917#p6303917

brzuszki listopadówek '13: http://img594.imageshack.us/img594/9614/hb5z.jpg
Listopadowe dzieci 2013: http://i60.tinypic.com/2ymys00.jpg

Offline Wyświetl profil  

Ven-a witam wiesz u nas odliczanie trwa tutaj. Jesteśmy tylko dwie z października, wiec nie ma sie czym chwalić. Ja pojutrze ide do szpitala a mini_83 w środę i koniec odliczania:( Narazie stresa mam i nie myślę juz o niczym innym.

A u mnie dziś intensywny dzień. Rano sniadanko, potem na mieszkanie remontować. Pogruntowałam kuchnie i pokoj. Musiałam lecieć obiad zrobić a później do teściów na chwile pogadać. Ale zeszło mi ze dwie godziny u nich. Młody sie dzis wyszalal. Nawet na chwilę nie chciał siąść. Juz mam łeb jak sklep. Normalnie powywalam wszystkie zabawki z ja nawet nue wiem kiedy.
Pościel przebrania i wyprana. Teraz jeszcze jeden automat mi zostaje fo wyprania i święty spokój.
Na obiad dziś pierogi a na jutro jakieś mięso musze wyciągnąć, żeby sie rozmrozilo.
Jeszcze jutro musze dobie przygotować na git torby i dokumenty. A u bas jutro festyn. Nie wiem może się jeszcze skoczymy ba chwilkę zobaczyć. Ma być jeszcze fajna pogoda. A na weekend zapowiadają brzydko:(
Mnie też dziś łeb pękala i musiałam wziąć tabletkę.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej Asiu ja dalej u mamy jutro rano wrócę :) dobrze mi tu hahaha mloda cos katar ma i podziębiona jeszcze mi tego brakowało ....... Ja w czwartek z rana do szpitala :) jutro musze iść popytać o te badania kiedy będą wyniki .... Skurcze dalej mnie mecza ....... Ale jeszcze wytrzymam 3 dni :) jeju jakbym chciała już być po Ty juz po jutrze bedziesz tulila Mala Ksiezniczke :):):) a ja w czwartek :)
U nas dzisak goraaaco ponad 25 stopni :) ale z młodą siedzę bo nie wyrazna .....

Offline Wyświetl profil  

Hej
Ale jak s czwartek idziesz to będziesz miała ta cesarke w piątek?
No mam nadzieje, ze wszystko będzie ok i faktycznie we wtorek juz będzie po wszystkim i będę jako pierwsza.
No kurujemy dzieciaczka, bo potem będzie ciężko z chorobami. Mój też jakiś katarem ma,ale taki myślę fo opanowania.
Jeszcze wyprałam dziś i rozwiesilam. Nue zdążę juz schować, ale mam nadzieje, ze przez tydzień nue będzie to stać.
U nas tez pogoda fantastyczna. Byłam w spowiedzi i juz mi lzej.
Jeszcze dziś ostatnie zakupy dla chlopakow, żeby mieli co jeść.
Jeszcze musze sprawdzić torby czy wszystko jest i ciuchy na jutro.
Golenie jeszcze.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej Asiu ja idę w czwartek rano i w czwartek ciecie :) takze nie ede musiała w szpitalu leżeć :) mnie dzisiaj wszystko boli .... O 10 tata mnie zawiezie do siebie i jadę odrazu do laboratorium żeby się popytać o te badania hmm moze jednak troche wczesniej pojedziemy .....

Jabjuz małego stresa mam ehhhh ale co zrobić :):):) kurde jak to będzie :) ciekawe czy pójdę na ciecie odrazu czy będę musiała czekać bo zawsze moze być cos nieplanowanego ..... No nic damy rade tylezesmy wutrzymaly ze skurczami to i do czwartku dociągnę :):):):) ja czekam jutro na mmska :*:*:*:*

Offline Wyświetl profil  

Hej hej
Ja juz na oddziale. Krew, mocz, ktg I jescze na usg czekam.
Jeszcze dziś nic nie jadłam.
Narazie jeszcze daje rade. Na jutro ponoć dużo zabiegów jest i nie wiem ile będę czekać. Ja bym chciała isc pierwsza. Ty się. Masz.fajnie, że nie musisz leżeć na oddziale.
A m kiedy przjezdza?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 869 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]