Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 9:53 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

kati super gratulacje buziaki dla córeczki jak ma na imie?

zoka widzisz kobieto wszystko dobrze się ulozylo :D :D :D fajny porod :D

ja od dwóch dniu umieram bo cora mnie zarazila i jestem chora do tego zatoki i wszystkie miesnie mnie bola :( :( :( pije tylko lipe i poce się

Obrazek
Kacperek 4280g 60cm
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Zonaadama bardzo dziekuje :D a malutka bedzie miec na imie Kyla

Zoka super porod chyba lepszy jak moj, a jak sie teraz czujesz ?

Paulinka ja tam wole dziewczynki chyba podobnie jak ty balabym sie nowej pluci .

black dziekuje :D

Ja wyszlam juz we wtorek super expresowe tempo duzo dzieci sie urodzilo w tym dniu.Powoli dochodze do siebie
Malutka taka kruszyneczka 3245 51cm

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Halooooooo

Ale jestesmy zajete tymi maluszkami i reszta ze nie ma czasu nawet cos napisac hehe

Moj Duszek wlasnie zasnal a starszaki pojechaly z babcia do sklepu... i mam chwile ciszy...
Ogolnie to juz wrocilam do zdrowia przeziebienie przeszlo...
Kacperek nadal grzeczny pije z cycka i robi kupki -jajecznice :D
Codziennie mowie ze go odstawiam od cycka ale jest mi szkoda i tak przekladam z dnia na dzien,
mleko juz kupilam i raz nawet pij mm bo bylam u lekarza po zaswiadczenie na becikowe i mama musiala mu dac z butli ale wypil i nawet sie nie skrzywil ze to nie cyc... :P:

W czwartek bylismy na wazeniu przez 1,5 tyg przybral 300g polozna powiedziala ze ok a mi sie jakos tak malo wydawalo, ja mam humor jakis dziwny to pewnie jeszcze hormony .....

A co u was jak tam maluszki?

Obrazek
Kacperek 4280g 60cm
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Ja sobie remont wymyśliłam więc czasu totalnie brak ;) Ale powoli ogarniam chaos w domu, choć z młodym przy cycku łatwo nie jest...

My w czwartek byliśmy u lekarza i młody ważył 4400 więc kilogram przybrał przez 3 tygodnie. Podobno bardzo ładnie ;) Nie mam porównania bo starszych chłopców dokarmiałam mm

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

u nas hm... jak to określić,,, zapieprz. Dzieciaki dokazują, ale maluszek póki co grzeczny, cyc się unormował, budzimy się w dzień co 3h w nocy dwa razy-o dziwo. Może wie, że mam full roboty (bo M ucieka jak może) i daje mi się wyspać. A jak u Was?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Hej :)

Zoka-a u mnie kongo :wo: Młody je co godzinę a ja mam już serdecznie dość. Przytył kolejny kilogram i ma już prawie 5kg. Dziś była położna i mówiła, żeby nie dawać mu tak często, ciekawe w jaki sposób hehe.
Najgorsze, że on w nocy też tak je :twisted:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

paula po 2 tyg u mnie tez jest co godzine ;/ masakra jakas/......

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

chyba wątek nam padł :)
tak wam dzieciaczki dają czadu???
Jestescie tam w ogóle?
My padamy na twarz, ponad dwa tygodnie bez spania, daje w kość, na pomoc nie liczę, bo i tak jej mieć nie będę. Szkoda tylko, że zima idzie.... :(
i o 16 ciemnica

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Zoka moja malutka jest cudna wstaje 2 do 3 razy w nocy w przeciwienstwie do mojej mlodszej corci ona jest kochana, bo ona lubila wogole nie sypiac. Codziennie po kilka godzin lubi wisiec na rekach i.patrzec. Zmienilam.mleko bo ciagle glodna byla

Paulinka sporego chlopczyka musisz dzwigac

Piszcie dziewczyny jak maluszki

Obrazek
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Mi młody naprawdę daje do wiwatu ;) Pierwszy raz wiem co to noworodek w domu 8) Śpi tylko w foteliku samochodowym albo wózku :lol:
Ale przyczyna nie jest błaha, młody ma skazę białkową i paskudną permanentną biegunkę i swędzącą wysypkę. Jestem na diecie ale chyba nie potrafię w 100% wyeliminować białka mleka...Chciałabym przejść na preparat mlekozastępczy ale ograniczona pani dr nie chciała dać recepty, mamy się męczyć przy cycu, najbardziej to mi żal młodego, ja jakoś przeżyję te niedobory wapnia. Nasza lekarka niedługo wraca z urlopu i muszę się znowu przejść do przychodni.

Offline Wyświetl profil  

Hej :)

Żyjecie?? :) Co u Was? Przecież nie będę sama z sobą pisać :P:

U nas ok, oczy, gardła, brzuszki uleczone :)
Młody od przedwczoraj jest na Nutramigenie i jest o niebo lepiej, pomijam fakt, że bardzo mało je ale musi się przyzwyczaić do smaku brudnej szmaty :sciana:
A ja chyba bankruta strzelę, niby preparat refundowany a i tak 30 zł płacę za puszkę, która starcza na razie na 2-3 dni :bol: Ale grunt, że młody jest spokojniejszy :)
Waży już prawie 6kg i jest ogólnie zdrowy, fajnie się do nas uśmiecha pełną buźką i gaworzy słodko :) Ale pierwszy raz nie mogę się doczekać końca okresu wczesnoniemowlęcego ;) Już by mógł zacząć siedzieć i się bawić, bo niestety nie należy do śpiących w dzień i takich co się zadowolą rozglądaniem po otoczeniu :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

hej
paulina, u nas jest tak samo, mały mało śpi przez dzień chce się bawić, chodzić na rękach, kocha spacery, lubi też jak mu się czyta, no i uwielbia jeść :) po za tym jego uśmiech jest cudowny :D :D ..... na szczęście w nocy daje pospać mamy tylko pobudkę o 2/3 i potem już o 6 ... jedyne co to mu strasznie oczka ropieją i jak na razie nic nie pomada.... a i waży już pewnie z 5 kg (tydzien temu ważył 4750g)

ja czasem sobie nie radze ze wszystkim, Amelka była chora miałam dwójkę dzieci na głowie było ciężko jedno coś chciało i drugie też w tym samym czasie... teraz jak chodzi do przedszkola to jest luźniej

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 772 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]