Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 5:46 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 82, 83, 84, 85, 86
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

my po koszmarnej nocy :evil: Mateusz uznał o 1, że się wyspał, jak już nabrał ochoty na spanie, to dłuuuugo zasnąć nie mógł, bo go swędziała ta wysypka...nie wiem nawet o której w końcu padł, w pół do czwartej miałam już dość i kazałam mężowi go usypiać, mając już serdecznie w poważaniu fakt, że o 6 musi wstać do pracy :twisted:

byłam dziś u lekarki skontrolować tą wysypkę, zwiększyła nam dawkę leku, zobaczymy...niby jest lepiej, no ale żeby chociaż przestało go swędzieć tak :? Od razu zapytałam o szczepienie 4 dawką 5w1, ale tą mamy dopiero końcem stycznia, bo musi minąć rok od 3 dawki, a Mateusz ma pewne opóźnienia w szczepieniach ;)

pelina miłego dnia w pracy :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dobry.
KArina my też mamy opóźnienie w szczepieniach.
Została nam ostatnia dawka 6w1 i ta nieszczęsna szczepionka mmr....a tą chce przeciągnąć jak najdłużej.

U nas noc za to dziś super, jedynie przed 1 Igor obudził się i płakał, dałam mu pić wypił sporo, dałam ibufen bo widać dziąsełka opuchnięte, posmarowałam dodatkowo żelem i poszedł spać a o 6:35 obudził się i chciał mleko (dopiero całą noc nie jadł :mrgreen: ) zrobiłam i spaliśmy do 8:15 i nie muszę mówić ze jestem cudownie wyspana, aż mi dziwnie :P:

A co do mleka też przechodzimy na Bebiko bo widzę ze u mnie w biedronce nie ma hippa i musiałabym gonić do rossmana kawał drogi albo jechać do drugiego miasta, a tam mam pod nosem gdyby braklo.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Hejka,

My w ciągu 2 tyg ostatnich zaliczyliśmy całą trójką jelitówkę z mega wymiotami a teraz przeziębienie, Kubę katar trzyma już od tej jelitówki nieszczęsnej, gorączka, bidulek mały się męczy. Od tych wymiotów tak zaczęłam go brać do siebie w nocy, że teraz budzi sę cwaniak np o 1, bierze kołdrę swoją i przychodzi. Nie odnoszę go z powrotem bo o niebo lepiej śpi! A ja już nie mam sił na nocne wstawanie i przesiadywanie u niego w pokoju, a tak przebudza się, maca ręką czy leżę obok i odwaraca się na drugi bok ;)

Kuba już nie pije mm, zwykłe mleko krowie.

Troszkę odpoczęliśmy w Karpaczu,
poza tym ciężko mi z tym brzuchem się już robi, jest tak wielki jak z Kubą przed porodem ;)

Pozdrowionka!! :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Natalijka to się bidulko namęczyliście.
A Ty już 31tc matko jak to zleciało co?

Ja dziś byłam na glucie, zrobiła mi pani z lab badanie na cukier i insulinę, przy okazji nakapała mi na glukometr i wyniki nie są dobre....masakra...ale czułam że tak będzie...już od dziś jestem na metforminie a jutro będę znała wyniki lab i jeszcze insuliny...nie spodziewam się cudów.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Hej,

Kurczaczku, daj znac jak wyniki. A ty bierzesz teraz jakieś leki na cukrzycę po ciąży?

No właśnie, kiedy to zleciało... Zaraz koniec...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dobry.
Natalijka leków nie brałam bo cukier unormowany był, a musiałabym gdyby była taka potrzeba po insulinę ale nie trzeba było...chyba...bo miałam mierzyć cukier i zapominałam....troszkę moja wina bo i z jedzeniem pofolgowałam...no ale co zrobić, dieta, leki i ćwiczenia i będzie git.
Wyniki mam takie :
Cukier:
na czczo 91
po 1h 184 (norma do 140)
po 2h 169 (norma do 105)

Insulina:
na czczo 25,1 (norma do 24,9)
po 1h 147,2 (norma jw.)
po 2h 390,1 (norma jw.)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Hejka,

u was też śnieg prószy?

Kurczaczku, byłaś z tymi wynikami u lek?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

U nas śniegu jeszcze nie ma...
No i niech go jeszcze nie będzie.
Nie byłam jeszcze z wynikami, pojadę pod koniec miesiąca z wynikami z tarczycy, ale już leki biore :P:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 82, 83, 84, 85, 86

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]