Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 5:27 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 462, 463, 464, 465, 466, 467  Następna
Autor Wiadomość

Zuzka to tak jak moja szwagierka. Jakąś dziwną wysypkę non stop na skórze dostawała. Odstawiła całą chemię, próbowała różne maści i nic. Chodziła po kilku dermatologach i od jednej się dowiedziała, że się nie myje i to z brudu :shock:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Mephala u mnie wyszła sarkoidoza.Brałam sterydy gdzie po nich zniknęła mi wysypka.

No i dzisiaj rozpoczęcie zaliczone od jutra szkoła jak ten czas zaiwania. :arrow:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Zuzka mój maluszek raczkuje wstaje przy meblach próbuje się przy nich przesuwać ale nie siada jak go posadzisz to od razu pręży się by się wywrócić nie chce siedzieć :roll:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Domi mój nadal nic tylko dobrze przesuwa się na rączkach, siedzieć siedzi sam ale nie siada. Nie staje nie raczkuje nic nie robi. :cry:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

zuzka zacznie, chodzisz z nim na rehabilitacje ćwiczysz więcej nic nie możemy zrobić trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Domi rehabilitacje skończył w lipcu a kobiety nie kazały ćwiczyć co jedynie na podłogę odkładać. Neurolog kazała jedynie na czworakach go dawać , i robię ale skubaniec zaraz pupę daje na podłogę.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Zuzka dlaczego zakończyli rehabilitację jak jeszcze nie wyrównał do rówieśników?

My ćwiczymy rehabilitantka nie wie czemu nie siada bo wydaje się być silny zasuwa na czworaka wstaje zaczyna przesuwać się wzdłuż mebli i doszłyśmy do wniosku że nie siada bo nie ma czasu :lol:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

zuzka, to ćwicz z nim dalej w domu :)

Gabrysia wczoraj:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

domi bo stwierdzili, że miał blokadę na ramionach i jak puściła to niby sam zacznie, a że on z natury spokojny to stwierdzili, że dadzą czas.

A muszę się pochwalić dzisiaj sam młody podniósł pupe i sam zaczął kołysać się. :mrgreen:

milva zdjęcia robisz super kurcze piękne są. A córeczki swoją drogą :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

zuzka, no to chyba się znają - będzie ok :) i gratki postępów :D

jak byście byli w okolicy to zapraszam, porobię zdjęcia i wam :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

milva nie mów dwa razy :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

ej. od x miesiecy jak sprawdzam to mi rie nie wyswietla ze sa posty.. a wy se tu w najlepsze piszecie ?? :P

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

siasia ja tu zawsze zaglądam.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

hahaaaa :D no ja zuzka mam z tobą telepatyczne połącznie, dzisiaj se myślę - ej, pora na forum coś napisać, pewnie zuzka się odzywała... :D ;)

serio mówię, jak was gdzieś w moje strony poniesie (albo nas w wasze ;) ) to chętnie pofocę, choć te moje foty to raczej bez szału, no ale jeśli ci się podobają, to bardzo mi miło i dajesz mi mobilizację, by jednak wbrew niektórym spróbować i iść w to! :D

siaa, a jak u was? Zosieńka rośnie, to na fejsbogu widzę, ale napiszże coś wiecej jak tam 8)

my spoko, Gab się nauczyła obrażać i jak jej coś nie pasuje to się rzuca na podłogę i udaje, że płacze :twisted: poza tym ma gluta i idzie jej pierwsza dolna czwórka :) i kurde się nie mogę doczekać, aż coś gadać z sensem zacznie ;) bo na razie to nadaje w różnych tonacjach i jakieś kombinacje ma ba da pa się pojawiają, ale widzę, że całą parę wciąż wpycha w doskonalenie pod kątem fizycznym (teraz na tapecie wspinanie się...).

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

hahaha milva widzisz :D A u nas młody opanował poruszanie sie na brzuchu. jednak do raczkowania jeszcze się nie kwapi siedzi sam, ale nie siada i nie stoi sam. I pokazuje "nie" i umiejętnie pokazuje że chce jeść bo ryk i jak mnie widzi to zaraz za mną sie czołga. Generalnie tatusia ma głęboko w d.....
A i za te zdjęcia że szału nie robią no proszę są cudne, nie mogę wyjść z podziwu.
A mnie strasznie rozłożyło generalnie nie mam siły na nic.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Sześć :cmo:

Tak dawno nie pisałam że pewnie o mnie zapomniałyście... :P: ale myślę że mam całkiem dobre wytłumaczenie... 2 mc temu dla żartu zrobiłam test ciążowy i po 2 sekundach żart przestał być śmieszny.... Dwie kreski... Jestem w ciąży... Mój świat się zawalił :( próbuje się pozbierać i czasami nawet mi się udaje ale jest ciężko... Z jednej strony tyle planów wszystko szlag trafił z drugiej strach bo po cesarce za szybko zaszłam w ciążę i nie wiadomo jak to dalej się potoczy... Czyli nie chcę być w ciąży i boję się że ją stracę... Masakra!!! :( wszyscy niby się cieszą ale nie wydaje mi się... Chociaż moi rodzice nawet nie udają... Ach taki mętlik i w dodatku znoszę to najgorzej jak się da... Wymioty wymioty i wymioty , ciągle kręci mi się w głowie jeździć samochodem nie mogę... A tu Julinka potrzebuje mamy Emi do szkoły poszła.... Ratunku.....

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Walik - baaaardzo dawno tu nie zagladalam ale jak sie dowiedzialam ze jedtes w ciazy to pomyslalam ze napisze. Doskonale roumiem twoj strach przerazenie zle samopoczucie... no ale jak j6z sie tak stalo to trzeba sie na to jakos przygotowac. I nie jestes sama! :) bo wsrod nas mam listopadowych sa 4 ciezarne ;) w tym ja a co najlepsze...wyobraz spbie ze bede miec blizniaki!!!! To dopiero hardcore!!!! Takze doskonale cie rozumiem... a jak maz??? :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ms - tak się cieszę że się odezwałaś!! Normalnie co za ulga nie jestem sama aż się poryczałam... Wszyscy patrzą na mnie jak na nieodpowiedzialną gowniarę co to nie wie do czego służą prezerwatywy... A ja przecież zaszłam w ciążę z moim mężem normalnie zbrodnia... Małż przeszczęśliwy!!!! Jakby umiał to by mnie na rękach nosił!! I strasznie liczy na syna...

A ty kochana jak się czujesz?? Który to tydzień??

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Walik, Ms - GRATULACJE!!! :)

Walik, weź kochana wyluzuj i olej ludzkie gadanie, co by się nie działo taka już natura, że sobie ludzie lubią pogadać i złośliwie skomentować! na pewno człowiek jest przerażony jak się dziecko przytrafia nieplanowanie, nie ma w tym nic dziwnego, ale... ale dacie radę! poukłada się, oby tylko młode zdrowe było i wszystko dobrze będzie, a za ileś lat będziesz się śmiała ze swoich obecnych strachów. i na pewno za nic nie będziesz chciała oddać tego małego smroda, który powiększy waszą rodzinę :)

Ms, ale ci zazdroszczę bliźniaków :) jak znosisz ciążę, dobrze się czujesz? mały nie daje w kość?

odzywajcie się częściej, dziewczyny :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Walik - o kurcze! Ale jaja! Gratuluje Ci bardzo!!!! A gadanie ludzi olej ciepłym moczykiem :) I trzymam kciuki by dla odmiany był synus 8) 8)

Ms - Tobie już gratulowałam mocno zszokowana :lol: :lol:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 462, 463, 464, 465, 466, 467  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC [letni]