Dzisiaj jest wt paź 23, 2018 4:12 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 869 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna
Autor Wiadomość

tak ten prenatal classic biore. ja zmniejszylam dawke ale dobrze sie czuje ale musze z nim jutro pogadac bo tak sobie na wlasna reke zmniejszylam a mialam od razu odstawic ta 2x2

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Elojzka wysłałam Ci namiary na FB :)

Gabriel tez chcesz dołączyć ??

Śnieżka ja niedawno sie chwaliłam,że te 2kg z początku ciąży zrzuciłam a dzisiaj znowu je waga pokazała :p I moge jeszcze tylko 10kg przytyć i za cholerę nie wiem jak to zrobić :p ;)

Offline Wyświetl profil  

aniele utworzylyscie grupe zamknieta na FB czy tak normalnie?
Jasne,ze dolacze sie tylko nie chce tutaj oficjalnie podawac linku a wiadomosci pryw.jeszcze wyslac nie moge.

Obrazek

Nasze Aniolki ***

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Gabriel wysłałam Ci namiary :) Możesz odebrać pw ;)
Tak, mamy grupę ściśle tajną ;)

Offline Wyświetl profil  

aniele ok dzieki,zaproszenie wyslane :D
Kogo moge jeszcze zaprosic? :D
Kobitki a gdzie ta scisle tajna grupa? :D

Obrazek

Nasze Aniolki ***

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Gabriel wysłałam ci wiadomość :)
Mia Was dołączy ;) ;)

Offline Wyświetl profil  

helo kobitki...zapracowana byłam mocno ale już wracam na ploteczki :)
ja też chcę do tej grupy na fb :), komu co podesłać czy mi ktoś wyśle coś?
jak ja wam zazdrosze usg ...ja mam wizyte w poniedziałek i usg we srode i jakoś bardzo sie boję...sama nie wiem czemu ..tak bym chciała zeby dzidzia była zdrowa :D

moje Aniołki--- IV.2000, XII 2005, 6-01-2013, 4-02-2013

Offline Wyświetl profil  

aniele dzieki :D
mia mam nadzieje,ze sie nie obrazisz ale wyslalam CI zaproszenie :wink:
marta na pewno bedzie wszystko dobrze, No ale strach rozumiem. Ja sie bardzo boje tych genetycznych badan,ktore mam pod koniec lutego.

Napisz mi w prywatnej wisdomosci swoj link to zaprosze Cie na FB.

Ja dopiero wstalam i nie wiem gdzie rece wsadzic, musze zaczac szykowac na jutrzejsze urodzinki synka.

Zycze milego dnia :D

Obrazek

Nasze Aniolki ***

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cześć Dziewczyny :)
Ja tez się bardzo boje tego USG genetycznego :roll:
Oby na strachu się skończyło ....

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Chyba każda znas ma stracha bo nikt do konca nie wie jak bedzie, ale musimy byc dobrej mysli ja o złych nawet nie mysle.

Ja wogule nie mam dzis apetytu na jedzenie bo rano zjadłam cebularza i nie bardzo mi sie po nim zrobiło a taka ochote miałam na niego i teraz juz straciłam apetyt pije sobie soczek pomidorowy zjadlam jabluszko i tyle mojeg.Ugotowałam dzis barszcz bialy i oczywscie go nawet nie sprubuje aha jeszcze jag gotowałam to sie ochlapałam na brzuch goracym wywarem i oczywiscie mam slad niech zyje nie zgrabnosc najlepszy tekst mojego meze "poarzysz dziecko".

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

hej
gabriel pewnie ze sie nie obraze. a czemu bym miala:P hehe

ja bylam dzis na wizycie. okazalo sie ze toxo nie mialam robione a powinnam miec, wiec dobrze ze zapytalam bo lekarz byl pewny ze mialam to robione...
tak wiec mam powtorzyc badania te co juz mialam + toxo. mam skierowanie na badania 12 lutego, 21-wizyta, nastepne usg miedzy 20-22 tyg , mam skierowanie ale jeszcze sie nie umowilam
a luteine dalej biore 2x1 do nastepnej wizyty..... czyli do 16 tyg, potem zobaczymy co dalej...
no i zapytalam jak z tym odstawieniem jest. lekarz powiedzial ze mozna z dnia na dzien , ze nic sie nie dzieje.....

abiniaaa a ty masz zmniejszona dawke czy taka mialas wczesniej?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej,

Dziewczyny na pewno będzie dobrze na genetycznym!!! :D :D

mia ja sama zmniejszyłam dawkę ponad tydzień temu na 2x1 bo inaczej by mi zabrakło luteiny a do wizyty miałam 4 dni więc słabo ale gin powiedział, że dobrze zrobiłam i mam taką dawkę brać do następnej wizyty :wink:

Ja dziś zrobiłam spaghetti carbonara i się objadłam tak, że dziś już nic nie zjem, no chyba, że jakiś owoc :roll:

Offline Wyświetl profil  

Dziewczynki a napiszcie prosze z racji,ze ciemna jestem z ta grupa na FB, jak piszemy w sierpniowkach to wyswietla sie to na moim publicznym forum ze znajomymi? :D

Ja dzisiaj torta zrobilam ale zaczal mnie tak bolec brzuch,ze grzecznie leze. Mialam zrobic jeszcze ptasie mleczko ale to jutro rano.

Obrazek

Nasze Aniolki ***

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Gabriel widzimy tylko My z grupy :)

Abinia też robiłam spaghetti , którego przed ciążą nie jadłam ;) Teraz zagryzłam pizzą ! I właśnie skończyliśmy robić donaty ! No pięknie mi idzie to trzymanie wagi !!! Takim tempem na pewno nie przekroczę tych 12kg na + !

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Wiecie co z ta waga to najgorzej jest moim zdaniem od 6 miesiac bo w tedy leci do góry z tygodnia na tydzien pamietam ze potrafiłam w tydzien przybrac 2 kg :shock:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Ja przytylam 13 kilo a w dniu porodu mialam taki brzuch jak moje kolezanki w 6 miesiacu. Chcialabym miec teraz tez taki malutki brzuch bo wyobrazam sobie jak w lato upaly bedzie ciezko. W poprzednie lato byl skwar i ledwo dyszlam,siedzialam z mlodym dziennie na na basenie.
W ogole gdybym szczegolnie planowala ciaze to bym wybala inny termin porodu.
Gabriel jest dzieckiem spedzajacym duzo czasu na dworze,zawsze w lato gdzies jezdzilismy sobie a teraz bedzie biedny siedzial w domu, bo niewiadomo jak bedzie u mnie przy zagrozonej ciazy.
Wiadomo,ze to jest dla konkretnego celu jednak zczynam robic sobie wyrzuty.Mam nadzieje,ze uda nam sie wyskoczyc przynajmniej do dziadkow do PL.

Obrazek

Nasze Aniolki ***

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej,

Ja przytyłam 12 kg i do 5 miesiąca miałam tylko 2 na +, potem szybko poleciało :roll: :roll: ale nie ograniczałam się, lato się skończyło i zaczęły się konkretne obiady itd i tak poszło :) , teraz chciałabym się zamknąć w 10 kg ale wątpię, że się uda, aczkolwiek jak nie jem na noc to jest dobrze, u mnie na obiedzie dosyć i potem koło 19 owoc i nie jestem głodna :wink:

gabriel doskonale Cię rozumiem, my też całe lato na dworze i też się boję co będzie, szczególnie po cc, jedyna dobra rzecz to, że teściowie mają domek i tam młody może być, ma basen i inne atrakcje :wink: i też wybrałabym inny termin na poród jakby to ode mnie zależało :wink:

A my wczoraj pierwszy raz zobaczyliśmy dzidziusia bez usg :D już od kilku dni go czułam jak się przesuwa ale wczoraj się uwidocznił, jak leżę na wznak przed snem to po ok 10 min się zaczyna, i się przesunęło na lewo i wyszła taka duża śliwka pod skórą :D miałam śmiesznie krzywy brzuch i mąż dotykał :D fajne uczucie, aż zdjęcie sobie zrobiłam :D jestem zdziwiona, że tak szybko to idzie w tej ciąży :D

Offline Wyświetl profil  

Hello :)
Co do wagi to nie mam żadnego porównania, ale chyba będzie źle bo już mam 2,5 na +, zaczynam się bać, bo do szczupłych nie należę ;) też bym chciała zmieścić się w 10.

Fajnie to wygląda FB, nie wiedziałam że takie tajne grupy można tworzyć ;)

Lecę trochę dom ogarnąć, bo dziś na urodziny do mojej 9-letniej chrześnicy idziemy, to się muszę wyszykować, bo teraz jestem główną atrakcją rodziny :P:

Pozdrawiam weekendowo :papa:

Offline Wyświetl profil  

gabriel to chyba ty mnie dodałas na fb....tylko jak teraz do tej naszej grupy mam sie dołączyć?? cos ciemna jestem... :/

moje Aniołki--- IV.2000, XII 2005, 6-01-2013, 4-02-2013

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witam sie niedzielnie :)

Ja jutro mam wizyte na 16.40 juz sie nie moge doczekac mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.Dzisiaj jade w goscie do bratanicy na jej urodziny wiec juz powoli zaczynam sie szykowac aha schudłam 0,5 kg ale pewnie nie długo znowu nabiore wiec ta radosc nie potrwa za dlugo :wink:
A jak wasze samopoczucia dziewczynki?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 869 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]