Dzisiaj jest sob lip 21, 2018 4:03 am

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 869 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna
Autor Wiadomość

Dobry Wieczór :) dziś miałam wolne ale dopiero teraz się tu dostałam ;)
Najpierw fryzjer, później odwiedziny u rodziców ( mieszkam u teściów) a później ciche porządki, bo mąż po nocce odsypiał i się krzątałam po kuchni i łazience bo najdalej od sypialni ;)
Cieszę się że u Was dobrze, ząb mniej boli i nawet jakieś ciążowe zakupy, fajnie, ja na razie nie mam głowy do tego czekam na kolejną wizytę mając nadzieję że wszystko będzie dobrze, bo jak na razie nadal średnio dochodzi do mnie że w ciąży jestem... Może ze mną coś nie halo :(
Danych nikomu nie mogę wysłać i chyba szybko 50 postów nie napiszę, ma ktoś jakiś pomysł ?!
Idę spać bo jutro znów do pracy, życzę spokojnej nocy DOBRANOC :-{:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Elojzka wysłałam wiadomość do Ciebie, jeśli możesz odczytać to daj znać na forum :) Podeślę Ci FB :)
O zębie nawet nie wspominaj ! I termin kolejnej wizyty mamy ten sam - w kupie siła :p ;) Damy radę , to jeszcze TYLKO tydzień ;)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej :D

Wczoraj byłam na wizycie, wszystko ok, dzidzia ma już 7,5 cm od głowy do dupki, a tak się ruszało, że ciężko było pomierzyć, nawet stópki z paluszkami było widać, chcieliśmy podglądnąć płeć i coś tam między nóżkami niby jest ale się tak wierciło, że może to być pępowina i na tym etapie to nawet dziewczynki coś mają bo to zależy od kątu nachylenia tej wypustki ale się tak ruszało to moje dziecko, że za miesiąc się dowiem kto tam siedzi :wink: ale chyba nastawiam się na chłopca......

aniele super, że z zębem lepiej :)

elojzka na pewno na wizycie się dowiesz, że wszystko dobrze :wink: a co ciekawego z włosami robiłaś?

Ja na razie ciuchów ciążowych nie kupuję i chyba nie będę kupować, na razie chodzę w swoich spodniach, niektóre już poodkładałam bo zbyt mnie cisnęły po zapięciu ale mam jeszcze 10 par, w które się mieszczę + kilka par legginsów więc jak się zrobi ciepło to będę w nich śmigać a później kiecki i sukienki :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witam sie i ja :)

abiniaaaa super ze wizyta udana.

elojzka napewno bedzie wszystko ok.

A ja od rana w trasie tez sobie wybrałam dzien kiedy u mnie -14 masakra ale zapisałam sie do lekarza na poniedziałek nareszcie zobacze swoja kruszynke :wink: byłam odebrac wynik z WR wyszedł ujemny, i odrazu poleciałam malej dokupic rajstopków bo moja tylko w sukienkach by chodziła.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Abinia mi ze spodni sprzed ciąży zostały 2 pary :roll:
A co do płci to u mnie wszyscy na dziewczynkę się nakręcili a mi i tak się wydaję, że będzie drugi Pintak .. Z resztą M już któryś dzień z rzędu wysłuchuje,że to Jego wina bo znowu mnie nie posłuchał a On uparcie twierdzi,że z tego będzie Dziołcha ;)

Synkowski z gorączką, kaszlem i nad ranem mówił,że Go gardło boli ale wg lekarza wszystko ok, jakiś wirusik - bez antybiotyku. Zobaczymy ..

Offline Wyświetl profil  

witam

ja juz po usg :) dziecko ma 6,9 cm, wg lekarza jest wszystko ok, pomierzyl chociaz wg mnie jakos szybko i stwierdzil ze ok... termin wg usg na 6 sierpnia czyli dwa dni szybciej niz omg- czyli identycznie jak przy pierwszym usg. wychodzi 13t1d-
nie wiem czy na tym etapie mozna stwierdzic jaka jest plec, nie pytalam bo stwierdzilam ze nie...lekarz w pewnym momencie powiedzial ze lobuz po tatusiu. nie zajazylam w gabinecie o co mu chodzi i teraz sie zastanawiam czy chodzilo mu o plec? chyba ze tak tylko powiedzial..... maz byl razem ze mna:)

potem wrzuce zdj do galerii :)

abinia super ze wszytsko ok na usg :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

aniele u mnie wszyscy też nastawieni na dziewczynkę, wczoraj znajomy przyszedł i dal mi papiery firmowe i mówi do mnie " dziewczynka będzie" bo się na twarzy zmieniłam, a mama stwierdziła, że zbrzydłam :wink: nie ma to jak szczerość :twisted: z młodym wyładniałam, miałam super cerę a teraz to istna porażka :roll:

Na przeziębienie super jest prawdziwy sok z malin, można kupić w aptece, mojemu małemu po 2 dniach przeszło po tym i oczywiście miód :D

mia super, że wszystko ok!! :D :D u mnie też ciąża starsza o jeden dzień i cały czas się utrzymuje :) myślę, że na tym etapie można to określić tylko na 3d i musi to być dobry lekarz, oglądałam zdjęcia w necie i faktycznie do 14 tyg ciąży pipka i fafik wyglądają bardzo podobnie :wink:

Offline Wyświetl profil  

Witam,

Mia Abiniaaaa super,ze z dzidziami wszystko ok.

Mia moja lekarka od poczatku tez mowila lobuz na naszego synka pomimo,ze nie bylo jeszcze widac plci.

abiniaaa u mnie tez inaczej jest.Z synkiem mialam ladniutka cere a teraz koszmar. Zawsze tak od wiosny do konca lata przestaje nakladac make up a w tym roku chyba bez sie nie obejdzie.
W ogole teraz mam mdlosci, zachcianki a z synkiem nic,takze nadzieja na dziewczynke jest :wink:

Aniele dobrze,ze obylo sie bez antybiotyku .
Ja dzisiaj z synkiem u laryngoliga bylam i chciaz tym razem byla pozytywna widomosc,ten.ze migdalkow nie trzeba wycinac.

sniezka a Ty widzialas juz dziecko? Czy pecherzyk do tej pory?

Obrazek

Nasze Aniolki ***

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Mia tobie tez gratuluje udanej wizyty

Gabriel widziałam w 7 tyg swoja fasolke z bijacym serduszkiem:-) a ty juz widziałaś?

Dziewczyny ja mam tajkie pytanie czy ktos sie orientuje ile nas jest na sierpniówkach

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Śnieżka ok. 13 Sierpniówek :)

Gabriel to świetnie,że obejdzie się bez zabiegu :) :)

Abinia ja cerę wtedy jak i teraz mam beznadziejną ;) tyle,że teraz to w ogóle jakoś koszmarnie wyglądam :p Co nie znaczy,że w pierwszej ciąży nie zbrzydłam ;)
Teraz włosy jak umyję to po wysuszeniu już są znowu tłuste ! Zęby mi się sypią :p i jestem przezroczysta ;)
Wtedy wyglądałam jak śmierć do 4ego miesiąca ciąży ale to dlatego,że tak też się czułam :P

Co do płci to wrzucałam Wam kiedyś artykuł pokazujący różnicę - których praktycznie nie było widac do 20tc :) Niezależnie czy to 3d czy 2d ;)
I te objawy to też żaden wyznacznik,moja ciocia miała 2 zupełnie różne ciąże, pod każdym względem i byli święcie przekonani ,że drugi będzie chłopak - cóż, mają 2 córy :)

Mia moja ciąża jest młodsza o 4 dni, które od razu podejrzewałam ;) Ciekawa jestem,co usłyszę w środę :)

Offline Wyświetl profil  

Aniele u mnie na 1 usg ciaza 2 dni starsza a na 2 i 3 usg ciaza byla mlodsza o jakies 4-5 dni juz nie pamietam dokładnie... teraz znowu jest 2 dni starsza :lol:

wiem dziewczyny ja sie nie nastawiam bo wiem ,ze to przeciez za wczesnie zeby okreslic płeć :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Mój Syncio , Synciem okazał się właśnie w 12tc ;)
Ale pewnie niektóre córki podobnie wyglądały na tym etapie ;)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Aniele nie spodziewalam sie ze okolo 13 nas jest myslalam ze mniej.

Ktos mnie wczoraj zaprosił na FB ktora to bo sie nie orjentuje :-)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Śnieżka pewnie ja :D Ale tez nie byłam pewna Kogo zapraszam hahaha

Offline Wyświetl profil  

sniezka tak widzialam dwa razy z bijacym serduszkiem, ostatni raz tydz.temu i wizyte nastepna mam za tydz.Jak na razie wizyty mam Co dwa tyg.ze wzgledu na zagrozona ciaze.

Obrazek

Nasze Aniolki ***

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

gabriel ja teraz też nie wyobrażam siebie bez podkładu wyjść na ulicę bo straszę haha :wink: na wiosnę to też już bez chodziłam, ewentualnie lekki krem koloryzujący a teraz :roll: mam nadzieję, że z czasem się to poprawi :wink: a co do zachcianek to ja w sumie jem w ciągu dnia wszystko, ostre, słodkie i kwaśne :D a wczoraj o 22 wzięło mnie za zupkę chińską mega ostrą do której dodałam jeszcze kilka kropel tabasco i w sumie nic mnie nie paliło :wo: wiem, że nie powinno się jeść takich świństw ale co zrobić jak mnie tak zżerało, że musiałam :roll:
Dobrze, że Twojego małego ominie zabieg :) jednak to jest stres i dla dziecko i dla rodziców

aniele wiem, że zachcianki i wygląd nie są wyznacznikiem płci :D ale czasem spekuluję :D

mia i co Ci powiedział doktorek na luteinę?? i bierzesz już te witaminy dla ciężarnych??

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Aniele to juz wiesz kogo zaprosilas :D

Mnie dzis wzieło na słodkie i dorwalam sie do bombonierki :-) a obiecałam sobie ze w tej ciazy nie bede podjadała słodkiego i tyle z mojego obiecywania.Od południa dzis znowu mnie muli i lerze kiedy mi to odpusci :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

abinia wizyte mam jutro.dzis tylko na usg bylam.witaminy biore od 12t. luteine juz 1 x1. mialam odstawic w 12t ale zmniejszylam dawke. zobaczymy co mi powie jutro

Offline Wyświetl profil  

HEJ :)

Aniele - tak dostałam wiadomość ;)
Abiniaa - włosy obcinałam tylko tak żeby wyglądać nieco lepiej, po weselu obcięłam na krótko i już bym tego nie zmieniła, choć nigdy nie mów nigdy hihihi :P:
Abiniaa i Mia - super że takie udane wizyty i duże fasolki :)

Co do płci to jak się mówi byle było zdrowe, ale chciałabym chłopca bo w rodzinie siostra i brat mają córy, ale w pracy koleżanka już mi córkę przepowiedziała ;) ale to się zobaczy później

Miłego wieczoru

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

mia a ja myślałam, że dziś miałaś pakiet : wizyta i usg :wink: pytam z ciekawości o tą luteinę bo mi wczoraj lekarz kazał brać 2x1 do następnej wizyty czyli do 17 tyg :roll: a witaminki też biorę od 12 tyg, a jakie bierzesz? ten prenatal classic?

elojzka aahaaa :D myślałam, że może jakaś metamorfoza z kolorem na głowie :wink: ja czasem lubię eksperymenty, teraz znów ciągnie mnie do rudego ale jakoś się trzymam, u mnie zapuszczanie ciągle w toku bo w zeszłym roku obcięłam we wrześniu i fajną miałam fryzurkę ale jestem przyzwyczajona do dłuższych i już po pół roku żałowałam :roll:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 869 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Następna

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Mamy z dziećmi

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]